Keló Scofield 2014 szept. 14. - 17:09:54
(106/206)
A Magyar nép nem buta. Az, hogy a fórumon pár "rendezõ" osztja az észt, el kell feledni és ennyi. Tetszett a film, és mondom én, akinek egy "Viharsziget" a kedvence.
Sz Peter 2014 szept. 14. - 12:22:11
(105/206)
"Valami Amerikával kezdõdik,....500 ezer ember látta"

2001 óta.

Ez a film mikor jött ki?
10/10
DeathAdder 2014 szept. 14. - 11:31:39 10/10
(104/206)
Hát komolyan mondom sok néppel találkoztam már, és éltem velük egy helyen, de olyat mint ez a magyar még hasonlót sem láttam :(
Mindent elmond, hogy egy saját gyártású filmjüket már a megjelenése elõtt pusztán feltételezésre hivatkozva (mert magyar) leosztályoz, és minden rossznak elmond..
A legtöbb nép valamilyen szinten elfogult mindennel amije saját, az itteniek viszont a szín tiszta ellentéte (tisztelet a kivételnek természetesen).

Ez igen is az õ mûfajában egy nagyon is vállalható film, fõleg annak fényében, hogy a magyar filmszakma nem éppen a sikeres idõszakát éli..
Már a címbõl leszûrhetõ, hogy ez egy limonádé poénokkal teletûzdelt vígjáték, nem pedig egy Indul a bakterház.
Ez alapján nem is tudom mit vártak egyesek, akik szerint nincs semmi mondanivaló, stb..
Erre következetesen számítani lehetett, vannak akiknek ez a mûfaj nem fekszik, ezt tiszteletben is tartom, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. Viszont hogy egyáltalán miért ragad az ilyen klaviatúrát és hordja le mindennek felfogni nem tudom.

Rengeteg telesztárolt filmet lelkiismeret furdalás nélkül 20 perc után kikapcsoltam ha nem tetszett, de sokszor már 5 perc után is vacillálok rajta, itt viszont ez egyszer sem jutott eszembe. Sõt furcsa, de direkt NEM vártam, hogy vége legyen.


A sok alapozatlan 10/1 után, azért is 10/10 -et adtam neki, és különben is a maga mûfaját tekintve a reális megítélésem is ennek közelében van!
ivan37 2014 szept. 14. - 08:38:51
(103/206)
Jópofa, itt-ott még szórakoztató is a film, de kevés benne az igazán szellemes jelenet, túl teng viszont az ordenáré hangnem, a mélyen alpári szöveg, ami helyenként öncélú, már-már zavaró, ízléstelen.
Nálam az igazi magyar film a Valami Amerikával kezdõdik, abban minden együtt volt, ami kell egy film kirobbanó sikeréhez/500 ezer ember látta, ami kis hazánkban csúcsnak számít!/, ez a film elbújhat mögötte.
Osvárt Andrea kellemes, vonzó, üde jelenség, csoda szép, valósággal beszélõ szemekkel. Õt nézve megérti az ember, miért haraptak rá az olasz filmesek odakint.
Jordán Adél itt is megmutatta, hogy tehetséges színésznõ.
Keló Scofield 2014 szept. 13. - 21:52:05 Előzmény Krajcár
(102/206)
Igen, jól megfogalmaztad! Nem szájtátva röhögtem a filmen, inkább mosolyogtam jókat, tetszett.
Az amerikai (pite) meg a többi giccsparádé mellett egy laza, szórakoztató film.
9/10
main 2014 szept. 13. - 21:04:27 9/10
(101/206)
Egyestés szórakozásnak ez a film kiváló! Nagyon jó sztori, jó karakterek (Szabó Simon elviszi a vállán az egész filmet cakumpakk), jó poénok!
10/10
stalone 2014 szept. 12. - 22:13:10 10/10
(100/206)
Szerintem ezt a filmet társaságban érdemes megnézni, mert akkor "mûködnek" a poénok. Ha egyedül vagy othon és éppen eszed a zabkását, és ráadásul epebajod is van, akkor ez a film rossz választás lesz. Mert csak azt éred el vele, hogy a film megnézése után ide fogsz jönni köpködni.
10/10
Krajcár 2014 szept. 12. - 05:52:22 10/10
(99/206)
LÁJKOLLAK :-)
10/10
Krajcár 2014 szept. 12. - 05:50:37 10/10
(98/206)
Te jó Isten.Ezt a sok önjelölt rézandrást.Abból egy is sok!Mindenféle amerikás szarhoz viszonyítjátok ezt a kis gyöngyszemet.EMBER!Ha azért jöttél erre az oldalra,hogy meggyõzõdj róla érdemes e ezt a filmet megnézni,hát percig ne habozz megtenni,mert könnyed,bár néha kissé vulgáris,de nem is súrolja a jóízlés határait egyetlen poén sem,tehát nem öncélú,mint a sok amerikás szarban.Nagyon szórakoztató,jó kis film.Valóban vannak ebben a filmben olyan pillanatok amiket mellé lehet tenni némely amerikás tucatszarnak,viszont ez Európai színvonalon van kivitelezve ami spkat javít a dolgon.Száz szónak is egy a vége.Kár lenne kihagyni ezt a klassz filmet.
4/10
fraktál 2014 szept. 11. - 12:40:16 4/10
(97/206)
Jó lett volna, akár egyszer is nevetni valamelyik "poénon", de sajnos harmatgyenge vígjáték. Max. 10/4
MolnarErik 2014 szept. 11. - 00:03:39
(96/206)
A film fõ problémája, h nem más, mint a Vadkanokak a lejkoppintása, csak itt nem kártyaadósság, hanem 1 eltussolni kívánt felvétel miatt akarja összehozni a szeretett nõt a vadbarom kúrógéppel. Bonuszként a fõhõs uúgy rajzoló, aki gyengébb nézõk kedvéért le is rajzolja az érzelmeit, hha vkinek nem jönne le pusztán az alakításból. Csak míg a Vadkanok az agyatlan szexvígjátékok nonpluszultrája, a maga nemében verhetetlen, ez csak egy kis lábvíz.
Ráadásul, bár a Vadkanok sztorija még ennél is valószerûtlenebb, mégis hitelesebben oldották meg a dramaturgiai fordulatokat.
Sz Peter 2014 szept. 08. - 09:45:21
(95/206)
Mondjuk sok újat nem mutat. Tök ugyanaz a Royal karakter a "Moszkva tér"-bõl. :)
5/10
TomDenem 2014 szept. 08. - 07:34:40 5/10
(94/206)
A film Szabó Simon jeleneteirõl szól, aki szórakoztatóan alakítja a bunkót. A film egyéb részei unalmas összekötést jelentenek a következõ Szabó Simon jelenetig. És ebben az összekötõ részben rettentõ gyenge, erõltetett dolgok vannak.
1/10
Tomiiii 2014 szept. 07. - 12:10:57 1/10
(93/206)
Hát ez szörnyû rossz film. Borzalom, itt tart a magyar filmgyártás.
offtopic
hermikus 2014 szept. 07. - 10:19:59
(92/206)
Ezt a filmet érdemes megnézni Szabó Simon alakítása miatt! (...na meg a két csaj miatt is) ...és persze megismerhettük a film által Paulo Coelho nevét! :)
blowup 2014 szept. 06. - 23:24:04
(91/206)
Pont fordítva láttam, a Jordán-Lengyel páros volt mesterkélt, mert Jordán szerepe szerint valamiféle naiva lenne, de túljátszotta. Éppen hogy Osvárt volt természetes, de valóban nem passzoltak, mert Simon egyszerûen kevés hozzá, nem az a szint. Másrészt a karakter annyira tétó végig egy kivétellel, ami nem kissé hihetetlenné teszi ezt a párosítást. Minden jelenetében a kékhalál kerülgette, idegesítõ volt.
Az is igaz, fikázni kell, ami magyar film. Pedig ezzel csak az a baj, hogy sokaknak ismerõs lehet. Nem akarnak újra szembesülni a kellemetlen emlékekkel, ezért utasítják el. Szinte törvényszerûen minden közösségben van egy ilyen tahó, aki visszahúzza, megkeseríti a jóravaló többség életét.

