Krittyina 2010 dec. 04. - 12:40:17
(1394/1434)
Mivel én is csak az utolsó 3évadot láttam én is elhatároztam hogy elkezdem elõrõl.Mondjuk kicsit rossz lesz hogy tudom közben kivel mi fog történni de tapasztalat hogy egy sorozat többszöri megnézésével új értelmet nyer sok minden.
Szép hétvégét nektek!
SWENN 2010 dec. 03. - 23:15:12
(1393/1434)
Üdv! - Én itt nem voltam rajongó, de észrevétlen rászoktam....
Azután kimaradtak részek...azután kezdett hiányozni...

Most alig várom : dec. 6-án reggel 7.10-kor és 8.10-kor - kezdik elõlrõl a teljes sorozatot az Univerzal Channelen /napi 2 rész/2 óra/
Elhatároztam, hogy felveszem õket (mert dolgozom) és hétvégén majd maraton-nézem...azután megint ráveszek, stb
Így voltam a drága jó Quinn doktornõvel is - és nagyon hiányzott mikor vége lett...(nem csak nekem)
Misker 2010 dec. 03. - 11:41:23 Előzmény Krittyina
(1392/1434)
Általában ilyen pörgõs szokott lenni, én igyekeztem úgy felfogni, hogy néha nagyokat ugranak az idõben. Néha túl nagyokat is, de még mindig jobb, mintha vontatott lenne. Esetleg az is csalóka lehet, ha naponta nézzük, vagyis sûrítve, míg eredetileg heti sorozatnak készült.

Fõleg az utolsó elõtti részre én nem mondanám, hogy összecsapott, én például külön díjaztam a ki nem mondott szavakkal történõ összenézéseket. Amikor tudjuk, hogy mire gondolnak, de õk csak néznek egyet. Szerintem egész jól ki volt dolgozva.

Egy a lényeg, szerintem is kár, hogy vége lett, viszont az is igaz, hogy nehéz lett volna már újat hozni benne, mármint új cselekményt. Új szereplõket legfeljebb. A régiekbõl pedig ismét eltávolítani párat, akik boldogan élnek tovább, valahol.

Az alapkoncepciót már eléggé kimerítették, néha többszörösen is. Megint egy birkanyíró verseny? :-) Kerítésépítõ bajnokság? Én már így is attól tartottam, hogy a sorozat végére körbekerítik egész Dél-Ausztráliát. :-)

De nyilván nem szeretnék gúnyolódni, ritka jó sorozat volt, én majd ezután fogom megnézni a korábbi évadokat is. Szimpatikus szereplõk, környezet is nagyon ott volt, kellemes kikapcsolódás, mi kell még?

Látom, volt itt hozzászóló, aki csak belenézett, de ezzel az a gond, hogy 1-2 epizód alapján nem lehet jól megítélni az egész sorozatot, mert vannak benne lazább, egyszerûbb, komolyabb, drámai stb. sokféle rész. És hiába vannak visszatérõ dolgok is, ami szinte elkerülhetetlen egy ilyen hosszúra nyúlt sorozatnál, mégis nem azt kell nézni szerintem, de ezt már mindenki maga tudja, hogy mit lát benne.

