offtopic
mfarkas767@gmail.com 2016 febr. 12. - 23:37:59
(409/529)
Nagyon-nagyon szerettem nézni a Magyarorszàg szeretlek müsort!Màr nem szeretem!Annyira eröltetett volt az egész!Mit keres ez két ember a müsorban?Elefàntok a porcelàn boltban!Nem az ö hibàjuk,hanem a vezetöségé!Ja és a szerkesztöé!Ez minden csak nem szorakoztato müsor!Szar az egész,ugy ahogy van!Kinek lehet gratulàlni hozzà?Az eggyetlen normàlis müsort is el kurtàk!!!!Azt a szot,hogy NIVO ,azt nem ismerik!A jakupcsek - Csiszàr pàrost nem lehet felül mulni!A Tatàr- Harsànyi kettös, csak halvàny utànzat!
offtopic
mfarkas767@gmail.com 2016 febr. 12. - 23:27:34
(408/529)
Nagyon-nagyon szerettem nézni a Magyarorszàg szeretlek müsort!Màr nem szeretem!Annyira eröltetett volt az egész!Mit keres ez két ember a müsorban?Elefàntok a porcelàn boltban!Nem az ö hibàjuk,hanem a vezetöségé!Ja és a szerkesztöé!Ez minden csak nem szorakoztato müsor!Szar az egész,ugy ahogy van!Kinek lehet gratulàlni hozzà?Az eggyetlen normàlis müsort is el kurtàk!!!!Azt a szot,hogy NIVO ,azt nem ismerik!A jakupcsek - Csiszàr pàrost nem lehet felül mulni!A Tatàr- Harsànyi kettös, csak halvàny utànzat!
1/10
Papp Sándorné 2016 febr. 09. - 12:45:37 1/10
(407/529)
Siralmas! Csak szegény Vajkot sajnálom.
Zsuzsi0706 2016 febr. 08. - 17:31:44
(406/529)
Annyira idétlen, hogy T.Cs. tapsol,amikor Vajk bemutatja!
malvinkicska 2016 febr. 08. - 07:34:42
(405/529)
Nem szeretek senkit lejáratni, de a mûsorvezetõk kevesek, mint mackó sajtban a brummogás ízetlenek.
olahmiki1959 2016 febr. 08. - 07:22:52
(404/529)
Greg barátom, megnéztem a mai, második adást az új szériából, és nagyon gondolkozom azon, hogy szépen elköszönök tõle.
Unalmas, nyögvenyelõs, tempótlan, le-leállós, ráadásul a szereplõk arcán - elsõsorban Tatár Csilláén - konkrétan látszott egy-egy elkapott pillanatban, hogy egész egyszerûen unják az egészet, és nem tudják, mi is keresnek itt tulajdonképpen.
És én is így vagyok vele.
Semmi új információt, mûveltségi, hozzáadott értéket nem kapok a mûsortól, sõt, amíg felolvasták a "Szóbeszéd" c. feladatot, szakadt a hátamról a víz, annyira érdektelen volt.
Az egész mûsor olyan, mint egy rossz, halvány, harmatgyenge másolat, egy second-hand program, ami az eredetinek a közelébe sem jön.

Azt hiszem, sõt, biztos vagyok benne, hogy ez a széria nem fog 150 adást megérni, de még a felét sem.
Nem lesz kár érte...
8/10
-greghouse- 2016 febr. 07. - 20:08:25 8/10 Előzmény olahmiki1959
(403/529)
..Miki: kb. hat héttel elõre veszik fel az adásokat. Decemberben döntött valaki (aki a nevét nem vállalja) arról, hogy lecserélik õket. Akkor már fel voltak véve a januári adások, és mikor az utolsót felvették, JG és CsJ még nem tudták, hogy az utolsó lesz, ezért nem kapott senki virágot, palack bort.
...De egyébként teljesen igaz, valakinek piszok jó érzéke van ahhoz, hogy egy végre jól induló, jó nézettségnek örvendõ (és szerintem átlag fölötti jó) mûsort elkaszáljon a kapitány cserékkel.
..Valamint, "ceterum censeo", a mai napig nem kaptunk választ arra, hogy MIÉRT?

Miért kellett tönkretenni a köztévé legnézettebb mûsorát?
Cui prodest, cui bono?
10/10
szibel 2016 febr. 07. - 20:07:31 10/10
(402/529)
Csiszár és Jakupcsek nélkül unalmas!
Vajk, már nem annyira lelkes!
8/10
-greghouse- 2016 febr. 07. - 20:01:56 8/10 Előzmény olahmiki1959
(401/529)
Így van.
A köztévé próbált valamit, és jó is volt, és valamiért, valakiért sikerült ezt is elrontani.
Jenõ és Gabi nem a média csúcsai, aláírom, de Levente és Csilla... még csak meg sem próbálkoznak semmivel sem.
Levente teljesen érdektelen, unja, unalmas, felmondja a szöveget, erõltetetten jópofizik, de semmi több.
Csilla talán élvezi, viszont szerencsétlenkedik.
...És még mindig nem kaptunk választ arra, hogy miért is kellett lecseréni Gabit és Jenõt.
Nem is fogunk, attól tartok.
Szégyelje magát aki ezt a döntést hozta.
olahmiki1959 2016 febr. 02. - 18:08:00
(400/529)
"Én a nagy mûveltségbeli különbséget a "Szóbeszéd" játékban láttam. Jakupcsek Gabi és Csiszár Jenõ a saját ismereteikbõl kiegészítették a történetet, akkor is, ha a játékosaik nem mondtak el mindent. Ennek tegnap nyomát se láttam, látszott, hogy fogalmuk sincs a történet szereplõirõl."

