Téma: Logan

eaposztrof 2017 márc. 04. - 16:04:03
(23/83)
van olyan mozi ahol nem az agyoncenzúrázott, elkorcsosított, megmagyarosított primitív magyar szinkronnal vetítik, hanem az eredeti élvezhetõ, valós, rendezõ által megálmodott és a jelentõs színészek által hozzáadott értéket élvezhetem?
Bigpapa 2017 márc. 04. - 10:26:12
(22/83)
Ezt nagyon összehozták basszus! :) Egyik szemem sír ....mindkettõ sír :( Mert szerintem Logan volt a legszerethetõbb és legjobb X-men. Persze érthetõ, ha 48 évesen azt mondja, nem akar már többször edzõteremben rohadni és szenvedni egy szerepért, de francba, ott van Tom Cruise. 50 fölött van és semmivel sincs jobb adottsága,mint Jackmannek. De hát ez már csak rinyálás,mert kár.
A sztori méltó az X-men 1-2 és a Wolverine 1-2 részekhez. A többi X-ment nem említem, mert az új generációs okádék volt (szerintem) a harmadik rész pedig úgy volt elqrva, ahogy a nagy könyvben meg van írva.

EZ A FILM ZSENIÁLIS! :) És legalább tényleg 18 karikás, szóval itt fröcsög a vér, hullanak a fejek, ahogy ezt eddig hiányoltuk a pengés farkastól. Jackman itt olyan qrva jól játszik, a mostani okádék Oscar esõ után (Kaliforniai) simán megérdemelné a legjobb férfi fõszereplõ díját. Jó az operatõri munka, nagyon jók a helyszínek. Baromi jó volt Eriq La Salle-t látni (Amerikába jöttem , a hajlakkos Darryl :D ) . Jó karakterek vannak, benne, bár nekem kicsit súlytalanok lettek az ellenfelek. De ez saját meglátás.
A kislány viszont TELITALÁLAT! Olyan fejeket vág, hogy még én is beszarnék tõle. Méltó partnere volt a két zseniális színésznek.

Ez tényleg inkább amolyan klasszikus western film, amin azén korosztályom felnõtt. A hangulata, a megfáradt fõhõs, aki már a békés halált várja, csak az sose jön el, mert mindig jön egy újabb és újabb megmenteni való. Olvastam egy kritikát, talán pont a portos majomét, aki azt írta, x professzor túltolta a kretént, mert össze vissza beszél.
INNEN LEHET SPOILER
Igen, te istenbarma, mert akaratlanul is befogja a rádióadásokat és a reklámokat és a közvetítéseket mondja. Nagyon jó a nyitójelenet, ahogy elbánik a felnitolvajokkal :) Kár, hogy semmi elõzményt nem látunk, még visszaemlékezés sincs, hogy mi történt a mutánsokkal, az X-csapattal. mitõl lett zokni X professzor, hogy kerültek ide, stb.
Amikor leütik a Pierce-t, nem értem, miért nem szurkálták meg? Vagy legalább a kislány, aki amúgy sem egy óvodai matinéból lépett ki, simán ösztönbõl megtehette volna. Oké, akkor nincs film,de pl ezeket a logikai faszságokat egy filmben sem szeretem. Ettõl jó a John Wick. Ott mindenkit mellbe és fejbe lõ, nincs visszatérés :D
Hiába tudtam, hogy nem egy happy end-es film, azért nem ilyen befejezésre számítottam. Mindamellett tényleg ilyen egy klasszikus régi western. Ott se mindig élte túl a jó fiú.

SPOILER VÉGE

Aki szerette az elsõ két X-ment és a két farkast, az imádni fogja. Méltó lezárása ennek a 17 évnek.

Egy kis edzés, ahogy Hugh Jackman készült a filmre!
https://www.youtube.com/watch?v=gocClPWVKIA

