7/10
napraforgó 2013 jan. 03. - 17:55:29 7/10
(1582/1702)
Nagyon találó beceneveket találtak a szereplõknek! Gustavo Goose-tavo lett (liba), Cynthia pedig Sin-tia (bûn). Ro-hell-iot (pokol) már láttuk korábban.
Norcy_ 2013 jan. 03. - 16:23:40
(1581/1702)
Még a tegnapi részben volt az a jelenet, hogy AP éppen Rog irodájában van egyedül, amikor megjelenik Vanesa és az orra elõtt összetépi az idézést DNS-tesztre. Ez feldühíti Paulát és kicsit megcibálják egymást! :D :D

AP többet már nem hajlandó eltûrni Vantól, át kell neki adnia az apai örökségét, van bizonyítéka is: a levél amit az anyja Federicónak írt a terhességérõl, valamit Rosaura és Gustavo is tudja tanusítani, hogy Fed elismerte õt lányának. Vanesa szerint AP csináljon amit, akar úgysem megy vele semmire.

Van meglátogatja a konyhában Rosaurát. Ajánlatot tesz neki és megemlíti, hogy AP nem örülne, Rog pedig megölné õt, ha tudná, hogy társak a La Negrában. Van azt akarja, hogy Rosaura ne valljon AP mellett, hogy õ Fed lánya, cserébe sok pénzt kap. Rosaura elõször felkapja a vizet, mert nem árulná el az unokahugát, úgyis megnyerik a pert.

Vanesa szerint viszont az a pénz úgyis az adósságokra menne el, abból Rosa semmit sem kapna, õ viszont a dupláját ajánlja. Úgy tûnik Rosaura megfontolja az ajánlatot, de cserébe a négyszeresét kéri. :D

Itt nagyon jó képeket lehet látni a 153. részbõl:
http://caraycaray.blogspot.hu/2012/07/lqnpa-la-que-no-podia-amar-cap-153-7-31.html
8/10
suxel 2013 jan. 03. - 15:50:44 8/10
(1580/1702)
ugy latom ezek a heti reszek nem csak nalam jelentenek problemat, a mait sajnos en sem fogom latni, s a holnapi ismetleset sem, igy megkoszonom mar elore a csutortoki resz tartalmat.
andrealovasz 2013 jan. 03. - 13:58:51
(1579/1702)
Annyiban kijavítanálak, hogy a tegnapi részben amikor Ana Paula már menyasszonyi ruhában volt, nem találkozott Vanessával. Csak Rogelioval találkozott Van, a csekk miatt, hogy kidobja õket a házból, ezzel akarta megakadályozni az esküvõt.

Az elsõ idézést tépte össze Vanessa Paula elõtt, de az nem a tegnapi részben volt, talán az elõzõben, már én sem tudom pontosan.

A tegnapi részben csak tanakodott AP arról, amikor megtudta, hogy a birtokon van Vanessa, hogy talán megkapta a második felszólítást és azért jött. Azért csak tanakodik, mert Rogelio megkérte a kotnyeles Rosaurát, (aki kifaggatta Rogot, hogy miért jött Vanessa), hogy ne mondja el Paulának mi történt, ma ne, a mai napot ne rontsa el semmi.

A tegnapi részben láthattunk egy kis ágyjelenetet AP és Rog közremûködésével.

A mai részben nagy fordulatot fognak venni az események, már nagyon várom!

Köszönöm napraforgó a felkérést. Idõm van rá, szerencsére a Jézuska T-homos, felvevõs tv-ét hozott, így fel tudom venni, és majd visszanézve megírom az ismertetõt. Élõ adás közben nem tudok írni. De könnyebb lesz megírnom, mint a múltkor.
7/10
napraforgó 2013 jan. 03. - 05:17:25 7/10
(1578/1702)
153. Amit láttam, ill. amire emlékszem...

