Téma: Megérzés

10/10
HUN_Sector 2011 jan. 04. - 19:44:26 10/10
(452/552)
jó film, ajánlom a megnézését
durumdara 2010 dec. 05. - 15:41:59
(451/552)
Sziasztok!

tetszett, szeretem az olyan filmeket, mint a Kontroll, Maradj, A Jóslat, stb., amik után gondolkodni lehet, mert nyitottak.

***SPOILER***
Mi van, ha a film lényege mégiscsak emlékezés inkább?
Tehát, mint az egyik amerikai filmben (szándékosan nem írom, melyikben) az agy mindenfélét összepakol?
Mi van, ha a történés (valódi) csak annyi, hogy meghal a férje, akivel elõtte gond volt, és a kezelés hatására a fejében minden összekeveredik a bûntudat, az emlékezés, stb. hatására, és ebbõl készül egy mix, amiben õ úgy vesz részt, ahogy valójában nem tette?

Tehát harcol benne a bûntudat és a fájdalom, és beleszövi magát, mintha tudta, látta volna elõre az egészet, és úgy próbálna segíteni a helyzeten, vagyis harcol az eseményekkel, amik már megtörténtek...

Így minden magyarázható volna.

***SPOILER***

Üdv: dd
5/10
RoKKfish 2010 dec. 04. - 01:18:45 5/10
(450/552)
Olcsó mûmájerkodás egy olyan unalomig csépelt családi drámával, ami már a Hallmarknak sem kellene. Vagdossuk szét, keverjük össze, meséltessük el az egészet Sandra Bullockkal. Faja. Zabálni fogják. Ez is csak addig volt érdekes, amíg ki nem derült, mirõl szól - má' persze a magyarázható fele... 5/10
Roland86 2010 nov. 21. - 22:16:36
(449/552)
Már nincs is kedvem megnézni.
Roland86 2010 nov. 21. - 22:16:13
(448/552)
Na jó, nem hal meg, de..., mindegy.
Roland86 2010 nov. 21. - 22:15:14
(447/552)
Persze, hogy meghalt, de miért írod ide? Nem gondolsz arra, hogy más esetleg az izgalom kedvéért nézi? Hm!:(
10/10
chosette 2010 nov. 07. - 18:59:48 10/10
(446/552)
Tudom mire kell használni a SPOILERT.Csak akkor kaptam fel a vizet amikor Zotya a végére oda írta felfogtad?Mintha hülye lennék.És nem is egy alkalommal.Am.Nem érdekel,hogy törölték jobb is.De azért gondold el,ha veled vagy valaki mással teszi ugyan ezt akkor õ sem hagyná szó nélkül,meg te sem.Más sem rakta ki.Na mindegy ennyit errõl.

Régen beszélgetünk arról,hogy most ***POILER*** Jim él vagy meghal a filmvégén?***SPOILER VÉGE***Ha jól emlékszem kaptam egy linket a youtube -ról a végérõl,de már nem emlékszem rá.Megtudnád mondani,hol találom meg.vissza olvasgattam én is és nem tudom eldönteni.A TV-be levették a végét.
10/10
offtopic
chosette 2010 nov. 06. - 18:44:41 10/10
(445/552)
Azért más sem tette ki a SPOILER-t.De vele nem szórakoztatok.És még a végén enyém HSZ-t törlik.Nem is kis kivételezések vannak itt.Akik megbántanak mást és rá szálnak annak meg van a HSZ -e.Kösz moderátorok.KÖSZÖNÖM SZÉPEN.
10/10
chosette 2010 nov. 06. - 18:37:58 10/10
(444/552)
Én sosem mondtam el a végét ha igen kitettem. ÉS FELFOGTAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
offtopic
zotyo04 2010 nov. 05. - 00:57:42
(443/552)
Nagyon köszönöm!:)
zotyo04 2010 nov. 04. - 01:55:57
(442/552)
***SPOILER***
Olvasgattam itt a régebbi hozzászólásokat és hát elég érdekes teóriákat fantáziálnak itt az emberek. Annyi történik, hogy nem változik semmi, minden nap történik ugyanaz folyamatosan, csak a csaj ugrál az idõben ennyi. Mindenképp kibékül a pasival és ez okozza a pasi halálát, ennyi.