Nagyon pontos meglátás, nekem is ez tûnt fel!
Kifejezetten szórakoztató volt a régi szériában, amikor hiányos, felületesen elmondott, információban szegény mondatokból pl. Csiszár Jenõ egy olyan történetet kerekített ki, ami gyakorlatilag minden fontos adatot és részletet tartalmazott.
Ilyen szempontból a bohóckodáson kívül nem sok erényt felmutató Harsányi Levente a nyomába sem ér az elõdjének, de ugyanez elmondható a bájos arcú Tatár Csilláról is, akinek a mûveltsége még mûszerrel is alig kimutatható.

Az új játék - a képek felismerése és megfelelõ sorrendbe állítása - lassú, nyögvenyelõs, túl sok a szöveg elõtte, az eredmény pedig semmiféle érdekességgel nem bír.

Az egész új mûsoron érzõdik a kapkodás, az útkeresés, de majdnem biztos vagyok benne, hogy a réginek a hangulatát soha nem fogják nemhogy elérni, de még megközelíteni sem.

Újabb nagy baklövés a közmédia házatáján.
1/10
Papp Sándorné 2016 febr. 01. - 19:44:24 1/10
(399/529)
Gondolom a szerkesztõk lesz@rják a véleményünket, de elmondanám nekik, hogy öngólt lõttek. Unalmas volt, vontatott, szegény Szente Vajk is meg volt lõve, mert õk hárman alkottak egy egységet. Az természetesen mindenkinek a magánügye, hogy melyik csapatot kedveli, ez jól is van így. Én a nagy mûveltségbeli különbséget a "Szóbeszéd" játékban láttam. Jakupcsek Gabi és Csiszár Jenõ a saját ismereteikbõl kiegészítették a történetet, akkor is, ha a játékosaik nem mondtak el mindent. Ennek tegnap nyomát se láttam, látszott, hogy fogalmuk sincs a történet szereplõirõl.
olahmiki1959 2016 febr. 01. - 16:34:04
(398/529)
Megtörtént.

Leadták az elsõ olyan adást, amiben az új csapatkapitányok szerepeltek.
Teljesen igazat adok azoknak, akik elégedetlenek az új mûsorral, bár azt mondom, adjunk még egy esélyt nekik.
Hátha belejönnek, hátha javulni fog a színvonal.

Sajnos, ez a társaság gyakorlatlan, felkészületlen, erõltetett poénkodáson kívül - Harsányi Levente - és bájos arcocskán kívül - Tatár Csilla - nem sok pozitívumot tudott felmutatni.
Soha nem értettem, - és ez most sincs másként -, hogy sikeres, nagy nézettséggel bíró és népszerû mûsorokat miért kell megszüntetni, átalakítani, megkeverni, összebarmolni.
Az új, közéleti média annyi támadást kapott már, - a legtöbb esetben jogosan - hogy a talán legnépszerûbb mûsorához hozzányúlni a legnagyobb baklövés volt - szerintem.

Egy emberi mozzanatot azért megemlítenék. (Helyesebben a hiányát...:)
Amikor felvették az utolsó olyan adást, amelyben Jakupcsek és Csiszár szerepelt, elvártam volna legalább egy csokor virágot és egy üveg bort a két csapatkapitánynak, mintegy köszönésképpen, azért, hogy 150 adáson keresztül itt voltak, sikeressé és népszerûvé tették a mûsort.
Vagy, ha annak idején még nem lehetett tudni, hogy az volt az utolsó adás, akkor ebben, az új adásban meg lehetett volna köszönni a régi csapatkapitányoknak az addigi munkájukat.

Ezek azok az apró, emberi megnyilvánulások - illetve, a hiányuk, - amelyek tökéletesen kifejezik a mai médiavilág ridegségét, embertelenségét, személytelenségét, és azt, hogy egy perc alatt bárkibõl sztárt lehet csinálni, és egy perc alatt tökéletesen el is lehet felejteni.

