Téma: Maricruz

Mizsitimi 2014 szept. 06. - 11:17:45
(1421/1561)
Off!

Tanácsot kérnék! Szeretnék elkezdeni egy sorit online nézni! A 2 kiválasztottam a Könnyek királynõje illetve A szív parancsa. Melyiket ajánlanátok? A Maricruztól hányok! Amiket láttam, és nagyon szerettem: Idõtlen szerelem, Teresa, Bûnös vágyak, Megkövült szivek, csak egy párat kiemelve! Melyik játszódik hasonló miliõben? Köszönöm, ha segítetek!
malvinkicska 2014 szept. 06. - 07:17:26 Előzmény kriptonyt
(1420/1561)
Az okát nem tudni meglepõ, alig kis idõ után eddig felrakták, most sehol nincs fent, lehet szabin van aki felrakná. A többi sorozat szinte naprakészen látható.
kriptonyt 2014 szept. 05. - 19:03:09
(1419/1561)
Kedves Mindenki! Nem tudjátok véletlenül, hogy az onlinesorin miért nincs fenn az utóbbi két rész? Napok óta, a 146. van csak. Ma meg már a 149. fele ment.Sajnos én csak ott tudom megnézni.
Üdv mindenkinek.
malvinkicska 2014 szept. 05. - 17:29:35
(1418/1561)
Octavio megint hagyta magát zsarolni D-nek annak is annyi az ön becsülése, mint egy légy piszok, annyira tönkretették, hogy felezik, most már annyit sem ér, mint eddig, miért volt olyan sürgõs az a szemét domb elkezdézése. A festõcskét elsiratták, most már ki fest aktokat a csajokról.
Alicante 2014 szept. 05. - 15:24:22
(1417/1561)
Off)
Úgy emlékszem a börtönben Isabel megkérte Felipét a falu orvosát vizsgáltassa meg egy elmeorvossal Ivánát, de ez valamiért nem történt meg...így rászabadította az ön és közveszélyes ribancot családjára mig õ a börtönben csücsült.
Egyébként a véleményeddel teljes mértékben egyetértek.
4/10
napraforgó 2014 szept. 05. - 13:18:00 4/10
(1416/1561)
Elmebeteget amúgy sem lehet börtönbe zárni. max diliházba. Ha ön- és közveszélyes, elrendelik a kényszergyógykezelést és elmegyógyintézetbe viszik, amíg meg nem gyógyul.
malvinkicska 2014 szept. 05. - 13:01:06
(1415/1561)
Azért abban nem voltak akkora baromságok , mint ebbe, ott Ivana szerint azért lett olyan, mert az anyja jobban szerette Valentinát, itt már a végére mindenki el van butítva nem érdemes már véleményezni sem, végig kínlódom, de a Macskát pár rész után abba hagytam szemet domb az egész, az az igaz alig van egy olyan telenovella amit érdemes megnézni mostanság.
Alicante 2014 szept. 05. - 10:35:28
(1414/1561)
Úgy látszik a f.könyvírók egymástól vesznek át ötleteket, mert ugyanez volt a Riválisokban is, mikor Isabel átvállalja a gonosz és bolond lánya gyilkosságát nemhogy beküldené a diliházba ezáltal megvédené szegény Benita életét...de õ hõs akart lenni úgy, mint Maricruz.

A másik amit szintén egymástól másolnak - ebben a telenoviban nem - tökrészegen fekszik a pasi, reggel befekszik mellé a lány és két hét múlva a ribanc követeli, hogy vegye feleségül, mert teherbe esett tõle. Annyira szegénységi bizonyítvány!
4/10
napraforgó 2014 szept. 05. - 05:33:20 4/10
(1413/1561)
Rosszul tudod. Sehol a világon nincs úgy.
Ahol a gyakorlatban mégis így gondolkodnak, ott rosszul mûködik az igazságszolgáltatás rendszere.
Korrupt, elnyomó rendszerekben, ahol hírbõl sem ismerik a demokráciát.
De elvileg ott is úgy van, ahogy írtam, csak talán nem veszik komolyan nem tartják be, ami igen sajnálatos és nagyon szomorú.
Norcy_ 2014 szept. 04. - 19:06:50
(1412/1561)
Én úgy tudtam, hogy Mexikóban fordítva van az ártatlanság vélelme. Persze nekünk itt Európában ez elég furcsa.
4/10
napraforgó 2014 szept. 04. - 18:08:38 4/10
(1411/1561)
Teljesen igazad van, ezekben a telenovellákban sohasem a rendõrség bizonyítja rá a gyanúsítottra, hogy bûnös, hanem a megvádoltnak kell bizonygatnia az ártatlanságát.

