3/10
acheter 2014 máj. 15. - 18:40:18 3/10
(120/140)
Döbbenetes, mennyire félresikeredett ez a harmadik rész, és akkor nagyon finoman fogalmazok!!! Eszembe jutott az elsõ rész: telt ház a moziban, végig röhögte a közönség az egészet, jó hangulat, jó sztori, jó karakterek, igazi vígjáték. Az akkori évek legnagyobb hasonló témájú vígjátéka. Na ezt itt sürgõsen el lehet felejteni. Üveges tekintettel néztem végig, már minden máson járt az agyam, majdhogynem nézhetetlen. Szánalmas, erõltetett folytatása egy olyan sikernek, ami 2009-ben még újdonság volt, meg lehetett lovagolni, és a legfontosabb, hogy meg is tudták az alkotók akkor. Jól írta valaki elõttem, kb. kétszer elmosolyodtam, és ENNYI!! Nem vicc, pontosabban de, egy nagy vicc az egész. Alan már inkább idegesítõ, mint vicces, a többiek meg tényleg csak hozzák végig a nagy semmit. Ezt nagyon, de nagyon nem találták el, méltatlan a trilógiához, mellette még a 2. rész is oscar-díjas!
2/10
NADALFAN 2013 nov. 19. - 21:57:20 2/10 Előzmény Sadenal
(119/140)
na én akkor valami más filmet néztem. ilyen hányadékot készíteni, nem szégyellik magukat az alkotók? poén nem nagyon volt benne max. 1-2 mosolyogtató jelenet, de nagyon erõltetett az egész. szépen leamortizálták ezt a trilógiát. féltem tõle hogy ilyen sz@r lesz , be is jött. 2/10 .
6/10
Sadenal 2013 nov. 10. - 19:33:02 6/10
(118/140)
Voltak benne jó poénok de azért itt már jócskán átestünk a ló túloldalára. Ezt azt hiszem mindenki érezte aki látta a korábbi részeket. :O


6/10
4/10
ALDO 2013 okt. 22. - 00:10:10 4/10
(117/140)
Ami még lemaradt:

SPOILER

2013-ban komolyan arról kell szólni, egy lazulós, piálós, haveros, könnyedebb hangvételûnek szánt vígjátékban, hogy eszméletben kutyákat fojtanak meg, belelõnek valakit a medencébe, és heroinos partit szerveznek? Mert ha valaki szerint ezek kellenek egy ilyen filmbe, akkor azzal szerintem komoly bajok vannak.

SPOILER vége

Bradley Cooper és Ed Helms, akik relative tehetséges színészek pedig semmit nem csináltak, csak b*megeltek egy sort, Zach pedig hozta az egyetlen karaktert, akit képes eljátszani: a debil, infantilis, idiótát, aki inkább kínos, mint humoros.
Már a kettõben is reméltem, hogy a kínai f*szkalap túllõtte magát és most is hangosan ujjongtam, amikor John Goodman beleeresztett egy tárat a csomagtartóba, erre megint megúszta.
Ha léteznek a man in black-féle emléktörlõ, kivakuznám a 2. és 3. részt az agyamból. Ha lesz negyedik rész, puskával sem kényszeríthetnek, hogy megnézzem.
Csodálkoztam, hogy elmaradtak a fingós, szarós, buzizós poénok.

10/4 nagy jó indulattal.
4/10
ALDO 2013 okt. 21. - 20:31:13 4/10
(116/140)
Nem tudom mit gondoljak errõl a filmrõl. Azon már túlléptem, hogy a második rész az elsõ pofátlan koppintása volt más helyszínnel. De ez? Az elsõ fér órában gyakorlatilag semmi sem történik és utána sem sok minden. Allan karaktere sokszor már inkább nevetséges és kínos, mint humoros.
Kb. az elején kellett volna ellõni, hogy Allan összejön a zálogos csajjal, jön a legénybúcsú, aztán megint filmszakadás, de nem, azt majd a negyedik részbe, hogy húzzanak még le róla száz bõrt.
SPOILER
Azt sem értem, ha Marshall, akkor kemény bûnözõ volt, miért nem tudott megtalálni egy piti tolvajt, aki lenyúlta az aranyat. Már csak a kapcsolatai miatt is elõ kellett volna keríteni. Ehelyett odaküld három szerencsétlen balherét, akik csodával határos módok megtalálják Chowt Vegasban. És még ekkor sem küldi oda az embereit.
SPOILER vége

