Téma: Maricruz

Maricruz 2014 aug. 14. - 09:47:23
(1321/1561)
Azt hogy az elejen mit mondott Maricruj Jnek azt tenyleg nem figyeltem mert azon bosszankodtam h miert vagtak meg a sorozat elozo reszenek a veget. Abbol gondoltam h sima level hogy Simona annyit mondott h M is most irta meg a cimet vagy hasonlo. De tenyleg mindegy mert az evidens a telefon lett volna.
4/10
napraforgó 2014 aug. 14. - 03:38:39 4/10
(1320/1561)
Nevetségesek ezek az amatõr szereplõkkel forgatott ostobaságok, úgy szavalják a szövegüket, mint az iskolások. Ilyesmikre van pénz, normális mûsorra meg nincs.

Az biztos, hogy meg lesz spékelve reklámokkal mindkét félórás filmecske. Elõtte reklám, utána reklám, a közepére is benyomnak egyet, úgyhogy még õsszel sem lesz vége ennek a szerencsétlen soropzatnak.
4/10
napraforgó 2014 aug. 14. - 03:32:53 4/10
(1319/1561)
Nem figyeltél eléggé. Épp a tegnapi részben nyavajgott Maricruz Juanitának megint, hogy nem találja Octaviot, pedig megtávíratozta neki a címüket!
1-2 résszel ezelõtt (talán a tegnapelõttiben) mutatták Simonát, hogy egy iratot nézeget, és azt mondja, hogy Maricruz is most küldte el a címét, amikor Octavio már elment. (hogy az távirat volt-e, vagy mi, nem lehetett látni, csak annyit, hogy papír volt.)
különben meg akár távíratot küldött, akár síma levelet, hát... ilyesmit ezer évvel ezelõtt küldözgettek az emberek egymásnak (de legalább 50 éve)
vitamin51 2014 aug. 13. - 20:32:55
(1318/1561)
Augusztus 18-tól félórás lesz a film aminek a felét kitömik reklámmal? Egyáltalán érdemes lesz ezért a tv-t bekapcsolni? :-( Megy majd egymás után két félórás film, a másikban szintén Octavio játszik, az Árva angyallal vagyis azt sem tudjuk majd, hogy ki van kivel. Miért nem visznek végig egy sorozatot, minimum 1 órás részekben, aztán ha vége akkor dobjanak be egy újat! Vége lehetne már annak a sok vacak Családi titkoknak és a Magánnyomozóknak, mert csak ismétlik amit már többször ismételtek, helyette normális hosszban játsszák inkább a sorozatokat!
Milibindi 2014 aug. 13. - 20:29:49 Előzmény napraforgó
(1317/1561)
Pláne, hogy a leírás kb. minden második mexikói nõre ráillik!

Maricruz is nem érdeklõdik telefonon, mert úgysem adnak ki infót. Hát annyit azért csak megmondanak, hogy dolgozik- e náluk egy Octavio Narvaez nevû pilóta. Utána már nyilván oda lehet menni személyesen is , íratok alapján nyilán elhiszik, hogy a (volt) felesége!
Maricruz 2014 aug. 13. - 20:25:02
(1316/1561)
Az tenyleg nevetseges volt, hogy nem vettek eszre egymast 1 m tavolsagbol..

