Téma: Maricruz

4/10
napraforgó 2014 szept. 08. - 18:24:06 4/10
(1441/1561)
Maricruznak is elmentek hazulról.
Ha már magára vállalta a festõ megölését, akkor jobban tette volna, ha hallgat az ügyvédjére és legalább azt vallja, hogy önvédelembõl tette. Pl. mondhatta volna, hogy a festõ meg akarta erõszakolni, mert magától nem állt kötélnek, akkor dulakodni kezdtek és közben leszúrta a kis patkányt. Mondhatná, hogy nem is akarta megölni, csak megszúrni, hogy engedje el, blablabla. A pasinak már úgyis mindegy.

De Octavio sem normális, ezt a gonosz Dorist akarja feleségül venni a pénzéért.

Úgy elcseszték ezt a sorozatot, hogy borzasztó. Ott kellett volna röviden lezárni az egészet, amikor megvette a birtokot a Narvaez fivérektõl. Nekem még a hepiend se hiányzott volna olyan nagyon. Egy ilyen szerencsétlen hõsszerelmestõl, mint Octavio jobb idõben megszabadulni, mert aztán még a nyakadon marad....
malvinkicska 2014 szept. 08. - 17:57:04
(1440/1561)
Maricruzt átszállították a börtönbe mi egy tárgylás volt viccnek is gyenge. Doris szemétkedik még õ akar tanuskodni, M ellen.
Mizsitimi 2014 szept. 08. - 14:39:08
(1439/1561)
Suxel, Napraforgó, Malvinkicska!!!!
Köszönöm a tanácsot, megfogadom, azt meg fõleg köszönöm, hogy kiálltatok mellettem!!! Nem gondoltam, hogy egyeseknek problémát okoz elolvasni 3 plusz mondatot a fórumon, biztosan kopik a szeme közben! :)
Kedves csikosi! A fórum szabályaiban van egy olyan kifejezés, hogy OFF! Felvilágosítalak: akkor használjuk, ha témától eltérõen írunk, és azért használjuk, hogy ne keljen feleslegesen használnunk a csarnokvizünket a szemünkben! :)
Elkezdem akkor A szív parancsát, és ha lesz véleményem, akkor arra a fórumra fogok írni! ÍGÉREM!!!
Akik számítanak ezeken a fórumokon, azokat úgyis megtalálom szinte minden filmnél! :P
Mizsitimi 2014 szept. 08. - 14:39:07
(1438/1561)
Suxel, Napraforgó, Malvinkicska!!!!
Köszönöm a tanácsot, megfogadom, azt meg fõleg köszönöm, hogy kiálltatok mellettem!!! Nem gondoltam, hogy egyeseknek problémát okoz elolvasni 3 plusz mondatot a fórumon, biztosan kopik a szeme közben! :)
Kedves csikosi! A fórum szabályaiban van egy olyan kifejezés, hogy OFF! Felvilágosítalak: akkor használjuk, ha témától eltérõen írunk, és azért használjuk, hogy ne keljen feleslegesen használnunk a csarnokvizünket a szemünkben! :)
Elkezdem akkor A szív parancsát, és ha lesz véleményem, akkor arra a fórumra fogok írni! ÍGÉREM!!!
Akik számítanak ezeken a fórumokon, azokat úgyis megtalálom szinte minden filmnél! :P
4/10
napraforgó 2014 szept. 08. - 14:30:56 4/10
(1437/1561)
Doris a fõvárosban, a kormányzó otthon, de már beszéltek párszor telefonon. Elõször Doris bejelentette, hogy újra találkoztak és õ bizony megint hozzá akar menni Octaviohoz. Apuci nem helyeselte. Aztán D megint hívta a papát, amikor O-t letartóztatták. Pénzt kért az óvadékra. Apu nem akart adni, de O-t szabadon engedték, mert MC jelentkezett és bevallotta a gyilkosságot.

-----
A rendõrök elmeditáltak kicsit azon, hogy miért pont MC ujjlenyomata nincs a késen, O-é igen és még egy személyé, akire azt mondták, az eladó lehetett. Mc-ét meg O letörölte... De miért nem törlõdött az "eladóé" is?
Minden szappanoperában idióták a rendõrök.
malvinkicska 2014 szept. 08. - 13:42:13
(1436/1561)
Doris kért az apjától már anyagi segítséget telefonon, az a kormányzó és nem akar neki adni, mivel már O becsapta egyszer, egy pár jelenetben már beszéltek ez a felezés roppant zavaró, nem mindig nézem hallgatom.
4/10
suxel 2014 szept. 08. - 13:08:21 4/10
(1435/1561)
Lenne egy kerdesem! Csak Doris tert vissza a sorozatba, Bartolome kormanyzo ur nem?

Koszi.
4/10
napraforgó 2014 szept. 08. - 12:00:32 4/10 Előzmény Mizsitimi
(1434/1561)
Off
Szia!
A Könnyek királynõjét nem láttam, már a címe is elborzasztott. Útálom, ha valamit végignyavajognak. Sírás csak kivételesen és mértékkel!
A Szív parancsa viszont jó volt, a történet maga, a színészi játék, a szereplõk, minden. Bár én a történet végén nem értettem egyet némely fordulattal, de végig lekötött és a maga nemében szórakoztató volt.
A magam részérõl a Megkövült szíveknél némileg jobbnak ítélném. Én a helyedben ezt választanám.
4/10
napraforgó 2014 szept. 08. - 11:35:42 4/10
(1433/1561)
OFF
Hé-hé-hé! Ne tessék pattogni, csak nyugi-nyugi!

