nagyanyacsakkkettõvan 2020 máj. 15. - 12:33:56
(8/8)
?
nagyanyacsakkkettõvan 2020 máj. 15. - 12:17:35
(7/8)
A felsorolás helytálló, de ezek közé semmilyen szempontból nem férne be MG. Sem a tehetsége, sem a külseje nem indokolja. Túl erős az álla és ettől olyan körtefeje van. Banderas valószínűleg a karrierje érdekében vette el, mert esztétikai szempontból messze nincsenek egy súlycsoportban.
rommel1944 2020 máj. 15. - 10:43:14
(6/8)
Én most is elvenném...! Benne van az az energia, amely csak és kimondottan olyan színésznőkben van/volt, mint Marylyn Monroe-ban, Susan Sarandonban, Julia Robertsban, Elizabeth Taylorban,
ect....
offtopic
kõmacska 2012 júl. 11. - 22:22:58
(5/8)
Nem a plasztikával lenne gond, hanem a pohárral, amit a képen is a kezében tart.
Aki egyedül nem tud megállni a saját lábán, az egy házasságban sem fog. Ha Melanie eddig nem volt hajlandó felnõni és kijózanodni, akkor nem érdemes tovább várni rá. Talán a válás miatt majd benõ a feje lágya.
offtopic
Anditos 2012 júl. 11. - 12:04:58 Előzmény m.a.n.n.a
(4/8)
Szép nõ volt, kár hogy szétplasztikázta magát, sokkal szebb lenne most, ha nem teszi. A Felhõk közül a Nap az egyik kedvenc filmem, ebben neki is nagy szerepe van (átvitt értelemben :-D) Azt hiszem én csak a Dolgozó lányban láttam még, aztán semmi másban.
16 év után elválik tõle Banderas...
m.a.n.n.a 2011 márc. 26. - 18:08:33 Előzmény Ford Mustang
(3/8)
Nem az a gond, hogy megöregedett, hiszen ez természetes. Inkább az, hogy képtelen volt méltósággal ezt megtenni. Agyonplasztikáztatta magát és a legtöbb nem sikerült valami jól. meg is látszik rajta, borzalmasan néz ki szegény.
A dolgozó lányban nagyon szerettem :)
10/10
Ford Mustang 2010 dec. 23. - 11:29:43 10/10 Előzmény mulao
(2/8)
Pont ezt akartam írni én is, hogy a Dugipénzben jól alakított, még milyen szép volt! Mára már hogy megöregedett:S
Majd elfelejtettem, a Dolgozó lányban is jól alakított Harrison Ford mellett.
mulao 2010 jún. 23. - 22:12:53
(1/8)
Mázlista ez a Melanie, mert Antonio Banderas a férje. És már 3 férjet el is fogyasztott, hehe. :))
A Dugipénz c. filmben szerintem jól játszott. Egyébként nem írják, hogy A dolgozó lány c. filmért, az Oscar jelölés mellett, el nyerte a Golden Globe-díjat.