Lyra 2006 ápr. 29. - 17:57:50
(28/1148)
hát a németek külsõleg nem igazán vmi bizalomgerjesztõ emberek... ráadásul nem nagyon vannak szép lányok és jóképû fiúk... sztem David se jóképû, bár kétség kívül sokkal jobb, mint a többi pasi a sorozatban... meg nem is német hanem svájci :)
betticsacskafan 2006 ápr. 22. - 16:41:22
(27/1148)
hello! nagyon jo ez a sori, én is nézem a sat1-en és alig vártam a mostani részeket...de én már sajnos tudom hogy mi lesz és hát csak annyit mondhatok hogy nem épp oylan részek amiket mi szeretnénk...szegény lisa! de a végén ha minden jol megy reméljük happy end lesz!!!!
kustela 2006 ápr. 21. - 17:58:45
(26/1148)
Szia!
Nem bántani akarlak, de ha elárulsz "titkokat", illik figyelmeztetni az embereket...
Én is nézem a németen, de nem mindenki. Én szeretem a spoilereket, de nem mindenki. Legközelebb írd ki, hogy mi következik... hogy aki nem akarja lelõni a poént, ne olvassa el...
Nikolka15 2006 ápr. 20. - 20:14:21
(25/1148)
SZIASZTOK!

KIT ÉRDEKEL, HOGY TISZTÁRA OLYAN, MINT A BETTY??

Egyrészt sokkal érdekesebb, és nem az a "szerencsétlen lányt mindenki bántja, aztán nem elsz szerencsétlen, és megkapják a magukét a csúnya nénik". Nem egyrészt David legalább annyit szerencsétlenkedik, mint Lisa és a VÉGÉRE Õ BELESZERET LISBA! És MÉG AKKOR, AMIKOR LISA MÉG NEM SZÉPÜL MEG!!! Mellesleg a hétfõi részben(ha minde igaz, David bevallja Lisanak, hogy szereti(A SAT.1-en). Egyébként tényleg le vunk maradva. A sorozat 360 részes, a STA.1-en kb. a 290. résznél tartanak, a TV"-n még csak a 62.-nél. Úgyhogy még sokáig élvezhetjük. Amúgy meg érdekes, hogy Rocco csak úgy betámolyog a képbe, és David majd' beleõrül a féltékenységbe. Olyan cuki olyankor.

És lehet, hogy álomilág, de aki azt gondolja, hogy ez nem lehetséges, az elzárkózik minden reménytõl, hogy léteznek még csodák...

Cuki, hogy Rocconak kéne irigykednie Davidra, és mégse így van. a német adón, amikor ma Rocco és Lisa csókolóztak, és David meglátta õket, legszívesebben sírni let olvna kevem(olyn cuki volt). De amikor Lisa meglátta,hogy David milyen szemkkel nézi õket, rögtön eltávolodott Roccotól.

ÁLMODNI SZÉP DOLOG, ÉS HA TELJESÜL, AZ CSAK JÓ LEHET. AKKOR NEM MINDEGY, HOGy maga a story nagyon hasonlít egy idióta dél-amerikai filmsorihoz???

LISA 4EVER!!!
kustela 2006 ápr. 18. - 14:55:35
(24/1148)
A sorozat bevalottan és hivatalosan is a Betty adaptációja, így ezen nincs mit csodálkozni, meg felfedezni...
Sztem jobb, mert nem hisztiznek benne annyit...
klaffa 2006 ápr. 15. - 09:05:03 Előzmény kalocsai-karoly
(23/1148)
Én meg rendszeresen nézem a Lisát a sat1 tv-n,és ott már ott tartanak,hogy David bevallja Lisának,hogy szerelmes belé. Szerintem rohadt jó ez a sorozat,és nekem nagyon bejött.
kámonevríbádi :D 2006 ápr. 14. - 09:02:41
(22/1148)
Igen, osztom a véleményeket, eléggé szánalmas, szinte ugyanaz, mint a Betty a csúnya lány, csak nem annyira brutálisak a szereplõk...Mondjuk nem értem, h ez a hülye Lisa nem lenne képes megfésülni a haját, vagy valami ilyesmi? Nem hiszem, h nem látja magán, h h néz ki :D Márpedig ha látja beláthatja, h segíthetne magán egy fésûvel... Jaj, egy kérdés, ami most fontos, és remélem, h valaki tudja a választ...Mi Jürgen neve? :D
t.nora 2006 ápr. 07. - 19:36:25
(21/1148)
Háááááááááát...nem tom. Unalmas és rövid szerintem. De ki lenne az, aki sok megaláztatás után is segít a szerelmének aki kihasználja???
kalocsai-karoly 2006 márc. 21. - 17:49:25
(20/1148)
Nagyon sok részes lehet a sorozat, mert a sat1 tv-n most megy a 170. rész, és eddig külsõleg semmi változás, és ahogy én láttam dávid elfogja veszíteni a cég vwzwtését. Rémélem nem haragszol, hogy ezt elárultam.
bumbi 2006 márc. 17. - 19:15:17
(19/1148)
Sziasztok !

