Téma: Megérzés

szokegergely 2007 máj. 12. - 19:04:24
(20/560)
Huh, nagyon nem figyeltetek!Amikor végre sikerül magát túltennie a férfi hûtlenségi szándékán, akkor ismét összejönnek, és a legvége természetesen egy igazi klisé...
A napok pedig vasárnappal kezdõdnek, és szombattal végzõdnek, tehét a szombat után jött az elõzõ hét vasárnap!
G.
Bbb23 2007 máj. 12. - 17:49:52
(19/560)
valamilyen szinten elvarratlan maradt, meg nem is. mert miután a szanatoriumos éjjel után ujra felkelt, és megint élt a férje akkor már megint másképp kezelte az ügyet. elõre elintézte a temetést, meg mindent, azon a napon amikor ismét meghalt a férje. eleinte nehéz volt követni, de olyan szempontból nem elvarratlan, hogy nem dilizett be ujra, mert tudta h mi történt, és történik. talán ez a magyarázat.
azt meg még midnig nem értem hogyan tudott volna boldog lenni, ha a férje közben félrelépett, és amikor odabujt hozzá, ellökte magától. közben minden másnap halott volt a férje. ugy nem tud boldonak látszani. sztem végre egy jó kis komoly arcot mutatott meg magából Sandra Bullock. miért lett volna béna? elég élethûen játszott. bár erre mondják, h izlések és pofonok. igy visszagondolva ujra meg kéne néznem a filmet hogy mégtisztábban lássam. ugyanis nagyon a történetre koncentráltam. Jim halála elég durva megoldás volt. másképp kellett volna megoldani, de végre olyan amcsi film volt most ez, aminek nem hepiend a vége. nem teljesen legalább is. mert ugye pregnant maradt a csajszi a végére. ez szép megoldás volt.
Timke 2007 máj. 12. - 12:57:58
(18/560)
Tudom, hogy össze-vissza ugráltak az idõben. De ezt a szálat úgymond nem fejezték be. Ettõl függetlenül én még mindig azt mondom, h igencsak béna volt benne Sandra Bullock, láttam már tõle jobb alakítást is.
Talán ha majd még egyszer megnézem a filmet, akkor látni fogom, hogy mit csináltak ezzel a szanatóriumos résszel.
Bbb23 2007 máj. 12. - 00:21:39 Előzmény Timke
(17/560)
Timke.
amikor elvitték a szanatóriumba és másnap amikor felkelt otthon volt, az nem volt kihagyott jelenet. lehet nem követted elég alaposan a filmet. össze vissza ugráltak a napokban, erre akkor lehetett rájönni amikor leirta a csaj, h melyik nap mi történt. én teljesen a hatása alá kerültem, nem tudom megmagyarázni milyen értelemben. de hogyan tudta volna eljátszani h boldog, ha egyszer meghal minden másnap a férje, és ezt õ végig tudja?????
kakosz 2007 máj. 11. - 22:40:20
(16/560)
Szerintem nem volt gond a színészekkel.. Sandra Bullock jól játszott, igazából õ volt az egyetlen pozitívum a filmben. Nagyon jól indult a történet, de a vége botrányos. Kár h csak ennyire futotta tõlük.
Timke 2007 máj. 10. - 00:24:32
(15/560)
Osztom az elõttem szólók negatív kritikáját. Én is ma néztem meg premier elõtti vetítésen, az alapstory nagyon tetszett, kíváncsivá tett a film. Az elsõ pofon már a film legelején elcsattant: ahogy Sandra B. és a "férje" játszották a szerelmespárt.. pf.. borzalmas volt. Nem akartam elhinni, hogy egy ilyen nagy színésznõ nem tudja eljátszani azt, hogy szerelmes és boldog. Ezt kb még Mari néni az utácról is jobban megcsinálta volna.. késõbb már picit jobb lett (akkor csak ijedt arcot kellett vágni).
Tetszett az ide-oda ugrálás az idõben, a naptár nekem is eszembe jutott (kicsit egyszerûbb megnézni... vagy tudakozót felhívni pontos idõért, teletext, stb stb). Nem dolgozták ki rendesen a storyt - SPOILER- az egyik nap elviszik Sandrát, mondván, hogy õ tette azt a bizonyos dolgot a lányával... késõbb, amikor felébred (Jim halála után), már nem is a szanatóriumban van... (szóval ezt a szálat valahogy elfelejtették, és nem azért, mert már nem ébredt fel adott nap után... dehogynem.. a temetés után vitték el, és utána õ még felébredt késõbb).
Meg lehet nézni, de kötekedni simán lehet... Sandrától többet vártam, már õ is kezdi alábbhagyni. Lehet, hogy besokallt.:) Egyszer nézhetõs, de túl nagy durr-t ne várjunk a tõle. A vége ütött egy picit, bár ezt picit tovább lehetett volna még vinni.
kessy6 2007 máj. 09. - 17:56:22
(14/560)
Lehet,hogy velem van a baj,meg egy nemet lannyal,meg egy mozinyi angollal,de itt tetszett.......