Legtöbb sorozatnál eleve kell néhány rész ahhoz, hogy a nézõ megszokja az elsõre idegen arcokat, akikkel idõvel szimpátia alakulhat ki, de ez így mûködik, más téren is (munkahely stb.). Vagy utálat, ha jól játszik a színész, akit meg kell utálni. A sorozatkészítõk persze direkt építenek is a "függõség" természetes kialakulására.
bandi1024 2010 dec. 02. - 22:11:05 Előzmény szurka
(1391/1434)
Nagyon szomorú vagyok január vége óta követtem figyelemmel a történéseket tisztára az életem részévé vált. Most olyan hiányérzetem van. Én sem vagyok sorozatfüggõ de ez tisztára kikapcsolt.
Krittyina 2010 dec. 01. - 22:24:53
(1390/1434)
Ez a nap is eljött..tiszta depis lettem..azért tényleg legalább fényképen mutathatták volna a régieket.Kár hogy nem lett folytatás elnéztem volna ahogy felnõ Xander:)....
Mindenkinek szép és boldog ünnepeket..:)
zamby 2010 dec. 01. - 21:06:09
(1389/1434)
Sajnálom, hogy vége lett. Nem vagyok sorozatfüggõ, de ezt végignéztem, és még sokáig elnéztem volna. Nagyon imádtam, ki nem hagytam volna egy részt sem. Ami nem tetszett, hogy a kezdeti szereplõk sorra kiíródtak a sorozatból, és a végére egy sem maradt belõlük.
szurka 2010 dec. 01. - 14:53:59
(1388/1434)
http://www.youtube.com/watch?v=BXNXMyXIwKo&feature=related
nézzétek meg érdemes.
Egyébként Steve fent van a facebookon természetsen a civil nevén.
szurka 2010 dec. 01. - 14:36:37
(1387/1434)
Mit szóltok a sorozat végéhez? azért gondoltam csak lesz Happy End. És mi van Steve új pasijával...a nagy semmi vagy a fantéziákra van bizva, mint az egész folytatás. Hiányozni fog::((

sziasztok, és mindenkinek Boldog ünnepeket. Jó volt veletek chatelni:)
Krittyina 2010 nov. 30. - 10:20:13
(1386/1434)
Nekem a tegnapi rész annyira fura volt..azért látszik hogy ezeket már összecsapták..

Ha valaki nem látta még:***SPOILER***
Nekem az volt a fura hogy megjelent az új doki és rá 10percre már csókolózik vele Steve..nem volt ez egy kicsit gyors??Meg olyan fura hogy nemrég még Jodi meg Kate vitte a szálakat õk már sehol sincsenek..s régi szereplõket meg sem említik pedig azért jó lett volna..**SPOILER***

már csak 2 rész..:(
Krittyina 2010 nov. 30. - 10:16:55
(1385/1434)
Szia!

Ingrid férje megfenyegeti Ingridet hogy nem hagyja hogy boldog legyen.Ingrid rájön hogy Grace szerelmes Marcusba és ezért (IS) megrendezi az eltûnését balesetnek álcázva.A többiek (Ben,Grace,Marcus) megzsarolják a pasit hogy fel volt szerelve kamera így fel lett véve mikor az megtámadta Marcus autóját.A férj bevette és pénzt ad a kazettáért Bennek amit videóra vesznek így ezzel a bizonyítékkal letartóztatják a pasit.
Ingrid eltûnik,Marcus maga alatt..

Remélem érthetõ volt.:)
Khemiszti 2010 nov. 29. - 18:14:24 Előzmény Khemiszti
(1384/1434)
Halihó!
Elmondaná nekem valaki,hogy pénteki részben mi történt? A kép összetöredezett és hang sem volt. Köszi!
jacqueline 2010 nov. 27. - 22:54:15
(1383/1434)
nekem ismerõs volt a neve, de nem tudtam honnan. most így már megvan. köszi :)! egyébként szerintem eléggé csúnyácska...
nikato 2010 nov. 27. - 10:28:59
(1382/1434)
Csak most tudtam meg, hogy Grace alakítója (Abi Tucker) alakította a Szívtipró gimiben Jodie-t. Nem semmi..
Khemiszti 2010 nov. 27. - 00:52:24
(1381/1434)
Az éjszakai adást néztem, ill. néztem volna, ha a kép nem töredezett volna össze. Se hang se kép .
Nem tudom ,hogy nálam volt a hiba-bár minden csatorna jól mûködött ezt kivéve.
Lemaradtam és fogalmam sincs,hogy mi történt,pedig izgalmasnak igérkezett.
Legyen valaki oly kedves és írja le ,hogy mi történt ebben a részben. Sikerült a rendõrt kivédeni? Mi lett Marcosszal,stb,?
Elóre is kösz!
szurka 2010 nov. 25. - 17:30:25
(1380/1434)
Ha van közöttetek KATI, akkor boldog névnapot::))
szurka 2010 nov. 25. - 17:29:19 Előzmény Krittyina
(1379/1434)
Szia, valóban jó pasi volt a pap, kár hogy nem jött össze pedig drukkoltam szegény Gracnek:( A másik sorozat amire felhivtam a figyelmedet, nem egy pörgös film sorozat, sõt... az operatör illetve a rendezõ szinte végig sötét tónusban veszi a filmet, és ettõl még depresszivebb a film. Egy szó mint száz: az összes tragédiával és egyebekkel hiányozni fog a Macleod lányai sorozat. Minde este úgy éreztem én is részese vagyok a történéseknek. HÁt ez van, valóban lassan a sok csatorna ellenére nincs mit nézni. Szia szép estét neked is.
10/10
offtopic
Kendy 2010 nov. 24. - 19:17:26 10/10
(1378/1434)
Nekem nagyon tetszik ez a sorozat!
Amikor csak tudom megnézenm!
Szerintem szuper!
Krittyina 2010 nov. 24. - 18:47:53 Előzmény szurka
(1377/1434)
A lényeg hogy láttad:)Én is annyira drukkoltam Grace-nek..és milyen jó pasi ez a pap:)Hát sajna ez van..mindjárt vége...:(((
A Kórházasba én is belenéztem, mostanában amúgy sincs túl sok nézhetõ mûsor..kezdetnek nem rossz.:)
Szép estét mindenkinek!
szurka 2010 nov. 23. - 17:24:01
(1376/1434)
20:30, Kedd (november 23.), m2