10/10
8/10
idõjós1010 2017 márc. 03. - 23:18:44 8/10 Előzmény Findzs
(21/83)
Ez valahol a harmadik rész után lehet szerintem idõben. Legalább egy évtizeddel utána. A tariler alapján.
G.Zolcsi 2017 márc. 03. - 23:00:53
(20/83)
ez nem johnny cash szám ,hanem nine inch nails
korhuti 2017 márc. 03. - 12:15:36
(19/83)
trailer fõcímzene: Johnny Cash: Hurt
10/10
Dávid Vribék 2017 márc. 03. - 00:32:00 10/10
(18/83)
Nagyon jó film volt csak ajánlani tudom :)
offtopic
elemes 2017 márc. 01. - 18:54:12
(17/83)
biztos én vagyok a tizedik, akinek nem jut más az eszébe ha meglátja ezt a címet
Findzs 2017 márc. 01. - 18:15:54 Előzmény idõjós1010
(16/83)
A prof is rég meghalt már ugye Jane szétszedte.
Vagy az majd késõbb lesz idõben?
8/10
idõjós1010 2017 febr. 26. - 19:28:48 8/10
(15/83)
Aki látta, mondja már meg nekem, hogy most ezt idõben hová helyezték el, mert a múltját ismerjük farkasnak, minimum egy, korábbi elõzményfilmbõl. Amikor meg már a professzorékkal van, azokat a részeket egészen a távoli jövõig görgették. Szóval nagyon össze-vissza van most már az egész. Félõ, hogy abszolút nem fog illeszkedni az alap X-men sztoriba.
Karter 2017 febr. 24. - 08:56:52
(14/83)
Mindenképpen moziban nézzed meg ezt a szart naná....inkább rulettre költenéd, azzal nyernél is néha :)
cellasto 2017 febr. 23. - 22:20:44
(13/83)
utoljára lesz jackman wolwerine, mindenképp moziban nézõs :)
Karter 2017 febr. 23. - 21:57:19
(12/83)
Most már csak ilyen szarok tudnak kijönni Hollywoodból???? Repked örökké mindenki, farka nõ, meg nagy füle, meg nagy karma meg a fene tudja mi...vicc, gyerekes, nézhetetlen.
10/10
Trevor Belmont 2017 jan. 22. - 11:40:08 10/10
(11/83)
Az egyik rajzfilm sorozatban láttam még régen, hogy a kis klónt is alá vetették az eljárásnak. Nem örökölt semmit.
Vretha 2017 jan. 20. - 18:52:34
(10/83)
A klónja, X-23.
beubhd 2017 jan. 20. - 13:09:34
(9/83)
Az elõzetes megtekintése után felmerült bennem egy kérdés. Jobban mondva kettõ. A kis csaj Logan lánya? Ha igen, akkor hogy lehet az, hogy megörökölte Logentõl az adamantium karmokat? Hiszen Logan DNS-ében nincsenek olyan információk, amelyek hordoznák az erre a képességre irányuló információkat. Ez olyan mintha születésem elõtt édesapámnak csípõprotézist ültettek volna be én pedig megörököltem volna. :D
Rhubarb 2016 okt. 21. - 22:10:22
(8/83)
Ez szól az elõzetes alatt.
Johnny Cash nótája.
https://www.youtube.com/watch?v=vt1Pwfnh5pc
10/10
trikaja 2016 okt. 21. - 21:59:52 10/10
(7/83)
10/10
trikaja 2016 okt. 21. - 21:58:30 10/10
(6/83)
Nagyon szeretem a trailer zenéjét. Szomorú, hogy telik az idõ. 2009-2017 között tényleg sokat öregedett még a farkas is. Biztosan beülök, ha ez Jackman utolsó farkas filmje!Szerettem az X-men-t fõleg miatta :)
Keresztes³ovag 2016 okt. 21. - 14:31:05
(5/83)
kijött az elsõ elõzetes. Ez valami brutál jó filmnek tûnik! Az elsõ két rész még annyira sem tudott érdekelni hogy megnézzem, mert az X-men kezdeteknek már ismertük a sztoriját az x-men filmekbõl. A 2. résznek meg már a tartalmától eluntam az életem. Sima gyerekfilmnek tartom azokat. De ez...Itt aztán érzem hogy bármi megtörténhet ebben a filmben, mert eleve a legmagasabb korhatár besorolással küldik moziba meg a sztorija is ígéretes!
10/10
Viharsziget 2016 okt. 08. - 01:38:38 10/10
(4/83)
Nagyon szomorú vagyok, mert arról olvasni, hogy visszavonul és nem játszik többé Logan karakterét. 99%-ban miatta néztem az X-Men és Farkas filmeket, õ volt a kedvenc karakterem!

A lecserélését 17 év után NEM ÉRDEMELNÉ MEG, nem tudnék más színész Farkasként elképzelni, és ez ne is történjen meg, vagy Hugh Jackman játssza Logant, vagy senki más!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyébként mit lehet tudni, már 100%, hogy ez az utolsó??????

LOGAN 2017!

Furcsa lesz idõsként látni, mert ebben a szerepben mindig erõs, bátor, ha mondhatom férfias, humoros, és életerõs volt, na már most ha idõs Logant fogunk látni, akkor viszont mivel idõs lett, elveszti vagy csökken az ereje,és ez azt is jelentheti, hogy meghalhat, és mivel a szereptõl való visszavonulásáról van szó, ezért én erre a végjátékra gondolok, de ne legyen igazam!
Lakatos Mónika - Romanimo
2019. november 12., 19:30 Lakatos Mónika - Romanimo

Évszázados roma balladák és ritmusos pergetők a Müpában.

Jegyvásárlás