10/10
Vik100 2012 júl. 23. - 15:20:35 10/10
(29/49)
Fantasztikus volt 10/10! Kizárólag csak 3D-ben:)
7/10
iMan 2012 júl. 22. - 17:50:59 7/10
(28/49)
A sztorit illetõen kicsit izzadságszagú lett, de a pingvinek ezt a helyzetet is megoldották!
SPOILER
A Kapitány az egyik sablonos jelenetnél ki is szól a vászonról.
SPOILER

Jó kis film volt, de mint 3.-rész, már kifulladt. Az elejét végigröhögtem, húgom is, szóval akinek nem tetszett a jégkorszak 4, annak ez biztos bejön! vagy nem...
8/10
mikka 2012 júl. 22. - 12:58:00 8/10
(27/49)
Én az elõzõ két résznek nem voltam rajongója, a Pingvines spinoff sorozat viszont hibátlan és azt kell, hogy mondjam, a lehetõ legjobb ötlet volt, hogy a film készítõi részérõl a tévésorozat minden emberi logikát mellõzõ agyahagyottságát és humorát belevinni ebbe a harmadik moziba. Aki azt mondja,, hogy ez a film értelmetlen volt, az egyszerûen nem szereti az ilyen fokú csapongást, irracionalitást és random érkezõ poénokat. Ez animációs film a javából, a szórakoztató látványos, kreatív fajtából, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki nem valami hihetetlen mély és megható tanmesét vár, hanem egyszerûen ki akar kapcsolódni és nem veti meg az enyhe abszurdot.
asekar12 2012 júl. 10. - 11:41:24 Előzmény Tomilon
(26/49)
Egyedül a zene meg 3D-s technika (plusz egy-két poén) ami jó benne, a többi egy kalap fos. A történetében nincs semmi extra, olyan mintha a Kis Vukot meg a Madagaszkárt keverném. Nem annyira jön be, már tiszta túlzás, amit az alkotók csináltak. Mégis miért maradnak azzal a gagyi cirkusszal. Julien király meg a medve kapcsolatán még lehet röhögni, de annak sincs semmi értelme. A fõ gonosz meg egy silány Szörnyella De Frász és a szintén Kis vukból kiemelt Arcadonna keverék. Kissé felesleges folytatás.
10/10
Tomilon 2012 júl. 04. - 18:51:23 10/10
(25/49)
Az összes rész közül egyértelmûen ez lett MESSZE a legjobb! Messze a legviccesebb és ennek van a legjobb a története. A vége meg egyszerûen zseniális. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fantasztikus lesz a befejezése. + Egyáltalán nem volt zavaró, hogy a pingvinek alig szerepeltek benne, SÕT én egyáltalán nem hiányoltam õket. Annyira jól felépítették ezt a részt és a többi szereplõ is nagyszerûen ki lettek találva (az oroszlánfóka nagyon nagy volt). Bármi legyen csak NE (!!!) csináljanak folytatást, mert az biztosan tönkre vágná az egész trilógiát!
SárkányGyümi98 2012 júl. 03. - 22:17:38
(24/49)
10/10* :)
Ez volt az eddigi legjobb rész :) SPOILER!!!!
Természetesen az volt a kedvenc részem amikor Londonban voltak és az a Katy Perry szám :) nagyon tetszett az a rész :) És az a nõci.:D Nagyon nagy volt!:) Folytatást SPOILER VÉGE
3/10
kvmoly 2012 júl. 01. - 18:28:07 3/10
(23/49)
Számomra csak egy zagyva csilivili volt.
Animációtól nem kunszt, hogy bármi lehetséges.
Sajnos szellemtelen, az alkotóknak nem volt ötlete.
13 éves fiam kerek szemekkel meredt rám a film végén.
Egy szóval összefoglalva hiányérzet maradt bennünk a film után.
Az elõzõ részeken jól szórakoztunk.
A Cirque du Soleilre való szörnyû marketinges utalás pedig messze nem családi moziba való sztem.
agarik 2012 jún. 26. - 20:35:44 Előzmény tom991
(22/49)
I'm sexy, and I know it XDXDXD
Csekély értelmû medvebocs 2012 jún. 26. - 10:38:56
(21/49)
Az eleje elég gyengén indult.De a közepére és vége zsenilisan tökéletes lett.
