Téma: Ma Reggel

adamnagysweetmovie 2012 aug. 04. - 19:42:10
(8792/8852)
Na ennek a hsz-ed szellemiségével már egyet tudok érteni.
De. Az, hogy te gazdasági bajokat látsz, engem elszomorít. Szerintem arról árulkodik, hogy vagy barom tájékozatlan vagy a demokrácia, jogállam alapvetõ, egyre többek által puccsnak nevezett kiüresítése tárgyában, vagy alapvetõen te sem osztod a demokratikus értékeket.


Egyetértek, hogy végsõ esetben fel kell venni Orbánnal a kesztyût, és abban is, hogy ezt egységes erõvel van csak értelme megtenni.
De azt félreérted, hogy a bojkott nálam nem cél, hanem eszköz, amivel remélem kikényszeríthetõ, hogy egy egyre ferdébb pályán kelljen focizni a választásokon.

Sokan azt mondják, a fõbûnt ott követte el az ellenzék, hogy 2010 decemberében elfogadott médiatörvény, ami az egész médiát a klubrádió sorsára ítélte volna, hogy azt nem tudta megakadályozni, akkor nem lármázta fel a társadalmat. Orbán ennek a sikerén, a társadalom demokratikus reflexeinek bénultságát látva döntött úgy, hogy erõltetett ütemben nekimegy a jogállam szétverésének. Nem tudom, így volt-e, de hajlok arra, hogy határt kell neki parancsolni. Nem a 2014-es választásokon, hanem MOST, legkésõbb hétfõn...

Az emberek elszegényedése, radikalizálódása olyan folyamatok, amik azt mutatják, alapvetõen hibás a politikája és 2014-ig valamit ezerrel változtatni kell rajta a kormánypártnak.
És azt hogy érted, hogy reméled egy szakmai jobboldali kormány áll fel? Ha hallgat a jobboldali értelmiség, ha nem zuhan annyira a fidesz népszerûsége, ami még egy újabb gyalázatos választójogi csellel kikalapálhatónak tûnik, akkor szted a Fidesz hamut szór a fejére és bejelenti a választások elõtt, hogy Orbán nélkül egy ilyen bajnai-típusú jobboldali kormányt alakít, ha rá szavazol? És mi a garancia rá, hogy betartja? Mit tartottak be a 2010-es ígéreteikbõl? (Hogy elvégzik a szükséges reformokat, az nem jelent egyet a politikai tisztogatással és a központosítással!)
adamnagysweetmovie 2012 aug. 04. - 19:23:33
(8791/8852)
Ponta eleve a magyarokat nevezte meg a hatalmat kisajátító Basescu cinkosainak, nekem már az sem tetszett (bár Basescuról az a vleményem, mint egy kevésbé habzószájú Orbánról).
Ezután ugyan miért várta el, hogy a megsértett magyarok majd elmennek az õ céljai szerint népszavazni? Noormális?

Mikor már full világos volt, hogy a magyarok nem fognak elmenni (amit diplomatikusan úgy fogalmazott meg az RMDSZ, hogy mindenkinek lelkiismeretére bízza), akkor jött a kerítésen túlról az agresszív kismalac, és "megparancsolta a felkelõ napnak, hogy keljen fel" (Kisherceg-hasonlat), csak hogy aztán verhesse a mellét (ahogy verte is), hogy mekkora a befolyása a szlovákiai és erdélyi választási kudarc után.

Na egy ilyen diplomáciai hadüzenet után több se kellett Pontának, és megtalálta a bûnbakot. És nyilván a lakótelepi galerinél csapódik le a 2 "nagyszerû" politikus uszítása.

Ezekrõl a momentumairól miért nem írsz a történetnek, Miklós????

Magyarországnak azért is kellene normális kapcsolatokat kialakítani az EU-val, hogy az ilyen atrocitásokat az EU és tagországai számonkérjék. Basescu annyival okosabb volt Pontánál, hogy õ miközben odahaza lábbal taposta a demokráciát (mint Orbán), aközben Brüsszelel végig normális kapcsolatokat ápolt. Így mikor Ponta megpróbálta seggberúgni, Basescu elérte, hogy másnap már Ponta Barroso lábtörlõjén nyüszített...
Nem kéne sok Brüsszelnek, hogy egy ilyen etnikai incidens után megint rapportra hívja Pontát, egy hiteles magyar diplomácia elérhetné.

De egy olyan diplomácia, amelyik elõtte orrbagyûrte a másikat, az hiába nyüszít igazságért, semmit nem érhet el!

