Téma: Madagaszkár

sipka 2008 márc. 29. - 16:11:33
(11/71)
Mostanában rakták föl a "Madagascar:The Crate Escape" címû animációs rajzfilmnek a trailerét!! :)
Bár nem igazán tekinthetõ teljes értékû elõzetesnek, inkább csak betekintést nyerünk, pár apróbb jelenetbe..amit egyébként (Alex karakterének szinkronhangja) Ben Stiller tolmácsol.
De azért sok mindent meg lehet tudni, ebbõl a 2perces videóból: például, hogy hõseink, most Afrika száraz szavannáit fogják bejárni :)
Állítólag már 2008-ban befogják mutatni, de szerintem nálunk csak a következõ évben lesz a premierje...
Mondjuk ebben az idõszakban sem lesz hiány, az animációs rajzfilmekbõl :) Hisz most megy a mozikba a "Horton", majd ezután jön a "Kung Fu Panda", és legvégül pedig a "Wall-e"!!
NAGYON BÍROM A RAJZFILMEKET!! :DDD (Még akkor is, ha ez egy kicsit, "GÁZ"nak tünnik :P

www.youtube.com/watch?v=RvZwDLhF7-k
sipka 2008 márc. 22. - 17:11:18
(10/71)
Hát sikerült végig olvasnom a hozzászólásokat, amelybõl az derült ki számomra, hogy: Senkinek sem tetszett!!!! Mondjuk ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy rossz lenne eme animációs rajzfilm...
Hisz lehetséges, hogy vannak olyan emberek akiknek elnyerte a tetszését, csak egész egyszerûen nem mertek beírni a "Port.hu" fórumába :)
S most ezért (hogy valamelyest javítsak a lehúzó statisztikán) úgy gondoltam, leírom a véleményemet, miszerint: KIRÁLY VOLT!!! :DDD
Bár azt elmondhatom, hogy az alkotás elsõ 15perce, számomra is elég lesújtó volt... :( Olyan bénának tartottam az egészet: fõleg azt a jelenetet amikor az oroszlán (Alex) próbálja felvíditani a zebrát (Marty) a "New York, New York" címû számmal... Kínos volt...
De miután megérkeznek Madagaszkárra, sokkal jobb poénok játszódnak le a szemünk elött :)
SPOILER
Például baromra tetszett az a rész, amikor a pingvinek végre eljuttnak a jéghideg Antarktiszra, s hát röviden kifejtik a véleményüket: "Hát ez gáz." :)
SPOILER VÉGE
De amúgy van még pár nevetésre ingerlõ snitt, amely miatt megkedveltem ezt a "movie"-t.
Mondjuk egy valamivel egyet kell, hogy értsek a rossz kritikákat író hozzászolókkal: Ennek a rajzfilmnek tényleg nincs története!!! S nem csak ez az egyetlen dolog, ami hiányzik ebbõl a produktumból... Hanem egy valamire való filmvégi tetõpont. Mivel az alkotók arra gondoltak, hogy a konfliktus helyzet ne egy ellenséges karakter legyen (mint rengeteg más rajzfilmben), hanem az oroszlánban rejtözõ ragadozó ösztön... S hát szerintem ez egy elég soványka izgalom (legalábbis számomra).
De azért nekem nagyon bejött (az elöbb felsorolt pár apróbb tényezõt figyelmen kivül hagyva) :)
sipka 2007 nov. 24. - 12:47:43
(9/71)
Itt egy kép a "Madagaszkár 2" címû animációs filmbõl!!!!
Vikke 2007 jún. 21. - 17:25:28
(8/71)
Én is csalódtam. Ahogy beharangozták én sokkal jobbat vártam. Unalmas volt és laposak voltak a poénok is.
zso-fi 2007 febr. 18. - 10:31:02
(7/71)
sütkérezzetek ragyogásomban, nyámnyilák..!
a karakterek nagyon jók, a történet rémesen gyenge...a más filmekre való utalás, meg szerintem ciki...

kiváncsi lennék, hogy a gyerekeknek mi tetszik benne...(biztos a fõszereplõ oroszlán:)
rókalány 2006 nov. 28. - 14:00:31
(6/71)
a pingvinek a legjobbak:)
mollo888 2006 nov. 28. - 13:40:24
(5/71)
egyáltalán nem tetszett.
Zolkó 2006 nov. 26. - 16:24:58 Előzmény amani
(4/71)
Errõl van szó. Gyerekeknek készült, és azt kell figyelembe venni, hogy nekik tetsszen. Pl. a lányomnak ez a kedvence. Hiába van egy csomó filmje, általában ezt akarja megnézni, úgyhogy nekem már nagyon a fülemen jön ki:)
Peti817172M 2006 nov. 21. - 10:50:27
(3/71)
Én még nem láttam, viszont újabban nem lehet kapni valamiért. Nem tudja valaki, hogy miért?
amani 2006 aug. 05. - 19:10:50 Előzmény F.Torres
(2/71)
helló!

nekem tetszett a Madagaszkár!
Szerintem jó volt a történet, az animáció, és poénos is volt! Mondjuk igaz, hogy nem a legeredetibb poénok, de végül is alapvetõen mégiscsak gyerekeknek készülnek ezek a filmek, és nekik tetszenek ezek a poénok(legalábbis az unokatesómnak, akivel láttam, nagyon bejött a film).
F.Torres 2006 júl. 30. - 11:37:24
(1/71)
énis, mégis sok embernek (nem csak gyereknek!!!) nagyon tetszik, télleg nemértem miért, sok ismert pojén, unalmas film...