10/10
hirlevelem 2010 okt. 04. - 21:28:29 10/10
(6335/6375)
Ember! -ez komoly?
Itt hipnózissal happolnak el egy országot egymástól miniszterelnökök?

-Ennyire azért nem kellene lenéznünk egymást. Minden szavazat mögött egy EMBER van.
Olyan van, hogy nekünk vannak nehézségeink, nehezen boldogulunk az indulatainkkal, eltévelyedünk az érzéseinkben, de ezt másra vetíteni, ezért másokat okolni, ...hát legalábbis nem tanácsos.

...mondatokról, újabb mondatok jutnak az eszembe.
Csengõ-zoli 2010 okt. 04. - 21:22:29
(6334/6375)
A 3-4 törzs komcsi beteg ember, nemtudom feltûnt-e?!
Dekomolyan, pszichiátriai esetek.
Nem a ért, mert MSZPsek, nekem is több MSZP-s barátom van,de õk érzékelnek valamit a valóságból, nemúgy mint az iteni törzs :)
Ezeket az sem gyõzi meg, ha belemondják a pofájukba,hogy "hazudtunk reggel,délben meg este" :)
Akkor is Orbán a hibás! Naná,kimás? :)
Van egy kis világuk,amiben mindenrõl Orbán tehet, ne akard ezt elvenni tõlük, úgysem adják! :)
offtopic
meszag 2010 okt. 04. - 21:07:26
(6333/6375)
ovi nem hitte el, hogy elvesztette a 2002-es választást, és azóta rázta a széket a szocik alatt, képes volt kivinni a bárgyú, valahová tartozni akaró tömeget az utcára, és hipnotizálni, sõt, hiszterizálni.
Mindenkinek megígért mindent, miközben ostoba szónoklataival alázta meg saját hívõit. :) Megérdemlitek, nem lehet eléggé lebecsülni a tömeget.
Gyurcsányt annyira én nem kedveltem, az õ keresztje a pártja volt, ami visszahúzta, és nem rostálta meg õket, nem tudta befogni õket, mint Bajnai.
ovi politikai filozófiát tanult, eszközrendszere a tömeghipnózis, és a populizmus, egyébként tehetségtelen. Az tény, hogy a gátlástalan jobboldali média jó eszköze a hipnózisnak. :) hányinger, és elrettentésként világszerte mutogatnám
10/10
hirlevelem 2010 okt. 04. - 20:54:48 10/10
(6332/6375)
.. nem is kampányolni szoktam, csak igényem van a tisztánlátásra. Azt sem gondolom, hogy nálam a bölcsek köve.. -te nem láttad véletlenül? :)

-OV elég sokat feszengett, hogy megdöntse a GyF kormányát, annak idején... a kordont (is) rázta a Kossuth téren ám még sem sikerült. Aztán ember nem tudja, hogy miért is mondott le olyan hirtelen? ....még is csak, ....és castingolták 2 hétig az utódát.. és tûnt el a közéletbõl (állitólag még az országból is) hetekre.

Na jó ezt megértem, szerintem én is elbujdokolnék... de ma már megvan, jól van, azért mégsem halt bele, az a lényeg.

De tényleg? - MIÉRT is nem õ ma a miniszterelnöke Magyarországnak????
Talán az a tehetségtelen és naplopó OV tette tönkre?
...vagy a HelyiTéma reklámujságírós tanoncai és az Echo TV fogatlan oroszlánjai mosták át az istenadta nép józan eszét?

A klubRádióban (kedvenc adóm) nyilatkozott az MSZP kampányfõnöke: "õ elégedett a helyhatósági választási eredményekkel"
-Hát Tibi, most én is!
offtopic
meszag 2010 okt. 04. - 19:10:40
(6330/6375)
Ritka egy álszent méregkeverõ vagy. :) Kinek írod ezt a semmit? Nincs már kampány...

Mindenki tudja, hogy ovi nagy ívet húzott le (no nem munkával), amit magyarul 180 fokos fordulatnak hívnak. :) Soha nem dolgozott, sosem próbálta ki magát. Sem önkritikája, sem kritikusa nincs - nem tûri. Megdöbbentõ, hogy okosnak gondolt emberek hallgatják a semmit, amirõl beszél. Ilyet Chauchesku óta nem láttunk - csak az idõsebbek láthattak mást.
Egy kompenzáló emberke. :)
Amikor elõször miniszterelnök lett, maga is megdöbbent.
"Egykébbként bír"-nám a humorát, de nincs. Jó lenne, ha utat tudna mutatni, de õ mindig is a fejlõdés gátja lesz. Egy utat jó lenne, ha bejárna:
"Ezt az utat szerintem az önismeret, vezetési tanácsadás, uram'bocsá pszichoterápia övezheti és nem utolsó sorban MUNKA, MUNKA, MUNKA.....ú

.....vannak mondatok, amirõl mondatok jutnak eszembe!"
10/10
offtopic
hirlevelem 2010 okt. 04. - 19:05:03 10/10 Előzmény kgyuri0
(6329/6375)
Az én kedvenc fasisztáim:
http://www.youtube.com/watch?v=CBqp06gM9CE
Yuliusz 2010 okt. 04. - 18:50:55
(6328/6375)
Egy olyan ember (OV), aki azt állítja, hogy még soha nem hazudott (oszt jónapot), aki folyamatosan azt állítja, hogy Õ(k) a Nemzet, az semmilyen úton nem ment végig.
Gyurcsányhoz képest meg pláne!
10/10
hirlevelem 2010 okt. 04. - 18:17:16 10/10
(6327/6375)
Pontosan ezt tette (volna) Gyurcsány, akiben egy Széchenyi nagyságrendû lehetõséget packázott el az ország."