Már régebben is olvastam a hozzászólásotokat, csak eddig még soha nem írtam semmit. De ahogy olvasom itt a hozzászólásokat, akkor nem maradtam le semmirõl. :)) Volt úgy, hogy egy-két hétig nem is néztem a Lisa-t, mert úgyis tudtam, hogy nem maradok le semmirõl. :)) De ha ez ilyen hosszú sorozat, akkor csak annyit tudok mondani, hogy siralom. Komolyan mondom, még jobban megõszülök. Ja, ami a "Betty a csúnya lányt" és a Lisa-t illeti, az utóbbi jobban bejön, mert nem annyira hisztérikusak ebben, mint a brazil/mexikói szappanoperákban. Azért én is kíváncsi leszek a sorozat végére. Kár, hogy a SAT1-et nem tudom nézni. :(((
Akos 2006 márc. 17. - 10:24:29
(18/1148)
szia!!!

Én azt hallottam, hogy most Barlinben a 200-300. rézseket játszák, úgyhogy még eltart egy darabig!!!

Rita
Akos 2006 márc. 13. - 10:07:33
(17/1148)
Szia!! Tényleg megszépül, és Richardal jö össze?? nem Daviddal? Honnan tudod? Mikor lesz az a késõ? Légyszi válaszolj!!!
suranyisz1 2006 márc. 12. - 19:02:30
(16/1148)
Szerintem nagyon jó lesz,mert a Lisa egy nagyon csinos rendkívüli lány lesz és a Richardal összefog jönni.De ez még nagyon távoli nézet.Én nagyon szertem õket.Egy csajszit a titkárnõt akit nem bírok,mert olyan flegma.De majd õs is úgy fog járni mint aki az életben flegma az önmagéban is az.

Sziasztok.
VeroRosyth 2006 márc. 06. - 14:14:35
(15/1148)
Szio! Igen, igen Lisa más lesz, sõt Daviddal is tegezni fogják egymást stb, valóban magabiztosabb, nagy irodát kap stb. A változást speciel a szerelmi kapcsolukra értettem ^^ De hát még a pénteki, 259. részben is David énekelt vmi ürgével, hogy "ein Freund, ein Freund", szóval h barát ^^ Hát remélem lesz vmi ezen a héten már, nemtm, bármi, nem csók, csak David féltékenyl lehetne amit a csók miatt ^^
judit0323 2006 márc. 01. - 17:57:02
(14/1148)
Sztem tök jó ez a sorozat, és annyira nem is baj, hogy Betty-utánzat, mert azért valamivel modernebb, és érezni lehet a különbséget a kettõ között. Ja, és egyedül a Richard szinkronhangja nem tetszik, sztem túl kisfiús a karakteréhez.
Lyra 2006 febr. 28. - 16:12:40
(13/1148)
változás az van, mert a 200 körüli részekre Lisa személyisége már teljesen megváltozott, már nem olyan esetlen, és bizonytalan... több rész lesz mint 250 az biztos, mert olvastam már vhol a tartalmakat... és amúgy igen, Sabrina elvetélt
xyzxyz 2006 febr. 28. - 15:15:42
(12/1148)
Sztem rohadt jó ez a sorozat, de furi hogy még a 249. részben sincs semmi változás.....HA EGYSZER meglesz Mo.-n a könyv, tuti el fogom olvasni:))
Amúgy télleg a BCSL-re hasonlít, de hát ez van:)
VeroRosyth 2006 febr. 17. - 11:16:18
(11/1148)
Sziasztok:)

Azon tényleg nincs mit csodálkozni, hogy tiszta Betty, mert hát direkt a Betty-re lett tervezve, gondolom nem kis pénzt fizettek ezért a kolumbiaiknak:)

Én nézem a Sat1en is. Ott ma lesz a 249. rész. David és Mariela tegnap szakítottak így véglegesen (Marielanak más pasija van ... ). A tegnapit azt elfelejtettem nézni.

Jah és Lisa még itt sem szép. Jah amúgy egy tök meglepõ dolog van benne. Hogy Sabrina kivel fog összejönni:D Mondjuk most szakítottak meg minden, õst mintha Sabrina elvetélt volna, bár most lemaradtam múltkor, mert van h nem jut eszembe. És mintha vhol azt olvastam volna, hogy 250 valahány részes, hát nem tudom.

Meg sehgol sincs feltüntetve, hogy ez lenne a vége, mintha vmi német fórumon második szériáról beszéltek volna :S (amúgy kint könyvben is megjelenet, meg dvd-n is valami .. ).
lilcso 2006 febr. 15. - 17:54:22
(10/1148)
jah még vmi...
oroszlán szonja szinkronja vmi fantasztikus :)))
lilcso 2006 febr. 15. - 17:49:57
(9/1148)
hi!
errõl a sorozatról már 1 rásandításból is lehet tudni, h dettó ua mint a betty a rút lány, bár abból 1etlen 1 részt sem láttam, asszem nem is baj... Ebbõl viszont már láttam 1 részt, és tök poén! :)
szegény csaj mit kellett kiállnia amíg ráaggatták minden forgatási napon azt a sok szart.....
jah és még vmi: már csak azért is jobb, mert ebben a filmben legalább biztosan tudni lehet, h csaj a címszereplõ (ránézésbõl megítélve) míg a betty-ben én akkor amikor beindult itt mo.-on, aszittem h vmi szörnyszülött (ugyancsak ránézésbõl)...