Téma: Magic Mike

8/10
M.Zs.F 2013 jan. 07. - 02:41:04 8/10
(33/53)
Nyilván lehet engem elfogultsággal vádolni, mert meleg is vagyok, meg még ráadásul külön szétcsúszok Channing Tatumtól, de ez szerintem nem egy 6,5-es film. Azt gondolom hogy a szexi férfitesteken túl én azért meg tudtam látni a film valódi mondandóját életrõl, barátságról, arról hogyan is kell manapság dolgozni és hajtani. Tény hogy nagyon populárisan volt ez csomagolva, de azt gondolom több minden volt benne üres vetkõzéseknél.....

10/8
5/10
Atis88 2012 dec. 31. - 22:06:34 5/10
(32/53)
Ez elég gyenge valami volt. 5/10.
wrossi 2012 dec. 23. - 10:07:22
(31/53)
Ha Brooke a végén lepattintja Mike-ot,szegény srácra elég sötét jövõ várt volna.Ennyin múlik egy élet,a döntõ pillanatban jó döntést hozol-e?Van-e aki éppen akkor segít neked ebben,vagy okot szolgáltat a jó döntésre.Ha nincs a kölyöknek egy nõvére akkor csak simán tönkreteszi Mike életét,így viszont pont az ellenkezõje történt.
wrossi 2012 dec. 22. - 23:38:36
(30/53)
Ez egy kedves szerelmi történet helyenként ízléstelen köntösbe csomagolva.
A többi pasas bántóan tehetségtelen táncos Channing Tatum-hoz képest.Amikor ennyire minimális a színészi munka egy szerepben akkor igazán kereshetnének profi táncosokat is,hogy ne legyen ekkora a kontraszt a fõ mûsorszám és a háttér között.
5/10
pillangókisasszony 2012 nov. 26. - 00:59:30 5/10
(29/53)
Valahogy sejtem miért örvendett a tengerentúlon ekkora népszerûségnek ez az alkotás...
Channing Tatum nagyon szexi,és nagyon nagyon jól táncol(számomra meglepõ,mert én nem láttam a Step Upot,és nem tudtam hogy a színészkedés elõtt õ valóban ezzel foglalkozott).Itt ki is merülnek a film pozitívumai.Még talán Matthew McConaughey alakítása,na jó fõleg a tánca értékelhetõ!Ezeken kívül a film egy nagy nulla.A táncos részeket élveztem,de amúgy halálra untam magam.Semmitmondó,vontatott,pocsék.
5 pontot tudok adni,azt is a fentebb már említett gyönyörû felsõtestû szépszál legények,és táncaik miatt.
Maximum nõknek,és meleg férfiaknak ajánlom.Bár aki ilyet akar látni,az nézze meg élõben :)
5/10
beo71 2012 okt. 12. - 14:10:19 5/10 Előzmény beo71
(28/53)
Inkább százszor az Alul semmi, mint ez még egyszer.
snoopycica 2012 szept. 28. - 12:39:11
(27/53)
Nagyon vártam a filmet, nem épp a várakozásomnak megfelelõt kaptam, de nem volt azért rossz! 10-bõl egy erõs 7-est megért! Kétszer megnéztem azért! :)
Azt hogy Channing jó pasi és nagyon szuperül táncol, a Step Up óta tudjuk, és most sem okozott csalódást! Szerintem a filmbõl ennyit lehetett kihozni....
5/10
beo71 2012 szept. 24. - 19:10:36 5/10
(26/53)
Biztos az a baj, hogy hímnemû vagyok, ezért rohadtul nem érdekelt a majmok sorsa.
Írnám, hogy egyszer nézhetõ, erre a végén kiírják, hogy rendezte:Steven Soderbergh!Na, ez tõle édeskevés.Legutóbb a fájdalmas A bûn hálójában, most meg ez(és a kritikusok még mindig nem kapnak a fejükhöz)unalmas, középszerû semmi.5/10, mert az összedobált jelenetekben volt talán még jó szcéna is.
