7/10
napraforgó 2013 jan. 11. - 19:42:27 7/10
(1642/1702)
Vanesát faggatják, hogy tud-e Cynthia tartózkodási helyérõl. Van tagadja, de azt elismeri, hogy sok pénzt adott neki. Brunora és rákérdeznek, hol van, de Van azt mondja Tuxtlába ment.
Bruno Tuxtlában fizet Tuertonak, hogy ölje meg Miguelt. Az elmondja, hogy valaki épp az ellenkezõért fizet.
Tuerto elkapja Miguelt és elárulja, hogy Bruno megbízta a megöléssel. Sõt a korábbi megverést is Bruno rendelte meg - a nénikéjük meg mindenrõl tudott! Azt akarták, hogy Paula férjhez menjen egy gazdag emberhez, aztán majd elszedik a pénzét, meg a lányt is.
Már majdnem megölik, amikor Miguelt hívatja az örség.

Off
Na ma is megszakította egy telefon.
Off vége

Miguel szabad lett, az ügyvéd fellebbezése sikeres volt.

Cynthia Brunoval telefonál, Bruno tájékoztatja, hogy mindenki õt keresi, ne menjen a falu közelébe.
Bruno Rosaurával egyeztet, tudja meg a hazaérkezõ Migueltõl, hogy mit tudott meg.
Dany Miguel nyakába ugrik. Megy Rozi is, de Miguel visszautasítja: mindenrõl Te tehetsz és a fejére olvassa a bûneit. Miguel a felügyelõhöz készül, de Bruno megakadályozza, fegyvert fog rá, majd hasbalövi. Rozi rikácsolni kezd, de Bruno megfenyegeti, õ lesz a következõ. Ha Miguel mindent elmondott volna, akkor õ is lebukik! majd az követeli, hogy hazudja azt, hogy Cynthia lõtte le Miguelt.
Paula és Dany jön. Mig haldokolva megpróbálja elmondani, hogy bocsásson meg Rognak, és hogy a nénike a bûnös, de már nem sikerül neki kileheli lekét. Az összes nõ síránkozik, óbégat.

Gus jön és megállítja Brunot, követeli, hogy Bruno mondja a szemébe Rognak, amit neki bevallott. Majd egy telefon jön Ernestotól, közli Gussal, hogy Cynthia megölte Miguelt. Odacsõdülnek.
Mindenki a földön fekvõ Miguel körül csoportosul és össze-vissza beszélnek. Ki volt az? Mi történt, ez nem igazség, miért, miért?stb.
Bruno felhívja Cynthiát és elmondja, hogy lelõtte Miguelt, de a nõt gyanúsítják.

Ana Paula megköszöni Gusnak, hogy támogatta a nehéz idõkben, Mig temetési miséjén. Már egy hónap is eltelt. Rozi síránkozik, nem tudja elfelejteni mit mondott Miguel a halála elõtt. Paula kérdésére: mit mondott, megint hazudik: azt hogy szeret minket. Majd a nõk úgy döntenek, hogy ideje levenni a gyászruhát.
7/10
napraforgó 2013 jan. 11. - 19:14:28 7/10
(1641/1702)
Miguel nem aludt el a volánnál, de nagypon fáradtan vezetett. Sajnos a vele szemben haladó személygépkocsit szabálytalanul, nagy sebességgel elõzte egy másik kocsi, nem volt elég hely az úton. miguel félrerántotta a kormányt és az út szélén álldogáló emberek közé futott. Elütött 2 embert, azok késõbb meghaltak.
7/10
napraforgó 2013 jan. 11. - 19:10:56 7/10
(1640/1702)
Cynthiát a kocsihoz kísérik, de szándékosan leejti a dzsekijét. Az egyik rendõr lehajol, hogy felvegye, ettõl elszedi a pisztolyát és a rendõrökre fogja. A bilincskulvcsot kéri és lelövéssel fenyegeti õket. A rendõr odaadja. Jön egy taxi, azt megállítja, kiszállítjaz utast és ellopja a kocsit.

Paula ügyvédje elviszi Rognak a válási egyezséget. Paula nem tart igényt tartásdíjra, de Rog szerint az a fiát illeti. Majd szomorkodik Mariának. Jön a felügyelõ és bejelenti, hogy Cynthia megszökött.

Gus elpanaszolja estebannak, hogy Bruno bevallotta neki, hogy Rogelio bízta meg, hogy veresse meg.

