Téma: Ma Reggel

offtopic
kõmacska 2012 aug. 03. - 23:55:06
(8772/8852)
nem, nem csõlátásnak, hiszen te nem csövet látsz, hanem provokációt.
Seven7Crown 2012 aug. 03. - 23:53:16
(8771/8852)
Csakhogy ez a "látásmód" még soha nem okozott problémát nekem az értelmes emberek között!:D
És ennyi bõven elég, még akkor is, ha esetleg Te ezt "csõlátásnak" neveznéd!:D

Jó éjszakát!:D
offtopic
kõmacska 2012 aug. 03. - 23:51:49
(8770/8852)
"Ha bûnöd, bûnhõdjön." - de könyörgöm, mégis hogy? Nem adnak neki ágytálat vagy összecserélik a gyógyszereit? Elveszik tõle a fogsorát? Milyen körmönfont büntetést lehet kitalálni egy 97 éves bácsinak?
Seven7Crown 2012 aug. 03. - 23:48:01
(8769/8852)
De kérlek, itt senki nem foglalkozik veled!:D

Viszont van egy hülye történet egy dilis nõrõl:


"sértõdötten érkezik a nõ az elsõ randira,
szeme dühös, rúzsa elkenõdve, ruhája kicsit tépett.
Láthatóan szétveti az ideg.
-Mi baj? - kérdezi az ifjú lovagja
-Dühös vagyok - mondja a nõ - mert mikor leszálltam a buszról,
és át akartam menni a busz mögött az úton, a jármû elindult,
lehorzsolta az arcom, mindenki rajtam röhögött."

Ha még sokáig hisztizel, akkor Te is fõszereplõje lehetsz egy hasonló viccnek, amit kedvenceidnek köszönhetsz majd, mivel a fogyatékosok közlekedését érdekes módon szeretnék szabályozni a buszokon!:P


P.S.
És én is csak annyit tudok ehhez hozzátenni, hogy aki ezt az egész rendszert kitalálta, annak legyen módjában így leélnie az életét, és mindig csak a háttérben kullogni!:P
offtopic
kõmacska 2012 aug. 03. - 23:46:05
(8768/8852)
Figyusz, az elõbb írtad le, hogy Orbán és a Jobbik nélkül nem is létezik magyar közélet. Nincs ellenállás, nincs mozgás, nincs élet. Még Hajós András is azt mondta, ha választani kellene az azonnali változás és az Orbán kormány javítása között, akkor õ az utóbbit választaná! Azért ez elgondolkodtató.... mármint nem azért, mert milyen jó, amit mondott, hanem hogy mi lehet ennek a hátterében.
adamnagysweetmovie 2012 aug. 03. - 23:41:21
(8767/8852)
Azt gondolom, neked és a haverjaidnak annyi helye van itt a fórumon (ezen a fórumon mindenképp), mint amennyi Orbán Viktornak és a Jobbiknak a magyar közéletben.
SZIA.
offtopic
kõmacska 2012 aug. 03. - 23:38:04 Előzmény Seven7Crown
(8766/8852)
Induljunk ki abból, hogy a világból mindenki csak annyit érthet meg, amennyit lát. Te azt érted meg, hogy Orbán KIPROVOKÁLJA a magyarokból ezt a hozzáállást. Hogy a helyzetet ilyen módon értelmezed, az elárul valamit arról is, amit nézel - miért is ne lenne igaz és pontos az észlelésed; de utal arra a látásmódra is, amivel szemléled a dolgokat.
adamnagysweetmovie 2012 aug. 03. - 23:36:38
(8765/8852)
Aki hány 1, 2, 3, vagy akár saját magához hasonlóan 89, 90, 91, 101 éves emberrel mit csinált?
Nem a házuk elõtt tüntetett!!!

És ha az ügyészség, TEK, cicimtudja milyen pénnyelõ állami erõszakszervezet idõben lépett volna, nem falaz neki, akkor nem fajulnak idáig az indulatok...

