sunlover 2006 márc. 06. - 14:13:27
(99/4639)


Én ezek szerint félre lettem informálva letöltés ügyben, így bocsika az okoskodásért! De nekem olyan titokzatosan adták elõ ezt a témát!

Pedig nem is vagyok szõke ;)!
x-tro 2006 márc. 05. - 14:52:20
(98/4639)
<a target=blank href="http://www.tvtorrents.com" title="www.tvtorrents.com">www.tvtorrents.com</a> ez a kör, pl. tök nyilvános. letölteni amúgy meg nem törvénysértõ, csupán a feltöltés az...:)
sunlover 2006 márc. 05. - 14:41:26
(97/4639)


Megnyugtatlak én nem vagyok tagja ilyen"kör"-nek! Nézz körül baráti haveri társaságodban és ha van olyan aki töltöget le filmeket, zenéket nos akkor ilyen személyre gondoltam. Egyébként találni lehet google segítségével DVD vásárlási lehetõséget, amely tartalmazza az epizódokat! Néhány ezer forintért akár hozzá is lehet jutni. Már ha valaki szeretne! (én személy szerint kivárom amíg az RTL Klub mûsorra tûzi.)
Addig is és akkor is azt mondom - szerény vidéki ( TV nézõ ) kislányként, aki nem sorozatfüggõ - az eddig kereskedelmi és közszolgálati csatornákon folyó sorozatok közül messze a legjobb a LOST!!!! Alig várom hogy újra nézhessem!
Furi14 2006 márc. 05. - 14:41:05
(96/4639)
van lost-os játék!
<a target=blank href="http://www.axn.hu/lost2/" title="http://www.axn.hu/lost2/">www.axn.hu</a>
Furi14 2006 márc. 05. - 14:22:06
(95/4639)
hy! meg tudod mondani hogy mi az a "kör"?
Furi14 2006 márc. 05. - 14:21:09
(94/4639)
hy!
sunlover 2006 márc. 05. - 12:41:27
(93/4639)
Hello!

Azt hiszem ilyen információt nem fogsz kapni! Én is szerettem volna letölteni az epizódokat. Aztán mivel szintén nõ vagyok és nem igazán értem a letöltéses dolgokat, hát fel lettem világosítva. Mivel nem teljesen legális ez a letöltés csak úgy bárki nem teheti meg. Van egy "kör" aki hozzáférhet, de egyszerû mezei netezõ nem tehet ilyet!!!
elysa 2006 márc. 04. - 19:19:29
(92/4639)
MÉG AZ A JÓ HOGY MEGY MINDEN VASÁRNAP A LOST ESTE 7-KOR AZ AXN CSATORNÁN!!!!!!!PONT AKKOR KEZDTÉK A MÁSODIK ÉVADOD, MIKOR AZ RTL-EN VÉGELETT AZ ELSÕ ÉVADNAK, SAJNÁLOM AZOKAT AKIKNEK NINCS AXN CSATORNA!!!!!!!
sunlover 2006 febr. 28. - 16:13:59
(90/4639)
Hello!

Régen voltam erre felétek. Kezdem magam összszedni a Lost hiányos tüneteimbõl. Szóval NAGYON HIÁNYZIK A LOST!!!! Nagyon- nagyon. A Rejtélyek városát eleve kétkedéssel fogadtam, Ufó téma nem igazán jön be. Ez tiszta X akták! Azt is csak a Mulder ügynök miatt néztem, de annyira ijesztõ volt mindig. Hát ez a Rejtélyes micsoda is elég ijesztõ! Miért gondolják, hogy az kikapcsolja az embert ha halálra rémítik a földönkívüli invázióval? Úgyhogy ha ezek után nézni is fogom akkor csak azért mert nincs más!

Egyébként a Grace klinikát érdekes, hogy levették a mûsorról. Nem jöttek be a nézettségi adatok???
Bezzeg a nép gyermekére, a Gáspár Gyõzõre arra sokan kíváncsiak!!! Elképzelem, hogy dörömbölt a NÉP a Kolosi ajtaján a Gyõzike sót követelve!

Na ennyit a mérgelõdésbõl!

Kedves theking666 részemrõl volna igény arra a bizonyos zenére, úgyhogy légyszi tedd már fel "valami tárhelyre"! Csak azt is közöld hova!