Maria megijed, mert a kórházban Cynthia olyan furcsán viselkedik, mint aki megbolondult. Épp el akarja mesélni Gustavoak is, amikor Rogelio is jön, neki Ernesto már elmondta. Így nem viszik át a nõt a börtönbe.
Bruno nagyon fûzi Vanesát, hogy adja el neki a vagyonát bagóért és eljátsza a sértettet, hogy hát nem bízol meg bennem? ez nagyon fáj, mert én szeretlek. Tudom, hogy te még Rogeliot szereted, de azért még megbízhatnál bennem. Vanesa kitérõ mozdulatokat tesz, valóban nem bízik Brunoban, de inkább nem mondja meg neki.

Cynthia az õt látogató Brunonak nagyszerû kiselõadást tart, majd elneveti magát, hogy a férfi is beugrott. KKiderül, hogy Cinti csak megjátsza a bolondot, mégis jobb kórházban lenni, mint börtönben.

Ana Paula és Rogelio úgy dönt, hogy végre megtartják az egyházi esküvõt is, dacára, hogy Vanesa követelésére lassan meg kell válniuk a háztól. De még utoljára igénybe vennék a kápolnát.

Mindenki nagyon készül az esküvõre. Maria a cselédeket irányítja, hogy minden rendben menjen. Paula nagyon szép a menyasszonyi ruhájában. Rogelio is felköt egy ezüst szalagcsokrot a nyakába díszként, úgy néz ki, mint egy mariachi zenész, csak a díszes sombrero hiányzik. Rog kicsit sajnálja, hogy nem sikerült elérnie, hogy a saját lábán vezesse be pauát a templomba.

Margarito nagyon örül és szerepet akar az esküvõn. Elõször kijelenti, hogy õ kíséri oltárhoz Paulát. De Paula és Rozi lebeszélik, az az apa tiszte, ha õ nem él, akkor a bátty, vagy egy nagybácsi kíséri be a menyasszonyt,nem egy kisfiú. Végül kitalálják neki, hogy õ Rogeliot kísérje, mert neki nincs senkije. Ennek Margarito is örül.

Gustavo nem örül paula esküvõjének, tudja, hogy ezzel végérvényesen elveszíti a nõt. Mercedes és Ernesto hivatalosak az esküvõre, magukkal viszik a kis Marie-t, hogy a rokonai láthassák.

Beállít Vanesa, közli Rogelioval, hogy megvan a pénz a ház megvételére. De Rog elutasítja - ma nem! ma van az esküvõm, és te nem jelentkeztél be, amit kikötöttem a szerzõdésben. Gyere vissza holnap!

Ekkor Vanesa átmegy Paulához, hogy õt is felidegesítse kicsit. Ott elõtte tépi szét a második felszólítást, ami a DNS teszt elvégzésére szólítja fel. De Vanesa és Paula is tudja, hogy ez csak idõhúzás, a harmadik felszólításnak eleget kell tenni, mert elrendelik a bírói végrehajtást.

Macaria is visszajön az esküvõre, újra találkoznak Ulisessel, akinek nagyon hiányzott a nõ. Esteban szerint még mindig szereti a volt feleségét.

Miguel és Dany is ott serénykedik az esküvõi elõkészületeken (vajon miért nem az õ esküvõjüket látjuk? az mindig csak kilátásba van helyezve...)

Vanesa örül, hogy meg tudta zavarni Rog és paula esküvõjét a kellemetlenkedésével, és most a David-féle iratot keresi. Bruno elõveszi neki, és együtt örülnek, hogy ha ez nyilvánosságra kerül, Paula tuti elhagyja Rogeliot.
7/10
offtopic
napraforgó 2013 jan. 03. - 04:47:31 7/10 Előzmény andrealovasz
(1577/1702)
OFF
Szia! Olyan jó ismertetéseket adtál a múltkor, szeretnélek megkérni, hogy ha van idõd, módod, a héten vedd ezt át. Én sajnos nem érek rá, a tegnap estit is csak nyomokban láttam.
Mivel már csak 10 rész van hátra, azok, akikkel kitoltak a mûsorszerkesztõk, elsõsorban innen informálódnak a történésekrõl, hát jó lenne, ha még kitartanánk a végéig.
7/10
napraforgó 2013 jan. 03. - 04:41:57 7/10
(1576/1702)
Bingó!
Milyen igazad van!

