Téma: Megújult fórum - kérdések, javaslatok

Nótárius 2022 aug. 30. - 20:50:34
(553/593)
19:00 óra tájban a FilmNow-t megnyitva továbbra sem mutatott semmit, és három csatorna hiányzott a listáról.
Próbaképpen levettem az összes kedvencnek történt jelölésemet, hátha úgy, ha nem is sorrendben, megmutatja az összes csatornát. De beállított kedvencek nélkül sem változott a helyzet, csak a csatornák sorrendje variálódott át. Most megnyitva meglepve tapasztaltam, hogy végre látható (meddig?) a FilmNow műsora, de továbbra is hiányzik három csatorna a teljes listáról.
kávé23 2022 aug. 30. - 08:18:44
(552/593)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ UTÁLOM KEZELHETETLEN!!!!!!!
Nótárius 2022 aug. 29. - 19:55:08
(551/593)
Délután ránézve, a FilmNow részletes műsora és néhány tv-csatorna hiányzott a listáról.
Ez mostanra rendeződni látszik, de FilmNow műsora helyén továbbra sincs semmi, csak a reklámok.
A részletekbe menően nem ellenőrzött, több napos tapasztalatom szerint, úgy tűnik számomra, hogy ha bejelentkezés nélkül próbálkozom, akkor minden alkalommal a teljes csatornalistát behozza a rendszer; de természetesen olyankor nem a "kedvencek" szerinti sorrendben. A FilmNow műsora viszont ezen utóbbi esetekben is hiányzik. (?)
fricsi01 2022 aug. 29. - 18:40:04 Előzmény janderka
(550/593)
Nem kényszeres.... csak mérges, mint itt mindenki, csak ő (még) veszi a fáradságot, hátha a süket fülek megnyílnak és valami csoda történik, és netalán visszaállítják a JÓT. Egyébként nincs valami "felettes" akármi, ahol ezt az egész rémséget meg lehetne említeni, megmutatni?! (ilyenvoltilyenlett) .... hogy odanéznének, miért b.....nak ki a használókkal "csakazértis" Kérdezem mindenkitől.
ummogo 2022 aug. 29. - 13:08:22
(549/593)
Sokkal egyszerűbb és gyorsabb volt a csatorna választás, keresés mint most. Miért kell megváltoztati, ha vmi jó????
Nótárius 2022 aug. 29. - 10:05:31 Előzmény Nótárius
(548/593)
Az első mondat javítva: "Ez az általam naponta tapasztalt, folyamatosan fennálló változékonyságú hibahalmaz, sajnos tényszerűen komoly, s mint ilyen egyáltalán NEM vicces."
lala53 2022 aug. 29. - 09:42:51 Előzmény sanyi622
(547/593)
awilime szerintem tiszta, átlátható
Nótárius 2022 aug. 29. - 08:50:15 Előzmény janderka
(546/593)
Ez az általam naponta tapasztalt, folyamatosan fennálló változékonyságú hibahalmaz, sajnos tényszerűen komoly, s mint ilyen egyáltalán vicces. Ezért ezek bejegyzéseim elsősorban a fejlesztőknek szóló segítő visszajelzések, bízva abban, hogy a problémákkal szembesülve, nem olyan megrögzöttek, hogy ne lennének hajlandóak, legalább a korábbi verzió szintjén használhatóvá tenni a rosszul működő új felületet.
Ha pedig valaki, mindez alapján, azt tartja fontosnak, hogy belém kötve személyeskedjen; illetve minderről a viccelődés és a kényszeresség jut eszébe, az maradjon az ő gondja.
offtopic
janderka 2022 aug. 29. - 01:36:12 Előzmény Nótárius
(545/593)
Ezt te komolyan betolod ide naponta?! Mondd, hogy csak egy kommentrobot viccelődik velünk és nem te vagy ennyire kényszeres...
Nótárius 2022 aug. 28. - 19:30:10
(544/593)
Ma például változatosságból az a vissza-visszatérőn (!) leturbózott helyzet, hogy: körülbelül egy órával ezelőtt elsőre, a reklámokat leszámítva, ismét csak az üresség fogadott a FilmNow oldalán. "!" Majd a második és további próbálkozásomra már teljesen el is tűnt a változékony csatornalistáról, a Duna tv-vel együtt. (?)
E hozzászólás elküldése előtt újra ránéztem a korábban, fentírtan hiányos csatornalistámra, és azt tapasztaltam, hogy visszakerült a Duna tv és FilmNow, de az utóbbi műsora helyett megint csak a reklámok és a fehér ürességű felület látható. "!" (?)
Nótárius 2022 aug. 27. - 21:25:26
(543/593)
Ma például változatosságból az a vissza-visszatérőn (!) leturbózott helyzet, hogy többszöri újrapróbálkozással délután ismét nem tudtam belépni a FilmNow oldalára. "Ugyanis a keretezésen és a reklámokon kívül mindannyiszor csak a nagy fehérséget hozza be." Délelőtt is ránéztem, akkor még rendben mutatta a műsort. (?)
Ezenkívül, szintén változatosságból, a kedvenceim listájáról (és teljes listáról is!) ma az RTL és a Moziverzum csatorna tűnt el. "!"
Immár sokadjára kénytelenül megbizonyosodva írom annak akit illet: Nem akármilyen turbózás az, amelyik ilyen naponta (óránként?) eltérő összevisszaságú eredményt produkál az alapfunkciónál, a csatornalistán. (?)
