Téma: Manifest

9/10
gm262 2021 márc. 19. - 10:17:43 9/10
(6/26)
Nekem tetszett. Érdekes és izgalmas.
8/10
nagynebk 2020 okt. 12. - 12:41:11 8/10
(5/26)
II/13 - vége? Nekem lezáratlan.
3/10
Drizari 2020 szept. 13. - 18:40:44 3/10
(4/26)
Mit is mondjak .... újabb, felnőtteknek készült mesesorozat. Az 1/4 rész elején tartok, de már most eldöntöttem, hogy a 2. évad utolsó, 13. részére ugrok át. Az amcsik valamiért nagyon kedvelik a zombis, a paranormális, a misztikus sorozatokat. Legalábbis a filmkészítők. De velük egysúlyúak a sci-fi és az "amerika kapitányos", "pókemberes" stb filmjeik is. Egyiket se gyerekeknek készítik mesefilm megjelöléssel. Ettől már csak a hazafiasságtól csöpögő, egy filmfőhős menti meg az emberiséget témájú filmjeik következnek, vagy a visszavonult nyugdíjas kommandós egymaga leveri a települést sanyargató motoros bandát.
Mindez persze az egyéni véleményem azzal a megjegyzéssel, hogy azért készítenek az amcsik nívós filmeket és sorozatokat is. De ez a sorozat nálam legfeljebb 3/10
Deodato 2020 máj. 01. - 16:59:26
(3/26)
Maga az ötlet nem rossz, de a vége-hossza, teljesen életszerűtlen dialógusok, lelkizések nélkül lehetett volna egy hús-vér sorozatot készíteni, ami szerintem nem sikerült, így engem már kicsit sem érdekel, hogy mi lesz a sorsa a karaktereknek. részemről ennyi.
7/10
Smonika 2020 ápr. 21. - 14:45:24 7/10
(2/26)
Első évad felénél tartok. Nem rossz sorozat. De nagyon zavar, hogy rögtön az első részben elkövettek - szerintem - egy hatalmas hibát a forgatókönyv írók.

Oké, hogy a valóságban nem valószínű, hogy megtörténik, hogy öt év így kiesik valaki(k) életéből, és nincs rá forgatókönyv, hogy a hatóságok hogyan reagálnának. De az, hogy semmi elkülönítés, semmi pszichológus, aki segít - vagy legalább megpróbál segíteni - feldolgozni a történteket az utasoknak és a családtagjaiknak, hisz egy paranormális esemény részesei mindannyian! Ép ésszel felfogni, és feldolgozni, szerintem lehetetlen az emberi agynak egy ilyen anomáliát. Én biztos bediliznék. Csak úgy odalökik nekik, hogy több mint öt évvel később landoltak, aztán hazaengedik őket a családjukhoz, oldják megy egyedül az életüket...semmiben nem segítik, nem támogatják őket...Szerintem a való életben ez nem így történne meg.



Ettől függetlenül izgalmas, fordulatos a cselekmény, szerintem végig fogom nézni. Ami nagy szó, mert sosem szoktam több évados sorozatokat nézni a Vészhelyzet és a Jóbarátok óta :D :D (Hú, de öreg vagyok..)
6/10
Sunboy 2020 jan. 09. - 17:28:35 6/10
(1/26)
Egy nagyon izgalmas alapcselekménnyel kezdődik az egész sorozat. Megmondom őszintén, az előzetes után nem gondoltam volna, hogy ennyire le tud majd kötni........ DE nem tudom az okát, olyan érzésem van, mintha a 12. részig lett volna kidolgozva, onnantól egy nagyon éles vágás jön. Addig minden epizódon találgattam, hogy ki mozgathatja a szálakat, mit akar, ki a jó és ki a rossz. Aztán az utolsó 4 rész a fokozódó izgalmat teljesen elengedi, néha csapong, nem nagyon tetszett, sőt 2 csillagot ezért el is veszített nálam. Várom a második évadot ;) 6/10