Vitathatóbb ítélet, de MO-on sokkal fenyegetõbb, szervezettebb a kirekesztés, és a kormányzat sokkal inkább egybefonódik vele. Én nem látom, hogy a baloldali román kormánypárt a magyarellenes szélsõjobb választási ígéreteinek 60%-át valósítaná meg...
Ezzel együtt nem mentegetni akarom a tettet, és ahogy az elején írtam, Ponta ugyanolyan sáros ebben az egészben, mint a magyar miniszterelnök!!!!
olahmiki1959 2012 aug. 04. - 19:21:48
(8790/8852)
Adam, én nem drukkolok nektek, ezt szerintem már te is észrevetted.

Orbánék mostani politizálásában rengeteg kifogásolnivalót látok, fõleg, ami a gazdaságot illeti.

Mégis, azt kell nektek mondanom, hogy a szavazók passzivitására, "bojkottra" számítani, vagy erre építeni egy választási eredményt, életveszélyes vállalkozás.
Magyarországon mindenképpen.
Tudod, én a 2010-es választások után a különbözõ baloldali betelefonálós mûsorokban, a tv-ben, rádióban állandóan azt hallottam az egyszerû emberektõl, hogy miért nem mentek el megfelelõ számban szavazni a baloldali választók. Akkor Orbánék bizonyára nem nyertek volna, vagy ha igen, akkor sem kétharmaddal.

Ezt mindenképpen figyelembe kell venni.
A dacoskodás, a sértõdöttség, a szavazástól való távolmaradás sehová sem vezet.
El kell mennie szavazni minél több embernek, akkor legalább senkinek sem lesz oka siránkozni az eredményen.
Nektek azon kellene dolgoznotok, - ha mondhatok véleményt, - hogy a tucatnyi, széthúzó, egymással rivalizáló. elaprózódott baloldali erõt össze tudjátok fogni, és egy karizmatikus, a szavazók számára rokonszenves, és minden baloldali politikai erõ által elfogadható közös jelöltet tudjatok felmutatni a 14-e s választásokon.

Én persze nem ennek drukkolok, hanem annak, hogy egy mérsékelt, higgadt, komoly politikai erõkbõl, és a megfelelõ posztokon igazi szakértõkbõl álló jobboldali kormány kerüljön hatalomra 14-ben.

A Jobbik meg jó lenne, ha végleg eltûnne a történelem süllyesztõjében.
olahmiki1959 2012 aug. 04. - 19:02:19
(8789/8852)
Néhány nappal ezelõtti hír:

"Nagyváradon két romániai magyar fiatalt bántalmaztak azért, mert magyarul beszéltek – írta pénteken a nagyváradi Erdon.ro hírportál.

Az incidens csütörtökre virradóra történt, amikor a két bántalmazott három román nemzetiségû társával együtt kosárlabdázott a várad-rogériuszi református templom mögötti sportpályán. Éjfél körül felbukkant egy tizenkét fõs társaság – írta a portál -, de elõször úgy tûnt, hogy rövid szóváltás után továbbállnak. Amikor azonban a társaság leghangosabb tagja meghallotta a két magyar fiatalt anyanyelvükön beszélni, visszafordult, és kötekedni kezdett velük – állítják a bántalmazottak. Utóbbiak szerint “a támadó” azt mondta nekik, hogy Romániában beszéljenek románul, vagy költözzenek el onnan. A portál szerint kényszerítette õket arra, hogy mondják el a román himnuszt, ugyanakkor többször megrúgta, illetve megütötte õket egy fémbõl készült golfütõvel. Az eset etnikai jellegét bizonyítja a portál szerint az is, hogy a három román fiatalt elengedték."

Figyelve a hír utóéletét, bizonyára elkerülte a figyelmemet, de nem emlékszem arra, hogy az amerikai nagykövet az eset miatt egy szóbeli, úgynevezett szóbeli "demarche" jegyzéket adott volna át a román miniszterelnöknek, arra sem, hogy Hillary Clinton, ujját figyelmeztetõen felemelve fejezte volna ki mélységes aggodalmát amiatt, hogy Romániában az utóbbi idõben megszaporodtak a hasonló incidensek, aminthogy arra sem, hogy az Európai Unió aggodalmait fogalmazta volna meg amiatt, hogy egy EU tagállam területén 2012-ben megverhetnek valakit azért, mert megszólalni merészelt a saját anyanyelvén.

