Téma: Maricruz

malvinkicska 2014 júl. 29. - 11:06:37
(1221/1561)
Napraforgo Brandon Peniche fogja alakítani az újabb festõt ott áll modellt M ez azután van mikor elmegy a birtokról. Octávio keresni fogja és úgy jón össze avval a kis csúszóval, remélem így lesz de én tévedhetek ha mégsem akkor meg bingó.
4/10
napraforgó 2014 júl. 29. - 07:53:56 4/10
(1220/1561)
Köszönöm! szépen leírja a történetet, habár így, ahogy látom, nem egy nagy mese. Kíváncsi vagyok, Octavio hogy keveredik megint össze Dorisszal és hogy szabadul meg aztán tõle. Az a nõ egy kullancs, én ilyen nõt csak a férfi ellenségeimnek kívánnék (ha lennének).
És ez az Alonso kicsoda és hogy kerül oda? Maricruzt ki vádolja meg, hogy börtönbe kerül?
A festõnõ lesz az áldozat? na õérte nem nagy kár, senkit nem érdekelt igazán. Majd a pap mond érte egy imát, azt annyi.
malvinkicska 2014 júl. 29. - 07:15:23 Előzmény napraforgó
(1219/1561)
4/10
napraforgó 2014 júl. 29. - 04:43:06 4/10 Előzmény malvinkicska
(1218/1561)
Szívesen olvasnám azt a versecskét. De ha a Facebookon van, vagy valami rajongói oldalon, megette a fene, ezért nem fogok regisztrálni sehová. Nem tudnád átemelni ide az a versikét?
Off
Amíg dolgoztam, mindig volt egy-egy kedvenc sorozatom, amit néztem - ha hazaértem a melóból, vagy esetleg fölvettem videóra és visszanéztem. A kisebbik fiamnak volt olyan humora, hogy minden sorozat címébõl csinált valami viccet (pl. a francia Megperzselt szívek sorozatnak Megpörkölt szívek címet adta. És ez még a gyengébbek közül volt. Sajna még korán van, a jobbak nem jutnak eszembe...)
malvinkicska 2014 júl. 28. - 19:28:39
(1217/1561)
Napraforgó valaki versecskét írt a történetrõl azt olvastam el, abból szûrtem le én is következtetéseket. M el fog innen menni, és elmegy keresni az az okos O és úgy lesz újra egy nagy kavar gondolom én.
4/10
napraforgó 2014 júl. 28. - 19:03:26 4/10
(1216/1561)
:-D)))

Octavio visszamegy Isla Dorádára? vagy a nõ jön el vidékre?
Octavionak a maradék diónyi esze is elmegy, ha egyik õrült nõ után megint a másikat keresi meg. alig tudott megszabadulni attól a tyúktól. És eztán már az isten sem mossa le róla, hogy gazdag tyúkokra hajt.
Habár már Maricruz is lassan beállhat a dilis nõk sorába.

Ma is. Mc üldögél a lánya szobájában. Jön Santa. - Hogy vagy lányom? - Képzelheted, már 3 napja nem láttam a lányomat! Jose a megígérte, hogy visszahozza. De még nem jött, jajaj.
Kopogás. - Nem kopogtattak? - De lehet, hogy ez kopogás volt. Újabb dörömbölés, majd megint. MC Üldögél tovább, Santa ácsorog tovább, egyik sem megy megnézni az ajtót. - Lehet, hogy csak a szél csapkod egy ablaktámlát. - lehet. Kb ilyen magasröptû társalgást folytatnak. Aztán Mc végre föltápászkodik és elmennek megnézni, ki jött.

