Téma: Macskafogó

10/10
Ezüstliliom 2008 jan. 12. - 18:17:17 10/10
(41/161)
Látom, arra is tavaszodik macskáéknál.:)
10/10
Zajac 2008 jan. 12. - 13:46:09 10/10
(40/161)
Ez a kép ide illik :DDD
10/10
Ezüstliliom 2007 dec. 31. - 00:00:56 10/10 Előzmény kambekk
(39/161)
Köszönöm, Kambekk és Semprini!:)
kovesdi_i 2007 dec. 29. - 08:16:37
(38/161)
Nagyon jó kis film.Inkább ez mint a sok gagyi külföldi adón játszott rajzfilm.Több magyar rajzfilmet.
kambekk 2007 dec. 29. - 03:01:02
(37/161)
Kérésetek számomra parancs! :o) (Éljen a világhálóóóóóó!)

http://klipek.hu/klip/macskafogo_cicadal_miu_miujsag

Miu - mi újság ? Itt a cicuskád !
Nem, még nem alszom. Még ébren álmodozom.
Hogy-hogy mirõl ? Azt neked tudnod kell.
Hát persze, hogy vártam, hogy te hívj fel.
Azt, hogy itt vagy újra velem,
könnyebben képzelem így el.
Zöld szemed villog a sötétben,
a karmod visszahúzva egészen,
amíg a bajszod csiklandoz kellemesen
végig egy szót se szólsz, csak dorombolsz,
simogatsz szerelmesen.

Miu - mi újság ? Hív a cisuskád !
Mondd, hogy hiányzom, de ne így telefonon !
Hallod ugye, szívem míly vadul ver ?
No látod, hát mondd mikor ugorsz fel én hozzám,
hogyha reám hallgatsz, akkor még ma éjjel.

Zöld szemed villog a sötétben,
a farkad kunkorodik merészen,
amíg a bajszod csiklandoz kellemesen
végig egy szót se szólsz, csak dorombolsz,
simogatsz szerelmesen. És vágyad nem marad ábrándkép.
10/10
Semprini 2007 dec. 28. - 23:47:03 10/10
(36/161)
Deák Tamás írta a film zenéjét, kivéve természetesen a Négy gengszter c. betédalt (Four Brothers), amelynek szerzõi Jimmy Giuffre, Jon Hendricks és Edwin H. Morris)
10/10
Ezüstliliom 2007 dec. 28. - 23:42:02 10/10 Előzmény kambekk
(35/161)
Én is köszönöm! Nagyon szeretem ezeket a zenéket.:) Ki is a zeneszerzõ? (A cicamicás nincs meg?)

Négy gengszter: "...különben mehetünk vissza a baletba ugrálni.":D (Tudom, hogy már idézték itt, de...)
10/10
Silvana 2007 dec. 28. - 21:07:53 10/10
(34/161)
Imádjuk, imádjuk, imádjuk!!!!! :-)))))))
Fantasztikus, igazán szórakoztató filmecske! :-)))
Kambekk! Nagy köszönet a dalokért Neked! :-))
kambekk 2007 dec. 28. - 00:50:25
(33/161)
Lusta Dick szólója
http://youtube.com/watch?v=JMpwxk4-bjc&feature=related

Ugyanez a Határõr Zenekar elõadásában
http://youtube.com/watch?v=plW7x470bwo&feature=related

BÓNUSZ!
A 4 gengszter dala "eredetiben"
http://youtube.com/watch?v=pl3WcUo0dw8
kambekk 2007 dec. 28. - 00:39:58
(32/161)
A 4 gengszter dala
http://youtube.com/watch?v=Sw2l8Q8gpdk

Nem lesz semmi dolga, bízza ránk és meg van oldva.
Lehet méreg, vagy balta, vagy pisztoly
Egy mukkanás, egy pukkanás, egy nyom sehol. Ha akcióba lép ez a gang.
Ön hátradõlhet Miszter nálunk nem lesz semmi gikszer Egér elõlünk még el nem iszkolt.
A holt egér a jó egér, ezt tudja jól, ha akcióba lép ez a gang.
A néven és a címen kívül valamit még, hogyan érje õt a halál?
Mi árengedményt adhatunk, ha magunk válogathatunk, ha vele kínzás is jár még.
Ha szépen összevágtuk, vagy ha élve megdaráltuk, Ön is azt mondja pompás kis vicc volt.
S ha újra kell egy hulla, eljön, és csak szól és akcióba lép ez a gang.

Ó, a szám nem rúzsozom ám! Hisz amíg van egér a számon és a körmömön ez igazi vér! Több mint passzió, de állati jó! Egy egeres szendvics fûszeresen. Kora reggel én már képes vagyok gyilkolni ezért, mindegy nekem: kicsi szürke avagy elõkelõ fehér egér!

Bár modernek az eszközeim kell az álszakáll, a smink.
Pár begyakorolt mozdulat és patkány helyett, íme nincs itt más csak egy kis picike nyuszika. Jöhet az álruha, máris itt van ez a szörnyû Drakula. Ah, két tûhegyes szemfog és miszter, ha véletlenül megpillant egy egér az lélegzetet venni többé nem fog!