Újragondoltam GyF mûködését, de bevallom nem jutok el SzI-ig, ....de kitudja? A profilalkotáshoz csak a sajtóra támaszkodom, az meg olyan amilyen. Cselekedetei alapján ítélkezem... leginkább a szavazatom erejéig :)

Az tény, hogy nagyfokú impulzivitással bír, rögtönöz, kockázatvállalása hazardírozásba hajlik.
Belépése az aktív polizizálásba is érdekesen történt. Leszállóágban lévõ, bár (még)sikeres üzletemberként (tekintsünk el a minõsítéstõl) összeollózott egy-két ideológiai tanulmányt. Történetesen a "new labour" mentén és Blair nyomán elszánta magát: -õ bizony megmenti a magyar baloldalt.
Emlékszem, módszeresen helyezte el néhány mértékadó orgánumban, többféle változatban is. Fizetett elemzõk feladata volt beemelni a közgondolkozásba. Ezek után kezdte el kóstolgatni az MSZP-t, ahol is hamar sportminiszterségig vitte, ami még õt is meglepte. Eddig számomra olyan "üzleti terves" illata volt, de aztán sajnos már ennyire sem tervezte meg napról-napra kormányzott mire kurtán-furcsán miniszterelnök lett.

Semmiképpen nem lehet egy aprólékosan felépített, szorgos munkával megdolgozott pályaívnek tekinteni ezt. Annyi volt ez csak mintha a 100m síkfutás rajtjához a nézõtérrõl ugrott volna be valaki. A váratlan felbukkanással, némi gáncsoskodással idõleges zavart, némi sikert ellehet érni, de hosszútávon úgy is lemarad... Egykébbként bírom a humorát, van arca, egyénisége, magam is jövõt jósoltam neki amikor felbukkant, bár nem vettem túl komolyan.

Azok a "barátai" teszik most vele a legrosszabbat akik tovább biztatják. Õ sem állhat talpra, ha végig nem megy azon az úton ahol szerintem OV már végig ment. Ezt az utat szerintem az önismeret, vezetési tanácsadás, uram'bocsá pszichoterápia övezheti és nem utolsó sorban MUNKA, MUNKA, MUNKA.....ú

.....vannak mondatok, amirõl mondatok jutnak eszembe!
offtopic
kgyuri0 2010 okt. 03. - 18:04:41
(6326/6375)
Ahogy pedofileket és kaprofágokat sem. Ugyanaz a kategória!
offtopic
kgyuri0 2010 okt. 03. - 18:02:15
(6325/6375)
Milyen vacakról beszélsz, ami annyi, hogy nem bírod elolvasni? Lefordítottam az ominózus mondatot.
Szóval, bedobod a törölközõt?
Nem tudlak követni ekkora magasságokba.
offtopic
kgyuri0 2010 okt. 03. - 17:59:06
(6324/6375)
barika!

Nem, fasisztákat nem kell, nem szabad tiszteletben tartani!!
offtopic
meszag 2010 okt. 03. - 17:28:21
(6323/6375)
ezt nem tudom honnan szedted, de mindegy

más hibája nem oldoz fel téged
topikos8 2010 okt. 03. - 17:15:56
(6322/6375)
Részvételi adatokat nézve át kéne nevezni a mûsort: Magyarország nem választ 2010
offtopic
baribarany 2010 okt. 03. - 16:01:19 Előzmény meszag
(6321/6375)
Mocskolódni? És ehhez mit szólsz?

ködszúrkáló | Válasz | Elõzmény (kgyuri0)
szept. 30. 20:47 | 14533/14542
Tisztelt KGyuri Úr!
A tanulmány miatt át kellett olvasnom az utolsó 20-30 hozzászólást és döbbenten olvastam a szeptember 27-én írt sorait "FASISZTA M*CSADÉKOK.."
meg hasonló sértegetések,szerintem a tolarenciát és a szabad véleményformálást,valamint embertársainkat tiszteletben kéne tartani.
offtopic
baribarany 2010 okt. 03. - 15:59:11 Előzmény kgyuri0
(6320/6375)
Ezt a kocsmaszagú, alkoholista hangnemet kikérem magamnak, felkérem a moderátort, hogy távolítsa el.
offtopic
Citromtorta 2010 okt. 03. - 15:10:53 Előzmény kgyuri0
(6319/6375)
Képtelen vagyok ennyi vacakot elolvasni...majd egyszer talán...elég lett volna ha lefordítod magyarra azt az egy mondatot...
Ugek 2010 okt. 03. - 11:26:49
(6318/6375)
Toll a fülébe! KAMPÁNYCSEND VAN!
Ugek 2010 okt. 03. - 11:20:51 Előzmény Rahel
(6317/6375)
Remélem, itt "meszag"-nak is jó lesz!
offtopic
meszag 2010 okt. 03. - 10:17:54
(6316/6375)
Ezért jöttél? Mocskolódni? Mert beszélgetni láthatóan nem célod. Kár a gõzért.

A módszeretek ismert, idegen véleménye meg különben tudod mit jelent? Vagy te is valaki sokadik nick-je vagy?
Az eltúlzott gesztikuláció is utal valamire. :P Ebben a topicban nincs helye