A csupaszív Ana Paulára, aki mindenkirõl csak jót feltételez és csak több csalódás után vonja meg a bizalmát valakitõlbiztos nem illik a cím.
v_zsuzsi 2013 jan. 03. - 00:06:30 Előzmény napraforgó
(1575/1702)
Cynthiára illik a legjobban a sorozat eredeti címe: A nõ aki nem tudott szeretni.
7/10
napraforgó 2013 jan. 02. - 17:04:57 7/10
(1574/1702)
"Meg ez a nyávogás, engem senki sem szeret...." ---> szerintem meg õ nem szeret senkit a világon, ezt vetíti ki a környezetére.
Az anyja mindenképp szereti, a bátyja is, Efrain is odavolt érte, korábban David is, Vanesa a barátnõjeként szerette, stb., neki nem volt elég soha semmibõl. Most meg azt mondja, hogy gyûlöli Mariát, Rogeliot, a lányát csak kis békának hívja. Nem szeret ez a nõ senkit, csakis saját magát.
andrealovasz 2013 jan. 02. - 13:55:36
(1573/1702)
A tegnapi részben nekem furcsa volt az a jelenet, mikor Cinti rángatta a bilincses kezét, hogy szétnyíljon a sebe. Mikor felülrõl mutatták, lehetett látni, hogy Cinti valami rózsaszínes-pirosas színû törölközõ vagy lepedõszerû valamin térdepelt. Vagy azt a látszatot akarták kelteni, hogy már annyi vért vesztett,hogy tócsa van alatta?

Nem is értem mit hisz, hogy sose gyógyul be a sebe? Örökre nem maradhat a klinikán. Meg ez a nyávogás, engem senki sem szeret....

A vége szerintem is furcsa volt, tetteti, hogy bolond, hogy ne kelljen börtönbe menni, vagy tényleg megzakkant. Na majd ma kiderül.

Egyébként van még egy ilyen dolog, egy régebbi részben ami nem hagy nyugodni. Amikor Paulát megmarta a kígyó és adnák be neki az ellenszérumot, lehet látni, hogy AP belsõ karján valamiféle testszínû branûl van. De nem értem mire szolgál, mivel nem mutatják ahogy beadják az ellenszérumot. Nem értek az ilyen dolgokhoz, de én arra tippeltem, hogy oda nyomták a tût, bár ez sem tûnik logikus magyarázatnak.

Nem tudom láttátok-e, de a facebookon már megjelent a hír, hogy épp, hogy vége lesz január 15-én a sorozatnak a story 5-ön, január 20-tól elkezdik ismételni a story 4-en 17:05-kor.

És mit szóltok a 19:30-as kezdés helyett 19:00-kor kezdõdik már a sorozat? Én folyton emlékeztettem magam, hogy 19-kor már lesz a sorozat, annyira megszoktam a 19:30-at.
7/10
napraforgó 2013 jan. 02. - 10:21:26 7/10
(1572/1702)
III.
Ulises és Macaria búcsúzkodnak, hogy M. el akar menni. Uli odaadja nekik a lányuk fényképét, hogy vigye magával.

Rog új üzleti lehetõséget talált, tejport fognak exportálni. Paula örül ennek.
Margarito jön, megmutatja a bizonyítványát. Megdícsérik és biztatják, hogy igyekezzen, akkor még jobb lesz.