Akármennyi részt gyártanak az elsõt soha az életben nem tudják felülmúlni.
4/10
Ze74 2013 okt. 16. - 14:24:08 4/10
(115/140)
Az év csalódása,hát ha még belegondolok,hogy elõre nagy dobásnak reklámozták....de hát ez az én bajom a megtanulhattam volna reklámoknak ne higgy!!! (Mellesleg mikor megtudtam,hogy a reklám mekkora átverés,ez nekem nagyobb trauma volt az életemben mint hogy nincs húsvéti nyúl)
Kár volt érte erõltet,már-már szánalmas,tényleg csak 2,azaz kettõ poént találtam benne...ezért kár volt össze verbuválni a csapatot,pedig az elsõ kettõ igazán tetszett.
9/10
Bob19 2013 okt. 10. - 09:18:28 9/10
(114/140)
Szerintem is jó volt ez. Nekem még jobban is tetszett mint a 2. rész. Az, hogy nem voltak másnaposok engem nem izgatott, vígjátéknak tökéletes választás. Gondoljatok mellé egy másik címet és úgy nézzétek.:P
Mellesleg itt az emberek többsége nagyon rosszul pontoz, mert ha ez szerintetek 6 pont, akkor nem értem, hogy pl Adam Sandler Apa ég! címû förtelme miért kapott 6,4 pontot mikor az ennek a filmnek az árnyékában sincs. Csak hogy egy példát említsek a sokból.
tomy88trance 2013 okt. 06. - 21:42:55
(113/140)
Zárásnak szerintem jó volt ez, a vége jelent viszont hagy egy kérdõjelet, na meg ugye 4en vannak és ha jól emlékszem mindegyik rész másra koncentrált, szóval lehet lesz egy 4. rész is? Esetleg,ha igen akkor kezdõdhetne ott ahol a buli itt kezdõdött,hogy azért a címhez is hûek legyenek :D
1/10
mimzy 2013 okt. 04. - 18:03:02 1/10
(112/140)
Töketlen volt és nem is voltak másnaposok. A filmnek úgy lett vége, ahogy kezdõdnie kellett volna.
3/10
Istenasszony 2013 okt. 04. - 08:56:18 3/10 Előzmény Meklód fia
(111/140)
Egyetértek. Amúgy a film harmatgyenge.
6/10
Semprini 2013 okt. 03. - 14:06:43 6/10
(110/140)
Az immáron trilógiává bõvült Másnaposok 3. részének 10/6-os átlaga szerintem pontosan annyi, amennyit megérdemel, de megértem azt is ha valakinek egyáltalán nem tetszett. Én azért jókat röhögtem néhány jeleneten, persze ezek szinte kivétel nélkül Zach Galifianakishoz kapcsolódtak, de továbbra is azt állítom, hogy Alan karaktere 80%-ban attól vicces, hogy Scherer Pétert kapta szinkronhangnak, eredeti hanggal nézve egyszerûen csak egy tohonya melák.
Miután a második rész az elsõ film pofátlan megismétlése volt, más helyszínen és néhány apró változtatással, a harmadik részre kicsit megerõltették magukat az alkotók, és legalább látszik az igyekezet, hogy valami teljesen mást akartak, na persze így meg a cím nem stimmel, hiszen ezúttal nem az a kiindulóhelyzet, hogy egy átmulatott buli után felébrednek és nincs meg az egyikük, akit a film végéig keresnek, ez a jelenet itt a film legvégére tevõdik át. Újdonság továbbá, hogy ezúttal nem lopnak el egy állatot sem, tigris és majom helyett viszont van egy zsiráf rögtön a film elején, majd néhány harci kakas, valamennyi csúfos véget ér, nyilván sokakban ez is ellenérzést válthat ki, még ha nem is igaziból történik mindez. A poénok egy része lapos és/vagy ízléstelen, de még így is marad jó pár, amin lehet röhögni. A kínai fickó most már fõszereplõvé lépett elõ, nekem már az elõzõ részben is kicsit sok volt, itt még idegesítõbb karaktere, de hát most köré épült az egész sztori, nem tudták kihagyni.
