Téma: Lucy Punch

Nagel Ferenc 2019 jún. 10. - 14:20:44
(5/5)
Gyógyegér vacsorára kimaradt a fenti felsorolásból. (2019.06.10)
Bogeyka 2014 ápr. 13. - 18:41:16
(4/5)
A rossz tanár címû filmben láttam, és gondolkodtam,hogy honnan lehet nekem ilyan ismerõs.
Rákerestem és valóban,... szerepelt Anne Hathaway oldalán az Elátkozott Ella-ban is, mint Hattie, az egyik gonosz mostoha :D
Nem nagy felfedezés tudom, de nagyon jó volt felismerni, hiszen régen sokat néztük ezt a mesefilmet :)
mulao 2010 jún. 01. - 07:05:03
(3/5)
Keresgéltem Lucyról: Angol. 2006-ban elnyerte a Monacon Nemzetközi Filmfesztivál legjobb színésznõ díját, "Are you Ready For Love?" c. filmben nyújtott teljesítményéért. 2006-ban volt szintén, hogy megválasztották a Berlini Nemzetközi Filmfesztivál Shooting Star szakmai zsûrijének programjának kereteiben, Európa 20 legígéretesebb fiatal színésztehetségei közé. Érdekesség lehet, hogy egy évben volt a mi Hámori Gabinkkal.
2010-ben pedig leváltotta Nickole Kidman-t egy Woody Allan filmben. Pl szerepelt a hazánkban is vetített Doc Martin c. sorozatban.
mulao 2010 jún. 01. - 06:47:25
(2/5)
Azt hiszem õ játszott a Dinotopia - Õslények kalandorainak egyik részében is. Úgy tûnik mindig ilyen szerepeket kap, de nagyon jó volt ott is.
Azt pedig meg kell hagyni, hogy bár nem kedvelem túlzottan Ónodit, de a Csodálatos Júliában nagyon jó szinkronja volt, jól kiemelte a karakterét. És tényleg a "hapcis" jelenet Lucy legemlékezetesebbje. Abban volt talán a legjobb. A Lucy pedig egy szép név. :) Furcsa, hogy nem is írják az itteni adatlapján minden filmjét.
mulao 2009 ápr. 18. - 19:55:14
(1/5)
A Csodálatos Júliában szerintem nagyon jól játszotta a szerepét, megis választották érte Európa egyik legígéretesebb fiatal színésztehetségének. Szerintem tehetséges, és könnyen megjegyezhetõ arca van.