Fórumtársunk valószínûleg azért kérdezett ettõl a fórumtól, offolva, mert ezeknek a személyeknek, akik ide irkálnak a véleményében megbízik. Nyilván osztja a véleményünket a Maricruzt nézve. Mindannyian tudjuk, hogya Maricruz rövidesen végetér. Még elõtte meg akarta tudni, hogy két kinézett sorozat közül melyikbe kezdjen ezután. Véleményt kért hasonló ízlésû emberektõl.
Majd ha már elkezdte nézni, akármelyiket, nyilván oda fog írni.
Én úgy érzem, hogy ennyi kitérõt kibir a fórumunk.
Te pedig nem is igen szoktál itt megjelenni, ezért különösen furcsa, hogy pont ezért szólsz közbe.
10/10
csikosi 2014 szept. 08. - 11:26:38 10/10
(1432/1561)
Én nem bántottam meg soha senkit, csak engem bántott meg suxel a beírásával!
Ezek után nem foglalkozom már vele.
Neked is további szép napot: Csiki
10/10
csikosi 2014 szept. 08. - 11:18:13 10/10 Előzmény suxel
(1431/1561)
Még egy dolog jutott eszembe!
Nézem a SORS HULLÁMAIT régóta és nem itt kérdezek rá, hogy mi fog történni!
Minden sorozatnak megvannak az elérhetõségei!
Ha éppen a szív hídjai, vagy egyéb másról van szó, hát akkor azon a címen és ott keresgélek, ha érdekel!
Csak ennyit akartam mondani és ezért nem kellett volna fikáznod!!
Üdv:Csiki
malvinkicska 2014 szept. 08. - 10:50:19
(1430/1561)
Ezért a nagy zagyvaságért kár egymást ismeretlenül bántani nem ér annyit az egész, ez egy oltárian elbaltázott valami lett, és még a vége fele így kitoltak a nézõvel, a szemet dombot nem nézem ki kapcsolom, mikor ennek vége. A fórumokon elég normálisan szoktunk megnyilvánulni, kulturáltan véleményezzünk hisz ez ezért, van, és remélem eztán is így lesz. További szép napot.
10/10
csikosi 2014 szept. 08. - 10:18:12 10/10 Előzmény malvinkicska
(1429/1561)
Én is úgy gondoltam, hogy lehet rá számítani, de??????
Üdv: Csiki
10/10
csikosi 2014 szept. 08. - 10:13:26 10/10 Előzmény suxel
(1428/1561)
Úgy gondolom, hogy nem neked írtam, vajon miért reagáltál??
Ha egyszer a MARICRUZ a téma, abban az esetben arról kéne beszélgetnünk, talán nem??
Igaz az, hogy húzzák-vonják ezt a sorozatot, már a kedvem is elment tõle.
Azért eddig nem volt köztünk probléma, MOST mi-történt??
Üdv: Csiki
malvinkicska 2014 szept. 07. - 16:02:13
(1427/1561)
Tudtam te egy megértõ értelmes ember vagy, rád lehet számítani ,bármit kérdeztem mindig normális hangvételû, választ kaptam, és most is errõl tettél tanú bizonyságot amit köszönök, valaki kérdezett én meg írtam rá a véleményem, ahogy én látom.
4/10
suxel 2014 szept. 07. - 15:25:23 4/10
(1426/1561)
Egyertelmuen a sziv parancsa a jobb. Pont ellentmond annak, hogy a rovidebb sorozatok altalaban jobbak, mert a konnyek kiralynoje a rovidebb, de szerintem a rosszabb is. Mondjuk a borongos esos oszi napok hangulatat az a sori idezne vissza, de szerintem eleg, ha az ido rossz kinn, nem kell meg a hangulatot.tetezni.egy hasonlo hangvetelu sorozattal. Ugyhogy meg egy szavazat ment a sziv parancsara.
4/10
suxel 2014 szept. 07. - 15:18:18 4/10
(1425/1561)
Hivd az internetet segitsegul es szamold ki, nem kell a masikat feleslegesen cseszegetni, normalisan kerdezett valamit es kitette az off jelzest is, ha nem erdekel az, akkor azt az uzit at kell ugrani. Ha meg a szamolas nem megy fejben, hasznalj szamologepet.
malvinkicska 2014 szept. 07. - 13:34:52
(1424/1561)
Októberben lesz vége a Maricruznak, és errõl nem tehetünk, a mûsor szerkesztés ilyen.
10/10
csikosi 2014 szept. 07. - 11:51:30 10/10
(1423/1561)
Itt nem egyéb más sorozatról kéne írogatni.
Arra lennék kíváncsi, hogy meddig lehet még húzni ezt a sorozatot???
Negyedelni-felezni igazság szerint nagy szemétség!!
Maricruznak ezek szerint még két hét alatt sem lesz vége?
SZÉGYELLHETNÉK MAGUKAT !!!!!!!
malvinkicska 2014 szept. 06. - 12:07:07
(1422/1561)
Az én véleményem a Szív Parancsa , Silvia Navarro, és Cristian De La Fuenta szerelmi története, van topicja utána nézhetsz sokan szerettük, én is nézzek valami normális sorozat után, kezdenek hosszabbak lenni az esték, de azért nem , mindegy mivel ütöm el az idõt. A könnyek Királynõje sem rossz de ezt mindenki, maga dönti el melyik jön be neki, ott ugye 3 fia van Victorianak és a legnagyobb nagyravágyása körül forog az esemény.