Téma: Logan

10/10
nesszti 2017 márc. 06. - 21:36:54 10/10
(32/92)
Hugh Jackmannek kellet még volna vállalnia legalább 2-3 filmig Logan szerepét, de igazából nekem a filmmel semmi bajom, harci jelenetek nagyon odavágtak, szereplõk is hozták a formát és egyben nagyon szépek a helyszínek 10/10 film!
BUG01 2017 márc. 06. - 00:12:47
(31/92)
SPOILER !
Én ma néztem meg a moziban és hát próbálok objektív maradni mindenhez. Nagyon szeretem az X és a Farkas filmeket és ezt a filmet hihetetlenül vártam kiváncsi voltam hogyan is akarják lezárni Logan és a Professzor történetét. Azt kell hogy mondjam hogy a film 3/4-e jól fel volt építve volt benne dráma és humor, amivel viszont bajom volt az a film utolsó 1/4-e az utolsó 35-40 perc amivel nem voltam megelégedve. Amikor meghalt a Professzor onnantól kezdve én egy úgy éreztem hogy a történet ellaposodik és nincs súlya a történteknek és a cselekedeteknek és egyszerûen unalmassá vagy hogy is mondjam kicsit lecseng a film a végére. Több olyan dolog is volt amivel gondom volt, és az a dolgokra adott egyszerû válaszok hogy mi -miért történt. Gondolok itt arra hogy a mutánsok miért tûntek el...a válasz \"mérgeztük õket és jólvan\" ezzel el is van intézve.....most komolyan ennél még az is jobb lett volna ha nem kapunk rá választ. A másik Logan gyógyító képessége, hogy miért is nem regenerálódik.....ezt is elintézték fél mondattal\"azért mert stb.\" Mintha a forgatókönyvírók elfáradtak volna a végére és csak az volt a szemük elõtt \"na jólvan nyirjuk ki valahogyan Logan-t varázsoljunk könnycseppeket mindenki arcára, mindenki meglesz hatódva és itt a vége.\" A film végi menekülõs, erdõs jelenet számomra a film egyik leggyengébb 10 perce volt, rohan az erdõben egy csapatnyi mutáns akik csak futnak elõre, egymásnak nem segítenek és a képességeiket sem használják csak rohannak és rohannak....és azt ne mondja senki hogy azért nem használták mert még kicsit voltak és tapasztalatlanok....Logan halála, na az volt a másik, ez megint egy olyan pillanat volt amit rém egyszerûen oldottak meg az írók, a magyarázat amit a Fõpandúr katona mondott \"ennél több sebesülést nem bír el a szervezete\" és hát mivel nem bír el többet ezért meg kell halnia.....és hát a gyerekek menekülnek tovább mert ez van öket mindig üldözni fogja valaki....Én ugy gondolom nem így kellett volna lezárni ezt a történetet, Logan halála nem volt szükséges, sõt elég vicces hogy a Professzor meg is jegyzi hogy van még idõd Logan ez még nem a vég van még idõd, és ha emlékeztek annak a kis városnak az orvosa is mondja Logannak hogy valami gond van vele és kikéne vizsgáltatnia magát, lehet hogy lenne megoldás arra hogy újra visszanyerje a teljes erejét, nekem ez volt problémám egyik oldalról a film elhiheti a nézõvel hogy Logannek élnie kéne, lenne rá lehetõsége hogy ne csak meneküljön, hanem éljen is egy kicsit, hogy ez még nem az õ történetének a vége, a másik oldalról meg hirtelen puff és meghal.... Ha engem kérdeztek én a következõ befejezést képzeltem el a film nézése közben, ami szerintem sokkal jobb lett volna........Logan lett volna ennek az új mutáns generációnak a Xavier professzora, de most komolyan mért nem lehetett ugy megcsinálni a végét hogy Logan talált volna egy helyet, egy olyan helyet mint a Professzor iskolája ahova befogadhatják a mutánsokat és együtt élhetnek, így a Professzor öröksége se ment volna a kukába, amibe egész életébe hitt és ami mellett kiállt, olyan mintha pofánköpték volna az elõzõ részek mondanivalóját, Logan vitte volna tovább az õ életfelfogását és értékeit , vigyázott volna erre az új mutáns generációra.Szerintem ez egy sokkal szebb és értelmesebb befejezés lett volna mint amit a film kapott. Nagyon sajnálom én tényleg nagyon szeretem ezeket a filmeket de a végével nem voltam megelégedve és szerintem nagyot hibáztak az írok, hogy ilyet véget adtak ennek a szériának, hiányérzetem van hogy ennek nem így kellett volna történnie ahogy és nem tudom elfogadni...