Tipikusan így viselkedik egy anya, aki már nagyon várja vissza a gyerekét, akinek az érkezésére számít, mert lelki testvére megígérte, hogy visszahozza.
malvinkicska 2014 júl. 28. - 18:39:56
(1215/1561)
Napraforgó elnézést ha sokáig nézem fel kell hívnom a pszichiáter barátnõmet mert én is mentálisan retardált leszek elírtam Doris fog keverni újra.
4/10
napraforgó 2014 júl. 28. - 18:09:37 4/10
(1214/1561)
Ki az a Denise? valami új szereplõ lép be Octavio életébe?
malvinkicska 2014 júl. 27. - 18:44:17
(1213/1561)
jól látjátok lesznek bonyodalmak.
SpOILER Simona mást fog szeretni, O Denisszel lesz M -nek új hódolója Alfonso személyében , M börtönbe kerül, majd megszúrják, és csak eztán keresi O, mire egymásra találnak.
SPOILER vége. Ennyi dióhéjban.
christyna4 2014 júl. 26. - 17:14:58
(1212/1561)
igen, szerintem is így lesz. DE! van egy olyan érzésem, hogy miután Simona lelép, még Octavio részérõl a céda festõnõ be fog keverni, de ne legyen igazam!
mert ugye szappanvilágban teljesen elképzelhetetlen, hogy valaki "meggyászolja" az elmúlt kapcsolatát, esetleg várjon egy-két hónapot élete szerelmére...
ugye láttuk ezt Octavionál is, ahelyett, h mindent megtett volna Maricruz bocsánatáért, kb. 2 hét leforgása alatt összejött Simonával, elvette és teherbe ejtette...
4/10
napraforgó 2014 júl. 26. - 07:05:37 4/10
(1211/1561)
Na igen. Még a végén tanúi lehetünk egy csodás gyógyulásnak.
Fogadjunk, hogy Simona agydaganatát is úgy mûtik meg, hogy egy szál haját sem kell elõtte eltávolítani...
Aztán Simona beleszeret az orvosába, elhagyja érte Octaviot, Octávio meg ott marad pénz nélkül... Gondolom, akkor Miguel is. Habár õt meg kinyírják. Nem tudom, hogyan hal meg, Nazario öli-e meg, vagy mi a fene történik vele. Na, akkor Octavionak ott marad Miguel kisfia, ha Simona úgyis elvitte a sajátját....
És a végén úgyis összeborulnak Maricruzzal megint és boldogan nevelik majd az összes saját és nem saját gyerekeiket....

Hát ezt a sorozatot is kár volt megcsinálni. Csak arra volt jó, hogy most jó egy évre megint elmenjen a kedvem a mexikói sorozatoktól.
christyna4 2014 júl. 26. - 05:39:15
(1210/1561)
ááá, felesleges a miérteket vagy a "hogyanokat" keresni. ez egy hatalmas, logikátlan baromság... amúgy igaza van a dologban, de szerintem az írók nem nézték ennyire okosnak a nézõket, h ez feltûnjön nekik.

amúgy mennyire igaza van Octaviónak! sokkal jobb helye van Lupitának egy vadidegen nõnél, akit soha életében nem látott, és José Antóniónál, akirõl maga Octavió is tudja, milyen gátlástalan és a most már a saját gyerekét meg sem ismerõ, õrült nõnél. ott tényleg kevesebb baj érheti, mint a szörnyû anyukájánál... (persze cinizmusból írtam)


amúgy olvasom a jól kidolgozott, teljesen logikus lépést a köv. részekbõl: miután kb. 20 mondták el, h Simonát nem lehet mûteni, most mégis megteszik... ja... OK
de azt mondja már meg vki, h Mexikóvárosban nem ismerik a kemót és a sugárkezelést? "Simóna, meghalsz, nem lehet mûteni, menj haza és várd a halálod! Mert gyógyszer, egyéb kezelés, v rendszeres vizit, ja az itt nincs..." :D de jó hír: kapsz felírva nyugtatót... :)
4/10
napraforgó 2014 júl. 25. - 19:06:47 4/10
(1209/1561)
Tegnap óta azon gondolkodom, hogyan is vitte ki Ocrtavio a kislányát a házból. A gyerek emeleti szobájába csak az elõtérbõl (nappaliból) fölfelé menõ lépcsõn lehetett följutni. Odalenn a nappaliban az esküvõ miatt volt vagy 50 vendég. Valakinek csak látnia kellett volna, ha fölmegy, és pláne, ha lejön a gyerekkel a karjában. Hogy-hogy nem ébredt föl a gyerek a karjában, amikor fölemelte? Ha fölébredt volna és mondjuk felsír, azt kb. 50 vendég hallja. Octavio az ablakra nézett, amikor a kislány szobájában volt, de az lehetetlen, hog ablakon mászott volna ki.
Jose Antonio ideges téblábolását sokan látták, Santa, az atya, a könyvelõ, majd pont a gyerek kicsempészését nem????
Simona meg épp most kattant meg?
malvinkicska 2014 júl. 25. - 17:25:59
(1208/1561)
Napraforgó sajnos lehet 162 részes lesz mivel ott az utolsó rész hosszabb és két részbe adják nálunk.
4/10
napraforgó 2014 júl. 25. - 15:05:22 4/10
(1207/1561)
Nem tudom a pontos számot, 160-162 részes lehet, valamikor az elején írták. Nekem most soknak tûnik. Nagyon gyenge, ami most van.
10/10
csikosi 2014 júl. 25. - 11:19:56 10/10
(1206/1561)
Szia! ma már én is nyugdíjas vagyok és szinte mindig követem ezt a sorozatot.
TÉNYLEG 160 RÉSZBÕL ÁLL??
Ha igaz, akkor még sok nyújtást láthatunk, ráadásul ez a szemét adó mindig akkor hagyja abba a vetítést, mikor történne végre valami.
ÜDV: CSIKI
4/10
napraforgó 2014 júl. 24. - 18:28:03 4/10
(1205/1561)
Én már nyugdíjas vagyok, így megengedhetek magamnak egy-két telenovellát. De sajnos mostanában nem sikerül egy normálisat elcsípni. Azt tudom, hogy a hasonló jellegû ún. rózsanovellákban sok a túlzás, és a szerelmesek csak sok viszontagság után lehetnek egymáséi.
Na de ennyi logikátlanságot, mint ami ebben van....
Ana Brenda C-t ismertem a megkövült szívekbõl, szép és még tehetséges is. A történet is ismerõs volt, a Marimart láttam anno Thaliával a címszerepben, így gondoltam nagy meglepetések nem érhetnek.
Sajnos a sorozat mélyen alulmúlta a várakozásaimat, amelyeket egyébként nem teszek túl magasra, lévén egy mexikói limonádéról van szó, tehát eleve nem várok Shakespeare-i mélységeket és magasságokat.
Azt hiszem, most ha ennek vége lesz, megint tartok egy kis szünetet, mert tartósan ilyesmiket nézni ártalmas az egészségemre.
christyna4 2014 júl. 24. - 18:07:37
(1204/1561)
köszönöm, hogy megfogalmaztad helyettem! ma azzal a szándékkal jöttem ide, hogy ugyanezt leírjam:

képtelenség, hogy ennyi fájdalom, valamint a gyermekrablás után Maricruz még szerelmeként tudna tekinteni arra a csúszómászó Octavióra... minden zsigerébõl, sejtjébõl és teljes szívébõl utálná és még megölelni is undorodna, nem hogy még feleségül menni hozzá...

@napraforgó

mint ahogy már egyszer írtam is, kb. 11-12 éve a Vad Angyalt néztem utoljára, ami kimondottam telenovella volt, azt is sokáig húzták (mint sztem minden szappanoperát), de abban nincs ennyi hülyeség, logikátlanság, és bár '98-ban forgatták, de már modern körülmények között pl. ott ismerték már a mobilt, internetet és a törvényt :D
na ezek után átszoktam az amerikai sorozatokra, nem telenovellákra, Dr. House, CSI, Született feleségek, Odaát stb...

ezt véletélen kezdtem el nézni, és arra jó, h megfogadtam, az életben több telenovellát nem kezdek el!! max. nyugdíjas koromban, de akkor is 2x átgondolom
5/10
anita90 2014 júl. 24. - 17:47:15 5/10
(1203/1561)
Sajnos sejtem, hogy a sorozat végén, majd lesz nagy összeborulás meg boldogság Maricruz és Octavio között (ki tudja, még talán újra össze is házasodnak, az sem lenne ritka ebben a mûfajban), de hogy ez miként fordulhat elõ ennyi minden után??! Egy kis következetesség már lehetne, Maricruz elköltözne jó messzire a kislányával elfelejtené még azt is, hogy ilyen férfival összeállt egyáltalán, mint O., aki elõször kb. poénból elveszi feleségül, majd ott hagyja a hiéna családdal, aztán lemond a saját lányáról, majd elrabolja... Ilyen dolgokat hogy lehet elfelejteni, fõleg megbocsátani, Octavio nagy szerelmérõl Maricruz iránt, meg csak annyit, hogy az elsõ adandó alkalommal feleségül vett egy másik nõt, egybõl csinált neki gyereket... Normális, élõ-érzõ embereket ennek töredéke tönkretenne, és csak a felejtésre gondolna, itt meg gondolhatjuk mi lesz a történet vége...Szánalmas!!

Arról nem beszélve, hogy megy az idõhúzás, elég belõle a heti 3 :)
malvinkicska 2014 júl. 24. - 11:43:47
(1202/1561)
Napraforgó értékelem a kitartásod, hogy még mindig tudsz ilyen jól megfogalmazott kommenteket írni nekem rég elment a türelmem tõle, megfogadtam többé ilyen feldolgozott sorozat nézésbe nem kezdek. A dolog annyi nem is kapatnak el bennünket, mivel csak ismétlik, a sok agyament hülyeséget.