Mindent összevetve tehát a 3. rész sokkal eredetibb sztorival operál mint a második, viszont valamivel kevésbé vicces, mint az elsõ, valahol tehát a két rész közé tenném színvonalban. Egy gyenge közepest azért megérdemel. Ugyanennyi ráfordítással jobb is lehetett volna, de hát most ennyire futotta. Lassan már közhely, de Hollywoodnak elsõsorban jó forgatókönyvírókra lenne szüksége, azokból nagy hiány mutatkozik.
zozo75 2013 okt. 01. - 13:17:16 Előzmény Meklód fia
(109/140)
Csatlakozom. Na meg a film is gyenge volt.
Meklód fia 2013 okt. 01. - 08:27:32
(108/140)
**Spoiler**
Egy vígjátékba nem kellenek állatgyilkolós jelenetek, ott már valami nagy baj van a készítõk agyában ha szerintük ezzel lesz viccesebb a film. Inkább felháborító volt ez sem mint vicces.
jackasszoli 2013 szept. 30. - 20:30:20
(107/140)
Spoiler:
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem tudtam azon röhögni, hogy megölnek egy zsiráfot, kakasokat fojtanak meg párnával, kutyákat mérgeznek meg, valamint fekete Doug is meghal.
A szereplõk is csak úgy vannak, nincs külön szál senkirõl, kivéve Alanrõl, aki a végén megházasodik!
HA nem létezne az elsõ két rész, ezt a filmet nem is hívhatnák másnaposoknak hiszen egy korty alkoholt nem isznak a fõszereplõk.
10/3.
2/10
Jani3333 2013 szept. 30. - 11:24:35 2/10
(106/140)
Ha az egész film olyan lett volna mint a film végén a jelenet, akkor azt mondom.... De így... 2/10
Meklód fia 2013 szept. 30. - 11:14:38
(105/140)
nem volt ez rossz, a bónusz jelenet elég jó lett a végén
5/10
offtopic
_Freddy_ 2013 szept. 30. - 10:56:39 5/10 Előzmény czky78
(104/140)
vagy még egy kivétel...egy jót aludhatsz rajta :D de akkor is vedd halkabbra mert Chow visitozásaitól lehet felébredsz xD borzalom ez a film, a Nagyfiúk 2-vel karöltve (ÁMEN)
1/10
LanyUs 2013 szept. 29. - 20:14:25 1/10 Előzmény Voltaire007
(103/140)
A film értékelése: -6,1/10 ( ez reálisabb lenne )
1/10
Voltaire007 2013 szept. 29. - 17:49:54 1/10
(102/140)
Ez nagyon gagyi volt. Értékelhetetlen.
Helgi 2013 szept. 29. - 16:13:10
(101/140)
Hatalmas csalódás volt!!!Anno az elsõ két részt moziban néztük meg és mindkettõn könnyesre nevettük magunkat!Ez a film csak gyenge árnyéka az elõzõeknek és cseppet sem sikerült a bombasztikusra a befejezés!Minta nem is vígjátékot néztem volna...erõltetett volt és inkább "akciófilmre" hajazott a történet!A legvégén volt benne egy kis poén de már az is elcsépelt volt számomra!Szerintem pocsék lett és unalmas! 10/4