Bruno kérdi Vanesát, hogy ha megveszi Rog házát, megosztja-e vele? Van visszakérdez, mikor adja át neki Bruno a Rog és David megállapodásáról szóló bizonyítékot?
Küldönc jön, bírói végzést hozott, Vanesa köteles DNS vizsgálatra menni. Van kétségbeesik, ha bebizonyosodik, hogy testvérek, a fele vagyonát át kell adja Paulának!
Bruno ötletet ad neki, adja el olcsón az ingatlanait valakinek, akiben megbízik, akkor csak kevés pénzt kell Paulának átadnia. Magát ajánlja és azt mondja, késõbb mindent visszaadna a nõnek.

Miguel bemegy Rogeliohoz és hálálkodik neki a segítségéért, hogy megmentette a börtöntõl. Rog rosszul érzi magát, tudja, hogy sáros, hiszen épp õ juttatta oda a fiút. Zavartan annyit mond, felejtsük már el a múltat.

Maria látogatóba megy a klinikára a lányához, viszi a kisbabát is. Cynthia nagyon furcsán viselkedik, úgy tesz, mintha még kislány lenne, akit az apja megbüntetett és bezárt. Örül a gyereknek, de úgy viselkedik, mintha a játékbabáját kapta volna vissza. Maria elszörnyed.
Na vajon Cinti tényleg megkattant, vagy csak megjátsza magát?
7/10
napraforgó 2013 jan. 02. - 09:58:07 7/10
(1571/1702)
II.
Vanesa tovább fröcsög, mindig megkeseríti Rog és Paula életét, majd azt mondja, hogy a házat is el kell adniuk, mert Cynthia még a jövõ héten meg akarja kapni a pénzét.
Majd megmutatja a ház értékbecslését és közli, õ akarja megvenni a házat, mert neki van pénze.
Paula erre közli, hogy eddig nem kérte, de most meg akarja kapni az örökrészét, ami a közös apjuk után jár neki!

Cinti kiabál segítségért, majd elájul. Megtalálják. Szétnyílt a sebe, sok vért vesztett. Így nem vihetik sehová.

Gus jelenti Rognak, hogy a kis Marie jól van, elérte a normális testsúlyt és ezért holnap elviszi a birtokról. San Gabrielbe költözik, Mercedes fog segíteni neki a nevelésében, és számít Mariára is.

Vanesa kijelenti, hogy nem tudja bizonyítani, hogy õ is Federico lánya, mert az apját elhamvasztották. De Paula közli, sebaj, mert Vanesától is lehet DNS-t venni, abból kimutatható a rokonság. Van meglepõdik, majd azt mondja, õ ebbe nem egyezik bele. Nem baj, majd szerzek bírói végzést és elveszem, ami nekem jár!

Rog telefont kap Cinti állapotáról, megy a klinikára, a húga mellett marad, amíg jobban nem lesz.
Cintit visszaviszik a kórházi szobájába. Ernesto faggatja, mit tett és miért, mert a sebe nem magától nyílt ki. Cinti hazudozik neki.

Paula közli Roggal, hogy van meg akarja venni a házat, és azt is mondja, hogy harcolni fog az örökségéért. Rog azt mondja, ha megkapja az örökségét, visszafizeti Paulának a pénzt, amint teheti. Paula rajong egy kicsit, erre nincs szükség, soha nem felejtzem el, amit az öcsémért tettél. Rog baromi rosszul érzi magát ennek hallatán.

Vanesa el akarja adni a házát, hogy pénzhez jusson. De legalább 2 hónap, mire pénzhez jut.
Bruno Rozinak is elmondja, hogy megkapta a felügyeleti jogot Cynthia vagyona felett. Rozi szerint ebbõl hasznot kell húzniuk.

Megjön Miguel, megvolt a meghallgatás, és Chio is megkötötte az üzletet, minden jól alakul. Hamarosan meglesz az esküvõ is. Tervezgetnek, hol és hogy legyen az esküvõ.
Paula rákérdez, mirõl beszélt Brunoval? Rozi hazudozik.