Amugy Maricruz azt hiszem sima postaval kuldte el a cimet. Simona taviratoztatott. De mint irtam az is nagy hulyeseg volt mert dontsek el h van telefon vagy email vagy nincs. A sorozat elejen Maricruz emailezik kesobb mobilja sincs ahogy Octavionak se. De persze ha lenne megsporoltak volna kb 10 reszt es megannyi nevetseges jelenetet.
Milibindi 2014 aug. 13. - 20:24:33 Előzmény christyna4
(1315/1561)
A Vad angyal eredeti történet volt. Akkor írták, persze, hogy volt telefon meg minden. Sõt még folytatása is volt, amit az Epizódban lehetett olvasni. Maricruz viszont, talán benne a regénybe is. nem találják egymást. Nem tdom, mert sajnos ezeket a regényeket nem lehet olvasni nálunk.Aki jól tud spanyolul, az nyilván megleli a neten is, de hát ahhoz nem kevés tudás kell, hogy megértsd!
Egyedül az Isaurát olvastam, az szépirodalmi mû viszont. Az írója a brazilok legnagyobb romantikus írója ( na jó magyaros lett ez a mondat :D) Az egy vékony egy cselekményes történet , karakterek sem feltétlen egyeznek a telenovellás változattal ( Malvina a regényben gonosz, André nem is rabszolga).
offtopic
Maricruz 2014 aug. 13. - 20:21:34
(1314/1561)
Az tenylh
malvinkicska 2014 aug. 13. - 18:52:05
(1313/1561)
Megérkezett a ragacs nõ itt van Doris, még úgy volt kifestve a szeme mint ha kéményt sepert volna. Az egészet nem ragozom nincs értelme.
4/10
napraforgó 2014 aug. 13. - 17:54:03 4/10
(1312/1561)
Maricruz is elfelejtette, hogy föltalálták már a telefont. Táviratilag közölte a címét Octavioval. Ennyi erõvel galambpostával is küldhette volna....
És most ott táncol Oct És MC egymásnak hátal, egy méterre és nem veszik észre egymást!
És hogy került ide Doris? Mint mondja, nem ismer Mexikóvárosban senkit, akkor hogy a búbánatba esett be egy magánpartyra?
4/10
napraforgó 2014 aug. 13. - 09:19:23 4/10
(1311/1561)
Tökmindegy mi okozta. Agymûtét, turbán. Lehet izgulni, túléli-e. Ás igen! Hurrá! Azonos a forgatókönyv.
Betegségnél még lehet elõtte is 15 részt arra szánni, hogy meghal, vagy nem hal meg. Ezt mindenki körbe megbeszélheti egymással, jó sok rész elmegy vele. Aztán meg azt beszélhetik meg, hogy sikerült a mûtét, túlélte. Unalamas.
4/10
napraforgó 2014 aug. 13. - 05:05:57 4/10
(1310/1561)
Valahol az összehasonlításoknál (már több variáns készült ebbõl a történetbõl az évtizedek során) kiderült, hogy az alapsztorit valamikor az 1950-es években írhatták, nyilván az akkori idõkre. Az újabb és újabb remakeknél és egyéb feldolgozásoknál igyekeztek valamelyest modernizálni a történetet, de úgy tûnik ez kimerült a nõi divatnál és az új autótipusoknál. Az informatikai hátteret nem modernizálták, vagy csak annyiban, hogy szobadísznek ott volt a számítógép is az íróasztalon. Ezért vannak a kézzel írott levelek (pl. tegnap Santa), meg a távírat(simona hazaérkezésérõl), mert az '50-es években valóban ez volt a szokás.
christyna4 2014 aug. 13. - 03:12:31
(1309/1561)
mikor a telefon hiányát látom a sorozatban, mindig a Vad Angyal jut eszembe, amit 1998-ban forgattak, ott már akkor volt az egész gazdag család tagjainak mobilja, a kornak megfelelõen: nagy, otromba és még "buta", de már minden részben bõszen használták a vezetékessel és az internettel együtt... igaz, az Buenos Aires-ben, Argentínában volt. "biztos ekkora a fejlõdésbeli különbség a 2 ország között" (CINIZMUS!!!) :D :D
v_zsuzsi 2014 aug. 12. - 21:18:17
(1308/1561)
Egy kis off:
Én is láttam azt a részt. Annyi a különbség, hogy Franciscát fejbe dobták egy kõvel, és nem egy betegség érte el, ezért kellett megoperálni.
malvinkicska 2014 aug. 12. - 21:05:18
(1307/1561)
Ezen én is elgondolkodtam, mikor a forgatókönyvet olvassák vagy tudom is én akkor nem tûnt fel ez asok baromság, mert M öltözete nem 10 évvel ezelõtti akkor, hogy is van ez, az egész. Octavio mikor nyilatkozott a szerepérõl õ is furcsának tartotta tudathasadásos az egész különösen a 100 rész óta, egyszóval ez így íródott valahogy végig szenvedjük, vagy nem.
Maricruz 2014 aug. 12. - 20:52:41
(1306/1561)
Kezdem azt hinni, hogy ezt a sorozatot nem mara irtak. Szandekosan egy regebbi korban jatszodik. Mas magyarazatot nem talalok arra, hogy miert taviratot hasznalnak es miert nincsen mobilja a szereploknek melyen fel lehetne hivni egymast. Pl most Maricruz Octaviot a cim miatt. Ez a szereploknek is eszebe juthatott hogy mekkora hulyeseg. Vajon megkerdeztek hogy miert van ez igy? Persze nekik azt kell jatszani amit megirtak. De en mas magyarazatot erre nem talalok mint hogy direkt tobb tiz evvel ezelott jatszodik a sztori mert epelmeju ember a mai vilagban jatszodo sztoriba ilyet nem talal ki. Azert egy irono meg csak nem lehet ilyen hulye. Vagy igen? :D
malvinkicska 2014 aug. 12. - 19:29:00
(1305/1561)
Komolyan egyik percrõl a másikra annyi új szereplõ van kapkodtam a fejem, nagyon sok részt miért írtak bele pl ezt a festõs dolgot nem unják még ezt, a sok szenvelgést, jobbra balra , mindenki találkozik azzal akivel akar, csak O és M nem kész röhej az egész.
4/10
napraforgó 2014 aug. 12. - 17:56:35 4/10
(1304/1561)
Octavio sajnos a fényképezõgépet sem ismeri, nemcsak a telefont. Úgy keresgéli Maricruz és a lányát, hogy leírást ad róluk. Ha elõkapna mondjuk egy fényképet, esetleg megkönnyítené a kérdezett dolgát. Na de akkor nem lehet szenvedni még 20 részen át....
4/10
napraforgó 2014 aug. 12. - 17:43:25 4/10
(1303/1561)
Á, Octavio már megint nyávog Maricruz után!
Maricruznak marha jó állása van. Tegnap beállt társalkodónõnek, és ma már kimenõje van.
És kinél társalkodónõ? Naná, hogy a festõ anyucujánál. És a festõ kivel akad össze az utcán? Hát Octavioval, akivel együtt járt iskolába. Igaz, hogy Oct Tamaulipasban járt iskolába, Alonso meg a fõvárosban, de ez elenyészõ apróság. Szóra sem érdemes.
Maricruz 2014 aug. 12. - 11:02:05
(1302/1561)
Nem, nem akarta. Azt akarta, hogy Octavio ne váljon el tõle, és így õ ne kerüljön utcára. De így hogy szétválnak útjaik Simonanak és Octavionak, gondolom Miguel ugyanúgy kapott volna egy darab földet Simonatol mint Estherék, hogy egy kisgyerekkel ne az utcára kelljen mennie.