Téma: Mellékhatás

Edmond Dantes 2020 máj. 07. - 11:42:49
(42/182)
Nem. Ez mar az uj sorozat, amit normal RTL-en most oszre halasztottak.


***SPOILER**
Gazdag voroshaju fiu keri meg szegeny Hamupipoke iskolatars baratno kezet gyuruvel stb. A tobbi esement meg spoilerben sem irom meg.
***SPOILER VEGE***
Edmond Dantes 2020 máj. 07. - 10:07:30
(41/182)
Nem tudom hanyadik resznel jarunk, spoiler nelkul: legutobb a balesetes-lanykeros volt .. igen gyenge, unalmas. Ha a 6.epizod(ra) feljavul, kivarom.
Edmond Dantes 2020 máj. 04. - 15:44:11
(40/182)
Elozo (42) beirasomat sajnos modositanom kell: a sorozat hetrol hetre gyengul. Nincs egy teljes sorozatra valo fordulat a cselekmenyben. Mindenki a sajat leveben fo hetek ota: talalnak beranyat? Nem talalnak? Ennyi es ez keves. Raadasul minden reszben elismetli valaki, hogy a beranyasag Magyaro.-on buncselekmeny. Innentol a fenti kerdes nem kerdes.
1/10
Staminah 2020 máj. 03. - 08:17:08 1/10
(39/182)
A szokásos magyar sorozat mintapéldánya. Miért van az, hogy a készítők azt hiszik, hogy egy lapos vonalvezetésű,unalmas párbeszédekre épülő történet eladhatóvá válik, ha van benne elég anyàzàs meg pucér segg? Persze, valamit adni kell a népnek, ha már nincs benne semmi eredeti, esetleg egy csepp humor vagy egyedi karakter...
10/10
Zsüli 2020 máj. 01. - 20:16:44 10/10
(38/182)
Nagyon jó a film, én szeretem az összes karaktert benne.
9/10
Churros 2020 ápr. 29. - 14:33:49 9/10
(37/182)
Szerintem izgalmas, fordulatos a film, én külön értékelem, hogy nincsenek hosszúra nyújtva az epizódok és nem szakítja meg reklám!
Bekattant Tirpák 2020 ápr. 27. - 14:01:08
(36/182)
Ezt én sem értettem. Ott még fél a lebukástól, aztán a szélhámosnőnek 5 perc ismeretség után úgy adja a szignóját egy szerződésre, hogy bele sem néz. Nem lenne rossz ez a sorozat, de a dramaturgia egyre hiteltelenebb, átgondolatlanabb, a fordulatok, dialógusok összecsapottság érzését keltik. Miközben a képi megvalósítás csillagos ötös, és vannak benne nagyon jó színészi alakítások is. Kár érte.
Bekattant Tirpák 2020 ápr. 27. - 13:51:04
(35/182)
Csak én érzem Borbély Alexandra alakítását kirívóan gyengének? Pedig különleges kisugárzása, egyénisége van, korábbi alakításaival nem volt gondom, mégis, itt nagyon Barátok Közt-ös színvonalú a játéka. Tény, hogy a karakterek többsége elég rosszul van megírva (az övé is), de míg Adorjáni Bálint, Sztarenki Dóra, Nagy Zsolt remek színészi játékukkal megmentik a sokszor pocsék dialógokat is, Alexandra itt valahogy nagyon nincs benne a szerepben, egyetlen reakcióját, megszólalását nem tudom elhinni.
10/10
Lili Marleen 2020 ápr. 19. - 22:27:17 10/10
(34/182)
nekem tetszik az új sorozat , az Aranyéletre hajaz , legalábbis én úgy érzem.Színész választással nem vagyok teljesen elégedett , talán azért mert ismerem őket színházból és sem Adorjáni Bálint sem Borbély Alexandra nem tartozik a kedvenceim közé, Nagy Zsolt meg pláne nem! Aki nagyon tetszik az Tenki Réka , őt mindig jónak látom színházban is, filmen is :) Sztarenki Dórát is jó választásnak tartom, jól hozza ezt zűrös lányt. Akik az én nagy kedvenceim - színházból - mind apró kis mellékszerepekben vannak , mint Varju Kálmán az elvált apa ,Herczeg Adrienn a nővér , Kurta Niké a barátnő , Pálmai Anna a szélhámos nő szerepében. :( Emiatt kicsit morgolódom magamban, de összességében tetszik a sorozat és várom a következő részeket.
Edmond Dantes 2020 ápr. 14. - 09:54:09
(33/182)
Apro-csepro reszleteket lehet csocsalni, kivesezni. Csak nem erdemes. Hatradolok, nezem. Eddig jo. Adorjani Balint, akit szinpadrol mar ismerek, nekem kisse keves. Megfelelobb lenne teszem azt, a villanasnyi idore mar megjelent es hasonlo kinezetu, de szerintem tehetsegesebb Makranczy Zalan.
10/10
offtopic
luci87 2020 ápr. 14. - 05:51:14 10/10
(32/182)
Nem kell feltétlen putriban lakniuk...:)
10/10
luci87 2020 ápr. 14. - 05:50:35 10/10 Előzmény Katalin93
(31/182)
Az a gyanúm..1.nem vér szerinti gyereke(nevelt, örökbefogadott,neje 1. házasságából való stb)2. nem olyan pasihoz ment hozzá,aki tetszett volna neki( teherbe esett fiatalon stb.)3.Ők maguk sem pestiek, csak úgy mentek fel, az a lányuk meg ottmaradt,a viszonyuk meg megromlott, eltávolodtak.
10/10
Katalin93 2020 ápr. 13. - 19:05:52 10/10 Előzmény luci87
(30/182)
