Timke 2006 júl. 18. - 08:06:31
(6/86)
Egészségedre. Ízlések és pofonok.
csingacsucsu 2006 júl. 17. - 18:46:17 Előzmény Timke
(5/86)
ez egy nagyon jó film!!
Timke 2006 júl. 10. - 09:29:06
(4/86)
Úgy látom, hogy most nagy tévedésben vagyunk. Én igenis szeretem a paródiákat, nyilvánvalóan csak az arra érdemes filmbõl készítenek ilyeneket. De azért van különbség paródia és paródia között. Nem csak úgy lehet egy filmet kifigurázni, hogy kakilunk, fingunk, hanyatt esünk, orrot vakarunk.. az ilyen undorító poénokra nekem nincs szükségem.
A Haláli fegyver egy jó példa az igényes(ebb) filmparódiára. Nem attól lesz jó, egy ilyen alkotás, hogy gusztustalan dolgokat (vicceket...) raknak bele.
Skaff 2006 júl. 07. - 12:26:54 Előzmény Timke
(3/86)
Hát aki nemszereti látni kiparodizálni más jó filmeket,alkotásokat akkor nem csodálom hogy pocséknak tartod,de én szeretem ezt a filet is meg az eredetiket is és szerintem attol még nyugottan kigyunolhatják azokat,d én is uyganugy szeretem az eredeti filmeket is ,de szeriten mazért let jó film mert sikeresen jól parodizálták ki mert tényleg iylneek voltak a szereplõk az igazi filmekben a pitében,az amerikai szépségben,meg a csaj nem jár egyedülben.
Timke 2006 júl. 06. - 15:17:28
(2/86)
Ez egy jó film?? Szerintem gusztustalan. Értettem a vicceket, hiszen láttam a poén alapjául szolgáló elõdeket, de vmi hányinger lett ez az "alkotás". Szerintem pocsék.
Skaff 2006 júl. 06. - 13:57:10
(1/86)
ÁHHHHH Egyszerüen megazsír volt a film,ez nagyon nagy film volt tele poénokkal ,és ami a legjob hogy csak oyla ember érthette emg ezt a filmet aki már igen sok filmet látott ugyanis kb 6-7 filmbõl voltak kiparodizálások de a fõ téma az a csaj nem jár egyedül kipaodizálása volt ami szerintem nagyon ott volt a szeren