Téma: Maricruz

Milibindi 2014 szept. 20. - 00:26:27
(1501/1561)
Áh, ez mindenhol így van! Mármint sorozatokban! Most a Jóban rosszbanban is börtönös szál van és ott is sminkben vannak Barbaráék! Ott is pocsék ez a szál. Néha nem is értem miért nézem még mindig.
Az is minden sorozatban úgy avn, hogy szépen fésülve sminkben kelnek ki reggel az ágyból, akár mexikói ,akár magyar, akár amerikai, akár német...
4/10
napraforgó 2014 szept. 19. - 18:13:16 4/10
(1500/1561)
Mexikóban még lenne sötétzárka???
És micsoda dolog, hogy tartóztatottakat egy börtönben, na és pláne egy cellában tartják fogva az elitéltekkel???
Szerintem ezek is csak Szappanoperáriában léteznek, valódi országokban nem.

Maria meg ostobább, mint a sokévi átlag. Ez a szamaras sztori... Jótét lelkek fölajánlják, hogy elviszik szamarastól.... Aztán meg õt szépen "ottfelejtik".
Maricruz 2014 szept. 19. - 17:27:06
(1499/1561)
Ma már nagyon sok nõnek van. Nekem is volt amíg dolgoztam, de azután is hogy már nem. Nem hiszem, hogy elrohant leszedetni. De ha csak azt nézzük, hogy õ magának lakkozta ki ami szinte alig került valamibe, az akkor is tart még a börtön elsõ napjaiban. Inkább ami tényleg hülyeség az a smink. Az nem tartós, naponta kell újrafesteni.

Igen, ezek a részek elég fölöslegesek már.
4/10
napraforgó 2014 szept. 19. - 06:49:24 4/10
(1498/1561)
No igen. Elvégre az állástalan takarítónõk/társalkodónök megjelenéséhez hozzátartozik a gondosan manikûrözött kéz a mûkörömmel....
Jajj, olyan nagy kár, hogy így elnyújtották ezt a történetet, még jó is lehetett volna, ha kb. a 80-100. résznél gyorsan lezárják.
Maricruz 2014 szept. 18. - 18:01:30
(1497/1561)
Igen azt én is néztem :D Mondjuk Maricruz körme még magyarázható azzal, hogy nincs bent olyan régóta, és pl a mûköröm, vagy géllak fent marad 4 hétig is, amíg újra tölteni kell. Szóval gondolom nem az volt a elsõ dolga hogy elrohanjon manikûröshöz leszedetni börtön elõtt. De Carolaé más tészta. Bár gondolom kapnak dolgokat, meg lehet kérni, hogy hozzanak, lehet hogy fontos neki, hogy ne hanyagolja el magát teljesen. Õ amúgy is a kinti életben is mindig ki volt öltözve. Adott magára.
Viszont a smink :D Na hát azt valahogy nem tudom elképzelni, hogy ott állnak reggel a tükör elõtt (hol lehet ott nagyon tükör?) hogy kipingálják magukat. Majd este lemossák. És újra. Mert Maricruz szemfestéke azóta fent van amióta bement, az viszont elkenõdne, szóval újra kell festeni :) Fõleg a magáncellában érdekes. :D

Arról fogalmam sincs Maria mit segíthetne, bár azt mondta azért megy fel, mert megígérte Ramiro úrnak, hogy vigyáz Maricruzra és gondolom a közelében akar lenni, plusz azt mondta állást akar találni, hátha meggazdagszik.
4/10
napraforgó 2014 szept. 18. - 14:57:30 4/10
(1496/1561)
Na és mit szóltok Carola vérvörösre lakkozott körmeihez? Maricruzé csak diszkrét rózsaszín, de gondosan manikûrözött. Na és a szemük is ki van ám festve rendesen. Úgy tûnik, Mexikóban ez a börtön-módi.