Hé, hé, hé fõ a szervezés tõr kell vagy konyhakés
Helyes idõegyeztetés okoz néha gondot, Színre ilyenkor a technika lép - még szép. Az a sok gép: audió, sztereó, videó. Mind-mind valamire jó. Az agyad pang, itt van adatbank. Nyomd csak a gombot!

Más más más kellék mi kell itt még? Kis érzékiség! És mi az ami nem mond csõdöt soha? Ha egy szoknya alól, épp egy kicsit - hopp - kivillan egy szép karcsú boka mondjuk combig! Kész az ürge be van zsongva már, én mondom, semmi gond itt! Még vonzza õt az új gyönyörûség, de ez a vég!

Itt a szakma tudja már hogy jobbat nem talál.
A rendelését szépen megköszönjük, ám az áldozatról annyit tudni kell: díszdobozban küldjük el.
Mert hogyha kéri, akkor Önnek szépen ki is tömjük. És kerti törpe lesz, kis apró ötlet ez, de nem rossz annyi szent és annyit is jelent, hogy nem henyél a gang.
A munka sosem untat, amíg él valahol egy egér, akit el kell tenni láb alól!

Ösztön, szenvedély és jaj az egereknek!
Készpénz is kell, belátja Miszter, nem jó a csekk!

És megállj egér, rohanj egér, pucolj egér, fuss! Így is, úgy is elkapunk, de nem ez a gond mi százon ötven méter fórt adunk! Lövünk ötvenötnél, mint a sicc!

Négy gengszter! Négy gengszter! Négy gengszter! Csak négyen, pont így jó! Négy gengszter! Négy gengszter! Négy gengszter! Mi irtó jól irtunk!

Lehallgatunk és meglesünk, intimebb helyzetekkel is találkozunk. Ilyenkor néha filmezünk, de aztán snitt - hiszen mi itt halált hozunk!

Négy gengszter! Négy gengszter! Négy gengszter!
Csak egyetlen szót még:
Mitõlünk senki soha nem fog tudni semmit!
Igazán mondja meg, ha félni kezdett valamitõl!
Amit itt látott, minden igaz, errõl ennyit.
Szíves megrendelését, várva-várjuk, legkiválóbb tisztelettel!
Ha bárki az útjába áll és minket megtalál hiszen tök jó, ha már tudja Azt hogy mit jelent ez a gang THE END!!
10/10
Semprini 2007 dec. 27. - 18:10:01 10/10
(31/161)
Hogy a második részt sokan nem tartják kiemelkedõen jónak, azt még valahol meg tudom érteni bár azt a mocskolódást ami a toipikján megy, nehéz tolerálni), de hogy van, aki még az elsõt sem?! Döbbenetes!
10/10
Brambilla 2007 dec. 27. - 18:05:48 10/10
(30/161)
Vagy még nem nõttél fel eléggé:)
zszoltan 2007 dec. 27. - 17:03:16
(29/161)
Én valahogy jobbra emlékeztem kiskoromból. Most már nem tartom kiemelkedõen jónak. Lehet, hogy megöregedtem? :)
vanka000 2007 dec. 27. - 13:09:10
(28/161)
Én most láttam elõször, és tetszett nagyon:D Fõleg a négy gengszter volt benne jó, ahogy bénáztak:)
magyar krokodil 2007 dec. 26. - 19:38:08
(27/161)
akárki akármit mondd ez az egyik legjobb magyar mesefilm, ami valaha készült. nem csak a szállóigék és felejthetetlen poénok miatt, hanem mert aki kicsit is olvas a sorok között, az megérti, hogy miért olyan nagy alkotás ez...
eugénia22 2007 dec. 26. - 18:26:08
(26/161)
A végefelé nekem már unalmas volt, de egész tetszett.Fõleg a jól kitalált nevek tetszettek pl.:Intermause.
Dodo0905 2007 dec. 26. - 10:38:48 Előzmény Neszfor
(25/161)
Én tegnap néztem meg a 2-t hát jó volt de többet vártam töle a pokeres rész nagy volt föként a Korda beszólásaival:)
Neszfor 2007 dec. 22. - 21:28:30
(24/161)
Tény, hogy a sok kritika, amit a második részrõl elvette a kedvemet a megnézéshez (azért persze valamikor megsasolom), de azt le sem tagadhatom, hogy az elsõ rész nálam nagyon kult. Grabowski egyik dumáján mindíg szétröhögöm magam. Amikor az a kínai egércsaj megkérdezi tõle, hogy megsérült-e és õ erre ezt válaszolja: "Nem szokásom."
10/10
Semprini 2007 dec. 21. - 19:27:17 10/10
(23/161)
Ez a "borz-alom" poén már a Ponyvaregényben is szerepelt (a szinkronban legaalábbis), mégse lett belõle botrány...XD
zee944 2007 dec. 21. - 19:24:35
(22/161)
Az a poén kontextusból kiragadva nem mûködik, csak az érti, aki látta a filmet és fel tudja idézni, mirõl volt szó. Rajongóknak szól. A "borz-alom" abban a két sorban is érthetõ, ahogy be lett idézve.

Mivel nem látom az összefüggést a két poén között, nem értem, miért ezzel támadsz bárkit is.