sznúp 2012 ápr. 09. - 23:18:44
(24/44)
Írd már oda, hogy SPOILER, ha a film részleteirõl beszélsz.
10/10
babo410 2012 jan. 09. - 00:15:24 10/10
(23/44)
***SPOILER PÓTOLVA***

Ja és érdekes a filmben, hogy õ találja fel Istent, meg a mennyországot, de már van templom, és ott tartják az esküvõt. Pap? esketi õket, akinek a nyakában kereszt van! Elég érdekes. Meg ezek szerint a film készítõi a vallást hazugságokon alapulónak tartják, ami egy hazugságoktól mentes világban nem jöhetne létre. érdekes.
10/10
babo410 2012 jan. 08. - 22:11:02 10/10
(22/44)
Nekem nagyon tetszett a film. Érdekes az alapötlete. Habár volt benne pár érdekesség. Pl a pincér miért mondja meg a véleményét a vendégrõl? Ok értem, ez is újabb vicc forrása. Meg miért kell taplónak, tapintatlannak lenni? Az, hogy vmit nem vágok a másik képébe az még nem azt jelenti, hogy nem hazudok. De az pl. mikor az anyjának meséli, hogy mi vár rá a halál után, és mindenki elhülve hallgatta, hogy honnan tudja! Az miért hazugság, ha elgondolkozunk azon mi van a halál után. De érdekes belegondolni, hogy akkor abban a világban nincsenek vallások, meg mesék, filmek, mek senki se hazudik, pedig a mesék filmek nem hazugságok. De ha ezektõl az érdekességektõl eltekintünk, jó film. Ja és az nagyon lezsibbasztott, hogy elsõre mekkora hülye forgatókönyvet írt! Azon besírtam.
tyupek 2011 aug. 01. - 15:36:30
(21/44)
Nagyon nagy a sztori!
Aki erre azt találja mondani, hogy rossz, az nincs tisztában azzal, hogy egy ember (mindenki) mennyit hazudik egy perc alatt.

Jennifer Gardner óriási alakít, el voltam hûlve, hogy erre is képes.
10/10
dontpanic 2011 jan. 23. - 23:04:07 10/10
(20/44)
Lódító hódító?! A magyar címfordítók mindig rám cáfolnak, amikor azt hiszem, már úgysem jöhet rosszabb.

A film egyébként zseniális, ne higgyetek annak, aki szerint rossz. :)

Aki úgy nézi, hogy logikai bukfenceket keres benne, az rossz filmnézési stratégiát használ.:) Igen, nekem is eszembe jutott pl. hogy mégis mi a fenének mondanak ki mindent, ami az eszükbe jut, hiszen attól még nem hazudik az, aki nem mondja ki, hogy egy dagadt lúzernek tartja a másikat. Meg nagyon sok minden más is eszembe jutott pl. mi van akkor, ha magunk sem tudjuk, hogy hazudunk, nem minden szituáció olyan, hogy egyértelmûen egy igazság van estébé estébé. Nem szabad így nézni ezt a filmet, mert egyáltalán nem ez a lényege. Ez nem egy dokumentumfilm, nem is játékfilm...biztos van rá jó szó (szatíra? nem, nem az sem, valami okos filmszakos ember lehet, hogy jobban tudná, mindegy, én nem próbálkozom inkább behatárolni), de nem is a megnevezés a lényeg. Ebben a filmben nem a történet a fontos, és nem is az, hogy megpróbáljuk felállítani egy hazugság nélkül világ szabályait, és buktatókat keressünk benne. Ez a film rólunk szól, a mi kis és nagy hazugságainkról, magunknak, másoknak. Arról, hogy mennyire szeretnénk olyan dolgokat hallani, amit talán csak azért nem hiszünk el, mert sosem mondja nekünk egy kívülálló. Arról, hogy miért van szükségünk a hitre, a fantáziára, a filmekre...(húúú, de nem szeretnék egy olyan világban élni, ahol csak olyan filmeket gyártanak, mint ebben a történetben:))

Ez nem egy játékfilm, nem vígjáték, nem kalandfilm, ez gondolatok összessége, felvázolt karcok ezekrõl a dolgokról. Ne úgy ülj le megnézni, mint ahogy az Avatart vagy A Gyûrûk Urát ülsz le megnézni, hanem úgy, hogy most kapsz valamit, ami egy picit megpiszkál és elgondolkodtat az õszinteségrõl, a hazugságról, a magadhoz és másokhoz való viszonyaidról.