Vanesa Rognak is elmondja, hogy meghirdette Rog házát eladásra. Rog közli, hogy nem költöznek ki, amíg vevõ nincs. Majd Bruno jön, bemutatja Rognak Cynthia meghatalmazását.
Rog szerint el fogják herdálni a húga vagyonát.

Chio megkérdi Macariát, elfogadja-e az állásajánlatát? M. igent mond, távolságot akar tartani Ulisestõl.

Rog szorgalmazza a kerítés befejezését a húga birtokrésze körül, mert nem bízik Brunoban.

Ernesto Gusnak is elmondja, hogy szerinte nem véletlenül nyílt ki Cynthia sebe. Gus szerint Cintinek súlyos problémái vannak (agybaja).

Bruno meglátogatja Cintit, aki elmondja, hogy dilidokik vizsgálgatják. Bruno szerint jobb egy kórház, mint a börtön. De Cintinek ez az ötlet sem tetszik. Bruno fel akarja vidítani, elmondja milyen savanyú pofát vágott a bátyja, mikor meglátta a meghatalmazást. ezen nevetgélnek.
7/10
napraforgó 2013 jan. 02. - 09:30:18 7/10
(1570/1702)
152. rész:
I.
Paula a sors kezét emlegeti, majd azt mondja, hogy õket is egy hazugság választotta el egymástól. De nem részletezi.
Cynthia egy másik ügyvéd közremûködésével megadja a meghatalmazást Brunonak a teljes vagyona feletti rendelkezésre.
Cinti nyafog: nem mehetek börtönbe!

Rog és Paula örül, mégis õk kapták meg a szingapúri üzletet!
Margarito jön, segítséget kér a matekhoz. Majd rákérdez, hogy tényleg börtönbe kell mennie Cynthia néninek? Mi lesz akkor a kis Marieval?
Vanesa dühöng, mert Wong felbontotta a szerzõdést. Bruno, hogy megnyugtassa, megmutatja Cínti meghatalmazását és közli, ebbõl hasznot kell húzniuk.

Vanesa egy munkatársával beszél telefonon, több árut kell eladniuk, hogy pótolják a veszteséget.

Gus az ügyvédjével beszél, meg akarja kapni a kislány felügyeleti jogát. Az ügyvéd szerint ez nem lesz könnyû, mert nem õ az apja, de az, hogy az anya börtönbe kerül, mellette szól.

Paula felelõsségre vonja Vanesát, megvádolja, hogy sohasem szerette Rogeliot, csak szeszélybõl akarta visszaszerezni. Ha szerette volna, nem ármánykodott volna ellene, stb. Majd azon civakodnak, hogy mindketten Federico Galvan lányai. Vanesa lefattyúzza Paulát.

Bruno tájékoztatja Cíntit, nem tudta elérni, hogy ne vigyék át a börtönbe. Cinti hisztizik. Bruno kéri nyugodjon meg, még szétnyílik a sebe. Mire Cinti szeme fölcsillan: most már tudom, mit kell tennem! Bruno távozása után kiszáll az ágyból és az odabilincselt kezével (is) ráncigálni kezdi a kórházi ágyat. Nyilván pont azt akarja, hogy az erölködéstõl szétnyíljon a hassebe.
7/10
napraforgó 2013 jan. 01. - 10:18:17 7/10
(1569/1702)
III.
Rog megy be újra Cynthiához és megvádolja, hogy tudott arról, hogy van és Bruno becsapták a szingapúri üzlettel. Téged is megloptak!
Cinti azt mondja gyûlöli Rogeliot és követeli, hogy adja ki neki a házból járó örökrészét is. Adja el a házat, ahol sosem volt boldog.

Vanesa is bejön és mérgelõdik, hogy Wong visszalépett az üzlettõl. a két nõ gyûlölködik, tönkre akarják tenni Rog-ot.
Cinti hisztizik. Jön Bruno, nyugtatgatja. Mi lesz a birtokommal, a marháimmal? Bruno a segítségét ajánlja. Alá akar íratni egy meghatalmazást a nevére a vagyona kezelésére. Cserébe megígéri, hogy enyhébb büntetést csikar ki.