Arra sem emlékszem, hogy a román miniszterelnök, vagy akár maga a román államfõ a világ közvéleményének a felháborodását látva, sietve leszögezte volna, hogy mélységesen elítéli a történteket, és egyúttal azt is megígérte volna, hogy a román állam mindent el fog követni azért, hogy a jövõben ne történhessenek meg hasonló dolgok.

Kíváncsi vagyok, az Amnesty International, és hasonló emberjogi szervezetek éves jelentéseikben egyáltalán megemlítik-e ezt az eseményt, és felhívják-e a figyelmet a Romániában zajló aggasztó folyamatokra.

Kettõs mérce pedig nincs!
Nem tudom, ezt a csacsiságot ki találta ki, de most már abba kellene hagyni ezt az ostobaságot.
A mai kulturált világban elképzelhetetlen, hogy eseményeket aszerint ítéljenek meg Európában, vagy az Egyesült Államokban, hogy azok az események hol történtek, és hogy az adott országban az éppen regnáló kormány szimpatikus-e az Európai Unió vagy az USA diplomatáinak, vezetõinek, döntéshozóinak.

Még a gondolat is nevetséges!
A világ vezetõ szervezeteiben komoly, felelõsségteljes emberek, diplomaták dolgoznak, akik teljesen elfogulatlanul, objektíven ítélik meg a történéseket, minden ellenkezõ állítás felháborító, és teljesen alaptalan...

Mindenesetre én továbbra is várom a világ és Európa politikájában meghatározó szerepet játszó politikusok megszólalását az ügyben, de a biztonság kedvéért hétfõn azért veszek egy nagyobb adag hajfestéket magamnak.

Mert ha én a külföldi politikusok megszólalására várok ebben az ügyben, akkor valószínûleg megõszülök addigra, mire ez megtörténik...
adamnagysweetmovie 2012 aug. 04. - 18:08:44
(8788/8852)
Az elõzõ sztorira egy analógia, tegnap hallottam.
Kovácsi János, Amerikában tanító magyar filmrendezõ mesélte, hogy az amcsi filmsulijukba meghívták Scorsese vágóját, aki az elõadás elõtt a kiválasztott filmrészletet megnézte, és dühöngeni kezdett, hogy Marty folyton megszegi a tengelyszabályt, nem jóhelyre teszi le a kamerát.

- Mi legyen, mondjuk azt a diákoknak, hogy ez így jó, és csinálják ezután õk is így? – kérdi Kovácsi.
– Ne, mondjuk azt Martynak, hogy tanulja meg végre jó helyre letenni a kamerát! - vágja rá a vágó.
adamnagysweetmovie 2012 aug. 04. - 17:57:05
(8787/8852)
Még valami.
Nem értek egyet a nejeddel, amennyiben ha Orbán elcsaucseszkusodott, akkor õt a választásokig nem szabad támadni, sarokba szorítani.
Eddig is ilyen kiélezett helyzetekben mutatta meg antidemokratikus hajlamait, nem találja a válaszokat még egy Demján-kritika esetén sem, csak visszatámadni bír, cinikusan személyeskedni. Mert nem tiszták a szándékai!
De nem szabad abban reménykedni, hogy majd az õ egyoldalú választási szabályai szerint kell õt leváltani! Mert a magyar lakosság nagyrésze ennyire nem tudatos, és a legegyszerûbb módszerekkel befolyásolható, elzárható a szavazástól.

Nem, ki kell követelni a fair, tisztességes, egyenlõ választásokat Orbántól.
Ki kell követelni Ádertõl, hogy szerezzen érvényt az Orbán által semmibe vett alkotmánybírósági döntésnek.
Ki kell követelni az AB-tõl, hogy ne hónapokkal, évekkel a jogellenes cselekedetek után hozza meg a döntéseit, amikor azok már visszafordíthatatlanok!

Vissza fognak támadni, Orbán megvadul, tovább bújtogatja a szélsõjobbot, a tenyérbõl etetett sajtójuk lejáratókampánya közepette, és átmenetileg még nagyobb káoszt teremtenek.
De pont ezzel fogják végképp minden lelkiismeretes jobboldali szavazójukat elveszteni. Olyan helyzetet kell teremteni, ahol nem lehet apró lépésekkel, a társadalom lelkiismeretét elaltatva egy rendszerváltást, egy gumijogállamot, pléhdemokráciát bevezetni. Ahol tûpontosan megmutatja magát, hogy amit teremtettek, azzal valójában mi a szándékuk és az hogyan "üzemel".

