Luca 2006 jún. 27. - 14:39:28
(48/1148)
Ezt az esküvõ bisztos hogy igaz?
Szerintem a Davidal fog összeházasodni
Luca 2006 jún. 27. - 14:37:35
(47/1148)
Csak azért tartod sz**nak mert a Lisa csúnya bisztos nem akarod látni a tükörképed
Luca 2006 jún. 27. - 14:36:27
(46/1148)
Az nagyon sz*r lenne ha sabrina és jürgen összejönnének ugyanis nem illenek egymáshoz
anitana 2006 jún. 27. - 10:17:13
(45/1148)
Jújj nem gondoltam volna h Sabrina + Jürgen! Ez tiszta kész! DE tök jó! :)
Rodapitekusz 2006 jún. 26. - 18:50:19
(44/1148)
Ez egy szar!
123 2006 jún. 24. - 16:57:26
(43/1148)
Sziasztok!

Annyi biztos, hogy Lisát az esküvõn nem egy másik színésznõ fogja alakítani és senki nem veszi át a szerepét. Lisa kilép a sorozatból, a fõszerepet pedig a frissen elõkerült féltestvére fogja alakítani, Bruno Plenske...

Lisa története szeptember elsõ napjaiban ér véget, egy 90 perces nagyfilmmel.

A történet végérõl tudtok vmi biztosat? Mert mindenféle pletyka kereng arról, hogy kihez is fog hozzámenni Lisa...
Nikolka15 2006 jún. 24. - 09:39:26
(42/1148)
jah, és mégegy spoiler!

iletve talán nem is annyira. a megszépülés: annyit tudunk, hogy vagy az elsõ évad végén, vagy a második évadban szépül meg Lisa. bár az illetékesek nem éppen egyértelmûen azt mondták, hogy "Lisa így is szép". Valószínûleg az esküvõn már a szép Lisát láthatjuk, de már nem alex neldel, hanem az új színésznõ alakítaná a szép Lisát.Ez még csak feltételezés.
Nikolka15 2006 jún. 24. - 09:36:03
(41/1148)
SZiasztok!
a lenti szöveghez kapcsolódóan:
Ilyen és ehhez hasonló érdekességekkel találkozhattok az Rtlklub lis csak egy van -fórumán.Emellett megkérünk minden kedves rajöngót, hogy csatlakozzanak az elsõ magyar ViB(verliebt in berlin=Lisa csak egy van) rajongói klubohz annak honlapján: <a target="_blank" href="http://www.magyar-vib-fanklub.try.hu-n." title="www.magyar-vib-fanklub.try.hu-n.">www.magyar-vib-fanklub.try.hu-n.</a> SPOILEREK KÖVETKEZNEK !!!!

TEHÁT ISMÉTLEM, SPOILER! ELÕZETESEK, VIGYÁZAT!!!û

Amióta én nézem a németen:
A Kerima valamilyen parfümös ügyben alkalmazta Rocco Kowalskit, akivel késõbb Lisa összejött.
David rettenetesen féltékeny lett, és rájött, hogy szereti Lisát. Lisa Davidért szakított Roccoval, miután D. elmondta neki, hogy szereti. David és Lisa egy romantikus sétát tettek egy tisztáson, amit videóra is vettek. Másnap együtt akartak elmenni vacsorázni, és Lisa késõ estig várta Davidot, de õ nem ment el, ugyanis mikor szállt vlna be a kocsijába a lisanak szánt csokorral, valaki leütötte, és elhajtottak a kocsival. Lisa dühös vlt rá, de miután jópár napig nem jelentkezett, elkezdték keresni Davidot.Késõbb kiderült, hogy a Videófelvételen(romantikus séta) valaki leskelõdik davidékra egy fa mögül. Kinagyították, és rájöttek, hogy Richard David elrablója. Most a németen szünetel a sori, júl. 10-én kezdõdik újra. A befejezõ részben Lisa rájött, hogy hol lehet David, és felholtan, söszeverve taált rá az erdõben. David elájult, így lisa azt hiszi, hogy meghalt. ezzel ért véget a szünet elõtti utolsó rész. az elsõ évad augusztus végén ér véget. Ugyanis hamarosan forgatják a második évadot, de ssajna már nem Alex Neldel, hanem egy másik színésznõ alakítja majd Lisát. Az elsõ évad végérõl olyan híreket kaptunk, hogy Lisa férjhez megy. Evidens, hogy kihez.
Néhány dolog a többi szereplõrõl: Laurára ráesik a csillár, így elég sokáig tolószékbe kényszerül.
Sabrina lefekszik Jürgennel, és Richarddal, és valamelyiküktõl teherbe esik. Azonban Richard lelöki õt egy emelvényrõl, és Sabrina elveszíti a babát. Késõbb Sabrina viszonozza Jürgen szerelmét, és összejönnek. Richard egy kerimában tartott jelmezbál után eltûnik a cégtõl, heléyt sophie veszi át. A magyar részekben is észrevehetõ már Yvonne terhessége. A németen már megszületett Maxék gyereke,és nemrég megtartották Yonne és Max esküvõjét is. A magyyar részekben pár hete volt, hogy Lisának kellett levezetie egy fotózást. Nos, a németen Hannah összejött a fotóssal, aki drogos volt, és hannaht is belerángatta. Miután hannah rájött, hogy mit tett, kidobta a pasit.
yasmine 2006 jún. 22. - 07:17:44
(40/1148)
Bevallom õszintén, engem nagyon zavar, hogy hasonló a story, mint a Betti a csunya lányé.Én csak bele-bele nézek az igaz, de talán ezért nem köt le. Mindenesetre szerintem jobb, mint a Csacska angyal.Az RTL Klub inkább vett volna egy másik sorozatot.
Viszatérve a megszépülésre, amit mindenki vár, sok idõ telik még el addig, biztos, hogy mindenki kifogja várni?
kustela 2006 jún. 21. - 13:35:26
(39/1148)
Még a 350. résznél is csúnya még...
De az a szép ebben a sorozatban, h Dávid nem azért fog beleszeretni Lisába, mert megszépült, hanem mert "ÕT" szereti.
A végén biztos csini lesz :)
anitana 2006 jún. 20. - 15:56:10
(38/1148)
Amúgy mikor szépül már meg??
anitana 2006 jún. 20. - 15:55:24
(37/1148)
Hát a csacskánál minden jobb, tehát a lisa is. A csacska angyalnak nincsen semmi értelme!!! Hülyeség az egész! Tipikus hülye sorozat! A lisa csak egy van pedig MÁS!!
Tgirl 2006 jún. 19. - 14:46:29
(36/1148)
Hali!