7/10
sheepworld 2012 aug. 30. - 15:48:38 7/10
(25/53)
Igazi csajos film. Ne legyenek túl nagy elvárásaitok a sztorit illetõen...mondjuk a "dráma" helyett belefért volna még 2-3 táncos jelenet :P Matthew McConaughey vitt mindent. Csak sajnálni tudom azokat a hímnemûeket, akikre rákényszerítették, hogy nézze végig.
raczkia 2012 aug. 30. - 07:20:11
(24/53)
Persze, nem egy egetverõ alkotás, de tetszett. A fõszereplõ csajszi nekem túl fiús volt. : ( Összességében 10/8
perry 2012 aug. 26. - 11:06:12 Előzmény Neaira
(23/53)
Mielõtt bármit is bele magyaráznék, inkább érdekes kísérletnek tartanám a szexpiaci élet határmezsgyéjének bemutatására.
Persze, azon el lehet filozofálni, hogy ki kiszolgáltatottabb a lányok akiket a táncos fiúk manipulálnak vagy
a srácok akiket a nézõk szexuális objektumként kezelnek.
Akárhogy is nézzük kõkemény üzlet. Dallas pedig olyan mint a csábítás kígyója, édent ígér ha kell, tanít ha érdeke úgy kívánja és büntet mert semmi más nem érdekli csak a pénz, szavai édesek de hazugak.
Számomra a gond, hogy a rendezõ annyi számmal tûzdelte meg a filmet amitõl az igen csak töredezetté és lassúvá vált.
Mintha csupa közjáték, epizód darabokból állna a mozi.
Marad két gyengécske szerelmi szál, rengeteg vetkõzés és bepillantás a chippendeal fiúk életébe.
Helyén kezelve itt valaki már leírta : az elsõ félóra még izgalmas aztán olyan mintha egymásra pakoltak volna azonos jeleneteket.
A forgatókönyv író sem tudta eldönteni zárjon le helyzeteket, adjon több lehetõséget a szereplõknek jellemük kibontására, vannak szerepek amelyek csak biodíszletként szerepelnek a filmben.
Nekem úgy tûnik, hogy Soderbergh sokkal nagyobb hangsúlyt fektetett az operatõri munkára mint a rendezésre.
Azt el kell ismernem az elsõ nagyon a helyén van.
A rendezésre talán már nem maradt annyi energiája.
Összességében: jó testû fiatal színészek ki több, ki kevesebb tehetséggel próbál életet lehelni szerepeikbe.
Az már nem biztos, hogy ha nem sikerült, az rajtuk is állt.
Neaira 2012 aug. 23. - 15:53:33
(22/53)
Szerintem jó film. Fiúknak és leszbikusoknak is ajánlom!! Nagyon életszagú volt, és semmiképp sem giccses. Nem romantikus film, de romantika is van benne. Sokszor volt vicces, és szexi is. És szerintem nem akart nagyon komoly mondanivalót elénk tárni, de nem csupán a szép testekrõl szólt.
Az egyedüli hiba a fõszereplõ nõ választás volt. Amellett, hogy nem nézett ki jól, még színészkedni sem tudott.
2/10
lenccs 2012 aug. 23. - 15:23:05 2/10
(21/53)
Az elsõ 40 perc pörgött, néhol vicces is volt, de aztán valahol elszállt a forgatókönyvírók ihlete...és csak nyújtották, mint a rétest...az egyetlen VALÓBAN vicces eleme a filmben az volt, amikor Dallas házában a berendezést mutogatták és ott volt a mellszobra;-)
Iszonyatosan hosszúra nyúlt, a szálak valahol nem értek egybe, nem lettek el sem varrva, nem rajzolódott ki még az sem, hogy ki, miért és hogyan jut el valahová, illetve, a jövõben mit is rajzolnak elõ maguknak...Sajnos, bármennyire is tekergették a fiúk magukat, ez egy 2/10-es értékelésig tudott csak feljutni nálam...nem is romantikus, és nem is komikus!