Arról a jogelvrõl, hogy mindenkit ártatlannak kell tekinteni, amíg az illetékes bíróság rá nem bizonyítja a bûnösségét, még sohasem hallottak. Ezt hívják az ártatlanság vélelmének.

Amúgy a nyomozóhatóságnak még akkor is bizonyítani kell a bûnösséget, ha van beismerõ vallomás. Az csak egy a bizonyítékok közül, de még más bizonyítékokat is produkálni kell.
Na itt az sem jellemzõ.

---------------
Aztán: Maricruz ujjlenyomata nincs rajta a késen (talán azt sem tudja, hogy nézett ki az a kés, amellyel megölték a festõt). Egy felindulásból, pláne dulakodás közben elkövetett gyilkosságnál az elkövetõ biztos nem húz kesztyût. És ha nem profi gyilkos, akkor nyilván az ujjlenyomatok letörölgetése sem az elsõ dolga a gyilkosság után...

Szóval ez itt úgy rossz, ahogy kitalálták. De mindegy, a lényeg itt az, hogy Maricruznak börtönbe kell kerülnie, ártatlanul.
malvinkicska 2014 szept. 04. - 17:48:02
(1410/1561)
Ma is volt sírás rívás, Alonso anyja amit követett, az már sok, A hogy nézem, nap, mint nap a szereplõk esze jobban megy elfele. Maricruz miért vállalta magára, hisz nem õk a gyilkosok, rendõrség dolga nyomozza ki, de azok nem arról hiresek. A másik az a félkegyelmû Dorisnak miért adtak ennyi szerepet ki kíváncsi az örökös hisztijére, annyi a vigaszom nem sok van már hátra, és vége.
4/10
napraforgó 2014 szept. 03. - 18:04:14 4/10
(1409/1561)
Nem értem Maricruzt.
1. meglátogatta Solitát, aki dúsgazdag. Vajon miért nem költözzik hozzá? Talán el tudnák tartani a milliókból. Õ is gondoskodott Solitáról, ezt õ, meg Nilda viszonozhatnák.
2. MC munkába áll egy éjszakai bárban, ami borzasztóan kimerítette. Másnap reggel fejfájással ébred, nagy nehezen. nem való ez nekem, mondja. A kaszinóhajón az éjszakai élet bezzeg nem ártott meg neki! Olyan friss és üde volt, pedig még terhes is volt.
3. Azt mondja a kb 24 éves MC Julietának, menj, keress munkát, te még fiatal vagy! Na ezen is röhögnöm kellett.

És Octavio is jópofa. most õ rohangál fel-alá, hogy "megölöm, megölöm!" És mit ad Isten, meg is ölték a kis patkányt, csak nem Oct, hanem az õrült festõ.
malvinkicska 2014 szept. 03. - 14:31:46 Előzmény suxel
(1408/1561)
Ez annyi információ ezt elég elraktározni, de érdekes nagyon tanulságos.
4/10
napraforgó 2014 szept. 03. - 07:11:54 4/10
(1407/1561)
Sajna nekem ez a produceri lista nem mond semmit, nem ismerem õket. Csak ezt a Nathaliet hallom állandóan emlegetni, na õ nekem nem jött be.

A mostani Maricruz epizódokat látva úgy gondolom, hogy jobb lett volna, ha nem bõvítik ki a cselekményt, rém gyenge ez a festõs rész.
De ha már megtették, miért nem egy felére vágott verziót vettünk meg?
Nekem nem szakmám, de ha rám bíznák, és úgy ki tudnám vágni belõle a felesleges hülyeségeket, óbégatásokat, jajgatásokat, állandó ismétléseket, nálam pl. Nilda nem rinyálna 20 percig csak arról, hogy elviszem a lányom innen. Elmondaná egyszer, aztán slusz. MC sem nyavajogna, hogy gyûlöli Oct-ot, meg elfelejti, és Oct sem gondolná meg magát naponta 6X, hogy most kell-e neki a nõ, vagy elfelejti örökre. Ja, és nem k*rvázná le percenként a lánya anyját...