Akit nem ért efféle károsodás, és nem sérti a vulgaritás, annak mûködhet a film 6/10.

Legjobb duma ***SPOILER*** A gáztól és koelhótól sírok. ***XD
10/10
Krajcár 2014 szept. 06. - 20:22:55 10/10
(90/206)
Minden túl van magyarázva!Ez egy nagyonis szórakoztató film!!Nem Casablanca,Nem Forrest Gump.Ez egy nagyon jól megírt forgatókönyv,Nagyon jó rendezés,Remek operatõri munka,kurva jó dramaturgia,kurva jó sztori,kurva jó színészekkel!!!Ez egy kurva jó film!!!10/10 Teszi a dolgát.SZÓTAKOZTAT!!!
Keló Scofield 2014 szept. 06. - 15:51:28
(89/206)
Azt írtad, hogy vígjáték és valóban az. Ehhez képest rendesen beleélted magad valamelyik karakter szerepébe, ez így nem szórakoztató. :)
4/10
Schrader 2014 szept. 06. - 12:45:16 4/10
(88/206)
Ha abból az alapvetésbõl indulok ki, hogy a romantikus filmeket a nõi célközönségnek készítik, (márpedig a páromat csak komoly életveszélyes fenyegetésekkel, valamint évfordulókon sikerül ilyesmi nézésére rákényszeríteni)akkor sok gondom van ezzel a filmmel.
Elõször is a nõk is szeretik, ha a nõi fõszereplõ szép, mert jólesik azonosulni vele.Ezzel itt nincs is gond, három szép nõ is van a fõszereplõk között, a baj az, hogy ezekbõl csak egy olyan, akit színésznek lehet nevezni.Jordán Adél.A menyasszony kiválasztásának a körülményeire kíváncsi lennék, Osváth Andrea pedig biztosan nagyon jó modell, de nem tudom ki hitette el vele, hogy alkalmas bármilyen szerep eljátszására.
A férfi fõszereplõrõl meg az a véleményem, hogy egy szemétláda karakter, az az ocsmány féfitípus, akirõl minden barátnõmet hosszan próbálnám lebeszélni.Az az alapgondolat, miszerint a filmet végig kellett volna drukkolnom, hogy ezek ketten összejöjjenek a végén nálam az elején a ruhatári jelenetnél megbukott.És a további történéseknél csak erõsödött.Ezért nem nagyon ment nekem a nevetés, hiába vígjáték.
De Jordánék szerelmespárja jó volt.
10/10
stalone 2014 szept. 05. - 21:51:16 10/10
(87/206)
Elnézést kérek, természetesen Bögöcsöt akartam írni...