Téma: Marslakók

1/10
greghouse 2012 márc. 04. - 12:46:17 1/10
(17/677)
Álljunk meg egy gyapottépésnyire, látatlanban vagy semmit vagy semmit. Én még nem láttam. Lehet, hogy jó.
De nekem alapvetõ gondom van, Jáksó Lászlóval (másokkal is, de most õ a fõ producer).
Hogy is van az, hogy a Rötölö klubon felvesz heti félmilliót azért, hogy szidja a kormányt, most meg felvesz három milliárdot a kormányon keresztül az adófizetõk pénzébõl, és nem sül le a képérõl a bõr?????
Persze, ettõl még lehet maga a mûsor jó, ma este meglátom.
De Jáksó a megtermett kétszínûség. A H.H. sem a kedvencem, de onnét mások azért nem tolják oda s s*ggüket akárhová pénzért (no jó, azért van olyan.)
Jáksó eldönthetné már, hogy az adófizetõk és a kormány pénzébõl akar élni, vagy a bankárokból és reklámjaikból, vagy elmegy kínába lánykereskedõnek. Csak döntsön már, mert ez már kezd undorító lenni.
Pünkösdi Kató 2012 márc. 03. - 23:16:55
(16/677)
Ja, és színészek játszanak egy napi sorozatban. Ilyet már régen láttunk...
Pünkösdi Kató 2012 márc. 03. - 23:14:54 Előzmény zs9302
(15/677)
Ilyet még nem láttam, köszi, hogy megkerested.
Pünkösdi Kató 2012 márc. 03. - 23:14:35
(14/677)
én is megnéztem a werket, nekem is tetszik elsõre a sorozat, jó lenne, ha tényleg nézhetõ lenne. :) Szóval várom, aztán jövök, megírom a véleményemet. :))
csaba.csizmadia 2012 márc. 03. - 17:24:25
(13/677)
Az epizódok ezen a linken nézhetõk:

http://videotar.mtv.hu/Kategoriak/MTV%20MOZI/Marslakok.aspx
mulao 2012 márc. 02. - 20:13:43
(12/677)
Nem ismerem azt a sorozatot, bár egy tv-csatorna és egy szerkesztõség nagy különbség. Fõleg, hogy a többi egy házban vagy lakásban játszódó történet. De egy valami biztos, mert utána néztem. A napi magyar sorozatok lettek nagyon sikeresek nálunk: A Barátok közt 14 éve megy, a Szomszédok 12 évig ment, a Jóban Rosszban 6 éve megy. Az Életképek 5 vagy 6 évadot élt meg. Mondjuk sajnos nem sok magyar sorozat lett sikeres. A Linda ment 5 évig, a Kisvárosnak volt 9 évada, a Tûzvonalban és Pasik megélt 4 évadot. Ami magyar sorozatot ismerek és élõszereplõs azok közül az imdb szerint ezek mentek a legtovább.
2/10
Kovács kolléga 2012 márc. 02. - 19:50:25 2/10 Előzmény mulao
(11/677)
Volt már ilyen sorozat, bár nem lapszerkesztõségben játszódott, hanem egy tévécsatorna állt a középpontjában. A TV2 Hetes csatorna címû szériájáról van szó, ami hatalmasat bukott.
mulao 2012 márc. 02. - 03:40:02 Előzmény színespacák
(10/677)
Egy interjúban mondta a fõszereplõ srác, hogy ezért Marslakók a címe.

-
Amúgy sokkal eredetibb ötletnek tûnik ez nekem, mint a JR-nál vagy a BK-nál vagy a Szomszédoknál, vagy a Famlília Kft-nél (nem is tudom volt még valami hasonló magyar sorozat?), hogy egy (társas)házban játszódjon az egész cselekmény, vagy egy családról szóljon. Ez a szerkesztõség dolog nem egy lerágott csont téma, nem sok olyan film ugrik be, ami ilyen helyen játszódna.
színespacák 2012 febr. 28. - 20:10:59
(9/677)
Van egy legenda. Eszerint Teller Ede Amerókában a monogramjára (E.T.)utalva elõszeretettel nevezte magát és a többi tehetséges kint élõ magyar tudóst marslakónak. Plusz Marx Györgynek jelent meg egy ilyen címû könyve a magyar Nobel-díjasokról. ha erre utal, ez az áthallás igaz, akkor J.L. olvas . ez dicséretes. Kap egy sanszot.
far vik 2012 febr. 28. - 20:07:03 Előzmény mulao
(8/677)
"...a színészek se színpadiasnak hatnak a bejátszásokban..." hát minek? az egész elõzetes rettenetesen mû. a vörös fickó, a vörös csajszi, a humorista fõnök... Belenézek, de semmi bizalomgerjesztõ. Még "Sanyi" akiben bízom, mert eddig komolyban és viccesben is csúcs volt.
far vik 2012 febr. 28. - 20:04:49
(7/677)
Miért is érzem, hogy ez valami szahar lesz...?
zs9302 2012 febr. 26. - 07:58:02
(6/677)
informacio 2012 febr. 25. - 14:55:29
(5/677)
Itt is azt írják, hogy a Marslakók sorozatot http://marslakok.net/ Jáksó készíti. Erre varrjál gombot (kettõ milliárd forintért!!!!!!!!!)
1/10
efzoltan 2012 febr. 22. - 06:24:31 1/10 Előzmény mulao
(4/677)
Ezért a szemétért miért is kapott Jáksó 2 milliárd forintot?
(Az most mellékes, hogy az a Jáksó, aki egyébként a Hetigennyesben önt epét hétrõl hétre)
mulao 2012 febr. 20. - 19:59:39
(3/677)
Én is nagyon várom már. Azt olvastam, hogy az elsõ évben semmilyen nézettségi elvárás sem lesz a sorozattal szemben, talán így megtudják szeretni az emberek és akkor akár olyan népszerû is lehet, mint a Barátok közt vagy a Jóban Rosszban. Hogy honnan van pénzük azt nem tudom, de az biztos, hogy nem egy magyar sorozatot indítottak mostanában. Egyébként elõzetes alapján klassz lesz, és a színészek se színpadiasnak hatnak a bejátszásokban. Az is jó, hogy nem a megszokott arcokat választották.
Amúgy elég érdekes, hogy mostanság nincs pénz magyar mozifilmekre, de rengeteg magyar sorozat indult a tv-ben. Ez szerintem azért van, mert a tv-sorozatra nem kell beülnie a magyarnak a moziba, így akár jó nézettséget is ellehet érni, ha viszont moziban menne magyar film, akkor arra nem ülnének be és nem lenne nézettség. Én szorítok, hogy sikeres legyen a Marslakók!
offtopic
Gábor 32 2012 febr. 20. - 11:09:16
(2/677)
Felmerül viszont a kérdés,hogy a napi anyagi gondokkal(és folyamatos létszámleépítésekkel) küszködõ Magyar Televízió milyen anyagi forrásokból tud egy sorozatra 2 milliárd forintot áldozni?!
Jáksó itt,Jáksó ott,Jáksó mindenütt?
offtopic
Gábor 32 2012 febr. 20. - 10:16:55
(1/677)
Meg fogom nézni az elsõ egy két részt,bár nem igazán értem,hogy miért a marslakók címet viseli a sorozat...
Hiszen (állítólag) öt tehetséges ember sorsát lehet nyomon követni,akik gondolom,hogy nem földöntúli lények!?