Consuelo vígasztalja Mariát, mert Cynthia most már soha nem lesz szabad, ha elkapják. Consi felveti, hogy Cinti bánthatja Paulát. maria megijed.
A felügyelõ körözést ad ki cynthia ellen.

Paula épp elmagyarázná Margaritonak, hogy miért is válnak el, mikor jön Rog. Paula nekiesik Gus megverése miatt, de Rog félbevágja, Cynthia megszökött, fegyvere van, veszélyes. Rog kéri, menjenek vissza a birtokra a biztonságuk érdekében. Paula csak margaritót küldené, de Rog könyörgõre fogja.
J-Pyfrom 2013 jan. 11. - 18:54:28
(1639/1702)
Gustavo és Cinti már a sorozat közepe óta nagyon az idegeimre megy, irritáló, kétarcú szereplõk... ha csak megjelennek, már érzem, hogy robbanok :D
Norcy_ 2013 jan. 11. - 18:26:12
(1638/1702)
* David persze késõbb ezzel zsarolni próbálta Rogeliot, AP akkor még nem hitt neki, azután következett a Rog megölte Gustavot õrület, AP szökése a birtokról, David megölése.
Norcy_ 2013 jan. 11. - 18:21:04
(1637/1702)
Miguel elaludt a volánnál, elütött két járókelõt, akik meghaltak. Ezért kapott most 4 év börtönt, hiába csak baleset volt. Arról nem Rogelio tehet, hogy fáradtan vezetett, mert a fõnöke, David sürgette, és kirugással fenyegette. Viszont Rog ismerte Davidot, üzletelt is vele és kitervelték a kocsilopás ügyet, mivel ezzel mindketten jól jártak. Davidnak nem kellett fizetnie Miguel kórházi költségeit, kibújt a felelõsség alól, Rog pedig felajánlhatta a pénzét AP-nak cserébe a házasságért.

És ha jól emlékszem nem Rogelio bízta meg Brunot, hogy Miguelt jól verjék el a börtönben és juttassák kórházba, hanem arról Bruno tehet, mivel az volt az érdeke, hogy AP gyorsan feleségül menjen Roghoz és megszerezhesse a földjeit. Rogelio csak kihasználta, hogy Miguelnek mûtétre van szüksége és nincs rá pénz. Nem is értem, miért mondják, hogy õ juttatta börtönbe, az alapügy már megvolt (gondatlanságból elkövetett emberölés), amiatt mindenképpen kapott volna büntetést. De Rogelio intézte el, hogy kijusson a börtönbõl, aztán felvette a birtokra dolgozni. David persze késõbb ezzel zsarolni AP szökése a birtokról, David megölése).

Az elejét mindenképpen újranézem, ha ismétlik, márcsak a Miguel-ügy miatt is. :))
9/10
Caramell 2013 jan. 11. - 12:47:14 9/10
(1636/1702)
Na igen úgy lett volna igazságosabb ha Paula ezek után elköltözik és idõvel talált volna egy rendes pasit.
Ha Rogeliót szánták talán Paulának akkor kevesebb negatív dologgal kellett volna felruházni,már maga a természete is elég lett volna.A börtönbe juttatós dolog nem kellett volna vagy hogy csalta Paulát így beleképzeli magát az ember AP helyébe nehéz lenne ezt csak úgy elfelejteni.Szerintem kicsit sok lett mert ha negatív szereplõ maradt volna Rog úgy oké de így nemigazán.
De az életben is van nõ aki nem épp egy tisztességes emberbe szeret bele mikor jobbat is kaphatna de az persze nem kell..:s
Gustavo aranyos és erkölcsben felülmúlja Rogeliót mindig tisztességes és igazságos,ez így van de nekem mégis túl forrófejû volt egy kicsit sok volt ahogy állandóan Paulát kajtatta mindenbe beleszólt.Én nem tudtam volna elviselni az õ természetét sem.
Miguel lehetett volna kicsit tökösebb legény ,nem ennyire gyenge jellem fõleg az elején.
7/10
napraforgó 2013 jan. 11. - 09:30:23 7/10
(1635/1702)
megpróbálom kiegészíteni a tegnapit:

Cynthia Brunot kéri, hogy segítsen neki megszökni, nem számít mennyibe kerül. Bruno azt mondja, ez lehetetlen.
Paula elviszi a birtokra Margaritot és amíg Rogra várnak, játszanak az udvaron. Marg szeretné, ha AP ottmaradna ebédre, de a nõ nem akar.
Rosaura és Bruno összefutnak, Bruno nehezményezi, hogy nem veszi föl a telefont. Azt akarja, gyõzze meg Paulát, hogy lépjen vissza a Vanesa elleni pertõl. Rozi tudja, hogy semmizte ki Cynthiát, tudja azt is, hogy most Vanesa vagyonát akarja megszerezni. Itt mindenki a maga hasznát nézi, mondja Róza és nem akar a férfival együttmûködni.
Rog Miguelrõl akar beszélni Paulával. Elmondja, hogy megszervezte, hogy Miguelnek ne legyen baja.
Mercedes nyafog Chionak, hogy a kezelés ellenére még nem esett teherbe. Jön Gus, elmondja, hogy elvált és a gyereket neki ítélték. Ennek mindenki nagyon örül. Majd ebédelni akarnak menni, de Chio a gyomrára panaszkodik, és így õt az érkezõ Ernestora bízzák, vizsgálja meg.
Paula elmondja, hogy Rog elintézte, hogy Miguelnek ne legyen baja, ennek Dany nagyon örül.
Vanesa a csekkkönyvét keresi, mikor jön Bruno. Vanesa megígéri, hogy minden vagyonát átiratja Brunora. De ragaszkodik ahhoz, hogy Bruno kötelezze magát, hogy mindenét vissza fogja adni. Bruno mindent megígér.
Ernesto közli Chioval, hogy gyereket vár - na ezen Mercedes teljesen kiborul. A bátyjának panaszlodik sírva. Õ lesz az örökös keresztanya, de neki soha nem lesz gyereke.

Hát ennyi maradt ki tegnap.
7/10
napraforgó 2013 jan. 11. - 04:47:40 7/10
(1634/1702)
Elgondolkodtam a történeten, így a vége felé, és úgy találtam, hogy Rogeliot abban az esetben lehetne elfogadni, ha Miguel börtönbe kerüléséhez semmi köze nem lenne. Az se túl szép, ha valaki kihasználja a szerencsétlen körülményeket, de ezt még lehetne magyarázni, és megbánás esetén megbocsátani.

De azt én megbocsáthatatlannak tartom, hogy ebben a sorozatban kifejezetten rossz szándékkal Rogelio maga hozta olyan helyzetbe Miguelt, hogy börtönbe csukják, ott félig agyonverjék, kezét tönkretegyék, stb. Ráadásul ezt csak azért, hogy egy nõt maga mellett tudhasson, akivel semmit se tud kezdeni! (akkoriban még impotensnek is állították be!)

De ha Miguelet az õ tevékeny közremûködése nélkül , pusztán egy véletlen baleset miatt csukták volna le, és Rogelio csak kihasználta volna a lehetõséget, hogy a megmentõ szerepében tetszelegjen....
Telenovellákban ennél extrémebb helyzetek is elõfordulnak... végzetes balesetek, stb.
Itt szerintem elég lett volna Miguel közúti balesetét, meg Gustavo megverését összehozni, úgy, hogy ez nem Rogelio mûve, de pont kapóra jött volna Ana Paula megnyeréséhez.
Rogelio még akkor se lett volna szent ember, ha a korbácsolásokat is kihagyták volna...

Ja és Cynthiát is túl öregnek találtam a szerepre. A színésznõ, Suzana Gonzales 38 éves, még elég csinos, a korához képest mutatós nõ. Na de itt a sztoriban Efrain már szinte a gyerekkoruk óta a szeretõje volt. Hát ez a gyerekkor bizony elég régen lehetett, minimum 20 éve, annyi pedig már egy házasságból is hosszú idõ. És nevetséges volt Roogelio "védelmezése" is, hogy a húga nem járhatott kedvére akárhol, mindig kisértette, õriztette. Úristen, egy csaknem 40 éves asszonyt???!
De ha húga jóval fiatalabb lett volna, pl. min. 15-20 évvel, akinek õ a gyámja, stb, talán még érthetõbb a sztori. És akkor Efrain se 20 éve a szeretõje, hanem csak mondjuk néhány hónapja... szerintem így jobb lett volna. És Cynthia hisztijeit is lehetett volna magyarázni azzal, hogy félt, hogy elveszíti a bátyja szeretetét, figyelmét. Késõbb meg Gustavoét, hiszen 20 évesen is megnyerhette volna a férfit...

De ezekben a történetekben - nekem úgy tûnik - elõre kiosztják a szerepeket, és a sztorit igazítják a szereplõkhöz. Sajnos azt viszont nem elég alaposan.