Tanulságos.
8/10
-greghouse- 2016 jan. 31. - 23:01:54 8/10
(397/529)
Szintén egyetértek, és szégyenlem, hogy a nyolc csillagomból már nem vehetek vissza. Ebbõl legalább négy a két (sajnos csak volt) kapitányt illeti.
8/10
-greghouse- 2016 jan. 31. - 23:00:16 8/10
(396/529)
Egyetértek. Lehet Csiszárt utálni, de nagyon szórakoztató volt a stílusa, nem lehetett nem odafigyelni. Harsányi unalmas, monoton, jópofizó, Csilluka még az sem, uncsi lett az egész, az õ erõltetett uncsi stílusuk ragad rá mindenkire.
Hatalmas baklövés volt lecserélni Csiszárt és Jakupcseket.
4/10
drhuszarpeter 2016 jan. 31. - 22:59:31 4/10
(395/529)
Péter Huszár Kötelességbõl végignéztem A Magyarország szeretlek címû személyi változásoktól megtépázott, és az új koncepció szerinti mûsort.
A két korábbi szerethetõ és érdekes egyéniségû mûsorvezetõt - Jakupcsek Gabi és Csiszár Jenõ – hiánya nagyon rányomta bélyegét a mûsorra.
Eeltávolításuk méltatlan volt a döntéshozóktól. a Magyar Közszolgálazi TV-tõl és mindazoktól, akiknek befolyása volt erre az elhibázott változtatáshoz.

A legjobban kitalált, játékos, hazánkat népszerûsítõ mûsorból -- az egész ország szégyene lett.
Az új koncepció és az új szereplõk meg sem közelítik a korábbi csapatkapitányok vezette mûsort, amit az egész ország szeretett.
Meggyõzõdésem, hogy nagyon sok nézõt veszítettek, és, ha így megy tovább még többet fognak.

Véleményem szerint ez a valaha nagyszerû, igényes, ismeretterjesztõ, hazafias és nagyon kedves szerethetõ és vidám mûsor a nézõk érdeklõdésének elvesztése miatt féléven belül meg fog szûnni.

Családom és közeli ismerõseim jelzése szerint már az a mai elsõ (igénytelen adás által az én közvetlen környezetembõl kb 18 - 20 nézõt veszítettek.

NAGYON SAJNÁLOM A MÛSORT! AZ ÚJABB BUKÁST, DE MIÉRT VOLT ERRE SZÜKSÉG?
efjé 2016 jan. 31. - 20:52:49
(394/529)
Sikerült lenullázni az egyetlen nívós MTV vetélkedõt. Unalmas, nézhetetlen lett. Ezekbõl soha nem lesz Jakupcsek, meg Csiszár.
1/10
lacuspapa 2016 jan. 31. - 20:06:22 1/10
(393/529)
a régi
offtopic
Marika néni 2016 jan. 24. - 13:07:14
(392/529)
Egyetértek! Borzalmas amit Szõke mûvelt, egyáltalán ki ez az ember mihez ért egyáltalán?
olahmiki1959 2016 jan. 18. - 06:18:47
(391/529)
A mai adás után - meg közben is - újból szomorú lettem, de most nem azért, mint a múltkor, nem az új csapatkapitányok személye miatt.
Hanem azért, mert Csiszár Jenõ csapata valami elképesztõ mûveletlenségrõl tett tanúbizonyságot, - kezdem azt hinni, hogy a sportolók nem olvasnak, nem mûvelõdnek, csak és kizárólag a sporttal foglalkoznak, - semmit nem tudtak, és ebben bizony a végig mókázó Szõke András is méltó párjuk volt, mert õ sem tudott szinte semmit.
De ma a leggyengébb teljesítményt a zenekar, és az énekesnõ, Judy nyújtotta.

Szõke András viccbõl felkérte táncolni Janza Katát, és odaszólt a zenészeknek, hogy játsszanak valami tangót.
És a zenekar lebénult, lefagyott, csõdöt mondott, fogalmuk sem volt, hogy mit kéne csinálniuk! Mert váratlan feladat volt, nem készültek rá, és ez lett belõle.
Végül játszottak néhány akkordot, valami tangóra emlékeztetõ ritmusban, dallam nélkül, elképzelés nélkül, én szégyelltem magam helyettük!
De ez még semmi!
Utána Judy elénekelte a "Hosszú az a nap" címû, örökzöld slágert, több helyen hibás, rossz dallammal, a zenekar pedig olyan katasztrofálisan rossz akkordokkal kísérte õt, ami a mûsor történetének eddigi mélypontjává tette a mai adást.
Hogy ezt a gyalázatot miért hagyták benne a mûsorban, amikor a hibás részeket ki lehetne vágni, fogalmam sincs.

Úgyhogy most már én is azt mondom, hogy bizony, a mûsor látványosan fárad, a színvonal fokozatosan megy lefelé, lehet, hogy egy valódi vérfrissítésre lenne szükség, új díszletekkel, játékvezetõkkel, egy sokkal rutinosabb zenekarral, más feladatokkal, és népszerû, de az általános mûveltség legelemibb dolgaival tisztában lévõ, próbajátékon átmenõ, új játékosokkal.

Drukkolok...:D
Marika néni 2016 jan. 11. - 10:20:17
(390/529)
Fenntartással vagyok, a két leendõ csapatkapitánnyal szemben, Harsányi Leventét nem szeretem nagyképû és unszimpatikus amelett buta, Tatár Csillát annyira nem ismerem, de Jakupcsek Gabi nagyon szimpatikus és okos mûsorvezetõ. sajnálom, hogy leváltották, azt nem tudom nézem e ezután majd elválik.