Nótárius 2022 aug. 26. - 19:59:32
(542/593)
Ma például vissza-visszatérőn (!) az a leturbózott helyzet, hogy sokszori újrapróbálkozással ismét nem tudtam belépni a FilmNow oldalára. Ugyanis a keretezésen és a reklámokon kívül mindannyiszor csak a nagy fehérséget hozza be.
Ezenkívül a kedvenceim listájáról (és egyebünnen is!) eltűnt az RTLII csatorna. "Így aztán beléptem a TV-m programkalauzába, ahol megnéztem a két hiányzó csatorna műsorát, majd visszatérve ide a Port.hu-ra, a címeik alapján kikerestem az engem érdeklő filmeket, és megnéztem, hogy mit érdemes tudni róluk." (?!?)
Ilyen jellegű hiátusokat, zavarokat soha nem tapasztaltam a korábbi, felturbózatlan verziónál, főleg nem ismétlődő rendszerességgel.
SaZso 2022 aug. 26. - 14:21:37
(541/593)
2022 08 28 napjára 2 F1 futam van írva, ez nyilván tévedés. Valahogy az élő jelzést nem lehetne használni? Meccseket sem lehet tudni mikor élő mikor a 1268456 -ik ismétlés.
offtopic
Midnight67 2022 aug. 24. - 23:13:44 Előzmény Hegyirabló
(540/593)
:( :)
Nótárius 2022 aug. 24. - 23:02:51
(539/593)
Ma 21 óra tájban például az volt a leturbózott helyzet, hogy sokszori újrapróbálkozás után sem adta be a kedvencek listáján (és egyebütt sem) a beállított első négy csatornát; majd egyet megjelenített lista, a következőt megint nem, aztán a többi már a kedvenceim beállítása szerinti sorrendben volt. Tehát 5 (!) csatorna műsora huzamos ideig nem volt elérhető. Így aztán beléptem a TV-m Programkalauzába, ahol megnéztem a Port.hu-ról ma hiányzó csatornák (?) műsorát, majd visszatérve ide, a címeik alapján kikerestem az engem érdeklő filmeket és megnéztem, hogy mit érdemes tudni róluk. (?!?)
E hozzászólás elküldése előtt újra ránéztem a korábban, fentírtan hiányos csatornalistámra, és azt tapasztaltam, hogy erőst megkésve bár, de visszaállt a normális állapot.
Engedelmet az kedvemszegett őszinte szóért, de a korábban nem tapasztalt hibák és a használhatóságot kérdésessé tevő problémák alapján, nekem olybá tűnik, hogy a fejlesztők netán nem is néznek TV-t, vagy ha igen, akkor nem innen tájékozódnak a műsorokról.
cikikola 2022 aug. 24. - 11:08:04
(538/593)
Most búcsúzom. Azt hittem, hogy megszokom ezt a katyvaszt, de most elfogyott a türelmem.Pá
tomnemis 2022 aug. 24. - 09:31:29 Előzmény napraforgó
(537/593)
"Várom, hogy mikor rúgják ki Önöket, úgy mint a Meteorológia Szolgálat vezetőit, mert téves diagnózist adtak le."
Sajnos erre nagyon kicsi az esély. Egyrészt a Port.hu magánkézben van, ellentétben az OMSZ-szel.
Az új (és használhatalan) TV-műsort teletömték reklámmal. Biztosra veszem, hogy ez volt a legfőbb és talán egyetlen célkitűzésük.
Másrészt nem akarják figyelembe venni, hogy mi, állampolgárok fizetjük meg a reklámbevételüket a hirdetett termékek megvásárlásával. Tehát a mi zsebünkből veszik ki (beleszólási lehetőségünk nélkül) a bevételüket.
Harmadrészt - a szerintem legfontosabb - , hogy a mi, felhasználók (akik zsebéből ugyancsak kihúzzák a pénzt) érdekeinket , nem hajlandóak figyelembe venni.
sanyi622 2022 aug. 24. - 09:10:15 Előzmény capt.nemo
(536/593)
Köszönöm!
napraforgó 2022 aug. 24. - 04:39:29
(535/593)
Valaha egyszer sorba állitottam az engem érdeklő csatornákat. Eleinte ebben a vizszintes elrendezésben is eszerint nyitotta meg a rendszer a TV műsort.
Annak idején a rendszert úgy állitottam be, hogy az újabb megnyitáskor mindig a legutóbb megnyitott módon állitsa vissza az ablakot. Eddig ezt tudta is ez az ablak, na de pár napja már ezt is sikerült megszüntetniük a fejlesztés jegyében.
Most már végképp használhatatlan a Tv műsor ablaka. Köszi Port! Köszi fejlesztők!
Sikerült mindent elcseszni, ami eddig jól működött.
Várom, hogy mikor rúgják ki Önöket, úgy mint a Meteorológia Szolgálat vezetőit, mert téves diagnózist adtak le.
Önök egy egész rendszert tettek tönkre, nem egy egynapos időjárás előrejelzést.
capt.nemo 2022 aug. 24. - 01:21:38 Előzmény sanyi622
(534/593)
https://www.awilime.com/tv/musor

ha regisztrálsz, a téged érdeklő csatornákat berakhatod csoportokba (alul jobbra a számozott overlay gomb)