wrossi 2014 szept. 02. - 19:28:44
(15/35)
Spoiler

Hát igen,jól mondta az egyik szereplõ még a film elején,hogy az ilyen küldetésekre nem lehet a legalkalmasabb embereket kiválasztani,mert csak ott adott körülmények között derül ki,hogy ki alkalmas és ki nem.Nem lehet arra felkészülni,hogy a saját idõ közben zombivá alakult társad támad rád.Az egyik munkatársadat gyûlölöd a másikba szerelmes vagy,de ha átalakult akkor már nincs különbség.
Oda mentek az élet nyomai után kutatni,de közben úgy készültek,hogy úgy sem lesz ott semmi.Ha másra nem hát arra jók ezek a filmek,hogy ha egyszer tényleg embert küldünk a Marsra vagy egy másik bolygóra akkor majd az ûrhajósok lélekben felkészülnek az ilyen kevéssé valószínû eshetõségekre is.Nem normális dolog csak arra készülni amire számítunk,hogy történni fog.Egy kerékpáros legyen tisztában azzal,hogy ami odafelé lejt az visszafelé emelkedik.
Biztosan azért nem fegyverezték fel õket nehogy egymást lõjék le,pedig most pont erre kellett volna a fegyver.
lnyari 2014 aug. 30. - 22:13:31
(14/35)
A film végén azt mondja, hogy majd elég a Mars légkörében. He-he-he!
A földi légkörnek csak 0,75%-a a sûrûsége, és 95%-ban CO2. Na abban tuti nem ég el...
5/10
Adam Csernatoni 2014 aug. 26. - 23:32:39 5/10 Előzmény trobi08
(13/35)
Nos!
Sikerult megneznem a filmet!
Borzaszto..nemtudom valaki vette e a faradsagot es vegig olvasta a leirast??
Vincent Campbell bakterialis eredetu fossziliat talal? what?

Spoiler:
Az Marco Petrovic volt nem pedig vincent..

A film tele van bakikkal amik majd kiszurjank a szemunket,vago hibak ezrei es a szineszek eroltetett jatek az kulonsen figyelemre melto...Az eleje nagyon unalmas aztan hirtelen atvalt eroltetett horrorba (ZS kategorias amit ritkan mondok egy filmre ) aztan betekintest kaphatunk az emberi kapzsisagra majd arra hoy hogyan forditanak hatat egymasnak a legenyseg tagjai..

Spoiler:

Ervin vagy Orvin nevu tag bezerja az ajtot Kim elott es amikor a szoke csajt is ott akarja hagyni mikozben o is fertozott??? MEgjegyzem Kim volt a legnormalisabb karakter a filmben csak kar hogy nem irtak neki hosszabb szerepet..

