Téma: Marslakók

offtopic
_goldie_ 2012 jún. 16. - 21:32:05
(577/677)
offtopic
_goldie_ 2012 jún. 15. - 23:34:44
(576/677)
na máá, miért ne? :D
xD
tényleg õrült a fazon :D
bírom az õrülteket és a komolytalanokat :)
ja, OPNI zárva, irány a pódium!
:D
offtopic
_goldie_ 2012 jún. 15. - 22:27:24
(575/677)
xD xD
hát te
én most szétröhögtem magamat xD
blogot! blogot! még, még!
xD
asszem sikered lenne standupmukiként :D
ja, én utálom õket! :D

szegény hörcsögök :D
offtopic
_goldie_ 2012 jún. 15. - 21:45:36
(574/677)
ja, az ördög mindig a részletekben rejlik:)
"Jolika néni és Lomini szenszei"
necsináld, te felhívtad õket??? wow
:D:D
blogolnod kéne
egy olvasód már lenne :)
offtopic
_goldie_ 2012 jún. 15. - 16:40:10
(573/677)
mibõl gondolod? :D:D
feledékeny is vagy? xD
a jós egyszer tegez, majd magáz
vagy két jós is volt?
meg kellene kérdezni
hívd fel újra õket
:D
2/10
Kulcskészítõ 2012 jún. 14. - 11:25:31 2/10
(571/677)
A tévékészüléken van egy gomb, amit megnomtam, és elkapcsolt. De csak azután, hogy megnéztem, mirõl is van szó, mivel látatlanban nem szeretek kritikát mondani.
Tessék csak szépen nézni, tudom, hogy ebben a korban már mások az ember igényei mint huszonévesen. De ez a tempó, amit itt diktálnak, még Tarr Bélánál is idegtépõen lassú lenne, fõleg a fiatalabb generációnak.
Icsiro 2012 jún. 14. - 08:32:11
(570/677)
A TV készüléken van egy olyan gomb, amit ha megnyomsz, kikapcsol. Ha izgalomra vágysz, menj ki az utcára és figyeld meg, és hallgasd meg az embereket. Akár szóba is elegyedhetsz néhány szakadt (vagy nem szakadt) alakkal, akkor megtudod, hogy a mai lét is egy krimi.
A marslakók, nekem tetszik. Mégpedig azért, mert mese. Kicsi borzongással el lehet merülni benne. Azért a latin-amerikai szappanoperáknál lényegesen jobb.
2/10
Kulcskészítõ 2012 jún. 13. - 20:33:50 2/10
(569/677)
Hát, legalább a fõszereplõ csaj domborodó ikrei a helyükön vannak, mert azokon a melleken kívül amúgy sincs semmi jó helyen ebben a sorozatnak gúnyolt langyos lábvízben. És persze kínosan ügyelnek arra is, hogy még véletlenül se legyen izgalmas. Sitcomnak is, szappanoperának is röhejes, nem is véletlen, hogy hogy ezen utóbbiaknak általában nem egy szakma, hanem egy család vagy ez közösség szokott a fõszereplõje lenni. Ha valamilyen szakma képviselõirõl készül sorozat (Vészhelyzet, Helyszínelõk stb), akkor az nyilvánvalóan azért van, mert abban akad bõven fordulat és feszültség. Az újságírói szakma azonban valószínûleg minden, csak nem merõ izgalom, és még ha akadnak is olykor izzasztó percei, azok sem igen a bulvárban, hanem a politikai újságírásban fordulnak elõ, és azok se nálunk, hanem jó eséllyel a nagy vizen túl, ahol zöldel a pázsit Obama elõtt. Ha pedig ezidáig fordulatosnak is gondolta volna bárki ezt a szakmát, ezek után már nem lesz semmi kétsége sem afelõl, hogy bizony unalmas döglõdés az egész úgy ahogy van. Na meg egyébként is, ha a sorozat lángeszû írói valahol láttak már legalább egy valódi bulvárlapot, akkor meg vajon miért gondolják azt, hogy a bulvár az bezony nem foglalkozik politikával? Csak nem azért, mert az MTVA Hírcentrum csúnyán megtiltotta? Ejj, gyerekek, nem lesz ez így jó...
Javasolnám egyébként, hogy epizódonként legalább háromszor (vagy többször is akár), hangozzon el a szereplõk szájából NYOMATÉKOSAN valamilyen éppen felmerülõ, húsbavágó problémával kapcsolatban (pl. bedöglik a kávéfõzõ, nincs elegendõ gemkapcsuk, túl drága lett az elem a diktafonba, nem telik LCD monitorra csak snassz, bizományis projektorosra stb), hogy "errõl is az e'mútnyócév tehet", úgy legalább végre gerincesen kibújna a szög a zsákból, és a helyén tudnánk kezelni ezt a förmedvényt.

