Téma: Maricruz

Maricruz 2014 aug. 12. - 10:59:07
(1301/1561)
De mivel rohanvást hagyták el a birtokot, mert jött a söpredék, gondolom nem estélyi ruhákkal tömte meg azt az 1 bõröndöt amit elhozott. Hanem Lupita ruháival plusz maga számára is olyannal amit a mindennapokban felvehet. Nem hiszem, hogy gondolta, hogy késõbb estélyi ruhákra lesz szüksége a munkájához.
kornyezet 2014 aug. 12. - 10:04:52
(1300/1561)
Nem igazán ismerem a filmet, de pár napja kicsit kezd érdekelni Maricuz. Miguel el akarta volna venni feleségül Simonát, hogy a vagyonra szert tegyen?
5/10
anita90 2014 aug. 12. - 08:52:17 5/10
(1299/1561)
Ezt akkor sem engedem el neki. :D Hiszen a birtokon is tartott partit, ott is viselt csinos ruhát, ha ennyire nincs pénzük most akkor felvesz azok közül valamit, még kétszer ugyanabban nem igazán láthattuk! :D
4/10
napraforgó 2014 aug. 12. - 08:44:30 4/10
(1298/1561)
Á, nem, azokról azt mondta, hogy mind odaégtek a nagy házban.... Nem hozta magával õket.
5/10
anita90 2014 aug. 12. - 08:42:54 5/10
(1297/1561)
Meg azt mondja Maricruz tegnap, hogy vett egy új ruhát, és ez volt a legolcsóbb, a legolcsóbb megoldás az lett volna, ha kivesz egyet a szekrénybõl, volt egy raklapnyi ilyen ruhája, sõt csak ilyen ruhái voltak, amikor a kaszinót vezette, biztos azokat is elajándékozta a csóróknak a faluban :D
4/10
napraforgó 2014 aug. 12. - 07:23:48 4/10
(1296/1561)
nekem is bejönne ez a társalkodónõ szakma, a 12 ezer mexikói pesó mai árfolyamon kb. 214 ezer forint, azért annyiért nem csodálom, hogy elbeszélget Maricruz azzal a Nõvel... ----> Ha jól belegondolok, azért 214 ezer forintos fizetésbõl, úgy hogy hárman élnek, MC, Juanita és Lupita, egy olyan elegáns(!) lakást bérelnek, meg még esznek is, sõt MC-nak alkalmi ruhákat is kell vennie...., hát nem is nagyon tellik ilyesmire. Valamiért azt hittem, hogy ez a fizetés jóval többet ér.
4/10
napraforgó 2014 aug. 12. - 05:30:37 4/10
(1295/1561)
Úgy elképzelem Simonát, hogy a gézturbánnal a fején elballag a postára a távíratot feladni...
Mert ha telefonon adta fel a távíratot, hát bizony felmerül bennem, hogy akkor miért is nem a birtokot hívta? vagy Octavio mobilszámát???
-------
Na igen, ezen én is elmeditáltam, Maricruz nem akar takarítgatni a fesõnél, mert rosszat gondolnak róla, és mit ad isten, egybõl az anyukája társalkodónõje lett! abban a bazi nagy városban pont õ és pont oda.....Amúgy minek egy kb 50 éves nõnek társalkodónõ?

Röhögtem, hogy az álláshirdetésekben leginkább babysittert kerestek, na mondjuk Maricruz pénzért elmegy valahová bébicsõsznek és az õ gyerekére meg egy másik bébicsõsz vigyázna addig.
christyna4 2014 aug. 12. - 05:22:33
(1294/1561)
annál az Octavio-Simona beszélgetésnél én is ugyanígy felhördültem, hogy persze Octaviónak a Simonától született fia nem kell...
szegény Maricruz meg a végsõ összeborulás után majd nevelheti annak a párnak a gyerekét, akik teljesen tönkre tették az életét...

nekem is bejönne ez a társalkodónõ szakma, a 12 ezer mexikói pesó mai árfolyamon kb. 214 ezer forint, azért annyiért nem csodálom, hogy elbeszélget Maricruz azzal a Nõvel...