Visszaterve a Zombikra..zombik miota robbangatnak? meg azok a jelenetek amikor atvaltozas elott vizet isznak?
ha mar ennyire osszecsaptak a filmet akkor legalabb egy kis ertelemszeruseget irhattak volna a forgatokonyvbe..
A vege meg ugyahogy van pocsek..meghogy nem kiszamithato? Mar az elejen tudtam hogy mi lesz mikor az idiota csaj visszaengedte Petrovicot a holdjarora..nos ez ment vegig..A Tantaluson levok es a mentohajon levo csapat is felengedte a zombikat..tipikus...
Sokan a Hold es az Europa Reporthoz hasonlitjak a filmet ami nagy hiba..
A Hold zsenialis film ahogy az Europa is..
Osszesegeben a film egy genge 5 pontot kap az elfogadhato befejezesert..mellesleg Vincent klausztrofobias vagy csak egyszeruen nem birja az urutazast..egyszo mint szaz..gyenge film!
6/10
kazama90 2014 aug. 26. - 11:02:22 6/10
(12/35)
nem nagy eresztés,+érzõdik rajta a kis költségvetés.10/6.egynek jo ha nincs más
8/10
trobi08 2014 júl. 31. - 03:14:10 8/10
(11/35)
Nekem tetszett a film. Jó, nem a legjobb sci-fi amit valaha láttam, de szerintem elég jó. Folyamatosan izgalomban tartja a nézõt és nem kiszámítható, ami szerintem jó pontnak számít a mai filmek között.
7/10
m3246 2014 máj. 19. - 00:34:59 7/10
(10/35)
Nos abban én is biztos vagyok, hogy nem ez lesz az év filmje... DE ha szereted a sci-fi-t feltétlen meg kell nézni. Egyrészt mindig jó ha szkafanderben másik bolygón járkálnak az emberek :) másrészt számomra nagyon kellemes, hogy a másik kedvenc mûfajomat a zombikat is belekeverték a filmbe... Talán nem is láttam még sci-fi-zombi filmet! Szóval nekem bejött, nagy kár hogy az eleje szörnyen vontatott, hogy egynél többször tényleg nem érdemes megnézni és az is, hogy szörnyen buta lezárása van a filmnek... Mindezektõl függetlenül, engem nagyon kellemesen kikapcsolt! Szóval bátran ajánlom mindenkinek aki a Marson futkosó zombikat akar látni :) 7/10
5/10
markoh 2014 márc. 07. - 15:09:08 5/10 Előzmény h.tibi91
(9/35)
Én 5-öst adtam rá, ami azért nem egy jó szint. Nem lõném le a poént, mert sok nincsen benne. Egyszer meg lehet nézni, ha az ember sci-fi éhségben szenved, mint én. :) De túl sokat ne várjatok tõle. Elõre a jobb sci-fikért! :)
7/10
h.tibi91 2014 jan. 09. - 22:46:18 7/10
(8/35)
Kissé üres misztikumos ûrfilm. Engem kicsit a Hold címû filmre emlékeztet legalábbis hangulatában mindenképp. A színészek játéka nem volt kifejezetten átütõ siker. A rendezés is kissé kusza. Valahogy az ember várja, hogy majd beindul... de aztán mire azt hinné, hogy talán most már le is ment a stáblista. Egy hulla itt egy ott, ilyen az, amikor a film darálja le saját magát meg a castot.
Tipikus egyszer nézõs film, bár ha mindenképp moziba mennétek, inkább válasszatok mást, mert ez nem éri meg a belépõ, de még a popcorn árát sem.
7/10
5/10
Paulus571 2014 jan. 08. - 15:42:24 5/10
(7/35)
Jól indult, de ellaposodott. Marhára nem horror, nem egy nagy szám. Véleményem szerint egyszer nézõs vagy annyiszor se', ahogy elõttem már írták.
danielcarsontate 2014 jan. 08. - 10:29:41
(6/35)
Hát akkor úgy látom ez is letöltõs lesz :D
Harry_Angel 2013 nov. 27. - 14:47:08
(5/35)
Nem bírtam végignézni. A szereplõk annyira idegesítõek, hogy szívem szerint egyenként kiosztottam volna nekik egy Archie-maflást.
3/10
Gazdatest 2013 nov. 26. - 04:35:10 3/10 Előzmény k11zoltan
(4/35)
Kár volt a nyersanyagért...
k11zoltan 2013 nov. 11. - 19:42:11
(3/35)
Van ennek egy másik topikja is. Oda is írtam minap, hogy gyenge.
3/10
dBLOOD 2013 nov. 11. - 18:54:02 3/10
(2/35)
Nem tudom hova tenni ezt a filmet. Horrornak nyilvánvalóan gyenge, nem csak a gore hiányzik belõle, amibõl pedig manapság minden horrorban rengeteg van, sõt, sajnos a mainstream filmek is egyre feleslegesebben véresebbek. Az ijesztgetést sem jól találták el.

Sci-finek azért nem jó, mert hiányzik belõle az az íz amitõl sci-fi a sci-fi. A sci-fi elemeket túlságosan hiteltelenül kezeli, nem érik el a kívánt hatást.
Sci-fi-horrornak kellene lennie, csak a nézõn a film képtelen elérni a megfelelõ hatást.
Én személy szerint nem vagyok horror-rajongó, és több jelenetben is azon kaptam magam, hogy félig félrenézve készültem az ijesztésre, hogy na most történik, na most, de a robbanás rendre elmaradt, és bár utálok megijedni, hiányoztak ezek a "robbanások".
Sci-finek és horrornak egyaránt langyos, hiányzik belõle az él, olyan mintha egy pisztolyt fognának az emberre, amirõl amikor elsül kiderül hogy csak vízipisztoly.
Ennek ellenére nem mondanám hogy nem idõpazarlás, de moziban megnézni egyértelmûen pénzkidobás.
Valamiért az Europa Report-ra emlékeztet a film, bár stílusban és hangulatban is különböznek egymástól.
A színészi játékot nem éreztem teljesen hiteltelennek, a Prométeusz szintjét szerencsére nem éri el. Liev Schreibert, Romola Garait és Olivia Williamset egyaránt szeretem, hiteles volt amit nyújtottak, csak az írásból hiányzott az él.
Babi néni 2013 nov. 07. - 18:13:20
(1/35)
Spoiler

jobb cím:Zombik a Marson

spoiler vége

Egyszer vagy egyszerse nézõs.