Ha háborús bûnös (márpedig soktucat szadista rémtettrõl hallani), nem fogom sajnálni, hogy a háza elõtt tüntettek....
Seven7Crown 2012 aug. 03. - 23:34:30
(8764/8852)
Küldtem neked egy privit!
offtopic
kõmacska 2012 aug. 03. - 23:32:07 Előzmény adamnagysweetmovie
(8763/8852)
"Azonnal össze kéne fogni az ellenzéknek, ez a társadalommal szembeni felelõsségük. Ennek elmulasztása pont olyan bûn, mint ahogy Orbán eladósítja az Országot egy IMF-által elfogadottt racionális gazdaságpolitika kidolgozása helyett.
Orbán mindezt azért teheti meg, mert azt érzi, azt tehet meg ellenzék híján, amit csak akar. Mesterházi, Jávor, Gyurcsány, és a civil szervezetek vezetõi mind felelõsek ezért!! Az önkényuralmi hajlamú vezérek mindig addig mennek el, amíg hagyják õket."

Ebben tökéletesen igazad van, nincs is mivel kiegészíteni, annyira pontos. Illetve - ezért írtam, hogy csak magadra számíthatsz. Nincs kire várni. Legfeljebb Godot-ra.
adamnagysweetmovie 2012 aug. 03. - 23:30:51
(8762/8852)
Az egyetlen hiteles hang, aki kooperálni akar...
http://atv.hu/cikk/20120802_konya_peter
adamnagysweetmovie 2012 aug. 03. - 23:21:55
(8761/8852)
Egyébként ajánlom mindenkinek az Eurozóna mai adását a Klubrádión.
Róna Péter szerintem az alapjainál ragadja meg mind az euró, mind a hazai válságot.
És utána jön a devizapiaci elemzõ, az is jó, azt írja le az állampapírpiacról, amit én is tõle citáltam elébb.
adamnagysweetmovie 2012 aug. 03. - 23:13:52
(8760/8852)
Én úgy látom, nincs értelme nagyon citálni a helyzetet.
Viszonylag egyszerû a képlet.
Ha az ellenzéki pártok nem fognak rövid idõn belül össze, az emberek nem fognak hinni nekik. 2012 január óta semmit nem csinálnak, csak bohóckodnak.

És akkor marad Orbán. Én már most bojkottal fenyegetném, ha NEM TAKARODIK EL a választási eljárási törvény egyoldalú módosításától.
Az, hogy a politikai elemzõk kész tényként kezelik, hogy ezt elfogadja a 2/3, az egy nonszensz, egy gyáva és korlátolt magatartás. És így el is fogják fogadni.

