Beyonce 7 2009 jan. 01. - 22:05:22
(4/24)
Szerintem nagyon jó film!!!
Pont a három kedvenc színészem szerepel benne:Nicolas Cage,Samuel L. Jackson és Stanley Tucci.:))
Nic nagyon jól alakítja a gonoszt és baromira izmos és sármos!!!!!!!!
boogeymanjoe 2007 jún. 04. - 13:52:44 Előzmény Alternat
(3/24)
Nos, ugyebár nemrég leadta az egyik adó, s én is akkor láttam elõször (de minek!).
Nicolas Cage-nek jól áll a gonosz megformálása (fõként körszakállal), de ezen kívül nem tudok más érdemet mondani a film mellett (na jó: a kopasz Michael Rapaport-hoz is illik a bajba került, pattogó fiatal szerepkör). De ennyi. Kész. Vége!
David Caruso kissé unalmas, színészi játékára a rendezõnek mintha nem is lenne szüksége. Õ az a filmben, akinek a jellemére, motivációira a film folyamán a legkevésbé leszünk kíváncsiak, ráadásul a film néhány pontján jelentkezõ érthetetlenség is az õ vállán csattan (lévén õ a fõszereplõ), s ez sem tesz neki túl jót: például kissé rendezõi önkényre vall, hogy a film eleji "nagy buli" (a kamionos meló) leleplezése után a rendõrök csak Caruso-t vágják sittre, mindenki más meg mehet a dolgára. Holott még meg is próbálta védeni szegény Samuelt! És õ egyáltalán nem lõtt!
Nic Cage sem tudja elvinni a hátán egy idõ után a filmet, de nem is az õ dolga lenne. Hanem a rendezõé.
Sam Jackson adja a tipikus piszkálódó rendõrt, Ving Rames is a szokásos, Helen Hunt ... de inkább hagyjuk. Én az ilyen filmeket szoktam két hét után teljesen elfelejteni.
A film érdekessége lehet, hogy egy idõ után elkezdenek benne hullani a fõ vagy ismertebb szereplõk. (Jó kis fekete komédiát lehetett volna!)
kevinspéci 2007 ápr. 07. - 12:03:14 Előzmény Alternat
(2/24)
Megnézem én is. Már csak Dzsexn miatt is.
Mellesleg ezen a képen elég vérfagyasztó a pillantása. :)
Alternat 2007 ápr. 02. - 12:46:54
(1/24)
Miért nem láttam én még ezt a filmet? :-D
Jó ez a film? Mert a szereplõgárda kecsegtetõ...