Téma: Mellékhatás

2/10
Babyke76 máj. 23. 19:34:08 2/10
(69/89)
Csak én nem értem mit mond Borbély Alexandra? Egyszerűen nem értem. Azért jobban odafigyelhettek volna hogy érthetően beszéljen mert ez így eléggé idegesítő.
10/10
luci87 máj. 23. 10:37:10 10/10
(68/89)
Nálam is 10/ 10 es.A sztori, a szereplők...szuper.Még az se zavar, hogy a vidékieket kicsit ez a sorozat is degradálja,azon belül,Borsod, Ózd van úgy beállítva, hogy ott csúnyán beszélnek, bűnözők, stb..A végén a zene különösen ütős..
10/10
Glitter máj. 19. 21:57:13 10/10
(67/89)
Nekem ez egy 10/10-es sorozat. Élő téma, jó köntösben.
8/10
Ordító egér máj. 17. 22:53:09 8/10 Előzmény Gábor2003
(66/89)
Eleve 10 részesre tervezték. A hátralevő 2 részben nagy durranásnak kell bekövetkezni a prof 70. születésnapján, aktivizálódniuk kell Ludmannéknak, biztosra kell menni, lesz-e gyerek, Anna öccsének nagyot kell koppannia, szerintem Annának is, Széphelyiék házasságának pedig végleg meg kell romlania.
7/10
Gábor2003 máj. 16. 08:22:25 7/10
(65/89)
Ha lenne nekem RM+-om akkor simán megnézhetném a részeket, de a DIGI-nél elérhetővé lenne, akkor ez nekem 16-os karikás akkor megnéztem volna premier előtt az 1. részt de mindegy is ez sztem 18-as karikás sorozatot kellett volna készíteniük nem pedig egy 16-os karikás szériát, amúgy majdnem borzalmas

Ide írd a spoileres tartalmat

Ha a Jófiúkhoz és az Alvilághoz hasonlóan gyenge számokat hoz, akkor ezen sem lesz 2. évad sajnos igazából, arról lemondhatnék de minek.
5/10
jegesmedve_19 máj. 16. 01:26:29 5/10
(64/89)
Furcsa ez a sorozat... Nekem túl lassú, epizódok mentek el azzal, hogy keressünk béranyát 3s nem jutottunk egyről a kettőre. Értem, hogy dráma sorozat, ennek ilyennek kell lennie, de minden héten nézzük a tv-ben és SEMMI nem történik. Egyedül a múltheti részben történt valami "izgalmas" az első rész óta:

a minta csere, papírhamisítás,

. Jó, amikor kereste a béranyákat az sem volt rossz. De most, hogy megvan a béranya, mi lesz? Béranya elkezd kötődni a gyerekhez majd nem akarja odaadni? Elvetél? A dokit megveril csak azért is? tudja valaki, hány részesre tervezik?
8/10
offtopic
Ordító egér máj. 07. 18:27:53 8/10 Előzmény Edmond Dantes
(63/89)
Itt összekeverted a szezont a fazonnal, mert ez nem A Tanár fóruma. Nyugi, megesik a legjobbakkal is.
Edmond Dantes máj. 07. 11:42:49 Előzmény Ordító egér
(62/89)
Nem. Ez mar az uj sorozat, amit normal RTL-en most oszre halasztottak.

