Téma: Luz Maria

offtopic
Csalarozsika 2019 aug. 15. - 22:30:25
(2734/2794)
Apropó: Így néz ki a gereben. :-)))
Csalarozsika 2019 aug. 15. - 22:28:22 Előzmény Luna34
(2733/2794)
Mirta egy az egyben felvette Angelina stílusát, sőt, még rosszabb is egy fokkal!
Ő akart elvenni mindent Lucecitától, s ennek érdekében átgázolt mindenen és mindenkin!
Jobb lenne, ha megszokná a gondolatot, hogy SOHA SEMMI NEM VOLT AZ ÖVÉ!!!
Előbb vagy utóbb, de ennek be kellett következnie, az igazság győzedelmeskedett, ő pedig veszített!
Ez akkor is így van, ha a hátsó felét a gerebenbe veri!
(Egyébként utóbbi egyáltalán nem ártana neki! :-)))
Csalarozsika 2019 aug. 15. - 22:24:38 Előzmény factsmatter
(2732/2794)
Te - állításod szerint - felvázoltál egy "erkölcsi alaphelyzetet", eléggé vulgáris stílusban.
Azt mondod, nem volt célod az összehasonlítás, de óhatatlanul mégis azt tetted, holott a felvázolás erősen sarkított, az állítások sem állják meg a helyüket!
Amit Te írtál, az még "felszínnek" sem nagyon mondható, mert abban is több van, s ha a dolgok mögé nézünk, akkor pláne...
Luna34 2019 aug. 15. - 22:24:28 Előzmény Csalarozsika
(2731/2794)
igen. Mirta tényleg azt hiszi hogy ő a sértett és Lucecita köpött bele az ő levesébe! holott ez igencsak fordítva történt és Lucecitának lenne joga bosszút állni és nem neki! kicsit meg vannak itt keverve a dolgok. Angelina is végig Lucecitát okolta mindenért, hiába volt ő a hibás! Mirtánál ugyanez van. saját magának sem vallja be hogy ő követett el bűnt. úgy csinál mintha a világ legtermészetesebb dolga lett volna az amit "megszerzett" ilyen módon.
Csalarozsika 2019 aug. 15. - 22:17:15 Előzmény Luna34
(2730/2794)
Így van! Soha nem alhatnának nyugodtan felőle!
Lám! Angelina is hogyan "köszönte meg", hogy megkönyörültek rajta!
Mirta is csak az alkalmat keresné, hogy bosszút álljon!
De: Vajon miért is?! Mi indoka van a bosszúra?!
Ez a nő a végén még maga is elhiszi, hogy őt érte sérelem!
Miközben éveken át bitorolta Lucecita helyét, megfosztott egy ANYÁT A GYERMEKÉTŐL, egy asszonyt a férjétől, s ezek után még ő lenne a sértett fél?!
Csalarozsika 2019 aug. 15. - 22:13:19 Előzmény napraforgó
(2729/2794)
Így igaz!
Itt hibádzik nekem valami abban a logikában, ami az "erkölcsi alaphelyzet felvázolását" illeti!
Ugyan állítólag szó sincs összehasonlításról, valójában mégis óhatatlanul is összemossa a kettőt, ami szerintem is öreg hiba, mert "nem egy a szőr a selyemmel"!
Luna34 2019 aug. 15. - 22:11:57 Előzmény Csalarozsika
(2728/2794)
bizony! amúgy ha lelépne mert nem vinnék el egyáltalán a csendőrök, akkor se hiheti Gustavo meg Lucecita azt hogy örökre békén hagyná őket ezek után! képes lenne évekkel később is visszatérni bosszút állni! ennyire nem ismerik már?
Csalarozsika 2019 aug. 15. - 22:08:38 Előzmény miértis
(2727/2794)
Ahogy Fefa mondta: Kiszolgálják, szállodai szintű ellátást kap...
Nem rossz!
Mégis mit kellett volna tennie ahhoz, hogy már a börtönben hűsöljön?
Talán Maritának meg kellett volna halnia?
10/10
factsmatter 2019 aug. 15. - 22:07:14 10/10 Előzmény Csalarozsika
(2726/2794)
De pont nem finomkodni akartam.
Csalarozsika 2019 aug. 15. - 22:06:39 Előzmény Luna34
(2725/2794)
Amit akkorra megtudott Mirtáról, már annak a töredéke is bőven elég ahhoz, hogy szívfájdalom nélkül börtönbe küldje!
Az pedig, hogy majdnem megölte a kislányát, ezenkívül korábban is SZÁNDÉKOSAN ártott neki...
Az angol tudós meggyilkolását még nem is említettük...
Ezután még HÁLÁRÓL beszélni?!
Ez már mindennek a teteje!
Mindezen tettek elkövetése után azt gondolni, hogy elmegy szépszerével...Ugyan!
Ez a naivitás netovábbja!
miértis 2019 aug. 15. - 22:04:54
(2724/2794)
na erről írtam itt korábban, hogy Gustavo ezzel csak azt éri el, hogy kiteszi Lucecitát mégegy traumának. Illetve, hát tul.képp az írók tették ezt, nevetségessé ill. bosszantóvá téve a karaktert, én is felpattantam a székből...( - és az ajtaját se zárták be kívülről Mirtának, sőt, még el is látják kajával......( szóval...(((
Csalarozsika 2019 aug. 15. - 22:02:32 Előzmény napraforgó
(2723/2794)
Én sem értem, mit kell még erről annyit beszélni!
Mehet a másik kettő után, ilyen egyszerű az egész!
Elvégre, ő a főbűnös, a másik kettő "csak" segédkezett neki, de az aljasságok kiagyalásában ő járt az élen, s a megvalósításból is bőven kivette a részét!