LGabor 2007 máj. 09. - 11:34:31
(13/560)
Nem jó film :(
Egyáltalán nem szórakoztató, és éppen csak közepesen érdekes. De nem csak nekem nem tetszett a moziban a nézõtéri zajból következtetve, ment végig a sugdolózás, halk beszélgetés a teremben, nem kötötte le a film a nézõket. A vége tényleg botrányosan közhelyes.
Sandra egyébként nagy átéléssel játszik a filmben. De aki nem vakbuzgó rajongója az erre a filmre ne szánjon idõt az életébõl, de még egy kalóz DVD-t se nagyon.
szokegergely 2007 máj. 09. - 10:33:03
(12/560)
Tisztelt rajongók!Volt szerencsém moziban tegnap premier elõtt megnézni ezt az alkotást!
Már meg na haragudjatok, de életem legrosszabb filmje.Nagyon unalmas az eleje, a közepére végre van valami izgi benne,de már ott tudtam hogy mi lesz a vége!A legvége meg egyszerûen nevetséges!Odadobnak egy képet a kedves nézõ meg találja ki mire gondolt a forgatókönyvíró!
Ez csak az egyik része, sok olyan dolog is volt benne ami nem illett a képbe, egyszóval az rendben van hogy ugrálunk a napok között és marha egyszerû követni is, elõször dimenzióváltásokra, práhuzamos világokra tippeltem, de sokkal bugyutább volt a megoldás, és a napok eseményei sem fedték egymást minden idõben elég pontosan, a fõszereplõ meg idegesítõen buta volt hogy nem nézett naptári napokat, és stb., nagyon nagyon béna volt a megvalósítás.
A végén pedig sírtam hogy valaki ezért a filmért még pénzt is fog fizetni, ha tehetném megmondanám a rendezõnek hogy kezdjen más szakmába, mert ez nem az õ tehetségének valõ foglalkozás.
Hogy jót is írjak az elején a zene nagyon sejtelmes az tetszett, jah, megint egy érdekes pont, a hangulatfokozásra amikor mindenki tudja az egész moziban mi jön, idegesítõ zene, teljesen felesleges, a csend jobb lett volna, sokkal hatásosabb...
Gergely
kessy6 2007 máj. 02. - 18:22:56
(11/560)
Egyebkent,szerintem maga az alapsztori jo.......
A szineszek pedig ugyancsak jok a szerepukben.
kessy6 2007 máj. 02. - 18:19:11
(10/560)
Megeri!!!!!
Szerintem...........nekem nagyon tetszett.
Ha meg jatszani fogjak,mikor hazamegyek,akkor meg egyszer meg fogom nezni......
Noncsa 2007 máj. 02. - 17:53:35
(9/560)
Sandra amint megint az idõ problémájával foglalkozik, és Julian McMahon mint tisztes családapa? :)) most nemtom ezekért megnézzem-e vagy sem??
kessy6 2007 ápr. 20. - 21:46:13
(8/560)
Fent van az egesz film youtube-on???????
Lehet,hogy nem.......lehet,hogy igen.........:)
Nezd meg megegyszer.....ra fogsz jonni.......:)
Ha nem,akkor priviben megirom.........a film veget elarulni nem fair.....:D
B.A. 2007 ápr. 20. - 19:21:21 Előzmény kessy6
(7/560)
Én is megnéztem a youtube-on és mint minden filmje Sandrának ez is nagyon jó az biztos ! De azt nem tudom hogy a végén meghalt-e Jim ?!
10/10
Marcellus 2007 ápr. 19. - 00:13:41 10/10
(6/560)
<a target="_blank" href="http://foreveryours.uw.hu/megerzes/" title="http://foreveryours.uw.hu/megerzes/">foreveryours.uw.hu</a>

...Már alig várom a filmet! Örülök, mert ha ennyi mindenkinek tetszett, biztos nem rossz! Na meg a kedvencem a fõszereplõ, szóval úgy vélem számomra siker lesz.
kessy6 2007 ápr. 16. - 20:07:10
(5/560)
Kb. egy honapja a bemutato utan lattam Angliaban.
Olyan szekberagasztos.:)
Neha....hu,most mi van.......hol tartunk???
Aztan elkezded osszarakni a kepet,rajossz,mi van,megoldod,es aztan beut........mgelep a vegen........:D:D:D
Nekem nagyon tetszett.....
B.A. 2007 ápr. 16. - 17:24:38 Előzmény kessy6
(4/560)
Hol láttad ? Már én is nagyon kíváncsi lettem a filmre !
kessy6 2007 ápr. 12. - 20:36:14
(3/560)
Ehhhhh.....ember legyen a talpan,aki kovetni tudja ezt a logikat.......:D
Ezt a filmet ket hete lattam es majusban bemutatjak,de azt a filmet,amit mar ke honapja,az meg az adatbazisban sincs benne..........
10/10
Marcellus 2007 ápr. 12. - 17:26:37 10/10
(2/560)
Köszönöm, hogy végre kiírtátok a magyar címet!!!!!!!!!!!!!
kessy6 2007 ápr. 03. - 21:43:38
(1/560)
Nagyon jo film!!Bar egyszer-ketszer beletelik egy par masodpercbe,hogy kovetni tudd.
De nagyon jo az alapsztori,es nagyon jol csinaltak meg.
Sandra Bullock pedig nagyon jo.Es jo a fordulat a vegen.
Nekem tetszett nagyon!!!