Hugo és Consi beszélgetnek, Hugo elnézést kér, mert korábban nem értette meg Consuelo tanulási vágyát.
Rozi bejön, pattog, miért nincs kész az ebéd? Bejön Maria letörten. Rozi még teszi a megjegyzéseket, amíg õ irányított mindent, minden megvolt idõben! Hugo szerint minden olyan volt, mint egy rossz óra....

Rog és Wong tárgyal. Wong ezentúl nem bízik Brunoban és Vanesában.

Gus és Paula beszélgetnek. Borzasztó, hogy Cynthia kidobja õket az otthonukból, el kell adniuk a házat, amit Rog úgy szeret! (Miért nem mondja Rog Cynthiának, hogy perelje be õt az örökségéért? Én már egy percig sem venném komolyan a nõ követelõzéseit)
És most már az is biztos, hogy Bruno verette meg Gustavot - mondja Paula. Bruno, Vanesa és Cynthia félelmetes hármas, mindannyiójuk életét tönkretették. Milyen szomorú, hogy õket is egy hazugság választotta el egymástól... (Kíváncsi vagyok, hogy Paula elárulja-e Gusnak, hogy Mercedes hazugsága volt az ok?)
7/10
napraforgó 2013 jan. 01. - 09:59:16 7/10
(1568/1702)
II.
Esteban és Gustavo megint a kávézó teraszán dolgozik. Majd Cynthiáról beszélnek. Gus az ügyvédtõl vár tanácsot a kis Marie ügyében.
Szinte minden a klinika folyosóin játszódik. Itt van Rog és Paula, majd Maria és Gus is.

Paula elmondja Rognak, hogy megtudta Mercitõl, hogy becsapta Gust illetõen. És bár õ boldog Roggal, Gus nem az, Cynthia miatt sokat szenved.
Chio közli a kávézóban, hogy a bútorcég szívesen fogadta Miguel terveit.

A nyomozók közlik Roggal, hogy Bruno épp el akarta tüntetni az iratokat, amiket õk lefoglaltak.
Rog próbálja megérteni Paulát. Behozzák Wongot a klinikára. Rog szerint most már semmi kétség, hogy van és Bruno lopta el az üzletét.
Wong jobban lesz, nem kell bennmaradnia a kórházban. Rog beszélni akar vele.

Uli szerint Macaria még új életet kezdhet máshol. Chio állást tudna adni a nõnek Mexikóvárosban. Macaria köszöni, de szomorú, hogy Uli már látni sem akarja.

Maria meglátogatja Cynthiát a kórházban, Cinti átkozódik, rossz anyának nevezi Mariát. Maria nem hagyja magát, hiba volt, hogy az õ bûnét át akarta vállalni. Cinti elzavarja, de Maria megígéri, hogy minden nap bemegy hozzá.

Esteban is Macariáról beszélget Ulissesel. E. szerint Uli még szereti Macariát.

Gus és az ügyvédje megy Cynthiához. Cinti nem akar válni, de az ügyvéd szertint elég, ha az egyik fél akarja a válást. Cinti átkozódik, akkor elveszi a kislányát, magával viszi a börtönbe! Gus szerint Cintinek oda kéne adni a gyereket Mariának, hogy jobb élete legyen. Cinti nyafog, ó, Gus, olyan boldogok lehettünk volna, úgy szerettelek!.
Nem, te nem szerettél soha, te csak Efraint szeretted! nem ez nem igaz, én csak téged akartalak!
Jön Ernesto, mindjárt jön a nõgyógyász, hogy megvizsgálja Cynthiát, ha minden rendben, távozhat a kórházból. A rendõrfõnök közli, hogy akkor átviszik a börtönbe. Cinti nyafog.

