Téma: #maradjotthon

8/10
goldiegold 2020 ápr. 29. - 15:02:59 8/10
(31/31)
...és már le is vették műsorról... amit sajnálok, mert megrendezettség ide vagy oda, én néztem - volna, ha nem követhetetlenül összevisszaságban adnák, kb már az első hetet követően képtelenség volt a kezdési időpontot elcsípni.
Persze volt néhány kevéssé érdekes (vagy szimpatikus) karakter, de ezt ellensúlyozták a szimpibbek, érdekesebbek, úgy mit a tüneményes - és totál emberi, életszagú - Spáh család, vagy Tóth Gabiék, akiknél hangosan nevettem pl a bevásárlós-fertőtlenítős paránál, annyira magunkat láttam viszont a képernyőn (határozottan viccesebb nézni, mint itthon real time-ban;))...
Aztán érdekelt volna, hogy miként birkóznak meg a kis jövevény érkezésével Márkóék, vagy Edináék a második babával és a költözéssel ebben a még sosem tapasztalt speciális helyzetben... És még folytathatnám a sort, de minek is, ha cancelt kapott a műsor?

És igen, igaz, hogy itt nem igazán a nagy magyar átlag reprezentálta magát, de mégis olyan emberek, akiket amúgy rengeteget látunk, és ha nem is pont azokkal a gondokkal küszködnek nap mint nap - vagy legalábbis nem azon a szinten -, mint az átlagmagyar, mégis arra napi fél órára elfeledtetik a nézővel a tényleges magyar valóságot....

Szóval, én sajnálom, hogy ennyit láttak csak a csatornánál ebben, őszintén remélem, hogy majd a konkurencia meglátja benne a lehetőséget és megcsinálja a saját verzióját a bugyuta "Made in karantén" helyett - amúgy is az Rtl-től lopták a formátumot (pár éve ott futott lényegében teljesen ugyanez "Szelfi" cím alatt, amit ugyancsak nagyon szerettem). Tudom, megy az Rtl-en már egy hasonló reality Gáspár Laciékkal (maradjotthonmagadnak-vagymi?) de az szintén gagyi, a szokásos belterjes celebes ripacskodás - a Szelfiben éppen az volt anno az érdekes, hogy ritkán látott, NEM ELHASZNÁLT szereplőkkel forgatták, szal... ÚJ arcok kellenének, hétköznapi-élet-közelibbek, az se baj, ha nem celebek, sőt!