SPOLIER
Mortnak sajnos más a magyar hangja,Arany Tamás után most Bolba Tamást hallhatjuk.És nem Döner György nyomja az orosz akcentust (Kõszegi Ákos).Katy Perry száma ami a Londoni fellépésüknél,na meg ami ott volt az mind zseniállis.A poénok most jók (pl:Julien ellopja a Pápa gyûrûjét).A legvégére visszanyúltak az 1.részhez.Amikor DuBoist és a férfi bandáját a pingvinek olyan ládákba tették mint az 1.részben,ami Madagaszkárra ment.Alex,Marty.Melman és Gloria visszaért New Yorkba.de inkább a cirkusz mellet döntöttek.
SPOLIER VÉGE
8/10
Voldemort 2012 jún. 25. - 18:44:37 8/10
(20/49)
Nálam 10/8 a folytatás.
10/10
Chowder 2012 jún. 25. - 18:26:23 10/10
(19/49)
Nagyon tetszett ez a mese!!! Volt szerencsém megnézni a moziban 3D-ben. Megvan benne az ami az elsõ két részben nem volt. Romantikával és zenével fûszerezve. Alex az oroszlán összejön Giával a jaguárlánnyal (nagyon összeillenek), és Julien király Szonjával a tütüs, motoros macilánnyal, és persze Melmen Gloriával van együtt. Nagyon látványos a cirkuszi mutatvány, a fényekkel és Katy Perry Firework címû zenéjével. Nagyon jó a szibériai tigris, az oroszlánfóka és a jagurlány orosz akcentusa.Természetesen a fõgonosz sem maradhat ki a történetbõl, DuBois, a trófeamániás kapitánynõ.
Teljesen felülmúlta az elsõ és a második részt. Mindenkinek ajánlom ezt az aranyos, szívmelengetõ, látványos, romantikus, poénokkal teli mesét. 10/10 a szavazatom.
10/10
pickbulls 2012 jún. 24. - 21:17:08 10/10
(18/49)
Nekem nagyon tetszett. 10/10
8/10
_Freddy_ 2012 jún. 23. - 08:20:42 8/10
(17/49)
Jó volt jó volt de azért az elsõ rész még mindig a legjobb a 3 közül. :D 10/8
9/10
flowerfairy 2012 jún. 21. - 18:16:50 9/10
(16/49)
Végre egy animációs film, ahol nem csak az 1. rész a jó, sõt nekem a második és ez a harmadik rész tetszett a legjobban. Történet szempontjából az 1-2. rész jobban sikerült, viszont itt vannak a legnagyobb poénok. Én nagyon jól szórakoztam.:)

10/9
8/10
beo71 2012 jún. 20. - 19:45:39 8/10
(15/49)
Kellemesen szórakoztam, nem csalódtam, a Madagaszkár 3 megadja, amit vár tõle az ember.8/10.
A hsz-ek többségével ellentétben számomra nem ez a legjobb rész, amíg az elsõ két rész:kedves mese, szerethetõ karakterekkel, amelyek jó pár geget tartalmaznak, így jól telik az idõ és kellemesen haladunk végig a sztorin.
Itt viszont, úgy éreztem, rengeteg geg, poén és ötlet volt a rendezõk agyában és ehhez kellett egy sztori, ami a sok zenével, kavalkáddal , látványos, színes, szagos mese, csak éppen a történet nem ragadott magával és két clip között bizony rá néztem néha az órámra.
Összegzésképpen:Egy szórakoztató, remek animáció a Mad 3, de nekem nem volt olyan emlékezetes és némi csodálkozással veszem észre, hogy a nézõk többsége szerint ez Best Of.Egy kis idõ és a DVD kiadás eldönti.