Pusszantás!
theking666 2006 febr. 27. - 20:56:05
(89/4639)
A szám: Mama Cass Elliot - Make Your Own Kind Of Music
Ha kell valakinek felrakhatom valami tárhelyre, de csak igény szerint.
watcher1 2006 febr. 27. - 19:02:18
(88/4639)
Háát, az még jó soká' lesz. Olyan vagyok mint a gyerek, ha akar egy játékot, akkor azonnal akarja :) Kényteleln leszek utánanézni a neten (vagy az AXN-en) a 2. évadnak, aztán majd kénytelen leszek megnézni, és kénytelen leszek hanyagolni az RTL-t.
Úgy is mostanában csak sereghajtó a TV2 után, de lassan még a kisebb csatornákon is értékelhetõbb az adás.
siheone 2006 febr. 27. - 16:09:06
(87/4639)
én néztem az összes Lostot, de az igazat megmondva a Rejtélyek városa nekem jobban tetszik.
Egyébként a Lostot várhatóan ugyanakkor kezdik vetítenim, mint tavaly:Augusztus végén.
watcher1 2006 febr. 26. - 21:46:51
(86/4639)
Végigolvasva a fórumot, egyre inkább gyanús vagy nekem kedves Paige. Vagy a Kolosinak aszisztálsz vagy a marketinget gyarapítod az RTL-nél...
Egyébként elárulhatnád, hogy mikor tervezitek foytatni a 2. évadot :)
Az új sorozat (Rejtélyek városa) szerintem kritikán aluli. Mondjuk egy 3-ad osztályú brazil sorozat után még talán elmenne, de a Lost után...
Amúgy szvsz az RTL magával tol ki ha az áthidaló sorozat förmedvényt sokáig nyúzza. Nézõközönség és Promo AXN plusz, minden más RTL mínusz.
Ti tudjátok Paige, de azért ne nézzetek minket madárnak :)
Forlanita 2006 febr. 24. - 15:31:02
(85/4639)
Ma néztem meg a második évad elsõ két részét!! Nagyon állat!
Nem látta még vki? És ha igen akkor nem tudja véletlenül hogy mi annak a számnak a címe ami ott az elején betesz a lejátszóba a pasi?
theking666 2006 febr. 19. - 21:42:42
(84/4639)
Paige:Ebben igazad is van, csak pl. Charlie nem hiszi el Hurleynek, hogy milliomos, és több részben is nem veszi komolyan Hurley kijelentését, az már túlzás, fõleg a 2. évad 4. részében mikor már majdhogynem elmebetegnek nevezi Hugo-t emiatt. Sok ilyen idegesítõ jelenet van és még lesz is szerintem jópár, ez sajnos kár. A Smallville-t valóban nem a lelki sémája miatt lehet kedveleni, habár érdekes benne a Lex és Clark ellentét-barátság párhuzama. Viszont azt is megjegyzem hogy nálam a drámai kategóriában a Nyomtalanul áll az élen, a Lost inkább kalandos misztikus filmsorozat legalábbis szerintem. Visszatérve zsombor hozzászólására szerintem is felesleges 6-7 évadot csinálni a sorozatból, ennyi évadot új karakaterek nélkül nem lehet sikeresen kihozni, viszont az új karakterek miatt elveszítené a hatását a Lost. Én végsõ maximumként 4 évadot számítanék, de az már tényleg a felsõ határ...
zsombor 2006 febr. 18. - 17:57:55
(83/4639)
Engem is idegesít ez a sok túlzás. Most a Jurassic Parkba zuhantak le, vagy ez Dr. Moreau szigete? Idegesít, hogy mindig valamit fel akarnak fedezni/rejtélyt megoldani, de nem mennek elõre 2m sem. 6. évad? Istenem... Csillagkapuból érthetõ, de Lostból? Inkább fejenék be és kerek lenne a sztori.
theking666 2006 febr. 18. - 14:09:12
(82/4639)
Huhh. Na már elég régóta voltam a kis Lost-fórumon, de látom nem nagyon állt meg az élet. Amúgy a (91)-es hozzászólás Paige-tõl elég kemény volt, - fõleg azért mert a Prison Break tényleg jobb - nem vagyok moderátor, de nem kell idegeskedni, higgadtan is kifejtheti a véleményét bárki (ezért nem jöttem az utóbbi idõben az oldalra lsd. (66)-os hsz). Nekem sok sorozat jobban tetszik, mint a Lost fõleg, amiatt mert nagyon lelassult a Lostnak a szála. Egy rész nem tudja önállóan megállni magát annyira mint pl. egy Smallville, Monk, Nyomtalanul, Fastlane stb. sorozat egyik epizódja.Sok embert ismerek akik eleinte rajongással fogadták a sorozatot, majd nagyon megunták, és már nem is nézik.A sorozat másik hibája, hogy tele van túlzásokkal, meg zavaró tényezõkkel, ez fõleg a 2. évadban mutatkozik meg. Ennek ellenére egy elég jó sorozatnak tartom, meglepõdtem rajta hogy milyen jól sikerült, pedig a témában nem sok újdonságot láttam.
Snoogans 2006 febr. 18. - 13:18:57
(81/4639)
az volt az utolsó részben,hogy vitték a dinamitokat kirobbantották a karantént és ennyi.közben visszaszerezték a kisbabát:).azt követõen elvitték elrabolták a kisfiut és a tutaj felrobban.ennyi volt az utolso rész:P
eszti 2006 febr. 18. - 11:52:29
(80/4639)
Valaki elmondja mi volt az utolsó részben KÉRLEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!