Szóval 2 pont. A csaj melleinek.
Dudlicsek 2012 jún. 13. - 16:55:04 Előzmény Véleményem
(568/677)
Egyetértek. Borzalom!
Véleményem 2012 jún. 13. - 14:39:56
(567/677)
Ez valami nagyon gagyi. Lefilmezem a napjaimat és csinálok belõle tv sorozatot, lehet hogy izgalmasabb lenne mint ez a sok nézhetetlen hülyeség.
1/10
Értetlenke 2012 jún. 10. - 21:47:40 1/10 Előzmény gaya
(566/677)
Nem baj! Majd elkeszdek valamit nézni online. A mocsok televízió meg elmehet melegebb éghajlatra a hazudozásával (mást ugy sem tud...) a sz@arlakójával meg a koreai szemetekkel együtt...
1/10
gaya 2012 jún. 10. - 09:05:30 1/10 Előzmény puszilva
(565/677)
Legalább annyi idõ után adnak valami nézhetõ kategóriába esõ mûsort.
Ajánlottam nekik hogy mindenképp 20órai sávba adják mert akkor meg tudnánk nézni és abba a sávba találnánk egy jó sorozatot.
Én a sci-fi sorozatok mellet a kosztümös távol keleti sorozatok rajongója is vagyok.
Legalább nézetõ kategóriájú sorozat lesz újra a palettán.
Igaz már elõre is kiakaszt az hogy karambolozik a gránát olimpiával és 2hétig vagy instabil idõpontban vagy egyáltalán nem is adják.
Szerintem még House rajongóknak is tetszene mert a Dzsángüm például az elsõ nõi orvos története.
Végül is mindenki azt néz amit akar de én fõleg azért is döntöttem így mert itt nincs mûsorközben reklám és azon túl legalább nem ismétlés mert az elmúlt 15 hónapban csak ismétléseket néztünk és most is a viasat6 már vagy 4szer kezdte elõröl a csillagkaput az elmúlt évben.
Nem baj ha sokakat hidegen hagy mert végül is ezek is szappanoperák csak távol keletiek.
A sci-fi sorozatokat is le lehetne szappanoperázni mert sci-fi téma egy szappanopera keretein belül.
Szó mi szó mostanában nem is néztem komplett sorozatot.
Mivel összefüggõek az epizódok kissé bajos róluk lemaradni mert akkor pár nap kell még visszarázódik az ember de ez legyen már a legkevesebb.
Különben szerintem a neve Iszannak fog hangzani és férfi lesz nem úgy mint az elõzõ háromba.
Beírtam nekik hagyják meg az eredeti címét mert ez olyan mintha Xenát vagy Herkulest vagy bármelyiket csak úgy leékkövezik letitkozzák stb.
Mert az eredeti címük a fõszereplõ neve és az sokkal jobb lenne címnek mint valami hülye aforizma én nem a cím alapján döntöttem hogy nézem.
Ezek a sorozatok olyanok mint egy nagy film.
Nekem bejöttek más is mondta már róluk egynek elmegy stb.
Mert ismétlések reklámok és egyéb baromságok helyett természetesen nézünk egy kosztümös távol keleti cuccot amit még nem láttunk a szinkron alapból elképesztõen sz@r szokott lenni de az legyen a legkevesebb.
Mindenki azt néz amit akar ha gondolok egyet még könyvet is olvasok stb.
Nagyon jó hogy kiderült az idõpont remélem beteszik 20órára biztos jobban fog nektek is tetszeni mint ez a Marslakók, ennél vagy 8csillaggal biztos jobban tetszik.
1/10
puszilva 2012 jún. 09. - 07:29:21 1/10
(564/677)
Pont egy hónap múlva kezdõdik Suni.
Tudom hogy ezek is szappanoperák csak távol keletiek de valahogy ezek a távol keleti kosztümös sorozatok nemcsak a nevek miatt hanem minden miatt bejönnek.

http://www.youtube.com/watch?v=8MKFgSpscw8&feature=related
1/10
hekkevo67 2012 jún. 08. - 14:57:21 1/10
(563/677)
Te ó ég, most láttam, hogy az EB miatt este nem lesz Marslakók. Most mi lesz velünk ?:)
mulao 2012 jún. 08. - 09:04:09
(562/677)
Eszter nõvérét Balogh Anna alakítja, jól láttam?
far vik 2012 jún. 07. - 22:33:48 Előzmény puszilva
(561/677)
Jó csaj. Jó plakát. Volt egy megszólalásig ilyem kolléganõm. Már õ is ringatott babát. Sci-fi meg jöhet.
1/10
gaya 2012 jún. 07. - 11:02:34 1/10
(560/677)
1/10
gaya 2012 jún. 07. - 10:37:04 1/10
(559/677)
Megkérdeztem õket és kiderült tényleg nem ez lesz.
Manapság már a kamuhírekénk is õrül az ember.
Pedig hogy felvillanyozódtunk hogy lesz valami annyi idõ után.
Ezért jó hogy rákérdeztem mert így megnyugodhatunk hogy csak valaki álhírt terjesztett.

Tisztelt Nézõnk,
filmszerkesztõnk válasza:
„Mi nem tervezzük.”
1/10
gaya 2012 jún. 06. - 20:19:42 1/10
(558/677)
Én ezt a V sorozatot vettem volna meg és venném is meg a helyükbe:

http://www.youtube.com/watch?v=LQoSCEMzJYE