Téma: Maggie Q

10/10
zimike jún. 01. 20:33:30 10/10
(7/7)
Az arcán az érzelmek legszélesebb skálája tud megjelenni .
Gyönyörű nő , aki egy rossz filmet is jobbá tud tenni a megjelenésével.
Querelle82 2018 aug. 19. - 16:06:49 Előzmény ToklászMongol
(6/7)
Jó étvágyat hozzá ! Egészségedre !
10/10
ToklászMongol 2016 szept. 07. - 12:54:56 10/10
(5/7)
Enném a sz*rát, mint disznó a darát! :D
wrossi 2011 dec. 27. - 22:26:02
(4/7)
Maggie Q-nak mindíg lesz munkája mert amit õ tud azt csak nagyon kevesen tudják utána csinálni és egyre inkább divatba jönnek a nõi "szuperhõsök".Az emancipáció óhatatlanul életre hívta a nõi rambót mint filmbéli karaktert és ki más tudná ezt a szerepet jobban betölteni mint ez a dögös,hajlékony,egyszálbelü ninja csaj.
Carlo Abarth 2010 dec. 15. - 21:38:54
(3/7)
Szerintem nagyon jól nézki a csajszi,nekem bejön:D
10/10
blade_ 2010 szept. 12. - 12:47:36 10/10
(2/7)
Date of Birth: 22 May 1979, Honolulu, Hawaii, USA
Birth Name: Margaret Denise Quigley


Maggie Q
Echelon Talent Management, Inc.
3674 Oxford Street
Vancouver, BC V5K 1P3
Canada
M4RT!N! 2010 aug. 08. - 14:13:44
(1/7)
Nah,ehez a csajhoz nem szólt senki,csak én?Fura.
Swing Karácsony Gájer Bálinttal
Swing Karácsony Gájer Bálinttal

Gájer Bálint először ad koncertet a MÜPÁ-ban december 7-én.

Jegyvásárlás