leopard26 2008 jan. 18. - 04:53:22
(303/503)
Ebben láttam oroszlánkirályból koppintást,gyürük ura filinget meg miegymást!Saját ötletük nem is volt?Nem ér az egész egy kalap sz.......
5/10
Acme 2008 jan. 18. - 00:38:05 5/10 Előzmény paci55555
(302/503)
Akinek nem tetszik, nem érti, miért ez a történet?! Menj vissza a szobádba és ezen még gondolkodj egy picit!
10/10
paci55555 2008 jan. 17. - 19:29:13 10/10
(301/503)
nem értem miért kéne japán sz*rokhoz hasonlítani ezt a nagyszerû magyar alkotást. az lehet hogy nem olyan a képi minõsége amilyen a japánoké , de legalább a mienk és ezért kel rá büszkének lenni. én személy szernit nagyon jónak találom az egészet . és csak annyit hozzá hogy akinek nem tetszik az nem érti hogy miért ez a történet.
dragonslayer 2008 jan. 13. - 19:39:07 Előzmény Bolond 2
(300/503)
Szerinted csak 1-2 anime van amit nem köröz le a képi világával????????? Láttál már animét egyáltalán? A japánok egy ilyen filmet a kisujjukból kiráznának, de nem teszik mert rohadt nagy égés lenne belõle. A Macskafogó 2-nél lényegesen jobb és igényesebb animéket készítenek. A filmrõl annyit hogy ROSSZ.
leopard26 2008 jan. 11. - 14:21:40
(299/503)
Egy jó nagy sz.........
Bolond 2 2008 jan. 11. - 13:01:29
(298/503)
Hopsz...
A negatívumoktól a rendezést kifelejtettem.

Összefoglalva:
Akik a pozitívumokért felelõsek, azok büszkén villoghatnak vele, akik meg a negatívumokért, azoknak javaslom, hogy felejtsék ki az életrajzukból, mert nekik is rossz érzés lenne tudni, hogy pont a MF2 miatt csúsznak ki valahonnan...
Bolond 2 2008 jan. 11. - 12:56:53
(297/503)
Teljes mértékben egyet kell értenem bukta21 hozzászólásával. Sajnos, ez a film (NEM CSUPÁN AZ ELÕZÕHÖZ MÉRTEN) kifejezetten silány volt.
Negatívumok:
- Primitív poénok
- Nulla történet
- A vágási munkák abszolút hiánya
- Rengeteg aktuális utalás, ami értelmét veszti 2 év múlva
- Nem volt meg a régi magyar rajzfilmek tipikus varázsa - /Hálivúdi sitt/

Pozitívumok!!!!!!!!:
- Képi világ (szerintem 1-2 anime kivételével még mindig minden rajzfilmet leköröz a magyar rajzfilmgyártók alkotókészsége ezen a téren)
- Magyarhangok

A fentiek csupán egy véleményt tükröznek. Várom másoknak kiegészítését, ellentmondását. Maradok tisztelettel...!
10/10
Semprini 2008 jan. 10. - 18:20:34 10/10
(296/503)
Márpedig vállalták, hiszen mind a forgatókönyvíró, mind a rendezõ személye ugyanaz, mint az elsõ rész esetében, sõt a hangok is maradtak a régiek, és érdekes módon senki nem tartotta vállalhatatlannak a folytatást...
A poénokról meg annyit, hogy képtelenség megfelelni minden ember ízlésének; amit az egyik viccesnek talál, azon a másik el se mosolyodik és fordítva.
De az biztos, hogy ilyen durva, dühödt, felajzott mocskolódást még egyetlen film topikján sem tapasztaltam, pedig azért valljuk be õszintén, készültek azért ennél már rosszabb filmek is, nem is kevés...! :-P
makaii 2008 jan. 10. - 17:11:53
(295/503)
Mondjuk mit várunk egy olyan társadalomtól, akik csak Mónika showt, Fekete Pákó csokif*szát, és Kiszel Tündét néznek. Na, õk talán tudnak röhögni egy ilyen végtelenül primitív filmen.
Valahol megértem, csak csalódás a készítõk hozzáállása, hogy csináljunk valami gányt, úgyis megnézi mindenki, keressünk egy kis pénzt. Mert akik csináltak már egy Macskafogót azok kétlem, hogy vállalnák ezt...
makaii 2008 jan. 10. - 17:04:33 Előzmény Semprini
(294/503)
Jézusom, te hány éves vagy, hogy ezeket a szóvicceket te "brilliáns szóvicceknek" titulálod... a ponyvarégényben a fõszereplõ csaj el sem merte mondani azt a szar viccet amire itt egy egész jelenet épült.

