fc.kenyér 2007 máj. 02. - 18:49:12 Előzmény zszoltan
(22/222)
kösz, hogy aggódsz(: orvosaimnak köszönhetõen már alig remeg a kezem bakancskötés közben(:
babajaga 2007 ápr. 29. - 22:29:47
(21/222)
sztem mindhárom rész egyben egy kb. 10 másodpercnyi lelki tisztításnak felel meg. és ehhez néz végig 6 órányi filmet az ember...
Zolkó 2007 ápr. 29. - 10:02:17
(20/222)
A harmadik rész már ingadozik a gagyi és a röhelyes között.
zszoltan 2007 ápr. 29. - 09:45:18
(19/222)
Több olyan véleményt is hallottam, hogy a harmadik még a másodiknál is rosszabb. És szerintem is.

Amúgy nem azért néztem végig, mert tetszett. Csak volt a második rész végén egy jelenet, ami egy rendkívül furcsa dolgot sejtetett. Pusztán arra voltam kíváncsi, hogy a befejezõ részben megmagyarázzák-e. Nem történt meg. Persze talán nem is volt célja az alkotóknak, hogy a nyitvahagyott kérdéseket megválaszolják...

A Mátrix trilógiával alapjaiban csak annyi bajom van, hogy fokozni akarták a fokozhatatlant. Neked tetszett az Újratöltve?
Krande 2007 ápr. 29. - 09:18:42
(18/222)
Mit kell ezen felhúzódni??? Akinek nem tetszik, az kikapcsolja a TVt... akinek meg tetszik, az meg utána ne anyázzon csak azért, mert akkor õ a nagyarc. Semmivel sem frosszabb, mint a Mátrix-Újratöltve.
Andrea 2007 ápr. 28. - 14:21:49
(17/222)
Helloka, nem tudjátok, h mi a címe annak a számnak, amikor a reklámba is mutatták és allatta ment?
zszoltan 2007 ápr. 28. - 13:41:12
(16/222)
Hát, bizony elég nagy szegénységi bizonyítványa a történet ellaposodásának, hogy a harmadik rész végére már ilyen formális eszközzel emlékeztettek a hasonlóságra. (Bár én inkább párhuzamnak éreztem a történteket, és nem paródiának. A zárójelenetre én sem tudok mást mondani: nevetséges...)
zszoltan 2007 ápr. 28. - 13:23:45
(15/222)
Az említett idézet komoly. Bár nem könnyû megfejteni, hogy mit akar mondani. De a filmmel kapcsolatban nagyvonalakban igazad van. Csak ne izgasd fel magad ennyire. Ha az elsõ részt láttad, akkor láttad a Mátrix-ot. A többi már csak szükségtelen túlragozás volt. Különösen a harmadik rész...
Igénytelen történetvezetés, eltúlzott akciójelenetek, giccses párbeszédek. Zion ostroma egyszerûen szánalmas volt: mintha az õrszemek balettoznának az emberek szórakoztatására (de legalább az kiderült, miért éppen polip alakúak). A többit inkább fel sem idézem, mert megint felizgatom magam azon, hogy ezt még akció-paródiaként sem tudnám még egyszer végignézni.
Egyedüli szórakozásom az volt a film nézése közben, hogy az alkotók ötlethiányán röhögtem. A zérónak értékeléstõl - a Mátrix-világ iránti tiszteletemen kívül - csak az menti meg, hogy a látványos kivitelezés percekre képes feledtetni velünk az alkalmazott sablonok laposságát. És mégiscsak megmagyaráz valamit a második részben csak megsejtetett igazságból...