És itt nem tévégyújtogatásra vagy kockakõdobálásra gondolok, hanem határozott, ultimátumszerû megfogalmazására azon 75%-nyi ember jogos, demokratikus igényeinek, akik a fidesz-jobbik 25%-on kívül vannak.
Ha ennek az az ára, hogy Viktor méginkább radikalizálódik, mert nem bírja a demokratikus kritikát, hát szenvedjük el. Szembesíteni kell a hatalmat fenntartó passzív tömeget azzal, hogy milyen hatalmat tart fenn.
adamnagysweetmovie 2012 aug. 04. - 17:10:50
(8786/8852)
Igen, a diktátor jellemvonások tökéletesen illenek a Kedves Vezetõre.
Pár dolgot nem látok tisztán abban, amit a választásokat illetõen írtál, de hagyjuk a pártokra, civilekre, ebbe nekünk kevés a beleszólásunk.
Remélem mihamarabb összefognak, és erõt tudnak felmutatni a Fizessel szemben, mert Orbán csak az erõbõl ért, mint a legsötétebb történelmi figurák.
Remélem gyõzhet az igazság, és helyrehozhatóak lesznek a demokrácián ejtett károk. Természetesen egy megtisztult jobboldallal közösen, azokkal, akik képesek a magyar jobboldaliság 1867-tõl tartó folyamatos hibáiból tanulni és végre egy valódi konzervativizmust megteremteni. Ahol nem a törzsiség, a lojalitás és a basáskodó hatalomgyakorlás, hanem a tradíció, a kultúra és a mûveltség, emberi tartás számít.
Remélem, sikerülhet még.
drProktor 2012 aug. 04. - 16:27:10
(8785/8852)
Látom, benned is fölhorgadt a lelkiismeret,
ugye azt gondolod most már te is,
nem kellett volna annyi célzatos antiszemita propagandát terjesztened!?

Ez a mostani kifejezetten egy antifasiszta, hogy ne is mondjam,
cionista írás.
Arról ne is essék szó, hogy hirtelen nem is emlékszem, mi módon fejezte ki a szöveg,
hogy õ már pedig aztán egy autentikus magyar fordítás!
Na, nekem legyen mondva! (állítólag ez is már magában egy zsidós kiszólás)
De azért már megbocsá, de magyarul tudok! Én igen!

Egy más vonatkozásban már említetem egy analógiát:
Egy jkéjgyilkos megerõszakol egy 2 éves kislányt, az meg is hal a támadástól.
"Jótét lelkek" azzal mentegetik a tettest,
hogy a kislány szexuálisan kihívó magatartást tanúsított.
Tényleg úgy gondolod, ilyens zellenmben köll neked megnyilvánulni?

A magyaroknak kellene szembenézniük történelmük kevéssé dicsõ történéseivel,
ahhoz, hogy a nemzet lelkismerete tisztulhasson,
hogy a nép normális népként tudjon funkcionálni a népek közösségében.

Ehhez semmi köze nincs a cionista mozgalom gyalázásának és
a cionista mozgalom legkevésbé helyes húzásai egyáltalán nem mentik
sem a csendõrség,sem a nyilasok, sem Horthy és emberei,
sem a magyar középosztály sem a korábbi,
történelmi uralkodó osztály viselt dolgait
drProktor 2012 aug. 04. - 15:38:48 Előzmény adamnagysweetmovie
(8784/8852)
http://hvg.hu/velemeny/20110427_diktator_agya_interju

A diktátorok 4 ismérve: messianizmus (kórosan túlfejlett én-központúság);
bûnbak(ellenség) képzés(esetleges kudarcok okának paranoid megszemélyesítése
és kivetítése); beszûkült lelkiismeret,gátlástalanság(infantilizmus,
ifjúkori, fõleg nevelési problémák maradványai);
közvetlen környezet félelemben tartása
(lehet, hogy ezt tekinti a szélesebb környezet karizmatikusságnak?)

Mindenképpen a bojkott mellett vagyok.
A nejemmel lényegében azonos állásponton szoktunk lenni, de õ sztem érzékenyebb,
ösztönösebb, erõsen adok a véleményére általában.
Érdekes, hogy õ bojkott ellenes, szerinte OV letojja a világ véleményét.
Ceaucescuvá való alakulásában szerinte OV elõrehaladottabb.
Én nem vagyok ennek szakembere,(õ sem),
de sztem nem szabad nem kihasználni az esetleges kedvezõ lehetõséget,
ha ui. a kóros állapot még sem annyira elõrehaladott.
Mindenképpen kilátásba kellene helyezni a bojkottot.
Persze, ha a regisztrációt a bojkottfenyegetés mellett is bevezetik,
akkor be is kell váltani a fenyegetést: nem lesz demokratikus induló,
a FizeSS a Jobikkal versenghet.




