Lysa55 2016 febr. 15. - 17:52:47
(15/2695)
üdv mindenkinek! Már én is nagyon vártam a sorozatot, reklámozták nagyon és valamelyik fórumban is olvastam róla. Nem sok török sorozatot láttam, de azok tetszettek. Nos, most nézem ezt, eddig tetszik, jónak igérkezik nagyon. Szép a zene, olyan kicsit melankolikus és egyben nyugtató is. Jó TV-t mindenkinek
malvinkicska 2016 febr. 12. - 15:06:45
(14/2695)
A TV2 nagyon reklámozza, még a Mokkában is volt mivel jobbak a török sorozatok, az biztos mostanában a Televisa nem készített egy normális sorozatot, csak ezer sebbõl vérzõket.
syuzi 2016 febr. 11. - 17:46:24
(13/2695)
Sziasztok!

Én már várom ezt a sorozatot biztos nagyon jó lesz már az elõzetesbõl is nagyon bejõn nekem

Remélem én is hogy majd felrakják valamelyik oldalra a részeket:)
offtopic
Trivia Showtime 2016 febr. 11. - 17:43:29
(12/2695)
Hello Lányok! Van tûzetek? Vagy már kihunyt...? :)
malvinkicska 2016 febr. 08. - 07:30:00
(11/2695)
OFF azt olvastam már otthon is unják ezt az egy kaptafára íródott semmiket, úgy ordítanak meg sírnak, mint az az eszelõsök, Colunganak ez a negatív szerep nem az õ stilusa, és egyáltalán nem áll jól neki, szinte az õrültség jelei mutatkozik nála, aztán sorolhatnám a többieket is akiknek, nem ilyet kellene alakítani. A többit egyet sem nézek rejtvényt fejtek, a FB-on amiket fordítanak török sorozatokat azokat nézem, állítólag megvették a Kösemet is, de attól tartok össze vagdalják, ahogy szokták, és már nem lesz olyan, mint az eredeti.
offtopic
ildimix 2016 febr. 07. - 21:24:19
(10/2695)
Szerintem a tv2 oldalán vissza lehet majd nézni a sorozatot. Nehogy úgy járjunk, mint a szerelemben háborúban ha jól emlékszem ez volt a török sorozat címe, hogy csak 2 részt adjanak le belõle.

Várom már a kezdést.

Of téma: Malvin láttam az esperanza zagyvaságot te sem nézed igazad is van kár ezekre fecsérelni az idõt. Már a palomát és a Colunkás filmet sem nézem tele van vagy ordítással vagy baromsággal. of vége.
Érsekvári 2016 febr. 06. - 17:42:01
(9/2695)
Üdvözlet mindenkinek ! Szintén örömmel látom a kedves társaság újra együtt van .
Startra készen állunk várjuk a kezdést . :)
:) ,:)) , :)))
malvinkicska 2016 febr. 06. - 15:07:58
(8/2695)
Nagyon örülnék egy jó csapatnak, mert a Kuzey óta nincs olyan, és én hiányolom, jó volt mikor több szemszögbõl láttuk a sztorikat, és õszintén leírtuk egymásnak, csipkelõdés és harag nélkül, azt hiszem ott igazi rokon lelkek voltunk.
Hajrá török sorozat minél több ebbõl a sok zagyvaságból elég volt, értelmes dolgokat szeretnünk nézni.
BMariska52 2016 febr. 06. - 14:28:56
(7/2695)
Sziasztok Drága Kislányok!
Jaj, de jó, hogy itt vagytok! A régi jó kis aranyos társaság! Szeretettel köszöntelek Benneteket Drága Érsekem, Gabusom és Aranyos Malvinkám! Már olyan régen jártam erre, hogy majdnem a belépést is elfelejtettem. Ha jó lesz ez az új sorozat, biztosan eljövök majd a hsz-eimmel közétek! Addig is minden jót, szép vasárnapot! Mariska
8/10
gabus53 2016 febr. 06. - 11:28:19 8/10
(6/2695)
Sziasztok Lányok!
Örülök, hogy ezen a fórumon is itt vagytok. Azért idõnként benézek hozzátok.
Szép napot! :-)
Érsekvári 2016 febr. 05. - 17:36:12
(5/2695)
Újabb török sorozatot vett meg a TV2 a Kösemet . Az idõpontot még nem publikus .
Érdekes , hogy nem a RTL birtokába került , hiszen a Szulejmán után erre vártak sokan . Így sem lesz rossz .
malvinkicska 2016 febr. 05. - 16:10:14
(4/2695)
Az még mind szép és jó, hogy vetítik, de nehogy úgy legyen, mint a Kuzey Güney, azt sem tudták hány évadból áll lefordították Gabusék és megnéztük a második évadot, mert õk nem számítottak azzal, hogy a törököknél több évadból áll egy sorozat. Remélem ezt felrakják, mert a Mexikói hülyeségeket orrba szájba nyomatják, de azok is a sok reklámtól élvezhetetlen, mert 4 reklám blokk van pl a Szeretned Kell, fájdalom csillapító reklám kosár számra.
kaltum 2016 febr. 05. - 11:57:53
(3/2695)
A Tv2 nem tud kilépni a kicsinyes mûsorszerkesztésébõl, új tulajdonos ide vagy oda, az új török sorozatot egy idõben vetitik az RTL Klubbon futó Sulejman ismétlésével, aki nem tudja nézni még csal fel sem tudja venni. Nem értem miért fizetünk a TV mûsoraiért nem is kevés pénzt, ha a nézõ akaratát kényelmét magasról leszaxják. Azt sem értem, hogy az RTL klubb a Sulejmán szerdai részeit már mennyire vágják meg? Lassan 10 perces lesz, most el van negyedelve az eredeti rész. Ez már gusztustalan, a sok nyálas latin amerikai szemét az bezzeg orrán száján dõl.
Kiss Anna 2016 febr. 05. - 10:37:03
(2/2695)
Kevesen tudják ebben az idõszakban nézni. Más idõpontban kellene vetíteni.
offtopic
ildimix 2016 febr. 03. - 06:36:58
(1/2695)
Sziasztok!

Már nagyon várom ezt a sorozatot remélem felfogják tenni a tv2 oldalára úgy, mint a többi sorozatot.

Remélem találkozunk a topicban régi ismerõsünkkel Mankossal a török sorozatok szakértõjével. Ha tudsz írni a sorozatról kulissza titkokat várom spoilerben. Remélem jó kis beszélgetés fog létrejönni.