Téma: Majka

filoszemitabélus 2014 nov. 23. - 18:01:06
(22/42)
Ha egyáltalán összehasonlítod Fábryt Majkával, akkor bizony politizálsz. Mert attól függetlenül, hogy fideszos, meg a Zorbánhoz húz, mégiscsak egy mûvelt, intelligens, szellemes ember. Ha ezt Te nem így látod, politikailag elvakult vagy. Mert bármennyire irritál Fajkasházi (Rattenhauser), azért nem venném egy kalap alá egy majka-szerû lénnyel.
Edmond Dantes 2014 nov. 23. - 17:22:23
(21/42)
Sõõõt, itt is kitalált névvel vagy ... sõõõõõõõt...
Celebek és irigykedés: ez adatott nekik. Vállalták.
Edmond Dantes 2014 nov. 23. - 17:19:47
(20/42)
Van egy aprócska különbség: a drogterjesztés bûncselekmény, amit pl Majka csinál, az meg nem, bár nem nézem (ld korábban), de felteszem, letiltanák-beperelnék, ha Btk-ba ütközne.
Kútmérgezés: ld elõzõmet. Ki dönti el, ki/mivel kútmérgez inkább: pl Majka v Fábry h egyéb kútmérgezõkrõl most ne beszéljek...
Edmond Dantes 2014 nov. 23. - 17:16:31
(19/42)
Nem fennakadtam Fábryn: de csak õ az általad említettek közül, aki "köztévéceleb" = kilóg a többi (kertévés celeb) közül.
Azaz a nem "termel", hanem visz. És nem tudom, kevésbé kútmérgez-e mint Majka v a többi. Ízlés dolga.
PS: nem politizálunk!
offtopic
filoszemitabélus 2014 nov. 23. - 16:17:52
(18/42)
Cigarettára, pancsolt szeszes löttyökre, kábítószerre is van igény. Hogy ugyanezt tenném e? Tudod én egyáltalán nem áhítozom az ismertséget, a nagy nyilvánosságot. A Facebook-on is egy kitalált névvel vagyok fenn, csak azért mert hozzá akarok férni adatokhoz (sokszor még egy bolt elérhetõségei is csak ott vannak fenn) és eszem ágában sincs bármit nyilvánosságra 0hozni magamról.
Egyáltalán nem irigylem ezektõl a celebektõl a népszerûségüket.Tudod nagyon nem vágynék rá, hogy bárhol nyilvános helyen mutogassanak rám, vagy izgatottan pusmogva bámuljanak, mint egy hat lábú borjút. Van aki meg ezt élvezi. Annak valóban megéri ezzel keresni a pénzt.
filoszemitabélus 2014 nov. 23. - 15:01:37
(17/42)
Az is lehet, hogy Majka kitermeli a gázsiját. Emiatt tehát nem probléma az a szellemi kútmérgezés, az igénytelenség terjesztése, amit mûvel. Ha drogot terjesztene, az se lenne károsabb és nyilván gazdaságos is lenne.
filoszemitabélus 2014 nov. 23. - 14:58:03
(16/42)
Érdekes, hogy pont Fábryn akadsz fenn leginkább. Valóban mára kifáradt a mûsora, de azért egy egészen más fajsúly, mint ez a primitív ózdi suttyó. Bár, ha mint írod nem ismered ezeket az ú.n. celebeket, akkor nem jó helyre írtad a kommentet, mert ez nem a "Vesszen a Fi..sz, jöjjön vissza az Sz.sz!" topic.
Edmond Dantes 2014 nov. 23. - 11:26:41 Előzmény filoszemitabélus
(15/42)
Bocs h (ismét) közbeszólok.
Ezeket a celebeket max hírbõl ismerem, mûsoraikat nem nézem, innentõl tehát csak matek/pénzügy, nem értékítélet.
Tehát: õk agyonadóztatott kertévékben keresik a sokat azaz a) kitermelik a gázsijukat b) végsõ soron az államkasszát gazdagítják, feltéve h a kertévéktõl származó állami adóbevételek...khm...nem folytatom, gondolom világos. Ebbõl a szempontból és talán NEM a minõségi ismérveket figyelembe véve, némiképp valóban kilóg Fábry Sándor, aki a fentiekbõl (is) befolyó adóbevételekbõl fenntartott olyan-amilyen KÖZTÉVÉBEN hervadja össze csekélyke gázsiját, és akkor még nem esett szó a közmédia egyéb (politikai, kult, sport stb.) celebjeirõl, akiknek keresetérõl jótékonyan hallgat a "fáma", gondolom 99 évre üzleti titoknak minõsítették és akiknek a teljesítménye, hogy mondjam....hullámzó, esetleg nem mérhetõ..
Nézettségi mutatókról végképp nem beszélnék (pedig szokás ám azt mérni!), mert az már át-/visszavezetne az értékítélet terepére = elterelne a fiskális vonalról.
pici virág 2014 nov. 14. - 18:51:57 Előzmény filoszemitabélus
(14/42)
Igen, sajnos ma az egyetlen követelmény, hogy bekerülj a médiába az, hogy nagyon irritáló, erõszakos személyiség legyél. Ennyi elég is ahhoz, hogy a mai világban sztár legyen valaki. Majkában megvan mind a kettõ.
filoszemitabélus 2014 nov. 10. - 15:01:44
(13/42)
Ez már a vég! Felfordult világ! Elég, ha valaki nagyon gyorsan tud hülyeségeket beszélni, máris médiasztár lehet belõle mamutfizetéssel. Persze értem én a dolog nyitját: sok majkához hasonló "intellektus" példaképet lát benne, mert azt az illúziót adja nekik, hogy még belõlük is lehet valaki.