Vanesa, Bruno és Rosaura teljesen rendben volt, sõt Paula is. Miguel, Dany szintén. De Macaria és Ulises vergõdése a történet második felében teljesen fölösleges. Esteban életébõl is kihagynám, hogy valaha is köze volt Vanesához, ez minek.

Rogelio mûtétje is tök fölösleges volt dramaturgiailag, csak akkor lett volna fontos, ha eredményre vezetett volna. De így csak fölösleges idõhúzás. Rocio szintén hanyagolható lett volna, mimt ahogy Maripazt se kellett volna megöletni, elég lett volna, ha elmegy a fõvárosba tanulni, ott esetleg összejön egy fiúval és sose látjuk többet.

Mindent összevetve ezt a sztorit bõven össze lehetett volna hozni 80-100 részesre, nem hagyni elnyúlni, mint a rétestésztát, a felesleges kanyarokat levágni, stb.
Dehát ki érti a rendezõi koncepciókat? talán több pénzt kapnak az ún. sikeres sztorikra, amelyekkel a TV-k elé lehet szögezni a nézõket, akkor is, ha bármilyen marhaságokat beleírnak a közepe tájától. A legtöbb ember - így én is - nem szereti abbahagyni a megkezdett dolgokat, így kénytelen átvergõdni a szamárságokon is.
v_zsuzsi 2013 jan. 11. - 00:49:49
(1633/1702)
Egy dolgot nem értek: Miguel most csak a gondatlanságból elkövetett emberölésért ül börtönben vagy a kocsilopásért is?
A lopásnál van valami írásos bizonyíték, hogy nem követte el, csak ráfogták, Vanessa vitt nekik valami iratot az esküvõ elõtt.
Szerintem azt a részt pont nem láttam...
andrealovasz 2013 jan. 10. - 23:37:38
(1632/1702)
Igen én is azt kell, hogy mondjam, hogy Ana helyében nem bocsátanék meg. Ahogy ma mondta, nehéz ellenállnia Rogelio sármjának, szereti, nem tud megbocsátani. A szerelem nem minden, ha nem bízol a másikban, ha csalódtál. Hazugságokra nem lehet felépíteni egy kapcsolatot, egy házasságot meg fõleg nem. Rogelio végig abban reménykedett, hogy Paula majd beleszeret, élnek együtt boldogan, szerelemben és ha ki is derülnek a turpisságok, akkor már nem fog olyan nagy hibának számítani.

Gustavo nekem is kicsit sok, bár minden ember más, más karakter jön be mindenkinek. Gustavoban az tetszik, hogy õszinte, igazságos, jó szívû, mindig lehet rá számítani, tetszik az is, hogy egyedül szeretné nevelni a kislányt és megy is neki az apaság. De valami mégis zavar benne.

Én Ana helyében új életet kezdenék, saját magamra, a munkámra koncentrálnék. Új helyre költöznék, új embereket ismernék meg, utaznék, stb. Annyi minden történt vele az elmúlt idõszakban, hogy én biztos, hogy egy kis nyugalomra vágynék, hogy csak magammal kelljen törõdni, ne azon kellejen gondolkodni állandóan, hogy Rogelio vagy Gustavo. Bár Margaritó örökre összeköti õt Rogelióval, ezért valamennyit kénytelenek lesznek találkozni. Ez nyilván bonyolítja a dolgokat. Senkinek sem könnyû a válás, fõleg a gyereknek nem.

De nyilván happy end lesz a vége, és valakit választani fog, egyedül mégsem maradhat.

Szerintem Macaria és Ulisses a válás ellenére együtt fognak maradni.

Rosauráról biztos kifognak derülni a turpisságok és meg fogja kapni méltó büntetését.

Szerintem Brúnó is megérett már a börtönre.

Vanessa két esélyes, õ azért nem olyan aljas, mint Brúnó és Cinti, õ nem ment soha olyan messzire. Vagy õ is börtönbe megy, vagy megbánja minden tettét, bocsánatot kér Paulától és Rogeliótol és Paulával élnek mint két jó testvér.

Cinti egyértelmû, hogy börtönbe megy, bár a mai rész végén megszökött, de úgysem lesz sokáig szabadlábon.

Spoiler

A sorozat vége felé két ember is meg fog halni, az egyik Miguel, a másik Gustavo.

