Téma: Maverick

sipka 2007 júl. 31. - 21:42:17
(26/126)
Örülök hogy tetszett eme írományom :)
sipka 2007 júl. 31. - 16:58:52
(25/126)
2007 július 22.-e. Felkeltem, elvégeztem ügyes-bajos dolgaimat :) tisztálkodtam, és egy kiadós reggelivel folytattam a (hagyományokhoz hû) teendõimet. Majd, egy kis idõ után gondoltam magamba, hogy beletekintek a nagy népszerûségnek örvendõ filmrajongók "Port"áljára. S éppen a zseniális elmémnek csíráit vetném el egy fórumhozzászólás keretében, amikor eszembe juttot hogy a "Maverick"-be is írnom kéne valamit. (S ekkor kezdödött a baj, amit nem sejthettem elõre!) Megemlitettem Jodie Foster nemi hovatartozását! Ekkor még azt gondoltam, hogy ez egy kis ártatlan információ átadás az eme tényt nem ismerõ embereknek. DE NEM! FORRADALMAT CSINÁLTAM! :) Csak nem úgy ahogy én elképzeltem. Elrontottam, nem kicsit, NAGYON. Errõl a "témáról" volt szó a fórumban reggel, éjjel meg este. :) Nem akarom tovább csinálni, vagy megcsináljátok nélkülem......de ismerõs nekem ez a szöveg. :) Hol is tartottam? Ja, igen........szóval az a lényeg hogy beszélgessünk most már másról is. Mondjuk már látom, hogy Mel Gibson van terítéken. Akkor ehhez én is hozzászólok: Ennek az aktornak jó lehet a prosztatája, mivel már 7 gyermeke van :) Amúgy szerintem nem rossz színész, de rendezõnek elég "egyedi". (Legalábbis a szenvedést, a vért, illetve ezek mozzanatait szívesen ábrázolja filmjeiben.) S azon a híren hogy Mel Gibson illuminált állapotba került, szerintem nem kell felháborodni, mivel az ember egyszer-egyszer csak felönt a garatra, ha olyan érzelmi hangulatba van, amely ezt megindokolja. (Például ilyen hangulati tényezõ lehet: Érettségi letétele, a sör árának csökkenése :) stb, illetve lehet az ivászat oka a mély depresszióba esés, vagy éppenséggel egy szomorú történés az ember életében stb.) De az biztos, hogy nagyon jó filmjei vannak :)
Hesztia 2007 júl. 31. - 15:45:04
(24/126)
Tökéletesen egyetértek azzal, hogy sokkal inkább sztár, mint jó színész. De azért a sztár szót esetében inkább a klasszikusabb értelemben értem, mert ma már mindekit annak hívnak, aki egyszer is ledobta a a kamera elõtta bugyiját. Õ azért még készített jó néhány olyan filmet, amiket szívesen megnéz az ember újra és újra.
Attól, hogy tett pár számodra ellenszenves kijelentést, az nem jelenti azt, hogy a magánéletben állandóan õsbunkó (kétlem, hogy olyan nagyon komolyan gondolta volna részegen, amit mondott). Ugyanolyan esendõ ember, mint bárki más, csak mondjuk másról épp nem készültek részeg fotók, noha lehet, hogy hatszor annyira alkoholista v. állat, mint õ. Ezért tudom én ilyenkor piszkosul sajnálni a hírességeket - hiába van egy valag pénzük -, mert minden gyenge pillanatukból világszenzációt csinálnak.
Hesztia 2007 júl. 31. - 14:38:14
(23/126)
Nem akarok vitát szítani, de miért is barom? Mert csinált néhány provokatívfilmet v. volt pár olyan megnyilvánulása, ami böki egyesek csõrét? A média nagy úr...de nem mindig minden firkálmányt elhinni.
Nekem speciel sokkal meggyõzõbb az, hogy hét gyereket nevelt fel ugyanazon nõ oldalán v. hogy a kollégái elismerõen nyilatkoznak róla.
sipka 2007 júl. 28. - 22:24:22
(22/126)
Nincs gáz :) S nyugodtan fórumozzál, mert például az Anakondához írt vélemény nyilvánitásoddal egyetértek :)
Rince 2007 júl. 28. - 22:08:56
(21/126)
Hát ez gáz. Életemben nem volt még ekkora illúziórombolásban részem. Most a találkán cserélhetem ki magamat a húgommal ;)

Bocs a bunkóságomért, különben meg nem kötõdött a filmhez :P. Minek is kell nekem fórumozni...
Lasagne 2007 júl. 28. - 20:40:24
(20/126)
A filmet egyszerûen imádom, még mindíg tudok rajta nevetni
Színészek nagyon jó választások voltak:)