És vajon Maria miért megy Mexikóvárosba? Pláne szamarastól... melyikük fog tudni segíteni Maricruznak?
Maricruz 2014 szept. 18. - 10:39:05 Előzmény napraforgó
(1495/1561)
És sajnos pont azokat a részeket felezték el, amit már tényleg le se kellett volna adni. Nem mondom, az elején vagy közepén se lett volna jó, sõt.. De ez a része a sorozatnak (fõleg a börtönös részektõl) már a semmirõl szól, a semmirõl ami azért tele van hülyeséggel.
4/10
napraforgó 2014 szept. 17. - 18:10:25 4/10
(1494/1561)
Ez elkerülte a figyelmem. Nézem-nézem a Maricruzt, de már alig várom a végét. Uszkve a felénél be kellett volna jezni a sorozatot, a felétõl baromi gyenge lett.
4/10
suxel 2014 szept. 17. - 17:34:28 4/10
(1493/1561)
Köszönöm szépen neked is a részletességet mindenre kiterjedõen. Csak most vettem észre, hogy te szépen végigzongoráztál a négy kérdésemen elsõnek. :) Legközelebb figyelmesebb leszek. :)
Maricruz 2014 szept. 17. - 16:54:22
(1492/1561)
Gyilkosságért van börtönben Carola is, mint Maricruz. Mondta Carola, hogy megölt valakit. Amúgy egy cellába nem igazán tennének egy gyilkost (Maricruz) és egy tolvajt, szal sejthetõ volt, hogy megölt valakit Carola (is).
4/10
suxel 2014 szept. 17. - 16:36:58 4/10
(1491/1561)
Igen, neked is köszönöm a választ, de én Carmelara és nem Carolára gondoltam. Akkor amikor a Canseco testvérek szerepeltek benne, akkor még bele-belenéztem a sorozatba. Amúgy, amilyen hiperszõke Carmela is, simán elmehetne harmadik testvérnek a Cansecok közé.
Amúgy úgy tudom, most Carola szemetebb a börtönben, mint a Maricruz elején volt.
4/10
suxel 2014 szept. 17. - 16:34:34 4/10
(1490/1561)
Huhu, pont õt gondoltam, hogy õ illene neki! :D Jó választás volt! :) Köszi!
malvinkicska 2014 szept. 17. - 15:29:39
(1489/1561)
Carola magyar hangja a wikipedia szerint Kocsis Mariann, Napraforgó igen FErnando Colungáról beszéltem.
lizbell 2014 szept. 17. - 15:01:51
(1488/1561)
1. Orosz Anna :)
4/10
napraforgó 2014 szept. 17. - 14:12:32 4/10
(1487/1561)
ad 1. Hogy ki kit szinkronizál, azt nem tudom, sõt, engem ez nem is érdekel...
ad 2. India Maria újra megjelent a faluban, megtudta, hogy Maricruz gyilkosságért letartóztatták, ezért elhatározta, hogy elmegy a fõvárosba hozzá.
ad 3. Santa továbbra is a faluban él, mindenrõl tud, részben Maricruz leveleibõl, részben az atyától. Idõnként megjelenik egy szatyorral a karján, mint aki épp a piacra megy... Ofélia változatlanul Simona cselédje, most pl. Simonával együtt mentek be látogatni Jose Antoniot a kórházba, meg vígasztalni Esthert, hiszen épp most tudta meg, hogy a férje lebénult.
4. Caroláról nem igazán tudni, mi miatt került börtönbe (meg a többi nõrõl sem), mari cruz csak annyit mondott neki, hogy nyilván most is loptál, mint ahogy régebben az apámtól...
Raizáról egy szó sem esett.

Viszont megtudtuk, hogy Alvaro lánya az a 16 éves Elsa, akit Alonso elcssábított, aztán meg elhagyott. A lány most emiatt depressziós.
De apukája nem õvele törõdik, hanem a szegény ütõdött, meggárgyult Maricruz kiszabadításán fáradozik.
4/10
suxel 2014 szept. 17. - 11:18:46 4/10
(1486/1561)
1, Ki szinkronizálja Carmelat? Csak azét kérdezem, mert az árva angyalban Madarász Éva volt neki, most azonban õ Simonat szinkronizálta.
2, Hogy a francba került elõ India Maria?
3, Santaval és Ofeliaval mi lett?
4, Carola mi miatt került börtönbe? Raizat nem említette meg?