Forma:2 + Tartalom:1
3/10
zszoltan 2007 ápr. 28. - 12:58:19
(14/222)
Igaz, ha a 'sárga Mátrix'-ot tartjuk a trilógia lényegének...
Asha 2007 ápr. 28. - 11:07:29
(13/222)
Ejha.
Hát erre nem találok szavakat. Szerintem még mindig van benne meg kis mentális plusz (naivan bedõlök az orákulum szövegének), de a többitõl besokalltam. Feleslegesen csöpögõs jelenetek, eltúlzott és túl látványosnak vágyott akció jellemzi az egész filmet. Az, hogy 5percenként valakit átrugnak ripityára törõ falon, már csak a hab volt a tortán, még nevetségesebbé tette az összhatást..
Persze, hogy a trilógia története így kerek, de miért, istenem, miért így kellett megcsinálniuk???
Anita2 2007 ápr. 27. - 22:42:09
(12/222)
Pedig muszáj! A vége a legjobb!
fc.kenyér 2007 ápr. 27. - 22:40:23
(11/222)
Sajnálom, nem bírtam tovább nézni. Lehetetlenség volt
Anita2 2007 ápr. 27. - 22:39:30
(10/222)
A végén.
Anita2 2007 ápr. 27. - 22:38:09
(9/222)
Rátapintottál a lényegre! Ezért mondtam,hogy paródia! Tudom,hogy mit parodizálnak ki! De szerintem mindenki tudja! Pedig érdekes a befejezés! Csak figyelj KR "testhelyzetére"(?)
fc.kenyér 2007 ápr. 27. - 22:32:32
(8/222)
Véletlenül odakapcsoltam...és épp akkor mondta a Fõhõsnõ a Fõhõsnek(Keanau Reevesnek), hogy REMEGÕ KÉZZEL NEHÉZ A BAKANCSOT BEKÖTNI. Nos, ez vicc vagy vegyem komolyan? Ez a film az emberiség harcáról szól vagy arról, hogy kúrva jó technikával hogyan csináljunk egy kúrva szar filmet? Sajnos tovakapcsoltam, mer már REMEGETT a kezemben a távlökõ.(: Egyébként a kérdés komoly. Mi a jó a Mátrixban? Tudom, mi a film. Láttam az elsõ epizódot, az még nézhetõ volt.
Anita2 2007 ápr. 27. - 22:02:37
(7/222)
Szeretem én is,de mintha a 2-3. rész paródia lenne... Annak is szánták...
felh 2007 ápr. 27. - 08:37:33
(6/222)
Számomra nézhetetlen zagyvaság... A Mátrix valóban újdonságot hozott a cselekményt és a technikai megvalósítást illetõen is. De a folytatás(ok)ról nekem az 'Egy rókáról több bõrt... ' szólás-mondás jut az eszembe... :(
Zavaros elméletek... végtelen hosszúra nyúló és ismétlõdõ küzdelmek, amelyek bár látványosak, nem viszik elõre a cselekményt.... A második részt közben is el-elkalandozott a figyelmem, a harmadikat meg egyenesen ki fogom hagyni. A Mátrix után számomr az Újratöltve és a Forradalmak nagy csalódás... becsapottnak és (egy mozijegy áráig )kifosztottnak érzem magam...
Alternat 2007 ápr. 24. - 10:13:12
(5/222)
Nekem is tetszett mind a három rész. És mind a három másért. Szerintem teljesen rendben van a trilógia. Mind a háromnak más hangulata van. Sõt, ennek a harmadik résznek meg különösen más. Az egész háborús jelenet elõkészítése, ahogy várják, hogy mikor törnek be a gépek... végig bele tudtam magam élni. Az meg hogy csak akcióról szólt a második, harmadik rész... hát persze, de így lett kerek a történet. Mind a három film kellett hozzá.
FaJani 2007 febr. 12. - 07:30:08
(4/222)
Nos. Azt, hogy mi a Matrix, már az elsõ részben feltárják elõttünk. Tudatalatt skatulyázzák be általánosságban a másik két részt, hiszen abban már valóban nincsenek agycsavarásos gondolatok. Van valami, ami nem a valóság. Ami nem jó, vagy inkább nem mindenkinek jó, ezért további két epizódon keresztül küzdenek ellene. S hogy mennyire fordulatos? Számtalan trilógia hasonlítható szerkezetében.

No fika

Nem kellenek százalékok. A három rész együtt verhetetlen!
Newcastle United 2006 aug. 09. - 23:40:40
(3/222)
Nekem egyedül az elsõ tetszett, abban még rejlettek mély gondolatok is, a másik két rész viszont sajnos már csak az akcióról szólt.