Téma: Megadeth

1/10
554:554 jan. 14. 10:35:45 1/10
(1/1)
Tudom, hogy legendák, illetve a thrash metal nagy négyesének egyike, de én sosem tudtam megszeretni őket, pedig nagyon szeretem a metalt. Az indokok: Dave Mustaine hangja szerintem nagyon idegesítő, abszolút nem illik ahhoz a zenéhez. Maga a zene még jó lenne, de Dave hangja elvonja a figyelmemet. Mustaine 1983-ban alapította az együttest, miután kitették a Metallicából. Ekkor elhatározta, hogy csak azért is egy jobb együttest fog összehozni. Hát... nem nagyon sikerült neki. :) Mondjuk a Metallica is elég fis-fos lett mára, de a korai albumaik verhetetlenek. A Megadeth viszont sosem tudott megfogni, pedig már nem is egyszer adtam nekik esélyt, hátha elnyerik a tetszésemet (régebben az Iron Maiden-t, Beatles-t, Guns'n'Roses-t sem szerettem, azokat viszont sikerült megszeretnem). A hard rock albumaikról pedig inkább ne is beszéljünk.

Szóval én nem bírom őket, de szarnak sem hívom a zenekart, mert elismerem, hogy tehetségesek, tudom, hogy nagy rajongótáborral rendelkeznek, de nekem nem jönnek be. (ja, ezt most mondom el ötszázadszorra...bocsi. :) Minden véleményt tiszteletben tartok.
Parno Graszt nagykoncert
2020. február 14., 20:00, MÜPA Parno Graszt nagykoncert

Vendég: Ferenczi György

Jegyvásárlás