Ennyit keresnek a celebeknek nevezett bohócok
2014, november 10 - 09:39

Friss hírek
Mozaik

Nyilvánosságra hozta a Blikk, hogy becslései szerint mennyit tesznek zsebre évente a legnépszerûbb televíziósok.

A bulvárlap próbálja mentegetni kegyeltjeit az elõre várható felháborodástól, mondván, a felsoroltak milliókat képesek leültetni a tévék elé, ezért jogosan keresnek többet, mint az átlagemberek. Hogy tényleg így van-e, azt olvasóinkra bízzuk, nézzük a listát.

Majka évi 47 milliót keres, cserébe zsûrizik a Sztárban sztár címû valamiben, vezeti a Rising Start és reppel.

Liptai Claudia követi õt a sorban évi 40 milliójával, a lap a "mûvésznõt" állócsillagnak nevezi. Hasonló összeget keres a félévente más-más röhejes mûsorban felbukkanó Sebestyén Balázs is.

Sajnos lecsúszott a dobogóról a 39 milliót keresõ Berki Krisztián, aki vagyonát a rossz nyelvek szerint futballcsapatok meglopásával alapozta meg, azóta a magyar média legmélyebb bugyraiba ereszkedett le.

30 millió körül keres Ördög Nóra, és a sorból a minõségi ismérveket figyelembe véve némiképp kilógó Fábry Sándor is.
velorexescsavo 2011 jan. 03. - 14:50:34
(12/42)
Csak annyi lenne a megjegyezni valóm, hogy már az mindent híven tükröz, hogy egyáltalán téma a fórumon és beszélnek errõl az alakról. Vajon mi lehet ennek az oka? Valami nagy teljesítmény a tudomány területén? Egy értékes mûalkotás? Valami hõstett, embereket mentett ki az áradó Tiszából?
Vagy csak nagyon gyorsan tud különféle szavakat kimondani egymás után, úgy, hogy az nem áll össze értelmes mondanivalóvá? Úgy tûnik ennyi elég hozzá, hogy valaki híres legyen. ha meg idõnként ledob a Mammut teraszáról egy kamerát, mint a másik .eggfej, Hujber feri, akkor folyamatosan fenn is tudja tartani az érdeklõdét jelentéktelen személye irányában.
hajrá Kiskegyed, hajrá blikk, hajrá Story Magazin!
spinabifida79 2010 nov. 13. - 16:07:52 Előzmény Hilaryfan17
(11/42)
Köszönöm! Most már értem, hogy tudnak a majkaféle figurák képernyõre kerülni.
Ha van rájuk kereslet. Gondolom sokaknak õ a példakép. Nem kell tudás, nem kell tehetség, elég lökni a hülye szöveget, kissé hadarva és máris sztár lehet az emberbõl, akinek rajongótábora van.
Mikor szegény borosbocskor teljes egy napig mikrofon nélkül maradt, odagyûltek az agynélküliek a stúdió elé, gyertyákat gyújtottak és sírtak.
SZÁNALOM!!!!!!!!!!!!!!
1/10
toshiba321 2010 nov. 13. - 13:35:37 1/10 Előzmény zs9302
(10/42)
meg tudlak érteni.
1/10
toshiba321 2010 nov. 13. - 13:35:01 1/10 Előzmény Hilaryfan17
(9/42)