Judi Foster tényleg az....sajnos ez van. Élettársával is láttam már képen és együtt nevelik a gyerekeket.
csirke 2007 júl. 28. - 19:35:14
(19/126)
Én is többször hallottam, hogy leszbikus, de ez igazából nem tök mindegy? Beethovent is homoszexuálisnak tartották, dehát ugye nem ezért szeretjük. Én például azért szeretem Jodie Fostert, mert nem annyira szép - szerintem - mint mondjuk Miss Jolie vagy Eva Longoria, ezért nem is annyira babaszerepeket kap, így aztán meg is tudja csillogtatni, amit tud. Teljesen bele lehet feledkezni a játékába, mert õ is bele van feledkezve a szerepbe. Az ilyen színészeket nagyon szeretem.
(Persze van ellenpélda is, például Susan Sarandon ronda is meg nembejövõs a játéka, Charlize Theron meg szép is meg bejövõs is).
Azt nem tudom, melyik leszbikus:)
sipka 2007 júl. 28. - 18:27:45
(18/126)
Lehetséges, hogy egy kicsit elhamarkodtam ezt a kijelentést, miszerint "Jodie Foster leszbikus" lenne. De néhány tényt azért vegyünk figyelembe, eme megkérdõjelezett "pletykát" illetõen. Az egyik az hogy Jodie Foster testvére, Buddy Foster megjelentetett egy életrajzi könyvet, amelyben azt írja le hogy húga biszexuális! Mivel tanúja volt annak, hogy Jodie egy 10 évvel idõsebb tervezõ"nõ"vel létesített kapcsolatot. De most tegyük fel azt hogy a bátyus hazudott, csak azért hogy jobban vegyék a könyvét. De van egy második "furcsa" dolog is, és pedig hogy nincsen apja a két gyermeknek, akit Jodie Foster világra hozott. Egyik interjúban sem említi hogy lenne férje, vagy élettársa. Te meg azzal próbálod bizonyítani hogy nem leszbikus, hogy felemlegetted a két gyerekét, és hogy 2002-ben a nemtudom én hanyadik volt a világ legszebb nõi között?! De elárulom neked, hogy bizony a leszbikus nõk is tudnak szülni! Tudod, (biztos hallotál már róla) MESTERSÉGES MEGTERMÉKENYÍTÉSSEL! S a leszbikusok nem mutánsok, és nem is egy messzi-messzi galaxisból idetévedt jövevények, hanem NÕK! Tehát simán szerepelhet egy gyönyörû, a saját neméhez vonzódó színésznõ is a Top 50-es legszebb nõk listáján. De azért itt van két oldal (a többi száz mellett) ahol megemlítik Jodie Foster másságát:

<a target="_blank" href="http://www.mtv.hu/magazin/cikk.php?id=102947" title="www.mtv.hu/magazin/cikk.php?id=102947">www.mtv.hu</a>

<a target="_blank" href="http://www.origo.hu/noilapozo/presszo/20020412jodie.html" title="www.origo.hu/noilapozo/presszo/20020412jodie.html">www.origo.hu</a>

Amúgy bocs hogy megzavartalak a "Minimax" nézése közben :D
Rince 2007 júl. 28. - 14:47:08
(17/126)
Maverick 2? Na ez az a film amibõl nem kéne 2. részt csinálni, fõleg nem ezekben az években, mikor csak úgy ontják a folytatásokat, de nem a filmkultusz miatt, hanem a pénzért.
Ez olyan mintha az "Idétlen idõkigbõl" vagy "Az ember aki túl kevesett tudottból" csinálnának folytatást. Nem kéne...
Rince 2007 júl. 28. - 14:44:04 Előzmény sipka
(16/126)
Sztem vígjáték alapmû, dehát kinek a pap kinek a papné.

Jodie Foster lezbikus? Végül is van egy 9 és egy 6 éves gyereke, és 2002-ben a világ 50 legszebb nõje közé választották, de biztos neked van igazad. Sok Storyt meg Blikket olvasol mi? Ha küldesz errõl 1 linket akkor elfogadom, egyébként meg kacsa az egész

A filmben a bankrablós jelenet nagyon jó poén Dany Gloverrel. A vájt fülûek még a Halálos fegyver dallamát is kihallhatják egy pillanatig :) Ajánlom mindenkinek
Hesztia 2007 júl. 28. - 10:23:41
(15/126)
És szinkron sincs rajta.:(
Nem vagyok szinkronpárti, de ehhez a filmhez sztem alap.
kustela 2007 júl. 28. - 07:33:08
(14/126)
Visszaszívm: megjelent. Csak épp nem megrendelhetõ ott, ahol megtaláltam :(
kustela 2007 júl. 28. - 07:31:52
(13/126)
Miért nem jelent meg ez a film DVD-n?
sipka 2007 júl. 22. - 12:00:12
(12/126)
Nekem is nagyon bejön ez a film. Tele van humorral, és kalanddal. Eredetileg egy azonos címmel rendelkezõ western sorozat alapján jött létre ez a film. Abban a sorozatban Mavericket, a filmben szereplõ rendõrbíró játszotta (vagyis James Garner). Amúgy (igaz ez nem kötödik a filmhez) tudtátok hogy Jodie Foster leszbikus? Ha nem, most már tudjátok :) Mondjuk ez nem akkora baj, mert szerintem nagyon jó színésznõ, és eltudja dönteni mi a jó a számára. (Már életvitelileg.) Amúgy most elárulok valamit amit, szerintem örömmel fognak hallani a Maverick rajongók: EL FOG KÉSZÜLNI A FILM MÁSODIK RÉSZE!!!!!! Mel Gibson és James Garner már benne vannak, de Jodie Foster még nem nyilatkozott. (Mondjuk még elég messze vagyunk attól, hogy végre lássuk a második részét a mozikban.)
Lisa111 2007 júl. 21. - 20:53:41
(11/126)
Már csomószor láttam, és sose unom meg...Mind3 fõszereplõ szuper, fõleg Mel Gibson. 'a kabalaing'
kevinspéci 2007 júl. 21. - 14:57:00
(10/126)
Nagyon szeretem én is ezt a filmet.
Itt minden pillanatban valaki átvág valakit. S mikor azt hiszed, már tényleg nincs több átvágás, hát rájössz, hogy átvágtak.

Klafa.
*Bátorszív* 2007 júl. 18. - 13:42:53 Előzmény Alternat
(9/126)
Könnyed kis vígjáték; semmi több...; de azért esti kikapcsolódásnak elmegy... ... ...;
zszoltan 2007 júl. 18. - 11:20:41 Előzmény Noncsa
(8/126)
Valami ilyesmi, de elég rég láttam. Most ismét megnézem.
Alternat 2007 júl. 17. - 10:06:57
(7/126)
Nekem tetszett... :-)