Spoiler
9/10
Caramell 2013 jan. 10. - 22:44:10 9/10
(1631/1702)
Most Brunonak sikerült megint befeketíteni Rogot,nem mintha nem lenne nyakig sáros már így is.
Vanessa nagyon naiv nem veszi észre Bruno kavarásait nincs sok esze szegénynek.
Jól elszórakoztak kicsit a nézõkkel, Paula vajon kit választ,hol ezt mondja aztán Gust ölelgeti utána meg Rogelióval csókolózik.Most úgy áll hogy Rognak nincs esély,de tuti õ lesz a befutó Paula nem lenne úgy Gussal hogy nem szerelmes belé.De ha végiggondolom az elejétõl õszintén Rog az oka mindennek ami AP-vel történt ,ha nem veszi el feleségül ármánykodással ,sose marad a birtokon az elmebeteg Chyntia és társai között,nem utálja meg Vanessa ,Miguel nem jut idáig,nem hal meg a baba,nem kell eltûrni Rog agresszivitását,és hogy csalta megalázta sorolhatnám.
Így ezek után fura hogy mégis szereti Rogeliót,és képes lenne neki megbocsátani erre nem tudok mit mondani..minden esetre érdekes.
Az se tetszene ha Gussal maradna szegény engem végig idegesített a sorozatban,olyan túlbuzgó volt folyton emberkedett és mindenre ugrott sokszor e miatt nem bírtam.
Sajnálnám ha Miguelnek meg kellene halnia akkor mi lesz Danival,meg szenvedett már eleget most a végén már sajnálnám.

Spoiler: A ki nem akarja ne olvassa..



Én úgy hallottam nem szoktam elõre nézni hogy Gustavo is életét veszti Rogelioért,de csak hallottam...
7/10
napraforgó 2013 jan. 10. - 19:55:11 7/10
(1630/1702)
III. Gus és Bruno összetalálkozik. Bruno azt mondja Gusnak, hogy Rogelio parancsára valóban õ bérelte föl Rutiliot Gus megverésére. Gus megkérdi, ezt hajlandó vagy írásba is adni?

Maria aggódik a lányáért, bemenne a börtönbe, de Rog lebeszéli.
Rozi közli Paulával, hogy Miguel felhívta és elmondta, hogy valaki fizet a védelméért. Paula Rogeliora tippel. Rozi biztatja, hogy bocsásson meg Rognak.

Vanesa elmondja Cintinek, hogy nem bízik Brunoban. Cinti pénzt kunyerál tõle, adjon valamennyi pénzt neki a védelmére. Vanesa megígéri, hogy ad neki. Elmegy, majd vsszajön egy köteg pénzzel, amit átad Cynthiának.
Cintiért mindjárt jönnek, átviszik Tuxtlába.

Gus beront Anához és elmondja neki, amit Brunotól hallott a verésérõl. Ana nem akarja elhinni, hogy Rogy ilyet tett volna. de akkor hogy kerültek Gus dolgai a fiókjába?

Dany meglátogatja Miguelt a börtönben. Mig neki is elmondja, hogy valaki fizet a védelméért. Mindketten Rogeliora tippelnek.

Cintiért jön az õr, kit a nõ meg akar vesztegetni, hogy elengedje. Az õr visszautasítja.

Paula ügyvédje hozza a válási megállapodást, amit Paula aláír.
Rozi érdeklõdik, miféle papírok azok? Ana elmondja. Majd közli, hogy Rog verette meg Gust anno és ezt már nem bocsátja meg soha! Rozi kényelmetlenül érzi magát, hiszen õ volt a megbízó.

Cynthia valahogy megkaparintja az õr pisztolyát ráfogja és ráparancsol, hogy ne mozduljon.
7/10
napraforgó 2013 jan. 10. - 19:40:22 7/10
(1629/1702)
A csúnya félszemû közli Miguellel, hogy fizettek neki érte. De ha õ többet fizet...
Cynthia könyörög Brunonak, mentse ki innen.

Off
Most kaptam egy telefonhívást, úgyhogy innen kiesett kb. 10 perc. Valaki pótolhatná.
Off vége


II.
Paula panaszkodik Rozinak, még hiányzik neki Rogelio.

Vanesa jelzi Cintinek, hogy nincs a számláján pénz. Rájönnek, hogy Bruno lophatta el. Ráadásul rábízta az összes vagyonát.
Paula Danyval is megosztja a bánatát. Danynak is hiányzik Miguel.

Miguelt átviszik egy másik cellába, de nem magyarázzák meg, miért. Ott már várja õt Tuerto. A férfi nevet, amíg a barátai fizetnek neki, addig a védelme alatt áll.