István Debreceni 2017 márc. 05. - 17:26:28
(30/92)
A sztori kb annyi, hogy az A pontból menekülünk a B pontba mert üldöznek minket és harcolunk közben. Ez a Mad Max-nél mûködött de itt nem. A film többi része helyén van, bár a magyar szinkron nevetségessé teszi a drámaibb jeleneteket.
A gyenge sztori miatt nem lett sajnos kiemelkedõ a fim, egyelõre az R besorolás teszi még \"különlegessé\" de ha futószalagon fognak jönni az R besorolású szuperhõs filmek akkor ez a film hamar felejtõs lesz.
Nálam 7/10.
9/10
Csumbi 2017 márc. 05. - 10:04:11 9/10
(29/92)
A tegnapi nap folyamán végre láthattam az egyik általam legjobban hype-olt filmet a Logan-t. Nagy érdeklõdéssel ültem be a moziba, és ennek két oka is volt: Hugh Jackman és Patrick Stewart utolsó X-men filmje, a másik pedig a 16-os besorolás. Azt kell hogy mondjam, hogy ez a film méltó befejezés volt az elõbb említett két színésznek, bár volt egy apró hibája a filmnek: *spoiler* a karakter halálok nem voltak elég drámaiak (itt gondolok pl. Professor X és Logan halálára). Igaz, hogy két és fél órás a film, de még így is azt éreztem, hogy nem jutott elég idõ a gyászra, ami számomra kicsit le is húz az élménybõl. *spoiler vége* Ettõl függetlenül nagyon tetszett a film. A képi világ tetszett, a helyszínek gyönyörûek voltak, az akció jelenetek is jók voltak és a zene se volt rossz. Összességében 10/9-et adok a filmnek!
Törvénytelen 2017 márc. 05. - 10:00:44
(28/92)
egy film legyen 18-as karikás azért, mert eleve annak tervezték, ne pedig azért mert egy másik filmnél ez mûködött (Deadpool) és azt a sikert akarja meglovagolni.
Sajnos ez az egész filmre rányomta a bélyegét és nem is úgy mûködött, ahogy annak kellett volna.
A korábbi önálló Wolverine filmek sem lettek jók és ez sem.
Atis88 2017 márc. 05. - 08:56:05
(27/92)
Hát nagy ziccer ez a film. Nem lett kihasználva igazán. Ráadásul annyi a lyuk benne, hogy egy szita is megirigyelné... 7/10. Színészek jók, de a sztori össze lett csapva.
Kaliff 2017 márc. 04. - 18:38:05
(26/92)
Nagyon várom már ezt a filmet. Szerintem a legjobb Wolferine film az összes közül. Nagyon tetszik ahogy újragondolták és szép hogy így száll ki Jackman a karakterbõl.
Lenne egy tippem a következõ Wolferine-re. Mondjuk Goran Visnjic. Simán hozná Logant, lehet még jobb is lenne. Oké ez némiképp túlzás, de kitudja...:-D
cellasto 2017 márc. 04. - 18:02:06
(25/92)
bocs, most nézem, hogy bezárt a mom parkban a mozi...
cellasto 2017 márc. 04. - 17:55:57
(24/92)
mom parkban szoktak a filmek eredeti hanggal menni
eaposztrof 2017 márc. 04. - 16:04:03
(23/92)
van olyan mozi ahol nem az agyoncenzúrázott, elkorcsosított, megmagyarosított primitív magyar szinkronnal vetítik, hanem az eredeti élvezhetõ, valós, rendezõ által megálmodott és a jelentõs színészek által hozzáadott értéket élvezhetem?
Bigpapa 2017 márc. 04. - 10:26:12
(22/92)
Ezt nagyon összehozták basszus! :) Egyik szemem sír ....mindkettõ sír :( Mert szerintem Logan volt a legszerethetõbb és legjobb X-men. Persze érthetõ, ha 48 évesen azt mondja, nem akar már többször edzõteremben rohadni és szenvedni egy szerepért, de francba, ott van Tom Cruise. 50 fölött van és semmivel sincs jobb adottsága,mint Jackmannek. De hát ez már csak rinyálás,mert kár.
A sztori méltó az X-men 1-2 és a Wolverine 1-2 részekhez. A többi X-ment nem említem, mert az új generációs okádék volt (szerintem) a harmadik rész pedig úgy volt elqrva, ahogy a nagy könyvben meg van írva.