Scarecrow 2012 jún. 18. - 16:15:35
(14/49)
Volt szerencsém a hétvégén 3D-ben megnézni a Madagaszkár 3 címû filmet. Voltak némi fenntartásaim. A Madagaszkár elsõ két része egyszeri nézésre nekem elment az érdektelen történettel, kevés katarzissal, mert a prímet mindig a nagyon jól eltalált mellékszereplõk vitték el a pingvinekkel és Julien királlyal, akiket imádom nézni a tv-ben a róluk készült sorozat kapcsán. A nyár legjobban várt animációs filmje nálam a Jégkorszak 4 volt, a Madagaszkár legújabb részére csak "véletlenül" tévedtem be, és milyen jól tettem. Azt hiszem ezt nevezik kellemes csalódásnak. Az idei év eddigi legerõsebb animációs filmjének érzem, mert minden, ami az elsõ kettõbõl hiányzik, ebben erõsen meg van: egy pergõ, izgalmas, egyenes történet, rengeteg akció, pazar, retinát kiégetõ 3D-s látvány, egy fõgonosz, akitõl komoly félni valója van hõseinknek, illetve a hatásvadász poénok nélkülözése helyett egy csipetnyi romantika.
Alex, az oroszlán, Marty, a zebra, Melman, a zsiráf és Glória, a víziló négyese Afrika után most Európa kultúrái között verekszi át magát a hazajutás reményében, azonban üldözõbe veszi õket az õrült, trófeagyûjtõ DuBois kapitánynõ. Az állatsereglet egy utazó cirkuszhoz csatlakozik az elvegyülés érdekében, ahol összeismerkednek a komor orosz szibériai tigrissel, Vitalijjal, a gyönyörû olasz jaguárral, Giával, és Stefanoval, a flúgos francia oroszlánfókával, amely számtalan vicces és jópofa tölteléket adott a filmnek. Egyrészt a cirkusz katarzisát, másrészrõl a nemzeti akcentusokat, amely Vitalij esetében volt a legnagyszerûbb. Az, hogy van némi "fajtalankodás" a filmben, megbocsátható és meséhez mérten még odaillõ is. Bár Glória és Melman már a második részben összejöttek, ebben az epizódban Julian király is megtalálja a drabálisan nagy õt egy tütükés macilány személyében, és Alex, illetve Gia is egymásba habarodnak, amely az elõzõ párosításokkal ellentétben tényleg aranyos ötlet volt (mert õk ketten legalább ugyanúgy macskák, Gia pedig olyan szép, hogy nem csodálom, hogy megakadtak rajta Alex szemei.) A film legnagyobb karaktere mégiscsak a gonosz DuBois kapitány, aki ráadásul magyarul Borbás Gabi hangján szólal meg. Még az elsõ kiadott szinkronos bemutató alatt kifejezetten idegesített a hangja miatt, a filmben Borbás Gabi tolmácsolásában helyére került a karakter, és féltem tõle.
szinhazimado 2012 jún. 17. - 15:56:40
(13/49)
Én már várom ezt a mesét!
asekar12 2012 jún. 17. - 13:07:05
(12/49)
Ami igaz az igaz ez a film a legmesszebb rugaszkodik el a valóságtól. Nekem is tetszett, az egyetlen gondom az volt vele, hogy nem kötõdött se az egyhez, se a kettõhöz. Mégis kivárta, hogy azzal a gagyi cirkusszal maradnak, holott Alex a kettõben Afrikában már megtalálta a családját. Szerintem ez gáz, a sztori viszont jó csak az alkotók figyelhettek volna az elõzményekre is. 10/4 adok neki mert egy másfél órára lekötött, de annyira nem fogott meg.
10/10
gab2010 2012 jún. 17. - 12:27:02 10/10
(11/49)
Tényleg ez a legjobb rész. A Madagaszkár 3.-at vártam idén a legkevésbé és kellemesen csalódtam. Az idei év egyik legjobb mozija 10/10 !!!!
Scarecrow 2012 jún. 16. - 21:43:12
(10/49)
Nekem is nagyon tetszett. Aranyos, vicces, izgalmas, látványos és szórakoztató volt, Kathy Perry Firework címû számával pedig varázslatosra sikerült a cirkuszos jelenet: mosolyogtató és szívetmelengetõ volt. Csak úgy lehet megnézni a filmet, ha tényleg a legmesszebb elrugaszkodunk a valóságtól, mert ez egy mese. Bármi megtörténhet benne bárhogy: a fõgonosz elpusztíthatatlan, a víziló a zsiráffal, az oroszlán pedig a csini leopárdlánnyal kavar, a maki meg a medvével, de gond egy szál se, mert attól még nagyon lehet szeretni a filmet, meg a karaktereket.