Lehet ezután lesz valami összefogás, csak már egy sokkal lejtõsebb pályán....
Ha viszont most fognának össze, legalább annyiban, hogy összehangoltan bojkottal fenyegessenek, ezzel meg tudnák a bevezetést akadályozni.
Ha mégsem, mert Orbán egy "félázsiai" "politikiai vadbarom" (idézetek a fizesstõl), akkor Basascu mintájára már Merkelék nem mondhatnák, hogy csak a baloldali demokráciatiprást szankcionáljuk. Ha pénteken elfogadnák a "hollókõi képviselõ regisztációs egyéni indítványát", akkor hétfõn már Viktor a brüsszeli szõnyeg szélén fésülné a rojtokat, mint Ponta.
És ha minden kötél szakad, a demokratikus ellenzék legfeljebb azon a ferde pályán fogna össze, ami tiltakozás nélkül biztosan várna rájuk.
Viszont akkor ott lenne a tisztességes emberek reménye, hogy képesek voltak közös bojkott-akcióra, és akkor már lenne hitele az ellenzéki pártoknak, hogy regisztrációra bíztassák az embereket.
Ha csaka regisztráció érdekében, 1-2 hónappal elõtte terelõdnek össze, vagy a regisztráció utánra tervezik csak, akkor SEMMI HITELÜK NEM LESZ SENKI ELÕTT!!!
AZ EMBEREK PASSZIVITÁSA JELZI, NEM FOGNAK MÉG A DEMOKRÁCIA VISSZAÁLLÍTÁSA ÉRDEKÉBEN SEM MUSZÁJBÓL VALAMELYIK ELKOPOTT, KOOPERÁCIÓRA KÉPTELEN PÁRTRA SZAVAZNI.
Mennyit emelkedett január óta az ellenzéki pártok támogatottsága? Semmit.
Miközben a Fidesz símán kihúzhatja IMF-hitel nélkül is márciusig, amikor elkezdheti szórni a jegybank pénzét. (sajnos dõl az állampapírokba a nyugati tõke, mert egy 10 éves kincstárjegy 60% kamattöbbletet jelent egy eurokötvényhez képest, és a nyugati befektetõk úgy számolnak, 10 év alatt nem esik 60%-ot a forint...) Ha nem kényszeríti a belsõ ellenállás megállásra és racionális politizálásra Orbánt, itt iszonyú kamatterhek és szétszórt jegybanki tartalékok várhatók, mindenféle gazdaságpolitikai koncepció nélkül.
Azonnal össze kéne fogni az ellenzéknek, ez a társadalommal szembeni felelõsségük. Ennek elmulasztása pont olyan bûn, mint ahogy Orbán eladósítja az Országot egy IMF-által elfogadottt racionális gazdaságpolitika kidolgozása helyett.
Orbán mindezt azért teheti meg, mert azt érzi, azt tehet meg ellenzék híján, amit csak akar. Mesterházi, Jávor, Gyurcsány, és a civil szervezetek vezetõi mind felelõsek ezért!! Az önkényuralmi hajlamú vezérek mindig addig mennek el, amíg hagyják õket.
Te hogy látod ezt a bojkott-témát?
Seven7Crown 2012 aug. 03. - 23:10:36
(8759/8852)
Egyébként nem kimondottan a bankokra kéne csúnyán nézni, hanem azokra, akik a kártyát úgy keverték meg 2év alatt, hogy már a pénzintézetek is csak a félkarú rabló nevet viselik!:(
Seven7Crown 2012 aug. 03. - 23:04:53
(8758/8852)
Ha a magyarokból Orbán ezt a hozzáállást kiprovokálja, akkor mást nem igazán mondhatok!
De ám legyen!
Beszéljünk csak a 2/3-ról!:D
Seven7Crown 2012 aug. 03. - 23:00:46
(8757/8852)
Az egész kormányból árad a hülyeség!:)
Seven7Crown 2012 aug. 03. - 22:59:15
(8756/8852)
Pl.Itt van ez a török, és Azerbajdzsán business is a nyakunkon!

Hát csak Ezel jutott az eszembe/bár Õ egy jóképû srác/, és az undok sirály a szállodánk felett a Boszporusznál, viszont a kormány ezzel megint olyan szarvashibát követett el az IMF tárgyalások elõtt, amit csak egy nagyon kezdõ követ el üzleti tárgyalásoknál!:P
offtopic
kõmacska 2012 aug. 03. - 22:47:07
(8755/8852)
Vagyis magadtól tetted hozzá, hogy az ész a magyarok számára ismeretlen fogalom, kevés az eszük és korlátoltak. Oké, értem.
adamnagysweetmovie 2012 aug. 03. - 22:46:53
(8754/8852)
Kinyilatkoztat, csak az a baj, hogy süvít belõle a közhelyes, elõítéletes, akarnok duma.
De Matolcsy meg Demján ugyanezt teszi, mintha a világ csak arra várna, mondjanak minden napra egy víziót.

Csakhogy az elégedetlenség napról napra nõ, misztikus vízióval nem lakunk jól, ha lebokkolnak a nyugati exportpiacok és befuccsol a bankrendszer.
offtopic
kõmacska 2012 aug. 03. - 22:44:41
(8753/8852)
"az áldozatok, megnyomorítottak és a velük rokonszenvezõk egy bújkáló háborús bûnös háza elé mennek?"

1. az áldozatok már ne élnek, nem tudtak volna Csatáry háza elé menni
2. maradjunk a szimpatizánsoknál (meglehetõsen alacsony átlagéletkorral) - odamentek, és Noé Krisztina kijelentette: ha lehetne halálbüntetést kérni, akkor azt kérne Csatáry Lászlóra. Nem hiszem, hogy a többi szimpatizáns elhatárolódott volna Noé Krisztinától. Pedig amit mondott, azzal önmagát minõsítette. "Az kiabál, akinek a háza ég."