Biztosan van, azért várom, hogy kiderüljön. Kíváncsi vagyok :) Testvér-testvér estén még nem furcsa ha az egyik jómódú, a másik nem, de az már inkább furcsa, hogy az apa (professzor) gazdag és a lánya szegény. Hiszen a professzor nem tűnik olyannak, aki ne segítené a lányát. A kérdés, hogy ha mindkettő az övé, akkor miért csak az egyiket. De majd kiderül.
10/10
offtopic
luci87 2020 ápr. 13. - 18:25:16 10/10 Előzmény Katalin93
(29/182)
Majd kiderül...van rá ok biztos..egyébként van hasonlóság...(Győriek gazdag rokonok voltak, mi meg a szegény rokonok...anno..:(..) Van ilyen is...a két testvér nincs közeli kapcsolatban, a távolság,és egyéb más okok miatt..
10/10
Katalin93 2020 ápr. 13. - 18:11:24 10/10 Előzmény luci87
(28/182)
Eléggé félreértetted, ugyanis nem az a furcsa, hogy a családtagok az országban szerteszét élnek, hanem az, hogy a professzor apuka gazdag, egyik lánya szintén gazdag, viszont az Ózdon élő lánya (?) egy panelben tengődik és eddig úgy jött le, hogy éppen csak megélnek. Szóval inkább az anyagi különbségekbeli eltérések amire magyarázatot várnék, a professzor miért nem segíti a másik lányát (már ha tényleg a lánya)? Merthogy eddig arról esett csak szó, hogy a két nővér nem csípi egymást,de apuka nem került szóba.
10/10
offtopic
luci87 2020 ápr. 13. - 17:53:15 10/10 Előzmény Katalin93
(27/182)
Mi van ebbe furcsa? Az én családom ,kis országunk több városában él...Anyu győri volt, apu ózdi, Balatonszéplakon találkoztak egy üdülőben 57 ben, összeházasodtak.Anyu Ózdra jött lakni, az ígéretes kohászvárosba...B.p en is voltak anyunak rokonai,mégis itt telepedtek le.Én eljöttem onna, férjhez, nem sokkal messzebb, az igaz, de a lányom már nekem is B.p. en él, a fiam egy Miskolchoz közeli nagyobb városban, a nővérem pedig Nógrád megyében...:)
10/10
luci87 2020 ápr. 13. - 11:04:35 10/10
(26/182)
Nem lesz ez rossz... Tényleg az ózdi kisállomáson vették fel a jelenetet,amikor felszáll a vonatra..a többi rész nem ismerős,de majd meglesem még egyszer...
10/10
Katalin93 2020 ápr. 13. - 10:37:02 10/10
(25/182)
Nekem az első két rész alapján nagyon tetszik a sorozat. Bár arra én is kíváncsi vagyok, hogy lehet az, hogy a professzor egyik lánya tanult, jól él, a másik pedig Ózdon a szegénységben. Egyetlen magyarázatnak azt látom, hogy más az apjuk, tehát Annának más a nagyapja, ezért sem hozzá fordult. Minden esetre remélem magyarázatra kerül.
Kuttyánszki 2020 ápr. 10. - 13:53:49 Előzmény xxyloppa
(24/182)
Éppen erre akartam kitérni.
Először a Barátok közt-ben láttam ezt a Sztarenki Dórát. Már akkor kivágta nálam a biztosítékot ellenszenv terén. Persze, egyből ismerős volt a név, Sztarenki Pál színész lánya. Sztarenki Pált nem ismerem, nem láttam semmiben, vagy nem tudok róla...
De még, ha akkora nagy durranás lenne az apa, akkor sem indokolt, hogy a béna lánya feltétlenül "színésznő" legyen.
Biztos, hogy miatta nem fogom nézni a Mellékhatást,mert látni és hallani se bírom, anyira ellenszenves, faképű, fahangú amatőr.
És amiről persze nem tehet, de mégis taszító: az arcán levő sok csúf anyajegy, bibircsók.
10/10
Jozsikis 2020 ápr. 07. - 16:02:31 10/10
(23/182)
Igen, valóban felelőtlen volt az orvos, hogy nem nézett utána a pácienseknek. Viszont 20 nőnél alkalmazta ebből 7 volt sikeres, szóval a többi 13-nak legjobb esetben is “csak” nem jött össze a baba, de mint telefonálgatás közben megtudta, más is pórul járt vele. Ennek ellenére senki más nem reklamált, még az sem aki telefonon elmondta, hogy szintén Asherman-szindrómás lett. Szóval hihető, hogy nem volt elővigyázatos hisz a korábbi sikertelen páciensek sem mentek vissza reklamálni.
Illetve nem az az általános gyakorlat, hogy a páciens vagy annak férje visszamegy és összeveri az orvost egy sikertelen kezelés után.
Az tényleg kicsit érthetetlen, hogy miért kísérletezik ilyen extrém adagokkal ha egyszer enélkül is komoly pénzt keres. Valószínű itt az játszik közre, hogy fiatal és majd ő megmutatja az apósnak mennyivel jobban ért hozzá.

A betonos ruha pedig kellemetlen lehet, de ha egy alvilági fickó kiakar nyírni, akkor nem hiszem, hogy azon gondolkozik mi lesz az áldozat ruhájával ha esetleg megkegyelmez neki.
Például ha valakit megakarnál verni te sem hiszem, hogy azzal lennél elfoglalva, hogy mi lesz ha eltörik a szemüvege vagy elszakad az ingje az illetőnek.
A szalonban valóban kellemetlen lesz magyarázkodni, hogy ugyan mitől betonos az ülés de ez már nem az oligarcha gondja lesz.