Dublini doktorok
(The Clinic)

Kattintson a képre!
ír filmsorozat, 2. rész, 49 perc, 2003

rendezõ: Lisa Mulcahy, Declan Eames, Declan Recks, Janet Traynor
zeneszerzõ: Stephen McKeon
operatõr: Cedric Culliton
executive producer: Mary Callery
látványtervezõ: Fiona Daly
vágó: Grainne Gavigan, Isobel Stephenson

szereplõ(k):
Dominic Mafham (Dan Woodhouse)
Gary Lydon (Patrick Murray)
David Wilmot (Dr. Ed Costello)
Amy Huberman (Daisy O'Callaghan)
Norma Sheahan (Fiona McColgan)
Aisling O'Sullivan (Dr. Cathy Costello)
A film értékelése: 8,8/10 (9 szavazat)
Értékelje a filmet!
Válasszon!1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Értesítõ
Hozzáadás:


Az aktuális rész ismertetõje: Cathy és Ed egy évvel ezelõtt történt tragédiára emlékeznek. Fájdalmukat nem osztják meg másokkal. Fiona nem képes eltitkolni Eddel kapcsolatos érzelmeit, ez Cathyt felettébb bosszantja. Ed megpróbál beszélni vele. Susie és Dan végre összetalálkoznak a klinikán. Keelin anyjánál, Marynél rákot diagnosztizálnak, de az asszony nem meri elmondani a gyermekének. A várandós Aine szülési szabadságra megy.

A film ismertetése: Az új sorozat középpontjában egy dublini egészségcentrum áll. A Clarence úti intézményt Ed Costello és felesége irányítja. Rajtuk kívül dolgoznak még itt pszichiáterek, homeopátiára szakosodott orvosok, nõvérek és a korábbi társtulajdonos Mrs Fleming. Problémás helyzetek adódnak a páciensekkel, egymás között és egymás családjával.


TEGNAP INDULT A SOROZAT ÉS azt hiszem 63 részes
szurka 2010 nov. 23. - 17:17:47 Előzmény oncogito
(1375/1434)
SAjnálom, hogy ez a véleményed. Én sem néztem ezt a sorozatot ezév nyár közepén kezdtem, és nem keltette fel az érdeklõdésemet addig a szokásos beharangozó reklám. De egyszer véletlenül elkezdtem nézni, és azóta!!! rajongó lettem. Ha igazad is van a kutyával kapcsolatban(nekem is volt kettõ) ne itálj egy részbõl. Csatlakozom az elõttem szolóhoz: nagyon életszerû és nem giccses amerikai limonádé.
szia