8/10
white_angel 2012 aug. 20. - 00:25:21 8/10
(20/53)
Hát többet vártam a filmtõl. Channing nagyon jól táncol és valóban szuper pasi, de ezen kívül semmi pozitívumot nem tudnék felhozni. Azért jó volt õt látni ilyen szerepben, ha a sztori máshogy alakul, egészen jó film is lehetett volna. Én a végén is hiányoltam 1-2 dolgot. A történet maga 4/10, de Channing miatt 8/10.
1/10
fatraktor.27 2012 aug. 19. - 11:32:01 1/10
(19/53)
szerintem is unalmas volt, én is vártam hogy történjen valami, de sajnos hiába vártam. matthew mcconaughey pedig kifejezetten idegesítõ volt, tipikus idegesítõ baromarcot játszott benne. =/ régen még egész jól elvoltam a filmjeivel, de az utóbbi idõben 1 maradandó filmje volt, ami mély nyomot hagyott bennem és nem is idegesített a karaktere az pedig nem más volt mint az igazság ára.

nálam ez a film 10/1
lippije 2012 aug. 17. - 16:40:50
(18/53)
Bár sokan azt állítják, ez a film csak nõknek szól, azért ezzel vitatkoznék egy kicsit. Azon férfitársaim, akik el tudnak vonatkoztatni a tangában vonagló pasik látványától, egy szórakoztató, néhol kellõen fanyar humorral átitatott mozit láthatnak. Nem lesz Soderbergh klasszikus, de a témából kihozta talán a legtöbbet.

Rövid írásom a filmrõl : http://www.filmkocka.hu/2012/08/magic-mike/
Tapikaa 2012 aug. 16. - 22:28:21
(17/53)
Nagyon nagy csalódás volt, egyáltalán nem tetszett.
Gondolom azt hitték, hogy ha ennyi jó pasit beletesznek akkor biztos a siker..Hát sajnos nem lett az , legalábbis szerintem egyáltalán nem.
Azért adtam 3 csillagot, mert jó színészek vannak benne.Végülis az összeset szeretem, bár Matthew Bomernek nem nagyon állt jól ez a szerep, õ olyan kis cuki fiúnak tûnik nem ilyennek, mint a filmbéli karaktere.
Nem történt semmi szinte az egészben, jó persze jól táncoltak..Fõleg Channing, de ennyi..
kissasszony 2012 aug. 16. - 16:26:33
(16/53)
Szerintem unalmas volt,mindig vártam,hogy történjen valami,de semmi.
10/10
q.7 2012 aug. 15. - 23:50:27 10/10
(15/53)
Szerintem, ez nem kimondottan csajos film. Persze a félcsupasz férfi test többször megmutatkozik mint egy átlagos filmben, de simán nézhetik pasik is. Én a párommal néztem meg, és a végén azt mondta hogy jó volt!
Nekem nagyon tetszett, a pasik igazán szexisek, de nem viszik túlzásba a jeleneteket, pont azért szerintem hogy pasik számára is nézhetõ legyen.
Én elbírtam volna benne több vetkõzõs jelenetet :D :D
3/10
Bordin 2012 aug. 15. - 18:50:13 3/10
(14/53)
A táncolós jelenetek nagyon jók voltak, szép férfitestek:D De mi a fenének akarnak egy ilyen filmbe valami nagyon komoly mondanivalót belecsempészni, ahelyett, hogy megmaradtak volna a könnyed hangnemnél?
Kár, pedig jó is lehetett volna... De a komolykodós hangnemmel keresztülvágták a könnyedséget és némelyik rész kifejezetten vontatott volt. Hmmm, pénzt nem érdemes rá költeni. Kivéve, ha 3D :D:D:D