Aki tud válaszolni rá, köszönöm szépen!
4/10
napraforgó 2014 szept. 17. - 10:04:59 4/10
(1485/1561)
Fernando Colungáról beszélsz?
Bizony jó lenne, ha egy értelmes színész/színésznõ is beleszólhatna valamelyest a történet alakításába, érthetõ, ha nem akarnak akármilyen szamárságot eljátszani.
Daniel Arenas is azt írta a a nyilatkozatában, hogy nem ért egyet Octavio Narvaezzel, a gondolkodásával, viselkedésével, õ messzemenõleg nem ilyen.
Na ezt meg is értem, hogy még egy kezdõ, ismeretlen színész sem túl nagy örömmel játszik el egy ilyen ostoba fickót. De hát nyilván nem volt beleszólása. ha nem vállalta volna el, most nem lenne világhírû...
Kérdés, hogy mikor mossa le magáról az ostoba idióta bélyeget...
malvinkicska 2014 szept. 17. - 09:15:30
(1484/1561)
Hála neked képben vagyok, mikor megláttam Mariat a szamarával, teljesen kiborultam mit akarnak abból kihozni, majd pótolom mikor felrakják, de a Fb-on is nagyon sok negatív kritikát kap, nagyon nem tetszik, hogy elfelezték. Ott is volt már rétestészta még túrós is, egyszóval egyszerûen nagyon elrontották.
Off Olvastam több helyen, Fernandónak Salvador Mejia, írt egy darabot együtt játszották volna, Ana B C -el, és Fernek nem tetszik azt mondta, ha bele javíthat akkor igen, ha nem nem, forgat vele,a témája még nem volt nyilvánosságra hozva, lehet õ megengedheti, magának akár mihez nem adja a nevét, de más nem.
4/10
napraforgó 2014 szept. 17. - 04:34:31 4/10
(1483/1561)
Most, hogy Maricruz hajlandó beszélni Octavioval és végre tisztázzák, hogy egyikük sem ölte meg a festõt, és miután hosszú csókban forrtak össze, Maricruz megint elzavarja a pasit, mert õ aztán mindenáron börtönben akar maradni és szenvedni Canseco és Carmela vegzálásaitól! Hát épeszû az, aki ilyen valóságtól teljesen elrugaszkodott sorozatokat gyárt???? Szerintem nem. Kár, hogy a jónép bekajolja, ezért lehet folytatni ezt a tendenciát.
4/10
napraforgó 2014 szept. 16. - 06:47:01 4/10
(1482/1561)
India Maria magánszámát most is láthattuk a szamárral, csak azt nem tudom, hogy mit akarnak ebbõl kihozni?

Natascha tudomására jut, hogy a sültbolond Annibál ölte meg a festõt, de nem rohan el a rendõrségre bejelenteni, holott tudja, hogy egy ártatlan nõ ül a börtönben emiatt. Nem világos, hogy mit tervez, habár a holdponton olvastam ezt-azt. Igazából ennek ellenére nem tudom, hogy mi lesz végül Annibállal?
Maricruz végre hajlandó meghallgatni Octaviot, kiderül, hogy egyikük sem gyilkos, ennek ellenére az ostoba tyúk elküldi O-t, soha többé ne jöjjön be hozzá, mert õ úgy 40 évig idebenn lesz. Hát ez érdekes, még nincs ítélet az ügyében, még elmondhatnának mindent az ügyvédnek, aki majd szépen kimagyarázná a dolgokat a bírósági tárgyaláson. De nem, ostoba fõhõsnõnk mindenáron börtönben akar megrohadni....