***SPOILER**
Gazdag voroshaju fiu keri meg szegeny Hamupipoke iskolatars baratno kezet gyuruvel stb. A tobbi esement meg spoilerben sem irom meg.
***SPOILER VEGE***
8/10
Ordító egér máj. 07. 10:53:50 8/10 Előzmény Edmond Dantes
(61/89)
Nyilván kezdek szenilis lenni. Hol volt itt lánykérés? Esetleg nem az Apatigrissel kevered össze?
Edmond Dantes máj. 07. 10:07:30 Előzmény Ordító egér
(60/89)
Nem tudom hanyadik resznel jarunk, spoiler nelkul: legutobb a balesetes-lanykeros volt .. igen gyenge, unalmas. Ha a 6.epizod(ra) feljavul, kivarom.
8/10
Ordító egér máj. 06. 11:30:34 8/10 Előzmény Edmond Dantes
(59/89)
Kedves barátom, eme véleményedet, amellyel az 5. részig egyet is lehet érteni, a 6. epizód után is fenntartod?
Edmond Dantes máj. 04. 15:44:11
(58/89)
Elozo (42) beirasomat sajnos modositanom kell: a sorozat hetrol hetre gyengul. Nincs egy teljes sorozatra valo fordulat a cselekmenyben. Mindenki a sajat leveben fo hetek ota: talalnak beranyat? Nem talalnak? Ennyi es ez keves. Raadasul minden reszben elismetli valaki, hogy a beranyasag Magyaro.-on buncselekmeny. Innentol a fenti kerdes nem kerdes.
1/10
Staminah máj. 03. 08:17:08 1/10
(57/89)
A szokásos magyar sorozat mintapéldánya. Miért van az, hogy a készítők azt hiszik, hogy egy lapos vonalvezetésű,unalmas párbeszédekre épülő történet eladhatóvá válik, ha van benne elég anyàzàs meg pucér segg? Persze, valamit adni kell a népnek, ha már nincs benne semmi eredeti, esetleg egy csepp humor vagy egyedi karakter...
10/10
Zsüli máj. 01. 20:16:44 10/10
(56/89)
Nagyon jó a film, én szeretem az összes karaktert benne.
9/10
Churros ápr. 29. 14:33:49 9/10
(55/89)
Szerintem izgalmas, fordulatos a film, én külön értékelem, hogy nincsenek hosszúra nyújtva az epizódok és nem szakítja meg reklám!
8/10
Ordító egér ápr. 27. 15:29:11 8/10 Előzmény Bekattant Tirpák
(54/89)
Az addig nagyon megegyezni kész orvos csakis a négyszeres béranyaság hírére állhatott el azonnal a biznisztől, jóllehet Ludmann simán el tudta volna intézni, hogy ne bukjon le. A rossz döntést még rosszabb követte. A szélhámosok megnyerő meséjéhez nagyban hozzájárul az előnyös külső és a magabiztosság. Doktorunk simán feltételezhette, hogy ez az értelmiségi(nek tűnő), nagyon csinos nő a megfelelő béranya, és feltehetően bedőlt (deviza)hitelkárosultként szorul ilyen bevételre. Noha szélhámosnőnk könnyen lebukhat(na), hiszen a károsult baráti/magánnyomozói segítséggel elkaphatná, és vissza tudná préselni a kicsalt pénzt. A jelen esetben a pórul jártak döntő többsége nyilván alapjából tisztességes ember, aki tudja, hogy a tilosban jár, ezért nem fordul a rendőrséghez, sőt illegális eszközöket (emberrablás, kínzás stb.) sem vet be.
8/10
Ordító egér ápr. 27. 14:42:50 8/10 Előzmény Bekattant Tirpák
(53/89)
Tenki Rékának meg alig van szövege, eltekintve attól, hogy megfogadta, személyesen betonozza be a dokit. Alexandrával kapcsolatban alapvetően egyetértek. Megjegyzem, ez még változhat, mivel a végére az alapkérdésen kívül: Sikerül-e a béranya-projekt? -

tönkremegy az orvos és a jogásznő házassága

, valamint meg kell oldódnia Anna gyerekláthatásának, továbbá magyarázatot kell kapni arra, miért szakított az öreg prof a lányával. Miután az öreg bűnözőnek* nevezte a vejét, aki vagy meghalt, vagy elvált, el kell mesélni a teljes sztorit. Nem ártana, ha Anna nem túl eszes autószerelő fivérének luxusautó-lopását is bemutatnák egészen a végkifejletig. *Kísért az Oltári csajok: Szépségszalon ott is, itt is. Igaz, az előbbi válogatott közönségnek, míg a másik az ózdi panellakótelepen működik.
Bekattant Tirpák ápr. 27. 14:01:08 Előzmény Ordító egér
(52/89)
Ezt én sem értettem. Ott még fél a lebukástól, aztán a szélhámosnőnek 5 perc ismeretség után úgy adja a szignóját egy szerződésre, hogy bele sem néz. Nem lenne rossz ez a sorozat, de a dramaturgia egyre hiteltelenebb, átgondolatlanabb, a fordulatok, dialógusok összecsapottság érzését keltik. Miközben a képi megvalósítás csillagos ötös, és vannak benne nagyon jó színészi alakítások is. Kár érte.
Bekattant Tirpák ápr. 27. 13:51:04
(51/89)
Csak én érzem Borbély Alexandra alakítását kirívóan gyengének? Pedig különleges kisugárzása, egyénisége van, korábbi alakításaival nem volt gondom, mégis, itt nagyon Barátok Közt-ös színvonalú a játéka. Tény, hogy a karakterek többsége elég rosszul van megírva (az övé is), de míg Adorjáni Bálint, Sztarenki Dóra, Nagy Zsolt remek színészi játékukkal megmentik a sokszor pocsék dialógokat is, Alexandra itt valahogy nagyon nincs benne a szerepben, egyetlen reakcióját, megszólalását nem tudom elhinni.
8/10
Ordító egér ápr. 27. 12:48:13 8/10
(50/89)
Az indexen tárgyalják így? Én ilyen fejleményre vonatkozó utalást nem látok.