Rog megállítja a kórházból távozó Wongot, elmondja neki, hogy Vanesa, az üzlettársa, és Bruno a volt ügyvédje becsapták. Õk ketten csalók, és ahogy õt becsapták, Wongot is becsaphatják! Wong - hiába tiltakozik akárhogy is Vanesa és Bruno, megszakítja velük az üzleti kapcsolatot. Rog meghívja Wongot a birtokra vacsorára.
Van kérdi Rog-ot, miért csinálja ezt vele? Mert tönkre akartál tenni. Majd Brunot is megfenyegeti, kideríti, mennyit lopott tõle.

Macaria és Ulises a lehetséges fõvárosi állásról vált szót.

Maria Gust kéri, hozza be máskor is a lányát látogatni. Gus azt mondja, hogy ezentúl a börtönben lesz Cinti.

Miguel telefonál Danynak Tuxtlából és elmondja, hogy kicsit elkésett ugyan a meghallgatásról, de a bírák megértették, mert messzirõl jött. (Rog meg Vanesa csak úgy pattogtak Tuxtla és a del Fuerte között, ennek a szegény Miguelnek meg nem volt elég 2 nap, hogy odaérjen?)
Sok kérdést tettek föl neki, majd elengedték. Dany örül.
7/10
napraforgó 2013 jan. 01. - 09:29:34 7/10
(1567/1702)
151. rész.
I.
Mercedes bevallja AP-nak, hogy õ váasztotta el Gustavotól anno.
AP. kérdi, hogy Gustavo tud-e errõl? Nem. És Gus ezért nem is fog megbocsátani, mert õ még mindig AP-t szereti. És te AP, te megbocsátasz? A válasz elõtt M-t elhívják.
Margarito és Consuelo örülnek Mariának, hogy kiengedték. Maria kérdi, hogy mentek a dolgok nélküle. Rozi jön rikácsolva, Consi mit lustálkodik? Aztán meglepõdik, hogy Maria otthon van. M. visszakéri a kulcsokat. M. figyelmezteti Rózát, hogy még van egy függõ ügyük.
Miért hazudott Rozi? Amikor bement hozzá a fogházba és azt állította, hogy tudja, hogy Cinti volt a gyilkos. Bruno csak tõle tudhatta meg! De vigyázzon, ne terjesszen pletykát, mert megbánja.

Rog bemegy Cynthiához és azt mondja, mindennek ellenére szereti, mert a testvére. Cinti most is hárítaná a felelõsséget, de Rog azt mondja, ideje, hogy szembenézzen a tényekkel. Cinti elküldi, Bruno lesz az ügyvédje, Rog-ra nincs szüksége.
Rog szerint minden az õ érdekében van, majd egyszer megérti ezt.

Van és Bruno Wonggal tárgyal, a kínai mindent rendben talál. Wong váratlanul rosszul lesz, a vérnyomására panaszkodik. Be akarják vinni a klinikára.

Paula panaszkodik Danynak, hogy mit tett Mercedes. Dany szerint õ is meggyõzõdhetett volna arról, hogy Merci igazat mond-e.
AP. sírdogál, hogy nagyon fáj - jön Rog, meghallja és rákérdez: mi fáj szerelmem?
8/10
suxel 2013 jan. 01. - 00:29:10 8/10
(1566/1702)
boldog uj evet kivanok mindenkinek es a szivetek 2013ban se kovüljon meg. :)
Norcy_ 2013 jan. 01. - 00:27:56
(1565/1702)
Én is Boldog Új Évet kívánok minden kedves sorozatnézõ fórumozónak! Remélem, hogy sokat beszélgetünk még.:))
sorozatkedvelõ 2012 dec. 31. - 10:55:07
(1564/1702)
BUÉK!Minden fórumozónak!
8/10
suxel 2012 dec. 31. - 10:32:13 8/10
(1563/1702)
cynthia ruhaja rendesen at volt verezve, szepen befestettek.