OneTreeHill 2012 febr. 09. - 19:43:20 Előzmény eperbari
(66/86)
Nekem pl ez a második rész jobban tetszett. De igazából még soha nem láttam és nem is értem miért 18as karika és miért volt ez anno akkora szám.
OneTreeHill 2012 febr. 09. - 19:36:07 Előzmény eperbari
(65/86)
tényleg mekkora gagyiság volt már a vége!!!!!!!
én viszont az elejérõl lemaradtam! Freddi Pr.Jr.hogy került a kórházba? és miért szakítottak Julieval? köszi
regregreg88 2012 febr. 09. - 01:22:04
(64/86)
naja, direkt meg akartam nézni mert nem lattam a masodik reszt erre az elso megy :D
pillangókisasszony 2012 febr. 09. - 01:09:09
(63/86)
Én arra gondoltam,hogy ezt csak képzeli/álmodja,mint az elsõ rész végén a zuhanyzós jelenetet.Hiába ölték meg,a történtek az egész életüket végigkíséri,paranoiásak.Mert ha nem ígv van akkor nagy hülyeség a vége.Amúgy most nem a 2-nek kéne mennie?Senkinek nem tûnt fel hogy az 1-et nyomták be ? :)
eperbari 2012 febr. 08. - 23:14:16
(62/86)
***SPOILER***

most komolyan a vége mekkora hülyeség már?!? most néztem meg elõször az elejétõl a végéig, de hát ez a zárás egyszerûen nevetséges-.-' Mennyire valószínû h a csaj kb 8 golyót repített a csávóba és az nem halt meg...? miközben a rendõrök is kijöttek, tehát bizonyára ellenõrizték a hullákat. ez egy totális elcseszése a film végének, h a pasi vhogy feltámad és csak azért is megöli õket...-.-' száánalmas

***SPOILER VÉGE***
pillangókisasszony 2012 febr. 08. - 22:27:36
(61/86)
Igen,mondta más is.Elkerülte a figyelmem!
eperbari 2012 febr. 08. - 22:22:04 Előzmény pillangókisasszony
(60/86)
A lány a film elején, az iskolában meséli a srácnak a templomos álmot és mondja, h annyira valóságos volt mint a zuhanyzós álom ;)
pillangókisasszony 2012 febr. 08. - 22:16:59
(59/86)
Rosszabb mint az elsõ,de ez is jó!Persze mai szemmel már nevetséges,de akkor igen jó kis tinihorrornak számított.Nosztalgiából szívesen megnézem! :)
tanhu 2012 febr. 08. - 21:16:38 Előzmény lotto
(58/86)
Nem tudom mi ez a 18?Ki az az épeszû nem gyermeteg ember, aki 16 év felett erre izgul?A sikoly az egyedüli ami ér valamit abból is a trilógia a négyes bealvós matiné,kár volt leforgatni kategória.Bár ha az ember jót akar akkor inkább valami értelmeset néz akár horrorban is pl. Mártírok. Méghogy tini horror, az eladhatatlan nézhetetlen hülyeségre nem volt eladható címke hát lett egy...de minek és legfõképpen kinek nos ezek jó kérdések...aminek legbutuskább szó szerinti végterméke a takonylat nevezetû horrornak szar, vámpírfilmnek meg vértelenül gyenge borzalom...
7/10
lotto 2012 febr. 08. - 10:07:46 7/10
(57/86)
Olyan ,mint az elsõ, mára már elég nevetségesnek tûnik minden mozzanat benne, de akkoriban nem volt ez rossz azt kell mondani!:) Tipikus tinihorror, de a kategóriában a Sikoly+ a Rémségek könyve többet ér.
Kozutas 2012 febr. 08. - 08:41:42
(56/86)
Szeretem a tinihorrorokat de se ez se az elsõ rész valahogy nem jött be. Ez van.
pillangókisasszony 2012 jan. 29. - 02:01:44
(55/86)
Engem pl kifejezetten zavar hogy az elsõ rész végén látható zuhanyos jelentet el van felejtve,meg sem történtnek van nyilvánítva.
kicsimango 2011 aug. 28. - 15:04:32 Előzmény Noncika
(54/86)
hû én épp most nézem a filmet, és már az eleje óta a brazil fõváros dolgon kattogok, de most, hogy elolvastam a hozzászólásod, megnyugodtam :DD
Noncika 2011 aug. 22. - 12:44:23
(53/86)
Szeretem ezeket a 90es évekbeli tinihorrorokat, szóval ez is tetszett, bár lényegében ugyanaz volt, mint az elsõ rész.