Chio falragaszon közli Estebannal, hogy apa lesz. Esteban örül.
Mercedest rosszul érinti a barátnõje terhessége, már megint nyafog. Ernesto nyugtatgatja.

Cynthia megint balhézik a börtönben. Rogeliot hívatja, aki be is megy. közli a bátyjával, hogy igaza van, átverte õt is Bruno.
Bruno sütikkel jön Vanesához, de a nõ már tudja, hogy a férfi csaló. Bruno megint Vanesa ingatlanait kéri, de a nõ elutasítja. Bruno tagadja a dolgot, nem érti miért nem bízik benne.

AP két tûz közé kerül, egyik oldalon Gus közeledik marieval, a másik oldalon Rog margaritoval. Gus ér oda hamarabb, így AP a kis Mariert kezdi dajkálni. Marg szomorú, hogy a dolgok megváltoztak. Gus elviszi a babát a nagymamájához.
Rog elküldi Marg-t és megint fûzi Paulát. Paula nemet mond, az idõ és a távolság majd segít.

Bruno bemegy a börtönbe és tisztázni akarja magát Cinti elõtt. Be fogja mutatni a számlákat neki. Majd Miguelre utal. Kellett a pénz Miguel eltüntetésére és Cinti szökésére. De ha Cinti nem bízik benne, visszaadja a megbízást.

Rogelio felkeresi Brunot. Szeretné, ha visszaadná Cynthia pénzét, eztán majd õ maga intézi a húga ügyeit.
Bruno közli, most jön a börtönbõl és Cinti továbbra is vele intézteti az ügyeit. Kérdezze csak meg, ha nem hiszi. Rog figyelmezteti, hogy vigyázzon magára, majd elmegy. Bruno csak magának. inkább neked kellene vigyáznod...

Rog elmondja Rocionak, hogy ezután Miguel a börtönben folytathatja a bútorkészítést. Dany és Chio örülnek. Rog paulához: látod megpróbálom jóvá tenni a hibámat, amit Miguel ellen elkövettem. (hát a fiú biztos nem arra vágyott, hogy a börtönben melózhasson....)
7/10
napraforgó 2013 jan. 10. - 18:53:28 7/10
(1628/1702)
Spoiler
Én a Violet által feltett videon láttam, hogy Rozi mögött egy fénykép van Miguelerõl, és a kép elõtt gyertya ég. Akkor elég gyászos végnek nézünk eleibe.
8/10
suxel 2013 jan. 10. - 18:21:50 8/10
(1627/1702)
SPOILER

Én csak a finálét láttam, ott nem láttam szerepelni Miskát.

SPOILER VÉGE

Így már lehet, hogy kivégzik, ha tervezi Cynthia a megöletését.
7/10
napraforgó 2013 jan. 10. - 18:16:21 7/10
(1626/1702)
Na csak tán nem ölik meg azt a szegény Miguelt? Ha ezek után Ana Paula visszamegy Rogeliohoz..... Hát én egy darabig nem nézek mexikói sorozatot. Ez azért mégsem egy Shakespeare dráma, hogy a végére mindenki meghaljon.
8/10
suxel 2013 jan. 10. - 15:49:06 8/10
(1625/1702)
A rendezõ uraság szerintem ért a végének az összecsapásához. Ugyanezt éreztem a Teresa címû sorozatánál is. A sorozat jó volt, de a vége, amilyen gyorsan zsipp-zsupp lezavartak mindent, volt hogy a közepén tengtek-lengtek, mint itt is.
Mariet én is Marianak adnám egyértelmûen, legalább õt nevelhesse fel.
8/10
suxel 2013 jan. 10. - 15:44:43 8/10
(1624/1702)
Olyan feleslegesnek érzem a Migel karakter megöletését, annak tervezését. Így is volt elég baja. Ana Paulanak szép egy bánatot sóznak megint a nyakába, és csak Rogelio miatt van a börtönben.
Miért nem lehet kihozni Miguelt a börtönbõl? Rogelio minek nem mondja el az igazat, õ sokkal kevesebbel megúszná szerintem.
Norcy_ 2013 jan. 10. - 15:27:22
(1623/1702)
Szegény Miguelnek már megint nem lesz túl nyugis a börtönben, én valahogy rosszat sejtek, fõleg most, hogy Cynthia meg akarja öletni. Kiváncsi vagyok, hogy Vanesa tud-e neki vinni pénzt. Mikor jön rá a két nõ, hogy nem lehet megbízni Brunóban, csak megjátssza a segítõkész mézesmázast...