Téma: Másik élet

9/10
Alysonnemaparker máj. 05. 21:50:30 9/10
(6/6)
Természetesen meg kellett néznem, hisz sci-fi rajongó vagyok.
...és pont a "Port"-os negatív kommentek miatt is meg akartam nézni. :D
Nem akartam elhinni, hogy a Netflix ennyire xart csinálna, mint ahogy véleményezték...
S valóban, nem is!
Én szeretném ajánlani a sorozatot! Előző kommentekből kiderül, hogy igen nehéz a téma, és sokan nem értik... :( Aki szerette a Solaris és az Annihilation alapvetéseit, itt megkapja nagyon töményen, zanzásítva. Akit érdekelnek a pszichológiai témájú filmek, itt megnézhet egy űrben zajló sztorit, legfőképpen a csoportdinamika elképzelt, bonyolult működéséről - jövőbeli látvánnyal.
Én kellemesen csalódtam!
(Az valóban igaz, hogy sokszor nagyot ugranak a sztoriban, és akár vissza is kell "tekerni", hogy "Mi van??" :D Meg bevallom, léptettem is a hosszú lelkizős részeken, amiket már úgyis elmondtak többször... :P
De sztem megbocsájtható, s ettől függetlenül nagy erkölcsi dilemmákat feszeget ez a sorozat is
mind a mára, mind a jövőre vonatkozóan!)
5/10
doktormacko1 ápr. 27. 17:22:53 5/10
(5/6)
5 /10 Egyértelműen csalódás számomra.
3/10
trafoka ápr. 08. 22:19:12 3/10
(4/6)
Ez egy marhaság... A történet még elfogadható lenne, de a megvalósítás katasztrofális. Megpróbál okos lenni, de akkora marhaságok vannak benne hogy képtelenség komolyan venni. Az intellektusodra nem fog hatni, de ez még mindig védhető lenne azzal hogy érdekes karakterek, jó dialógusok és jellemfejlődés lenne benne, azaz egy űrben játszódó karakterdráma lenne. Ehhez viszont borzasztóan bárgyú, az érdekes karakterek inkább skizofrénnek tűnnek, jó dialógusok pedig nem is voltak. Lehetne akkor egy szociológiai dráma, a környezet adott hozzá - egy űrhajón összezsúfolt legénység aminek a tagjai nem ismerik egymást, erre lehetne alapozni. E helyett erőltetett hülyeségeket kapunk amik sem felvezetve sem kibontva nincsenek rendesen, így ezen a téren sem állja meg a helyét. Folytathatnám, de minek... 3/10, amiből 1 pont Starbuck miatt jár, na nem mintha Katee Sackhoff vagy az ő karaktere olyan szuper lenne, inkább csak nosztalgiából.
5/10
Lidercek febr. 26. 19:35:10 5/10
(3/6)
röviden LOL goauldok, a teknő mivel repkednek gagyi , a történet sokat-futott ,de izgis más szereplőkkel
5/10
jozsi86 2019 dec. 05. - 18:20:12 5/10
(2/6)
Sok a felesleges sallang, drámázás, enyelgés, ami lelassítja a cselekményt. Ez az évad belefért volna 4-5 epizódba.
10/10
Timi Forrai 2019 nov. 02. - 19:27:37 10/10
(1/6)
Nagyszerűen adagolta az űropera, az akció, a kaland és a romantikus elemeket! Végig fenntartotta az izgalmat. Imádtam! Nagyon várom a 2. évadot! :D