Spoiler
Az elején nagyon meglepõdtem, mikor megnyerte az utat, azzal, hogy Brazília fõvárosa Rio, de szerencsére ez a végére tisztázódott, már azt hittem, hogy olyan hülyék, hogy ekkora bakit simán elkövetnek a filmben, de szerencsére nem. Külön üdítõ meglepetés, hogy a csaj fekete barátnõje túlélte, mert az ilyen filmekben általában nem szokták:) Amúgy mikor a pasi azt mondja, hogy "ez nem az én vérem", leesett, hogy kampókéz édes kicsi fia, nem tudom ez miért nem jutott el Julie-hoz. A végével szerintem nem volt baj, én úgy könyveltem el a dolgot, hogy Julie-nak már megint rémálmai vannak, elvégre már megölték a fickót.
8/10
King Diamond 2011 ápr. 21. - 22:51:25 8/10
(52/86)
Elolvastam a kritikát, amit az Internettora írtak anno. Nem értem, miért kell folyamatosan a Sikollyal összehasonlítgatni ezt a filmet (is). Pedig hiába tartják sokan (az említett cikk írója is) 'korszakalkotónak' azt, cseppet sem jobb a Sikoly sorozat, mint ennek az elsõ két része. Nem tudom, miért vannak sokan annyira hasra esve a Sikolytól.
SPOILER!!!
A gyilkos csak a második részben 'kampókezû', mivel az elsõ végén elveszti az egyik kézfejét. Több az áldozat, a gyilkolások ötletesek, szereplõk is jók voltak ebben is. Jack Black haláli volt, mint mindig:) Mindkét rész vége csak egy utalás, hogy még mindig él a gyilkos. Ezt felróni neki, hogy nem onnantól folytatódott a második rész, hogy elkapta Julie-t a fürdõben az elsõ végén...amatõr. Viszont, amint láttam, a harmadik részben már nem játszanak a fõszereplõk, a gyilkos sem Ben Willis. Így feltehetõleg meghalt. Ennek fényében a második végére már nem kellett volna az ágyas jelenet. Jennifer Love Hewitt teste gyönyörû, itt most fürdõruhában is megcsodálhattuk.
Jó volt ez a szigetes sztori, meg, hogy a halász nem egyedül volt, bár a fia elég béna volt.
SPOILER VÉGE
Megnézem a harmadikat is nem sokára, mert kíváncsi vagyok rá, és még nem is láttam.
Én nem éreztem sokkal gyengébbnek az elsõ résznél, a gyilkos szerepére jó színészt választottak. Számomra õ volt a legjobb karakter a két részben.
8/10
10/10
lohana 2011 jan. 19. - 23:04:34 10/10
(51/86)
Ez egy nagyon jó film ! Csak nem mindenkinek van érzéke hozzá. A végét sajnos elrontották.
Nate 2011 jan. 19. - 17:08:05 Előzmény Wilde
(50/86)
ami azt illeti van ilyen. csak úgy hívják Arany Málna díj. :-) és közvetlenül az Oscar elõtt van ez egy héttel kb.
tavaly "balhé" is volt, hogy Sandra Bullock nyert mind a kettõn. Összeférhetetlen. Oscart kapott a 'Blind Side'-ért, arany málnát pedig az 'All about Steve'-ért.
Wilde 2010 nov. 15. - 22:00:31
(49/86)
-Ha járna Oskár szar filmekért is, akkor, jelest kapna, ez a tucat film, aminek se füle se farka, csak úgy van a nagyvilágban, és kb. ennyi!:P
fordjee 2010 nov. 09. - 14:24:38 Előzmény ercypici
(48/86)
Jaaaaah, tényleg. Akkor csak véletlenül címezte nekem:)
ercypici 2010 nov. 08. - 12:29:53 Előzmény fordjee
(47/86)
szerintem az ismertetõre gondolt:P