Ezt persze alaposan meg kellene tárgyalni a demokratikus ellenzék pártjainak,
elvi állásfoglalást közzétenni, amely arról szól, hogy

(1.)a FizeSS+Jobbik a 20%-nyi regisztrált hívének a 100%-ával
akar demokratikus nyertes ként tetszelegni
(azt is fokozottan alá kellene húzni, hogy ez történt a legutóbbi választáson is:
nagyjából a választójogosultak 1/3-ának szavazatával nyerte el a mandátumok 2/3-át.

{csak érdekességként teljes parlamenti jobboldal FizeSSKDNP+Jobbik együtt
a szavazati joggal rendelkezõk 33.85%-a ill. 10.70%-a,
azaz a lehetséges szavazatok 44.55%-a. Tehát a mai parlamenti jobboldalnak
még a „sima” többsége sincs meg, az 50%+1!}

(2a)Arra is föl kell szólítani a demokratikus pártok híveit,
hogy mindenképpen regisztráljanak, ha az bevezetésre kerül,
de a választáson az aktuálisan lehetséges egyetlen demokratikus ellenzéki
erõre szavazzanak: azaz XY-ra, akkor is ha XY nem Mesterházi,
nem Schiffer, nem Gyurcsány; Ezen a szinten mindegy is, hogy ki!
Ha nem lesz sdemokratikusellentzéki erõ, akkor nem kell elmenni,
vagy érvénytelen szavazatot krell leadni.
{Azt elõre le kell szögezni, hogy regisztrált de még se FizeSSre, Jobbikra szavazók
al eghatározottabban FizeSS-ellenes szavazóknak fognak számítani
(pláne, ha ez még szanlcionálva is lesz)}

(2b).Meg kell szüntetni minden féle kooperációt az antidemokratikus erõkkel
(a végrehajtó hatalommal és ay ál-parlamentáris részleggel, a pártokkal
(FizeSS, KDNP, Jobbik) is.
Nincs kizárva(TóthZoltán említette KálmánOlgának),
hogy a regisztráció során azt is megkérdezhetik,
hogy „aztán kire tetszik szavazni?”
(ez szerintem bõven belefér erkölcsiségükbe,
demokrácáról való teljes tájékozatlanságukba és 2/3-jukba).
Azt kell mondani, hogy a FizeSS-re. Elhiszik ha azt hallják, amit szeretnének.
Még a Kubatov-listáról is le lehet kerülni, „Nem gondoltam sokáig,
de Viktornak van igaza, egységben az erõ, de az egységhez is erõ kell!”.
Szóval támogatni a rejtõzködést(közvéleménykutatók felé is!),
nem a regisztrációkor, nem is a közvéleménykutatáson kell õket hazavágni,
hanem a választóurnáknál.
(3) a demokratikus ellenzéki pártoknak határozottan meg kell szervezni
a leendõ választás nemzetközi ellenõrzését.
Seven7Crown 2012 aug. 04. - 13:56:26
(8783/8852)
Azaz csináltak!
Seven7Crown 2012 aug. 04. - 13:51:53
(8782/8852)
Semmit nem csinálnak!
Ezt is Mindenki tudja!
adamnagysweetmovie 2012 aug. 04. - 07:58:09
(8781/8852)
Ezt kb mindenki tudja.
A kérdés az, és errõl kellene a szóvívõnek beszélnie, mit tett 24 órán belül a rendõrség, a terrorelhárítás, vagy a nemzetbiztonsági szaxi (jó arról nem beszélnek, csak a végeredményrõl).
Persze semmit nem tesznek, ahogy a rendõrség minden ellenzéki tüntetés tõszomszédságába engedélyez egy falból bejelentett neonáci tüntetést teszemazt a szoptató malacokért vagy az olcsóbb teniszütõkért.
A rendõrség ugyanúgy asszisztál a félelemkeltéshez, EZ ORBÁN MAGYARORSZÁGA, ERRE KELL NEMET MONDANI.
Seven7Crown 2012 aug. 04. - 01:06:51
(8779/8852)
P.S.
Horváth Katalin Fanni, a Budapesti Rendõr-fõkapitányság (BRFK) szóvivõje elmondta:

"Egy szélsõjobboldali honlapon 100 ezer forintnyi készpénzjutalmat, "vérdíjat" ajánlottak azoknak, akik a Csatáry László letartóztatását sürgetõ tüntetés résztvevõirõl, "az idõs magyar bácsit zaklató zsidókrõl, antimagyarokról" érdemi információkkal tudnak szolgálni. Hamarosan nyilvánosságra hozták a szervezõk többségének és több résztvevõnek a személyes adatait, lakcímét, telefonszámát, internetes elérhetõségét."