Valóban azért csodálkoztam, hogy azt írtátok a csaj terhes, mert amikor az ágyon fexik még nincs hasa, aztán visszaemléxik az esküvõjére, mer pár emlékre és feláll és akkor a kamera a hasára irányul aztán snitt és felirat. Na én pont a snitt elötti egy másodpercrõl maradtam le.Már visszanéztem...de már megint egy film, aminek több befejezése is van elég érdekes. Mert egyesek azt írják, hogy valaki zuhanyozik és a csaj megy arrafelé, de nem derül ki ki van a zuhany alatt, hát abban a verzióban, amit én láttam, abban nem volt csak nagy has aztán snitt.
***SPOILER VÉGE***
offtopic
zotyo04 2010 nov. 04. - 01:50:34 Előzmény chosette
(441/552)
Már boccs, de a SPOILERT mindenképp oda kell írni, mert én is mint sokan mások a film elött is szeret beleolvasni a véleményekbe, hogy van-e értelme egyátalán belenézni a filmbe, de ha egybõl elárulja valaki a végkifejletet azzal elrontja a másik ember élvezetét, remélem fel bírtad fogni.
zotyo04 2010 nov. 04. - 01:48:00 Előzmény fabikat
(440/552)
***SPOILER***
Hát nagyon tévedsz, ugyanis a csaj akkor fogant meg amikor a férje még élt (vasárnap éjjel). Ráadásul mivel az élet nem habostorta a pasi meghalt, méghozzá a csaj miatt. Õ okozta a halálát, de nem is tudta volna elkerülni, valahogy az idõsíkok egymás mellett futottak, pont azzal intézte el, hogy meg akarta óvni. Viszont mázli, hogy a pasi megtriplázta a biztosításpénzt így jó kis zsíros örökséget kaptak utána.
***SPOILER VÉGE***
zotyo04 2010 nov. 04. - 01:41:25
(439/552)
Ja és még egy érdekesség. Hogy lehet két fehérbõrû amerikai szülõnek, indiai kislánya (a kissebbik kreolbõrû gyerek)? Mert, hogy örökbefogadásról szó nem esett a film során.
zotyo04 2010 nov. 04. - 01:38:41
(438/552)
***SPOILER***
Mondjuk az is zavart kicsit, hogy a csaj nem megjósolta a történést, hanem össze-vissza zajlott le az a hete. Ráadásul amikor beírta a saját készítésû naptárába a napokat, honnan tudta hogy még két vagy 3nap össze-vissza fog lezajlani és nem tudja a sorrendet, miért ne következhetett volna mondjuk jövõhét hétfõ vagy bármelyik nap. Szóval elég érdekes, hogy a nagy kuszaságban õ azért ezt így levágta. Azt is sajnálom, hogy végül nem kaptunk magyarázatot arra, miért volt ez a hete össze-vissza. Meg, hogy biztos lehet-e benne, hogy ezek után szép sorban mennek majd a napok egymás után?:O
***SPOILER VÉGE***
offtopic
zotyo04 2010 nov. 04. - 01:32:27
(437/552)
Ja újranéztem a legvégét, nem biztos, hogy terhes sztem csak meghízott.
offtopic
zotyo04 2010 nov. 04. - 01:31:57
(436/552)
Valaki megmondaná az õsz hajú fickós jelenetnek mi értelme van? Aki a tájat dícséri és közli, hogy a válása után a tóhoz költözött...:O
offtopic
zotyo04 2010 nov. 04. - 01:29:11 Előzmény 6Réka1
(435/552)
Kedves fórumozó!

Ajánlom figyelmébe a SPOILER-szót, ha SPOILER-ezni tetszik.
zotyo04 2010 nov. 04. - 01:27:06
(434/552)
Te melyik filmet nézted?

***SPOILER***
Egyáltalán nem lesz terhes a csaj, nincs többféle verzió, és eleve azért hal meg a pasi, mert a csaj odamegy és bekavar. Kicsit T2-es, ha azt láttad, ott is hasonló van, visszajön a terminátor a jövõbõl és ittmarad egy darab a kezébõl, amibõl kifejlesztik a terminátort. Na itt is hasonló van, a férje csak azért hal meg, mert a csaj odamegy és meg akarja menteni. A pap is mesélte azt a sztorit, hogy az apuka látta gyermekei sírját és ezért lelövi õket, hogy megmentse õket a járványtól. Végül valóban lesz két sír.
***SPOILER VÉGE***
zotyo04 2010 nov. 04. - 01:22:32
(433/552)
Hát elég zavaros, de am tetszett.

***SPOILER***
pl.
1.nem vágom, hogy amikor a csaj saját naptárat rajzol, honnan vágja a napokat, hogy melyik nap mi volt?
2.a nõ anyja miért nem vágja, hogy az üvegajtó vágta össze a gyerek arcát?
3.vasárnap este mondja az apuka a gyerekeinek hogy szereti õket meg az asszonykának is, és szerdán hagyja az üzenetet a csajnak, hogy: "amit tegnap, este mondott, komolyan gondolja" heeeeeeeeee? a pasinak tudtommal nem voltak összekeveredve a napjai, csak a csajnak, azaz a pasinak szerda elött kedd este volt, azaz már két napja mondta azt a gyerekeinek és nem elõzõ este, ezt mindneképpen nagy hibának könyvelem el, egy amúgy is zavaros és nehezen érthetõ történetvezetésû filmnél.
***SPOILER VÉGE***