Ha az üresjáratokat kivágnánk, az egész a felére-harmadára csökkenne, kissé feszesebb lenne és még minden információ benne lenne így is.
Persze lehet, hogy az egész intézmény úgy lett kitalálva, hogy ha hetente csak egyszer belenézel, még mindig képben vagy, gyakorlatilag nem maradt ki semmi, mert örökkön-örökké megismételnek minden infót....
4/10
suxel 2014 szept. 02. - 16:17:50 4/10
(1406/1561)
Hat igen a producerek sem elhanyagolhatoak. Itt pedig egy fantasztikus cikk, ki hogyan is valt producerre.
http://televisahirblog.wordpress.com/2014/08/31/a-producerek-nagy-evolucioja/
Mizsitimi 2014 szept. 02. - 11:06:06
(1405/1561)
Ez a film egyre jobban idegesít, de sajnálom abbahagyni, ha már ennyi idõt elpazaroltam rá! Kiakaszt az "egészvárosrólambeszél" sztori! Könyörgöm, nem egy faluban vannak, hanem Mexikó városban több millió lakossal! Ez a hosszú agonizálás megõrjít. Lennénk már túl rajta!!!!
OFF!
A macskában megdöbbentõ dolgot láttam!!!! Egy tablet volt Daniel Arenas kezében! :O Lehet, hogy fognak tudni kommunikálni egymással az emberek viszonylag rövid idõn belül??? Talán nem az lesz, mint a Maricruzban, hogy a galambok viszik az üzeneteket, táviratoznak, stb!
4/10
napraforgó 2014 szept. 02. - 07:19:23 4/10
(1404/1561)
Látom már, hogy maricruz éppoly hülye, mint Octavio. épp összeillenek. ahogy tegnap ordítozott, hogy megölöm a festõt, a puszta kezemmel ölöm meg, stb, stb, hosszú, hosszú ideig, még az utcán is ugyanezt óbégatva, hát... nem volt túl nagy véleményem az észbeli képességeirõl.

Nekem rögtön a Virágot Algernonnak Charlyja ugrott be, aki a hirtelen IQ ugrás után még butább szintre süllyed le, mint amilyenen korábban volt.
Na Maricuznak is pont ennyire "elmentek otthonról", agyilag már ebben a fázisban tart.
Jó lenne, ha most már villámgyorsan befejeznék a történetet, hogy még gond nélkül a feledés holmályába vesszen, és nehogy örökre belém ivódjon, mint valami elrettentõ példa.
-----------
Na de az biztos, hogy mexikói telenovellából most egy darabig semmi nem lesz nálam terítéken. Sem Televisa, sem Telemundo. És báûr eddig nem érdekelt, hogy ki írta a forgatókönyvet és ki rendezte, de már látom, hogy ezek sem hagyhatók figyelmen kívül.
Mert aki ilyesmiket alkot, az egyéb borzalmakra is képes.
Maricruz 2014 aug. 31. - 12:33:08
(1403/1561)
Pedig tényleg volt telefon. Mondta, hogy örül, hogy boldogok, és hogy így szereti az új férje a kisfiút. Simona valószínûleg rákérdezett Maricruzra mert annyit mondott Octavio, hogy róla inkább nem beszélne. Viszont szerintem nem a péntekiben hanem a csütörtökiben volt.
4/10
napraforgó 2014 aug. 31. - 07:38:28 4/10
(1402/1561)
És én sem emlékszem semmiféle telefonra. Igaz én már inkább csak füllel nézem, vagyis olyan háttértévézésként megy, csak néha pillantok oda, minden mást is csinálok közben.
Azt se látjuk, hogy Octavionak hová és mikor kell repülnie, márpedig a munka nagyon fontos, hogy el tudja tartani magát és a kis unokaöccsét. Most, hogy Maricruz nélkülöz, talán a lányának is küldhetne egy kis pénzt. De nem, Octavio csak azzal foglalkozik, hogy a festõ mit festeget Maricruzról.
És valóban, hová is lett a kis Miguelito a dadájával, mert Octavio egy kis szállodai szobában éldegél, gyerek nélkül. Ide eszi be a fene állandóan Dorist. (Mi a fenének árulta el neki, hol lakik?) Amúgy meg, ha a gyerekkel élne, tán Doris sem mászkálna állandóan oda. Fõleg, ha néha rábízná a gyereket, pl. gyakorolj, édes, hogy milyen a gyereknevelés, címmel. Lehet, hogy akkor Doris magától leszakadna róla...
De Maricruz is hülye, ha még mindig ezt a sz*r alakot szereti, pláne, ha még a börtönt is vállalja helyette. Pláne, hogy az elõzetes szerint Annibál a kis festõ gyilkosa.
Nagyon nagy kár, hogy a helyes, kedves kis eredeti történetet ilyen sz*rságokkal akarják felturbózni, csak, hogy minál tovább tartson.