Pontosabban:
"A kurucinfo portálon 100 ezer forintnyi készpénzjutalmat, „vérdíjat” ajánlottak azoknak, akik a Csatáry László letartóztatását sürgetõ tüntetés résztvevõirõl érdemi információkkal tudnak szolgálni. Hamarosan nyilvánosságra hozták a szervezõk többségének és több résztvevõnek a személyes adatait, lakcímét, telefonszámát, internetes elérhetõségét."

Azt pedig mindenki tudja, hogy a kurucinfo a Jobbik hírportálja!
Seven7Crown 2012 aug. 04. - 00:56:33
(8778/8852)
Ez az ember, bizonyítottan gettóparancsnokként, különös kegyetlenséggel, kassai zsidók deportálásban játszott szerepet!
Egyszer már halálra ítéltek, így háborús múltja miatt nem maradhatott Kanadában, de 1998-ban eltûnt, viszont most Efraim Zuroff, egy aprólékos nyomozás után újra megtalálta Budapesten, de Orbán nem igazán akart elbánni vele, de végül bizonyítania kellett, hogy egy demokratikus országban gyilkosok csak úgy nem rohangálhatnak!
Csupán pénzeket lophatnak el a saját propagandájukhoz, és megtehetnek mindent, ami az érdekeiket szolgálja!
adamnagysweetmovie 2012 aug. 04. - 00:12:21
(8777/8852)
Jaaaj, de sajnálom. Biztos csokrot gyûjtött, arra volt úgy 50-100 tanúvallomás...

Nagyon nincs arányban azzal, amit tett, hogy a háza elõtt tüntettek.... Ez komolyan mondod?????????
Ha csak egy csavar volt a gépezetben, nem szadistáskodott és élet-halál ura nem lett volna(amirõl a tanúk vallanak), akkor is ennyi düh teljesen megérthetõ.

Nem mondom, hogy fenyegetni kell, és pl jó ilyenkor a kivonuló ötszáz állami terrorszervezet egyike, nehogy kialakuljon lincshangulat. Mert bizony az ilyen típusú bûnök esetében ennek veszélye a tömegharag esetén fennáll.

És hogyhogy nem lépett a károlyi-szobrot reggel 6-kor eltávolítani fürge ZOrbán-kormány azonnal a gyanúba fogásról, miért várt??? Akkor nem lehetett volna tiltakozni.

Tényleg, bejelentett tüntetés volt? Gondolom, köztudott volt, ha a neonáci jegyzelõk is hiphopp ott teremtek. Rendõrök mért nem voltak ott??? Ha ott voltak, akkor ez a tömeg nem fenyegetõbb, mint a mindenkori (fideszt idézem) VADBAROM jobbikos ellentüntetõk a demokratikus megmozdulások nyakába varrva, hézagos rendõrfelügyelettel...

Sose mondtam, hogy bûnös (megint vádaskodva állítasz, kitõl tanultad?), bár van egy azóta lejárt halálos ítélet ellene, de egy ember, aki ilyen helyzetbe keveredett, annak tûrnie kell. A magyar állam dolga pedig, hogy az érthetõ haragtól megóvja - a mielõbbi vizsgálati fogsággal/háziõrizettel.
Seven7Crown 2012 aug. 04. - 00:07:53
(8776/8852)
Mert megszólítottál, és jeleztem, hogy kár erõsködni.
De Te még ehhez is gyenge vagy, és itt égeted magadat!:D
offtopic
kõmacska 2012 aug. 04. - 00:05:05
(8775/8852)
ezt úgy hívják, hogy meditáció és agykontroll.
Seven7Crown 2012 aug. 04. - 00:01:45
(8774/8852)
Hívd aminek akarod, mint V.Misi az IMF hitelt!:D
A lényegen viszont nem változtat!:D
Seven7Crown 2012 aug. 03. - 23:59:48
(8773/8852)
Õ csak szeretné, hogy foglalkozzon vele valaki, de talán kõmacska helyettünk megteszi!:D