És milyen sikeres mûsorokat csinált annyira hatalmas nézõközönséget vonzott hogy már egyiket sem adják.
1/10
NANU..! NANU..! 2010 febr. 13. - 23:14:08 1/10 Előzmény Hilaryfan17
(8/42)
Jaj ne mánn, jössz itt ezzel te is, tudod mennyi ember van még, aki máshoz is ért és még jobban csinálná, csinálja, mint aki tanulta vagy papírja van róla... :(
Csak itt nálunk van ez a nagy szabad világ, ahol még a takarítást is akkor végezhet az ember, ha van róla papírja. :(
Ismerek olyan embert, akinek papírja van számítógépes iskoláról, de még bekapcsolni sem tudja, de van érettségije, és azt hiszem még tán valami diplomája is… :(
Ez a csávó nem különb, mint egy munkakerülõ… :(
Csak az a szomorú, hogy még meg is él belõle… :(
Feltûnt nekem már rég, hogy ezt valaki/k nagyon nyomják kézzel lábbal, szerintem valakirõl vagy tud valamit, vagy valami rokoni szál ispákolja... :(
1/10
NANU..! NANU..! 2010 febr. 13. - 22:53:12 1/10 Előzmény Hilaryfan17
(7/42)
Háááát... nem is tudom, de inkáb nézem romának, mint Magyarnak... :(
1/10
zs9302 2009 aug. 08. - 17:27:04 1/10
(6/42)
Utálom ezt a csókát. Mindig is utáltam. De látom nem csak én vagyok vele így:
A személy értékelése 3,2/10 (25 szavazat)
Hilaryfan17 2009 ápr. 06. - 12:48:45
(5/42)
sokféle szempont-ból meglehet közelíteni a dolgot!
A lényeg, hogy pl Anikó csak a botrányai és a depressziója miatt van a címlapon, míg Majka megcsinálta a Style-ját! (asszem így írják). Sok mûsort vezetett már, CD-ket ad ki (nem is rosszak, sõõt..)...

Õ sikeres, a többiek nem! (erre gondoltam)
Petrapetrus 2009 ápr. 06. - 12:39:55
(4/42)
Azért Anikó is ad hírt magáról, és nem éppen a tudásából kifolyólag.
Egyébként meg ezek a kukkoló-show-k igazából nem arról szóltak, hogy gigamegasztárokat gyártsanak belõlük, hanem csak egy esély volt, hogy nyerjenek sok pénzt, lakást...
Egyébként szerintem meg azok csinálták jól, akik "eltûntek a süllyesztõben". Például Szabolcs. Mondjuk állítólag elvált, de attól még szépen befektette a pénzt, nyugodt élete van, stb.
Vagy ott van Ági (az elsõbõl), aki mára egy újságnál dolgozik, közben családot alapított...
Élik a maguk kis nyugodt életét, botrányoktól mentesen...
Emlékszem Majkára, hogy volt neki a barátnõje/menyasszonya(?), hogy is hívták, Zsanett..? Na, az egy kis tündéri nõ volt. Egy ilyet aztán lecserélt Majka késõbb mindenféle "médiak*rv*ra"...
Hilaryfan17 2009 ápr. 06. - 12:21:47 Előzmény Petrapetrus
(3/42)
sztem rosszul fogod fel a dolgot!!!

Õ az egyetlen a BB1, BB2, VV1, VV2, VV3, VV4-bõl aki NEM TÛNT EL!!! S ehhez TUDÁS kell!!! A többi mindenki eltûnt a süllyesztõben!