10/10
Eby92 2012 jún. 17. - 16:13:30 10/10 Előzmény Sunday3
(28/28)
***SPOILER***A te leírásod sem jó, mert te az utolsó elõtti részt írtad le. Az utolsó részben Allison elkezdi keresni Robertet. Elmegy hozzá, miután nem találja, bemegy a kórházba, ott találkozik Barbarával, aki elküldi õt. Kiderül, hogy Robert kómában van(igaz, hogy a vonatsorompónál megállt a szíve, de újraélesztették), Jude ne engedi a közelébe Allisont. Közben Barbara átveszi Robert elõdásait, és az õ könyvébõl olvas fel a hallgatóknak. Végül, amikor Robert felébred, Jude elmegy Allisonhoz, és kibékülnek. Allison bemegy a kórházba, Robert ágyánál találkozik a "halál angyalával"(egy olyan nõvér szelleme, akinek a szerelme úgy halt meg, hogy nem tudott segíteni rajta, ezért megszakadt a szíve, azóta õ kíséri át az emberek a túlvilágra), a nõ elmegy, de Allison utánamegy és kéri, hogy ne vigye el Robertet, és cserébe felajánlja magát. A nõvér végig csak hallgat. Allison visszamegy Roberthez, aki megint kómában van, és nem sokkal késõbb meghal. A szelleme megjelenik Allisonnak, aki azt mondja neki, hogy csak a szépre emlékezzen, ekkor Robert besétál a "fénybe", ahol már várja a kisfia.***SPOILER***

Én is nagyon szeretem a sorozatot, szerencsére mindkét évadát sikerült megszereznem. Szerintem minden szempontból nagyon jó: a karakterek, a sztori, a színészek, a zenéje is isteni. Sajnos eléggé háttérbe van szorítva a Médium és a Szellemekkel suttogó mellett, pedig szerintem pont az a jó, hogy olyan melankolikus, nem az a színes, szirupos vacak.
Trefi2006 2009 jún. 23. - 15:56:14 Előzmény Sunday3
(27/28)
Köszi a helyesbítést.
10/10
Sunday3 2009 jún. 10. - 21:47:56 10/10 Előzmény Trefi2006
(26/28)
SPOILER
Bocsi, de ez nem teljesen így volt. Lehet, hogy régen láttad. Én öt perce :-) 1. Robert elmondta a volt feleségének, hogy halálos beteg, aki megkérte hogy vele töltse az utolsó napjait.
2. Alison azt gondolta, hogy elveszítette a képességét, és olyan lett mint bárki más.
3. Robert elindul Alison-hoz, hogy elvigye neki a könyvet, útközben rosszul lesz és meghal. MEgjelenik Alison-nál, aki csak annyit vesz észre, hogy Robert furcsán viselkedik. RObert valami olyasmit is mond hogy Alison nem "hétköznapi", és aztán eltûnik. Alison akkor döbben rá, hogy az ajtó végig zárva volt és Robert ezen keresztül jött be. Ekkor döbben rá, hogy Robert meghalt és õ ismét "lát". Azzal van vége, hogy kiszalad az utcára, és hallja a szirénázást.
(a feleséggel nem beszélt, ez nem is értem, hogy jött ide..)
SPOILER
Jó sorozat volt, bár néha kicsit vontatott szerintem.
Trefi2006 2008 márc. 17. - 15:00:55
(25/28)
**SPOILER** Az utolsó rész végülis lezárás egy hosszú folyamatnak, Robert az agydaganat létével küzd, amit a barátainak és a volt feleségének (Jude) sem tud elmondani. Alison pedig a halott anyja szellemével próbál boldogulni, több kevesebb sikerrel. Kimondottan nem tudom, hogy mi történt az utolsó részben, de a lényeg az, hogy Alison megbékél édasanyjával és a szelleme eltûnik. Robert a volt nejével békül ki és jönnek megint össze egy kis belsõ lelki vívódás és régi emlékek után. Robert könyve elkészül,de csak piszkozatban van meg, amit Alisonról írt.Azt hiszem nem is akarja megjelentetni a könyvet. Éppen Alisonhoz indul, hogy kiöntse a lelkét, de rosszul lesz és a vonatsorompónál állva, az autójában meghal. Jude felhívja Alisont, hátha oda indult Robert, de Alison nem tudott az útjáról. Végül Robert szellemét veszi észre, aki nem is tudta, hogy meghalt. Miután Alison megmagyarázta neki, hogy õ már halott, meglátja a fiát és kézenfogva elsétálnak. **SPOILER** Azt hiszem ennyi tömören. Remélem segítettem.
Aziza 2008 márc. 17. - 11:39:06
(24/28)
Sziasztok!
Nekem is nagyon tetszett a sorozat, de sajnos lemaradtam az utolsó részrõl. Nem tudná valaki röviden összefoglalni, hogy mi volt benne? Akár itt, spoiler-ként megjelölve?