Aki nézi a Lisát, jöjjön az <a target="_blank" href="http://www.rtlklub.hu" title="www.rtlklub.hu">www.rtlklub.hu</a> oldalra ahol a fórumon belül a tv-s mûsorokon belül van egy Lisás fórum, ahova gyakran írunk és gyûjtjük a rajongókat!
MInél többen vagyunk annál jobb!!!
SugaRock 2006 jún. 15. - 14:35:48
(35/1148)
Sziasztok! Végig olvasgattam amiket írkáltatok,de mostmár nem bírom ki,hogy ne írjak. Szerintem nagyon rossz,sõõt egyenesen szánalmas ez a sorozat,igaz,nem azért írok,hogy szidjam :) Csak hogy véget vessek a veszekedéseknek, elmondom,hogy azért tették át az idõpontot,mert akkor van,amikor az RTL klubbon a Csacska Angyal c. sorozat,ami 100X jobb,és többen nézik!Egyébként,most hogy át tették,néhány részét én is megnézem,úgyhogy ne gyertek azzal,hogy azért mondom h szar mert nem láttam 1 részét se. Persze ez mind csak az én véleményem.Különben szép az a csaj,aki a Lisa szerepét játsza,és sajnálom,hogy így elrondítják,h szinte az utcán se ismerik fel :) Pá
Belle 2006 jún. 05. - 20:28:31
(34/1148)
Sziasztok!

Én is nagy Lisa rajongó vagyok, szerintem sokkal jobb mint a Betty, a csúnya lány, sõt!:) Mondjuk, szerintem (valaki ezt írta) tuti, hogy nem a Richarddal jön össze, azért elég fura lenne.:) Mindenesetre én is egy jó ideje nézem a Sat 1-en, s hát tényleg nem semmi, mi vár még ránk. Minden nap alig várom, hogy végre láthassam az aktuális részt.:) Véleményem szerint a szinkron hangok nagyon jók, sok esetben rendkívül hasonlítanak az eredetire, szóval elismerésem!:)

S igenis létezhet ilyen szerelem, jó példa vagyok én erre.:) Persze, ronda azért nem vagyok, de Lisa karaktere nagyon illik rám, talán ezért is nézem olyan szívesen.
tiri 2006 máj. 22. - 20:33:48
(33/1148)
Kedves R.N.J.Gy! Részben tudok csak igazat adni Neked, persze a kis pénz is jó pénz, akinek tejre meg kenyérre kell, az nem szórhatja, de azért egy kétfejes új videó már 10.000,- Ft alatt is kapható. Használtan még olcsóbb, és arra, hogy napi sorozatot vegyél fel rá, teljesen jó. Ezzel egycsapásra megoldhatod a dolgot. [Igaz, ha hirtelen átteszik az idõpontot, akkor a videó sem segít, de azért érdemes beruházni rá]. Az, hogy a nézettség alapján teszik ide-oda a mûsorokat, nem szokatlan, amióta Chuck Norris õrület van, annak is felfutott a nézettsége, meg is cserélték a JAG-gel. Legalább nem veszik le a mûsorról, mint annyi mást (pl. Csillagközi Szökevények,...). Szóval, bosszankodás helyett videó.
Üdv
Tiri
kustela 2006 máj. 19. - 19:07:41
(32/1148)
Egyáltalán volt róla hirdetés? Mert én TV2-s vagyok, de nem láttam ilyet, hogy korábbra teszik... Meg egyáltalán: mi értelme volt? Mégcsak új mûsor sincs :s

Egy biztos: baromi hülyén csinálták (+ lemaradtam a lovis részrõl... grrr)
R.N.J.Gy. 2006 máj. 16. - 02:35:36
(31/1148)
Tiszteletem !
Minden tiszteletem a mûsor politikájukhoz !!!
Ezentúl ezt a sorozatot se tudom megnézni !!!
Ha ez volt a céljuk, sikeressen elérték !!!
Köszönöm önöknek ezt a nagyfokú Pozitív hozzáállását !!!
Így kell megszûrni a nézõtábort !!!
Mostmár csak abba reménykedem, hogy valakinek eszébejut, hogy a Neten meglehessen nézni,
Bár nemsok reményt fûzök hozzá !!!
Mint ahogy ahhoz se, hogy vissza álítják az eredeti idõpontra a sugárzását !!!
Tisztelettel : GRATULÁLOK döntésükhöz !!!!
Egy volt hüséges nézõjük !!!!
Fauna09_dead 2006 máj. 15. - 17:44:59
(30/1148)
Hihetetlen, hogy a tv2 áttette 17 órára a sorozatot! Fél ötig dolgozok, hogy érjek haza ötre???? :/
Lyra 2006 ápr. 29. - 18:01:43
(29/1148)
már csak azért sem hisztiznek benne annyit, mert a németek nem rendelkeznek latin mentalitással