vicces volt megint a befejezés: Mexikóvárosban kb. 21 millió ember él, de persze Maricruznak sikerült leszerzõdnie a festõsrác anyukájával... egyébként, ha a sorozat a 19. században játszódna, akkor nem is csodálnám, hogy akkora városban nem találná meg Maricruzt Octavió, (mondjuk ilyen esetekben van a romantikus filmekben, hogy megbeszélik, h az egyik fél minden vasárnap délután elmegy az XY parkba, kávézóba stb. hogy ha a szerelme keresi, ott meg tudja találni...) De! a mai világban csak menne az sms, vagy telefon, h "holnap érkezem, add meg a címed...".
a legjobb Simona táviratí volt haza, miközben Miguel vezeték nélküli telefon mellett játszotta a beteget... és anno Maricruz irodáiban is mindig volt számítógép.
4/10
napraforgó 2014 aug. 12. - 04:44:01 4/10
(1293/1561)
Lehet, hogy az Isaurát anno nagyon meghúzták, mindösszesen 30 részes lett(!!!), de a mostani 160 részes sorozatok valóban nagyon hosszúak, azokat biztos meg lehetne vágni felére.
----------
Ahhoz képest, hogy Miguelt tegnap 3 perc alatt eltették láb alól - Lúcia még ennyit sem kapott, neki még a temetését sem mutatták - az a sok szenvedõs nyavalygás elõtte, hát én már a falat kapartam, hogy lépjünk már, nem mindig ugyanott topogjunk.

Láttátok, Miguel fia hogy kiszõkült? Amikor agymûtétje volt, akkor még barna haja és szeme volt, most szõke és kékszemû.... Azért ennyire nem kéne slendriánnak lenni, megpróbálhatnának ugyanolyan tipusú gyerekeket keresni ugyanarra a szerepre.
----------
Úgy látom, most az agymûtét a legkeresettebb betegség a telenovellákban. Nézem az örökséget, Francisca fekszik a kórházi ágyon, turbán a fején, agymûtétje volt.
Egy óra múlva nézem a Maricruzt, Simona fekszik a kórházi ágyon, turbán a fején, agymûtétje volt. Féléve meg a kis Miguelitonak...
Ha több sorozatot néznék, több agymûtéttel találkoznék....
(fogadjunk, hogy sem Francisca, sem Simona fejérõl nem kellett leborotválni a hajat...)
Régebben a lebénulás, újra járás, majd a megvakulás, csodás gyógyulás volt mûsoron. Idõnként meg a kómába esés, meg a felébredés.
Szóval nem vall nagy fantáziára a dolog.
Milibindi 2014 aug. 11. - 20:48:04 Előzmény suxel
(1292/1561)
Hát én nem igazán! Ott van az 1976-os Isaura ,mi a rövid változatot kaptuk. Elég idétlen volt így. Egyik részben meghal a szerelme , a következõbe meg már szerelmes Alvaroba. Olyan, mintha nem is szerette volna a pasit, nem is érdekelné, hogy meghalt. Ez sem jó szerintem.
5/10
anita90 2014 aug. 11. - 20:17:02 5/10
(1291/1561)
Kezdjük ott, hogy a daganatos betegeket 5 tünetmentes ÉV után nyilvánítanak egészségesnek!!!

Ennyi pénzért én is, sõt már költözök is ki Mexikóba. Társalkodónõ, na ne már, ez is csak valami mondvacsinált foglalkozás, még sem akarták, hogy cseléd legyen, ahhoz túl szép lenne! :)
4/10
napraforgó 2014 aug. 11. - 18:16:42 4/10
(1290/1561)
Hallhattad, azt mondta a doki, hogy imona teljesen egészséges!
Ahhoz képest, hogy pár hónapja máég operûálhatatlan, halálos beteg volt....

Szeretnék én is társalkodónõ lenni 12.000 pesoért.
4/10
napraforgó 2014 aug. 11. - 18:11:30 4/10
(1289/1561)
Meg vagyok döbbenve! Mikor Simona bejelentette, hogy el akar válni, és csak a fiához ragaszkodik, Octavio nagyvonalúan ennyit mond: Természetesen, Simona, a gyereknek az anyja mellett van a helye!