Nem hibátlan, de mindenképpen sokat adó film. Ha valakinek nem tetszik, annak sok oka lehet, de az egyik mindenképpen az, hogy nem a megfelelõ elvárásokkal ül le nézni az ember. (Ebben persze se a film, se a nézõ nem hibás, csak ha olvassák leendõ nézõk, azoknak mondom. :))

(De ez a Lódító hódító, atyaisten, nem tudom magam túltenni rajta. Cím és film nem állt még egymástól ennyire távol, ebben biztos vagyok...najó, az Erõszakik - In Bruges talán.)
4/10
bnghtz 2010 nov. 07. - 21:14:43 4/10 Előzmény jozsivarad
(19/44)
csatlakozom, de azért 3pontot adok rá
1/10
vodkaredbull 2010 nov. 02. - 18:46:45 1/10 Előzmény jozsivarad
(18/44)
Egyszerûen értékelhetetlen film, jobban mondva nem is nevezném filmnek. Az alkotó egyértelmûen borult elme. Szerencsére az elsõ 10 percben kiszúrtam mekkora szemét egy film. Nekem túl drága az idõm ahhoz, hogy ilyen filmmel rontsam el a szabadidõmet. A férjem végigszenvedte, de azt mondta inkább nem jellemezné.
jozsivarad 2010 szept. 26. - 16:09:23
(17/44)
Sajnálom az idõt amit rá pazaroltam.1 pontot sem érdemel.
1/10
Perillustris 2010 szept. 24. - 20:17:44 1/10
(16/44)
Borzalmas. Öt perc után Shift+Delete-tel ért véget a film.
1/10
wedrftgzhu 2010 aug. 28. - 02:42:38 1/10 Előzmény indienemesh
(15/44)
A film egy kalap szar, elnt mond minden emberi dolgnak, ami létezik, csak egy hülye találhatott ki ilyesmit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7/10
indienemesh 2010 aug. 25. - 16:03:18 7/10
(14/44)
Poénos film, az eleje szenzációs. Utána kicsit elgyengül. 10/7
6/10
beo71 2010 aug. 05. - 08:59:52 6/10
(13/44)
Egy érdekes ötlet aranyos,kedves feldolgozása,ami a szerelmi szál erõsödésével elgyengül.6/10.
Párszor lehet mosolyogni,ha rááll az ember az alkotók agyára,de nem az a hahotázós film.
rajdi 2010 aug. 02. - 14:55:27
(12/44)
Az alapötlet zseniális. Valahogy többet is ki lehetett volna hozni belõle, a közepétõl tényleg belaposodik. Elgondolkodtató, és akkor talál benne az ember pár logikai bukfencet, de az idõutazásos filmek is ilyenek...
5/10
Verion 2010 júl. 28. - 14:51:56 5/10
(11/44)
Egyet értek az elõttem szólóval az eleje jó aztán a film második fele lelaposodik.
Viszont a sztory nagyon el lett találva.
Ettõl független sztem középkategóriás a film.
jambuano 2010 júl. 27. - 20:02:18
(10/44)
A film elsõ fele nagyon szórakoztató, sokat kacarásztam rajta. A második felétõl eléggé bepunnyad, alig vártam, hogy vége legyen. Egyszer nézhetõ kategória
8/10
Zsey 2010 júl. 27. - 15:07:20 8/10
(9/44)
Nem is tudom mit mondjak. Az eleje kicsit unalmas, és nagyon idegesítõ, hogy mindenki igazat mond. A vége azonban nagyon tetszett. Megmutatja, hogy milyen lenne a világ kedves füllentések nélkül. POCSÉK.
10/10
gurtni 2010 júl. 26. - 21:56:17 10/10 Előzmény Raphouse
(8/44)
A maga egyszerûségében is zseniálisan kedves film.
A magyar címe tökéletes: "teccettek volna jobbat adni neki"!
8/10
Raphouse 2010 júl. 26. - 00:24:38 8/10
(7/44)
A címe valami katasztrófa,de viszont érdekes a történet ami tetszett is, igaz tele volt klisékkel és logikai buktatókkal.A föszereplõ "beképzelt riválisa" aki ha megszólal két perc alatt porig aláz...na õ olyan ember aki nem élne szerintem, ha egy két ajtós szekrénynek mondaná hogy csúnya vagy.Az egész város mintha degenerált zombik lennének és tûrik hogy a másik ember alázza õket,sztem elég sok halál eset lenne ha tényleg ez lenne a normál világban.Valószínû emberi kapcsolatok sem lennének mert véres viták kerekednének mindenbõl.Ennek ellenére nem rossz film és a zenéket is jól válogatták össze.

7,5/10
Beneky 2010 júl. 25. - 13:47:49
(6/44)
Szintén. Valószínûleg befejezem majd nem sokára, mert az eleje tetszett, csak azután leült a történet.
aty0901 2010 júl. 25. - 13:01:06
(5/44)
ez egy nagy kalap sz*r. ez egy olyan világról szól ahol az emberek nemcsak mindig igazat mondanak de még kretének is.