Ja, az vicces volt azért, hogy a főcímet épp egy panelház-sorra gondolták feltennni (laza Szomszédok-fíling), miközben egyetlen árva panelben lakót bemutató szegmens se volt az egész sorozatban, pedig az otthonmaradás, bezártság-probléma igazán ott igazán kihívás, ahol még egy kert vagy urambocsá' erkény sincs... vagy mondjuk, az egyedül élőknél... (panelekben meglehetősen sokan vannak), tehát lett volna téma lehetőség még bőven ebben, ha valóban a társadalmi hasznosság lett volna a célkitűzés (de hét nyilvánvalóan nem az volt). Mindezek ellenére felpontozom a műsort, mert tetszett volna, ha folytatják.
offtopic
Midnight67 2020 ápr. 20. - 17:44:40 Előzmény Xxy92
(30/31)
Én feladtam, már nem is próbálkozom ott filmeket nézni, mert reménytelen. Tiszta lutri, hogy mikor kezdődik és mikor lesz vége. Mondanám én nekik, hogy irgum-burgum, mert ha egyszer begorombulok, még így járnak...:) :
1/10
offtopic
Xxy92 2020 ápr. 20. - 16:51:02 1/10 Előzmény Midnight67
(29/31)
Ez azért durva! Én is gondolkoztam, hogy megnézzem, de mivel (kivételesen) az M2-n volt értelmes film, így inkább azt választottam. Amúgy a Halálsoron-t én is tévében láttam, a Viasaton, de ott legalább leadták normálisan! Én a helyedben biztos betelefonáltam volna... Amúgy tényleg vicc, amit a TV2-csoport csinál! Gyakorlatilag végtelen büdzséből gazdálkodhat, hisz csak egyet nyikkan és máris kapja a pénzt a kedves barátoktól, mégis ezeken a csatornákon a legtöbb a reklám! Pl. adott két, 21.00-kor kezdődő 100 perces film ugyanazon a napon: a Film+ -on 23.10-kor kezdődik a következő film, a SuperTV2-n 23.40-kor... És ez nem egyszeri eset.
offtopic
Midnight67 2020 ápr. 17. - 21:44:23
(28/31)
Én is kb. ezt mondtam, amikor megpillantottam..:(
offtopic
Midnight67 2020 ápr. 17. - 21:37:22 Előzmény Zsupsz
(27/31)
Pedig van ennél lejjebb: " Made in Karantén - szórakoztató műsor " A'la RTL Klub...:(:(
https://port.hu/adatlap/film/tv/made-in-karanten/event-tv-575924466-5/episode-1048446
Zsupsz 2020 ápr. 17. - 07:04:57
(26/31)
Néhányszor már írtam, hogy ennél lejjeb nincs, de űjra és újra bebizonyosodik, hogy igen. Hulladék mocsok műsor.
offtopic
Midnight67 2020 ápr. 16. - 13:32:33
(25/31)
Ha-ha-ha, vajon miért??..:)
" Kevesen nézik a TV2 új doku-realityjét, ezért későbbre kerül"
https://nlc.hu/sztarok/20200416/tv2-maradjotthon-musorvaltas-exatlon/
1/10
kate77 2020 ápr. 14. - 12:23:23 1/10
(24/31)
Rájöttem, a tv2-nek van humora – na persze csak a maga módján. Még hogy ez a valami helyettesíti a Mintaapákat? Jót nevettem, de csak kínomban. Soha nem néztem napi sorozatot, a Mintaapák az első, és nagyon-nagyon sajnálom, hogy le kellett állni a forgatással. Reméljük, minél hamarabb folytatódhat a történetük.
offtopic
Midnight67 2020 ápr. 13. - 12:19:06
(23/31)
Tényleg, Mozi+-on és Prime-on. TV2 Média Csoport Zrt....:(:(
offtopic
Midnight67 2020 ápr. 13. - 12:11:41
(22/31)
Lehet, hogy volt az is, én ezek szerint kimaradtam belőle. Oh, jaj, de nem gond, lesz még kétszer áprilisban.:)
offtopic
Midnight67 2020 ápr. 13. - 00:11:23
(21/31)
Az bizony fontos, nagyon fontos!! :) Alig láthattuk még...
offtopic
Midnight67 2020 ápr. 12. - 23:34:10
(20/31)
A Halálsoron volt az utolsó csepp a pohárban (láttam már, csak régen, nosztalgiázni szerettem volna). Egyébként már jó ideje csak akkor nézem (nézném..) eme csatornákat, ha valamelyik bejelölt filmem szerencsétlen módon ott bukkan fel. Ezt a filmet sikerült 3/4 óra (!!) késéssel kezdeniük és kerek 3 perc (tényleg, lemértem..) után jött a reklám... Sebaj, gondoltam, majd másnap megnézem, úgyis felvételre volt beállítva, legalább így el tudom tekerni a reklámokat. Másnap szépen el is merültem a filmben, aminek 3/4 órával a vége előtt, hát, vége is lett, mint a botnak..:(
Némi hangosan káromkodás után megkerestem a filmet a neten és így sikerült a végét is megnéznem, igaz, kis képernyőn, mert full screen-en szaggat a gépem, mint a fene. Így igazán nagy élmény volt...
Nálam itt vágta el magát a csatorna végleg.:(
(Csak azt tudnám, miért erőlködnek egyáltalán filmek vetítésével, ha erre a hatalmas feladatra úgyis képtelenek ???)
offtopic
Midnight67 2020 ápr. 12. - 22:51:19
(19/31)
Követelem, hogy azonnal monggggyanak le....!! :):)
offtopic
Midnight67 2020 ápr. 12. - 22:46:33 Előzmény Vik0417
(18/31)
TV2, RTL-től mit vársz? Száműzni kell a nézendő csatornák közül, már én is ezt teszem, mert egyre sűrűbben verte ki nálam a biztosítékot.
1/10
Vik0417 2020 ápr. 12. - 21:40:04 1/10
(17/31)
Egy világjárványt, amelybe emberek ezreinek szerettei haltak bele, emberek százezreinek szenvedését felhasználva nézettséget generálni, ezen pénzt keresni, ÉLŐSKÖDNI... a legundorítóbb, minden emberséget és szimpátiát félresöprő, leggusztustalanabb dolog ezen a világon. Nem véletlenül választották ezt a csatornát az egyik politikai szócsőnek. Pénzért bármire képes hányadék minden egyes dolgozójával együtt, akik ezt szemrebbenés nélkül végignézik, mindenféle társadalmi elvet félretéve.... Ha az emberiség nem is, de ezek a söpredékek megérettek a pusztulásra. És ez szól az egész csatornának, ez a műsor már csak az utolsó csepp...
omama2 2020 ápr. 10. - 16:33:10
(16/31)
Ez borzalmas, kitalálnak egy ilyen műsort a celebeknek, hogy legyen bevételük. Nevetséges !!! Azok akik ténylegesen elvesztik a munkájukat azoknak ki és mit fog kitalálni ??? Dobó Ági műnyafogása egyszerűen nevetséges....egy anya torokgyulladással ne ölelgesse és puszilgassa a kisgyermekét, mert 100 % hogy ráragasztja a betegséget.
offtopic
Midnight67 2020 ápr. 08. - 22:36:53
(15/31)
1985-ös film, Harrison Horddal, már megy.
Ezt meg alkalomadtán, tényleg jó:
https://port.hu/adatlap/film/tv/phillips-kapitany-captain-phillips/movie-136282
offtopic
Midnight67 2020 ápr. 08. - 22:09:44
(14/31)
Megértelek, én netezés közben időnként teljesen váratlanul botlom bele Győrfi Pál figyelmeztetéseibe, de hogy honnan jön, fogalmam sincs, mert egyik megnyitott oldalon sem látom, csak hallom.:-)
A Forrest Gump nálam olyan film, hogy elsőre csak félig-meddig néztem, nem kötött le igazán, nem is értettem a felhajtást körülötte. Másodjára viszont becsülettel odafigyelve néztem végig és meg is adtam a 10 csillagot, szívemből. Úgyhogy én ajánlom. (A Phillips kapitányt is, bár az nem annyira népszerű, meg eleve más kategória, de nekem tetszett. )
Vagy esetleg most kezdődik A kis szemtanú a Dunán, ott nincs reklám, én most azt fogom nézni, mert nagyon régen láttam és alig emlékszem rá.
napraforgó 2020 ápr. 08. - 21:02:01 Előzmény csigusz1989
(13/31)
A Mintaapákat nem kaszálták el, egyszerűen nem tudták tovább forgatni a koronavirus miatti korlátozások miatt.

Vicces lett volna, ha minden szereplő maszkban játszik, egymástól szigorúan másfél méterre. Nem lenne benne egy csók sem, sem egy ölelés, az egyebekről nem is beszélve.
offtopic
Midnight67 2020 ápr. 08. - 20:50:42
(12/31)
Tudod, nyugalom, relax, távirányító kapcsológomb, humorérzék. És persze, maradj otthon :-) :-)