Az egész film szörnyen gagyi szóviccekre épült...iszonyat film.
mintha Antal Imre / Sas József írta volna... ez a színvonal...
Cseroka 2008 jan. 09. - 17:21:20
(293/503)
Mielõtt megnéztem a filmet elolvastam itt néhány kritikát és elmenve a legrosszabra számmítottam.Megnéztem.. , volt egy kis hiányérzetem a történet és az elõzõ hangulatának hiánya miatt de azért szerintem ha nem úgy nézi meg az ember hogy az elsõ rész folytatása akkor talán még élvezi is. A baj csak az hogy a film folyamán folyton utalgattak rá hogy ez a második része valaminek ezért egy kis keserû íze volt,de azok után amiket itt olvastam nem is volt olyan rossz.
neugassaman 2008 jan. 09. - 15:49:01 Előzmény agregator
(292/503)
Hát? Az Üvegtigris 1, de nem a 2. Gondolom, te is arra gondoltál!
Véleményezõ 2008 jan. 09. - 12:40:00 Előzmény senatig
(291/503)
Én sajnos már 10 perc után néztem az órámat. Ilyen unalmas, silány rajzfilmet rég nem láttam. Óriási csalódás volt, mert az elsõ részt imádom.
senatig 2008 jan. 08. - 21:33:27
(290/503)
Nos én nem kívánok itt gyalkázkodni, megtették ezt már elõttem sokan! Elõre bocsátom, nagy film rajongó vagyok. Nem csak a Macskafogó kapcsán hanem úgy álltalában sok filmet megnézek és végig ültem anno a Titanic-ot is pedig az már teljesítmény!
Ezen a filmen, 18:00-ás kezdés után 18:38-kor néztem elõször az órámra, hogy sok van még ebbõl?
Úgy gondolom, ha már üzleti szemszögbõl is volt aki megközelítette ezt a mozit, megteszem én is.
Szerintem, ha egy alkotógárda megcsinál egy ilyen filmet akkor ebbõl a lehetõ legtöbb pénzt szeretné kihúzni, ésszerûen. Ez itt úgy hiszem, nem fog sikerülni, mert szerintem aki ezt látta az nemhogy ajánlaná másoknak, ezzel mintegy buzdítva az ismerõsöket, hogy nézzék meg, inkább lebeszéli õket róla. Továbbá kíváncsi lennék majd a DVD eladási adatokra egy ilyen silány film után.....
bukta21 2008 jan. 07. - 17:11:03
(289/503)
Emberek! Megértem, hogy sokba került a jegy,meg minden, és póbáljátok elhinni micsoda jó mese volt, meg meggyõzni magatokat, hogy a mai filmiparban még ez is valami, mert a többi milyen szar ..., de azért bele kéne gondolni, hogy ez az üres cselekmény, melynek se eleje se vége, ez a nosztalgiára épülõ semmi tényleg jó film e. Mondja meg valaki mi volt a szerepe a cselekmény szempontjából: Lusta Dic-nek, Maxi Pocaknak, a négy patkánynak, vagy mondjuk Gatto-nak, Fritz-nek. Csak azért nyomták be a filmbe mert az elõzõbe nagyot alakítottak. Hogy nyert pókerben a macskafogó, és ha lemerûlt hogy került újra a végére. (ráadásúl ismét rozsdásan) Minek kell ez a varázs hókusz pókusz, miért nem maradhatott a digimonok korában ez egy racionális mese? Szerintem ez egy rossz film, és nem azért rossz mert nem ér az elõzõ nyomába, azért rossz, mert lapos rosszúl vágott, sz*rul rendezett! Kis odafigyeléssel 100x jobb lett volna.
Mafis 2008 jan. 03. - 21:09:55
(288/503)
Nekem teccett a MF2. Különösen a szóviccek teccettek, ja és szerintem az egyes figuráknak a hangjukat kölcsönzõ színészek is nagyot alakítottak, bár nekem Mr. Gatto esetében Körmendi János nagyon hiányzott.
Összességében naon jól sikerült az egész, a magam részérõl várom a folytatást!
Gedoo 2008 jan. 03. - 15:17:21
(287/503)
Nem szabad nagy elvárásokkal beülni erre a filmre, mert ugye a 86-os macskafogó mégiscsak rajzfilmfétis. Nem is ér a nyomába ez, ami egyszerre jó és rossz is. Jó, mert így nem tûnik kétségbeesett kapálózásnak. Rossz, mert azért egy kicsit megpróbálhatták volna. Túl sok a szóvicc, a cselekmény kevésbé pörög, és annyi posztmodern utalgatás van a filmbõl kifelé, hogy ember legyen a talpán 15-20 év múlva, aki érti az utalásos poénokat (pl. Korda-féle póker komment). Nem lett annyira idõtálló ez a rajzfilm, mint az elõzõ, persze, nem is várta el tõle senki. Bár egy kicsit jobban is erõlködhettek volna. Olyan ez, mint az új bogárhátú volkswagen kontra KdF.
dash 2008 jan. 02. - 22:30:54
(286/503)
Két szó: Holló színház :).
3/10
agregator 2008 jan. 02. - 21:40:45 3/10
(285/503)
Valóban, ha az átlagos magyar színvonalat nézzük, a macskafogó 2 tényleg jobb, mintha az elõzõ részhez hasonlítanánk. Szerintem is az Üvegtigris, meg a Kontroll voltak az utóbbi évek legjobb magyar filmjei. De tetszenek a Jancsó Miklós filmek is, bár ezek kevésbé emészthetõek, de eredetiek.
cicusritus 2008 jan. 02. - 20:32:51
(284/503)
tök jó