10/10
Sagitta 2008 febr. 27. - 17:40:40 10/10
(23/28)
Sziasztok!
Mindenkinek ajánlom hogy nézze végig ne hagyja ki részeket mert utána nehéz lesz össze rakni a lényeget. Én két részt nem tudtam megnézni és így is nehéz volt össze raknom, fõleg Alison Mundy anyjáról, "miért volt olyan beteges?" o_O.
By by ...
10/10
Sagitta 2008 febr. 27. - 17:34:39 10/10 Előzmény teni77
(22/28)
Szia!
Most újra lesz rtl-en (márc.4-tõl), habár éjfél után van. Gondolom van videod és felveszed magadnak. Én végig néztem hát....szomorú voltam. Az egész tasakos zsepit elhasználtam akkor.
By
8/10
Ludvik Jahn 2008 jan. 09. - 23:03:31 8/10
(21/28)
Az tetszett a legjobban, hogy -amennyire lehet- reális képet próbált festeni egy médium életérõl. Jó ötlet volt két felfogást ütköztetni, illetve, hogy nem mindig a metafizikus okoskodás bizonyult helyesnek.
nady 2007 szept. 18. - 09:45:17
(20/28)
Sziasztok! Nekem is nagyon tetszett a sorozat, bár elég késõn adták, így nem mindig sikerült megnéznem.
Sajnos az utolsó részt sem, ha valakinek sikerül hozzájutnia valahogy írjon nekem a nady81@freemail.hu -ra!
Köszike :)
teni77 2007 szept. 16. - 20:40:58
(19/28)
Sziasztok!
Nem sikerült felvennem az utolsó részt:((((
Tud valaki segíteni abban, hogy az ineternetrõl letölthessem. Ha nem lehet valaki mesélje el mi történt benne!
Nagyon örülnék neki.
Elõre is köszönöm.
memberjoe 2007 szept. 13. - 23:40:35
(18/28)
Eleinte nem nagyon tetszett a sorozat, aztán nagyon bejött. A fõszereplõnõ arca valóban már annyira csúnya, hogy az szép. Jó sorozat volt!
Meadow 2007 szept. 07. - 22:53:08
(17/28)
sajnos már csak 1 rész van hátra és vége.sajnálom,mert én szinte m1ik részt láttam és tetszettek.
stonerack 2007 szept. 07. - 22:25:39 Előzmény Meadow
(16/28)
ez a mostani (már rég láttam részt,mindig elfelejtem én hülye) nagyon jó volt...
néha kicsit tuloznak,de a valos életben is sok ilyen helyzet adodik(ami megmagyarázhatatlan)
nagyon aranyos kis sorozat =)
Meadow 2007 aug. 12. - 19:00:58
(15/28)
sztem is duurva rész volt a sze
rdai)
kaliko 2007 aug. 09. - 09:55:38
(14/28)
Húú, a tegnapi rész még a többinél is meredekebb volt!
Meadow 2007 aug. 04. - 12:00:39
(13/28)
ja számomra a legizgibb részek az elsõ és a két daniel c.voltak.
Meadow 2007 aug. 04. - 11:59:14
(12/28)
Érdekes sorozat és a maga módján félelmetes és úgy érzem sikerült egy kicsit más szemszögbõl megvilágítani a szellemes sztorikat.Valaki már írta eklõttem hogy az ahogy magyarra fordítják a sorozatok címeit az kész röhej)
Kubik Anna szinkronja állati jól illik hozzá.Elõször azt hittem összefognak jönni a pszihodokival,de hát ez a múlt szerdai részben már eldõlt,hogy nem így lesz.
delorin 2007 aug. 03. - 12:01:46
(11/28)
Klasszul megoldottak a sztorik, ötletdúsak, és nekem is volt már, egyik másik résznél olyan érzésem hogy valahol olvastam vagy hallottam már ezt a történetet.
Az hogy a fõhõsnõnek érdekes arca van ( érdekes hogy ez egy arc?!:)
szerintem még hihetõbbé teszik a történetet.
Szeretem ezt a sorozatot.
jiatur 2007 aug. 02. - 09:18:16 Előzmény REni1
(10/28)
REni Bocs, hogy bátorkodom felhívni a figyelmed erre a film sorozatra, de nagyon sok az igazság tartalma. Ezt a sorozatot néztem a VOX-on németül és kiderült, hogy az epizodok mely részei igazak és melyek nem. De a te döntésed nézed e vagy sem Tudnám részletezni élet tapasztalataimat ezzel kapcsolatban, de erre semmi szükség élvezd a filmet, hogy az életed késõbbi folyamán ne érjenek meglepetések a való életben. Döntsd el magad, mit teszel. Szeretettel „RJ”
jiatur 2007 aug. 02. - 09:01:42
(9/28)
Ha van email címed és biztos van. Ahogy a komolyan gépem alaplapját vissza kapom meg vágom a filmet és elküldöm neked ha érdekel.