Mondja ezt az a férfi, aki vagy 20 részen keresztül óbégatott, hogy elveszem a lányomat az anyjától! sõt el is vette, kétszer is.
Sõt elmondta a lánya anyját mindenféle cédának, csak mert férjhez akart menni egy másik férfihoz. Most Simona talált egy másik pasit, hogy-hogy õ nem lett romlott nõ?
tavaszibúza 2014 aug. 11. - 17:52:19
(1288/1561)
Milyen hamar megölték Miguelt.Semmi idõhúzás, mûtét, csak három másodperc alatti pisztolylövés, haldoklás és temetés.
Hosszú idõ után az elsõ rész amit láttam, és micsoda eseménydús cselekmény! :)
Semmit nem változott a sorozat.
5/10
anita90 2014 aug. 11. - 17:47:41 5/10
(1287/1561)
Most megint piálnak, pont mint, amikor még szoptatott...biztos egy ilyen komoly mûtét után nem kell Simonának gyógyszert szednie.
Miguel ugyanolyan gyorsan meghal, mint anno a felesége.
tavaszibúza 2014 aug. 11. - 17:29:01
(1286/1561)
Láttátok?
Amikor Maricruz az újsághirdetéseket sorolta a bébiszitterének, közben a bébiszitter mögött az ablakba ott volt egy bajszos férfi.Mosolygott, gondolom a kislányt szórakoztatta, hogy játssza a szerepét.
tavaszibúza 2014 aug. 11. - 17:04:26
(1285/1561)
Hallottátok mit kérdezett Maricruz a festõtõl?
"Ebben a modern világban még van olyan, hogy a szülõk döntik el ki legyen a felesége!"
Ezek szerint mégis csak tudják, hogy modern világban élnek.
Csak amikor kell,akkor nincs mobiltelefon.
Maricruz 2014 aug. 11. - 16:42:48
(1284/1561)
Igen arra gondoltam. Csak kivancsi lettem volna a plusz tortenetre. Bar gondolom a vegkifejlet ugyanaz lesz csak van elotte meg toltelek sztori. En kifejezetten szeretem a portugal es spanyol nyelvet, sot. Szoval ha lenne hozza felirat en neznem ugy is. :)
5/10
anita90 2014 aug. 11. - 15:30:28 5/10
(1283/1561)
Sorry, nem találkoztam a cikkel, mikor kiposztoltad :D Nem is foglalkoztam igazából azzal, h egy sorozat remake, vagy hogy melyik másikra hasonlít, mert nagyon sok visszatérõ elem van mindegyikben. Csak most az összehasonlítások miatt kerestem rá. :) Általában sztori v. szereplõk alapján döntök egy sorozat mellett, ezért nem is szeretek leszólni filmeket vagy sorozatokat, mert ami nekem nem tetszik, az lehet, hogy másnak igen, biztos mindegyik megtalálja a közönségét, kinek a pap, kinek a... :D Ami nem tetszik, és most sajnos ez a sori belefutott ebbe, az a logikátlanságok tömkelege, és az idõhúzás, a halomra ismételt mondatok és jelenetek...kiakasztó tud lenni, de ezt mostmár végignézem, bár ezzel az elfelezéssel nehéz lesz, de remélem így a végére felgyorsulnak az események picit! :)
4/10
suxel 2014 aug. 11. - 15:17:15 4/10
(1282/1561)
Ha Az élet megy tovább sorira gondolsz, akkor passz! Nem szoktam brazil sorozatokat eredetiben nézni. Nem értek portugálul, és nem is tetszik ez a zs-betûs nyelv. Viszont ebbe belekukkantottam a magyar premier kezdésekor, mert érdekesnek találtam a témát, s tetszik. Nyáron azonban nem tudok sorozatokat nézni, csak ha már lementettem valamit elõre a gépre, vagy kipostáz nekem valaki valamit adathordozón, így nem is követem nyomon. Majd õsztõl fogom online bepótolni, ha minden jól megy.

Ilyen két fajta sori verziót, hosszabbat és rövidebbet eddig az argentinoknál és a braziloknál fedeztem fel. Illetve egy esetben a Telemundonál, ami a Dama y obrero sorozathoz köthetõ, ami olyan nagyot bukott, hogy ukmukkfukk 80 rész után összecsapva, felgyorsítva lezárták. Ezzel szemben pl Ecuadorban a sorozat hosszabb lett, mert bejött nézettségileg, kinti fõrumozók felfedezték, hogy hé, ebben olyan részek vannak, ami akkoron nem vetítettek az amerikai Mundós premierkor.
Ettõl a kivételtõl eltekintve nem jellemzi ennek az eszköznek a használata a Telemundós vagy Televisas (sõt szerintem minden mexikói, gyártótól függetlenül készülõ) sorozatokat.