EZ A FILM ZSENIÁLIS! :) És legalább tényleg 18 karikás, szóval itt fröcsög a vér, hullanak a fejek, ahogy ezt eddig hiányoltuk a pengés farkastól. Jackman itt olyan qrva jól játszik, a mostani okádék Oscar esõ után (Kaliforniai) simán megérdemelné a legjobb férfi fõszereplõ díját. Jó az operatõri munka, nagyon jók a helyszínek. Baromi jó volt Eriq La Salle-t látni (Amerikába jöttem , a hajlakkos Darryl :D ) . Jó karakterek vannak, benne, bár nekem kicsit súlytalanok lettek az ellenfelek. De ez saját meglátás.
A kislány viszont TELITALÁLAT! Olyan fejeket vág, hogy még én is beszarnék tõle. Méltó partnere volt a két zseniális színésznek.

Ez tényleg inkább amolyan klasszikus western film, amin azén korosztályom felnõtt. A hangulata, a megfáradt fõhõs, aki már a békés halált várja, csak az sose jön el, mert mindig jön egy újabb és újabb megmenteni való. Olvastam egy kritikát, talán pont a portos majomét, aki azt írta, x professzor túltolta a kretént, mert össze vissza beszél.
INNEN LEHET SPOILER
Igen, te istenbarma, mert akaratlanul is befogja a rádióadásokat és a reklámokat és a közvetítéseket mondja. Nagyon jó a nyitójelenet, ahogy elbánik a felnitolvajokkal :) Kár, hogy semmi elõzményt nem látunk, még visszaemlékezés sincs, hogy mi történt a mutánsokkal, az X-csapattal. mitõl lett zokni X professzor, hogy kerültek ide, stb.
Amikor leütik a Pierce-t, nem értem, miért nem szurkálták meg? Vagy legalább a kislány, aki amúgy sem egy óvodai matinéból lépett ki, simán ösztönbõl megtehette volna. Oké, akkor nincs film,de pl ezeket a logikai faszságokat egy filmben sem szeretem. Ettõl jó a John Wick. Ott mindenkit mellbe és fejbe lõ, nincs visszatérés :D
Hiába tudtam, hogy nem egy happy end-es film, azért nem ilyen befejezésre számítottam. Mindamellett tényleg ilyen egy klasszikus régi western. Ott se mindig élte túl a jó fiú.

SPOILER VÉGE

Aki szerette az elsõ két X-ment és a két farkast, az imádni fogja. Méltó lezárása ennek a 17 évnek.

Egy kis edzés, ahogy Hugh Jackman készült a filmre!
https://www.youtube.com/watch?v=gocClPWVKIA


10/10
8/10
idõjós1010 2017 márc. 03. - 23:18:44 8/10 Előzmény Findzs
(21/92)
Ez valahol a harmadik rész után lehet szerintem idõben. Legalább egy évtizeddel utána. A tariler alapján.
G.Zolcsi 2017 márc. 03. - 23:00:53
(20/92)
ez nem johnny cash szám ,hanem nine inch nails
korhuti 2017 márc. 03. - 12:15:36
(19/92)
trailer fõcímzene: Johnny Cash: Hurt
10/10
Dávid Vribék 2017 márc. 03. - 00:32:00 10/10
(18/92)
Nagyon jó film volt csak ajánlani tudom :)
offtopic
elemes 2017 márc. 01. - 18:54:12
(17/92)
biztos én vagyok a tizedik, akinek nem jut más az eszébe ha meglátja ezt a címet
Findzs 2017 márc. 01. - 18:15:54 Előzmény idõjós1010
(16/92)
A prof is rég meghalt már ugye Jane szétszedte.
Vagy az majd késõbb lesz idõben?
8/10
idõjós1010 2017 febr. 26. - 19:28:48 8/10
(15/92)
Aki látta, mondja már meg nekem, hogy most ezt idõben hová helyezték el, mert a múltját ismerjük farkasnak, minimum egy, korábbi elõzményfilmbõl. Amikor meg már a professzorékkal van, azokat a részeket egészen a távoli jövõig görgették. Szóval nagyon össze-vissza van most már az egész. Félõ, hogy abszolút nem fog illeszkedni az alap X-men sztoriba.
Karter 2017 febr. 24. - 08:56:52
(14/92)
Mindenképpen moziban nézzed meg ezt a szart naná....inkább rulettre költenéd, azzal nyernél is néha :)
cellasto 2017 febr. 23. - 22:20:44
(13/92)
utoljára lesz jackman wolwerine, mindenképp moziban nézõs :)