Ez a nő KÖZVESZÉLYES!!!
Veszélyt jelent a társadalomra, éppen ezért börtönben a helye!
Nem érdemel szánalmat, ő sem könyörült soha senkin!
Luna34 2019 aug. 15. - 21:59:44 Előzmény Csalarozsika
(2722/2794)
bizony! és az egy dolog hogy Gustavo akkor még nem tudta a teljes igazságot, de ennek is már elég oknak kellett volna lennie a börtönhöz!
Luna34 2019 aug. 15. - 21:58:23 Előzmény napraforgó
(2721/2794)
igen. ebben igazad van. ilyen szempontból mindkettő hülye. Mirtát is rögtön utána hogy elvitték Juliot meg Oféliát őt is el kellett volna vitetni. de nem! még Fefa ételt is visz neki, meg nyugodtan visszamehetett a szobájába. ilyen a mesében sincs!
napraforgó 2019 aug. 15. - 21:53:08
(2720/2794)
Tébolyító! Gustavo olyan hülyeségeket beszél, amikor Mirta könyörög neki,hogy ne adja föl, hogy majd megbeszéli Lucecitával, elvégre őt akarta megölni. Hát elfelejtette, hogy a gyermeke napokig élet-halál között lebegett emiatt a nő miatt? Mi a fenét akar itt még megbeszélni? Ez a nő bűnösebb, mint az a másik kettő, akit szívfájdalom nélkül elvitetett a rendőrséggel.
Ha a hülyeség fájna..... szerintem Lucecita és Gustavo együtt üvöltenének. Borzasztó, borzasztó!
napraforgó 2019 aug. 15. - 21:48:39 Előzmény Csalarozsika
(2719/2794)
Igen, és mind Lucecitának, mind Gustavonak bűntudata volt, amiért nem tudtak ellenállni a szenvedélynek. Sőt előtte mindketten menekülőre fogták a dolgot, csak pechjükre pont ugyanoda menekültek....
Mirtának soha semmi skrupulusa nem volt, sőt, minden erkölcsi tilalom, elvárás ellenére nagyon is el akarta követni azt a bűnt, ami elől Lucecita és maga Gustavo is el akart menekülni. Nem akartak ők házasságot törni, csak megtörtént,mert nagyon szerették egymást.
ezzel szemben Mirta nagyon is akarta, hogy Gustavo házasságot törjön ővele, cseppet semérdekelte, hogy kit bánt meg vele.
Valóban nem lehet összehasonlítani a két nőt, vagy mégis, de minden, minden Mirta ellen szól. Szívtelen, számító, gonosz perszóna volt már a történet elején is.
Csalarozsika 2019 aug. 15. - 21:41:45 Előzmény Luna34
(2718/2794)
Komolyan mondom, ezt hallván engem is majd' megütött a guta!
Ha még egyszer a hálájáról kezd beszélni...
Hálás Mirtának?! Miért?!!!
Talán, mert majdnem megölte a lányát?
Ez még akkor is felülírna mindent, ha korábban valóban tett volna jót is!
(De: Sem most, sem korábban semmi jót nem tett Gustavóval és a családjával, sőt!)
A méltó "fizetség" a tetteiért mindenképpen a börtön!!!
Csalarozsika 2019 aug. 15. - 21:28:45 Előzmény factsmatter
(2717/2794)
Én is értettem, mit akartál mondani, de irónia ide vagy oda, a hangnemet illetően szerintem kissé túlzásokba estél!
Konkrétan ezekre gondolok:

- "Rosa, mint cafka", aki "összefekszik a környék földesurával"
- Gustavo "megdöntötte" Lucecitát

Azért egy kicsit finomabban is lehetett volna!
Oda is írtam, hogy biztosan sarkítani akartál, de ne haragudj, ezeket a kifejezéseket akkor is túlzásnak tartom!
Luna34 2019 aug. 15. - 21:23:51
(2716/2794)
ahogy Gustavo most a reklám előtt mondta hogy nem akarja átadni Mirtát a hatóságoknak, hát komolyan mondom felforrtvaz agyam! ő is elég lökött! ahhoz képest hogy mikor Mirtával beszélt még ezt mondta neki, most már más a véleménye! bakker majdnem megölte a lányát és nem jelentené fel? vicc. gondolom ha most majd folytatódik a sorozat Lucecita majd ugyanezt mondja… mindkettő gáz ilyen szempontból. aki jó az miért hülye is?
10/10
factsmatter 2019 aug. 15. - 20:28:14 10/10 Előzmény Luna34
(2715/2794)
És nem, nem összehasonlítás volt! Egy erkölcsi alaphelyzet felvázolása.